Nazwa Data Organizatorzy Obsługa SI Status wyników Pkt. rank
Powitanie Wiosny - Etap 1 2021-03-20 MKS Metalowiec, Łódź Marcin Fastyn
XXXVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 1 runda - Etap 1 2021-03-27 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie
Mistrzostwa Pomorza i Kujaw w długodystansowym bno - Etap 1 2021-03-28 UMKS, Kwidzyn
Tajemnice Dolnego Śląska - prolog - Prolog 2021-04-09 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Tajemnice Dolnego Śląska - Skalny sprint 2021-04-10 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 2021-04-10 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Kuyavia Cup - Etap 1 2021-04-10 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl
Kuyavia Cup - Etap 2 2021-04-11 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 2021-04-11 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Mistrzostwa Olsztynka w BnO - ODWOŁANE - Etap 1 2021-04-17 UMKS ORKAN, Ostróda
VII Warszawska Mila - Etap 2 2021-04-24 KS Spójnia, Warszawa Zazu Sport
VII Warszawska Mila - Etap 1 2021-04-24 KS Spójnia, Warszawa Zazu Sport
VII Warszawska Mila - Etap 3 2021-04-25 KS Spójnia, Warszawa Zazu Sport
Bukowa Cup 8 - Etap 1 2021-04-30 KOS BnO, Szczecin
Puchar Podkarpacia - Runda I - Etap 1 2021-05-01 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
Bukowa Cup 8 - Leśny Sprint 2021-05-01 KOS BnO, Szczecin
Puchar Podkarpacia - Runda I - Etap 2 2021-05-01 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
Bukowa Cup 8 - PreO 2021-05-01 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 8 - Etap 2 2021-05-01 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 8 - Etap 3 2021-05-01 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 8 - Etap 4 2021-05-02 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 8 - TempO 2021-05-02 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 8 - Etap 5 2021-05-02 KOS BnO, Szczecin
Bukowa Cup 8 - Etap 6 2021-05-03 KOS BnO, Szczecin
Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Średniodystansowym BnO - Etap 1 2021-05-03 AZS UMCS, Lublin
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2021-05-08 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski
MP i MPW w nocnym i średniodystansowym BnO - Bieg nocny 2021-05-08 UNTS, Warszawa Zazu Sport
MP i MPW w nocnym i średniodystansowym BnO - Trening 2021-05-08 UNTS, Warszawa Zazu Sport Nie dotyczy
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2021-05-08 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski
MP i MPW w nocnym i średniodystansowym BnO - Bieg średniodystansowy 2021-05-09 UNTS, Warszawa Zazu Sport
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2021-05-09 UKS Falenica, Warszawa Marcin Krasuski
Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - KMP - sprint 2021-05-14 UKS Orientuś, Łódź Marcin Fastyn
Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - KMP - klasyk 2021-05-15 UKS Orientuś, Łódź Marcin Fastyn
XII Puchar Puszczy Piskiej - Bieg klasyczny 2021-05-16 UKS Technik, Ruciane-Nida
Klubowe Mistrzostwa Polski I runda - KMP - sztafety 2021-05-16 UKS Orientuś, Łódź Marcin Fastyn
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w klasycznym BnO - Etap 1 2021-05-22 UKS Azymut 45, Gdynia
XXXII Puchar Ślęży - Etap 1 2021-05-22 WKS Śląsk, Wrocław
MP i MPW w sprinterskiej i średniodystansowej RJnO - Etap 2 2021-05-22 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski
PN w RJnO - Etap 1 2021-05-22 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski
PN w RJnO - Etap 2 2021-05-22 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski
MP i MPW w sprinterskiej i średniodystansowej RJnO - Etap 1 2021-05-22 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski
XXXII Puchar Ślęży - Etap 2 2021-05-23 WKS Śląsk, Wrocław
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego na dystansie sprinterskim - Etap 1 2021-05-23 PKO Harpagan, Gdańsk
PN w RJnO - Etap 3 2021-05-23 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski
KMP w RJnO - Etap 3 2021-05-23 Śląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Krasuski
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - Trening 2021-05-28 MKS Paulinum, Jelenia Góra Orientharper.pl
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - MP - klasyk 2021-05-29 MKS Paulinum, Jelenia Góra Orientharper.pl
XVII Mistrzostwa Kobułt - Etap 1 2021-05-29 UMKS ORKAN, Ostróda
MP i MPW w klasycznym i sztafetowym BnO - MP - sztafety 2021-05-30 MKS Paulinum, Jelenia Góra Orientharper.pl
Pomerania O-Festival - E1 BnO 2021-06-03 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Pomerania O-Festival - E1 RJnO (KMP) 2021-06-03 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Puchar Najmłodszych w BnO - Etap 1 2021-06-04 HKS Azymut, Mochy
Pomerania O-Festival - E2 RJnO (KMP) 2021-06-04 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Pomerania O-Festival - E2 BnO 2021-06-04 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Pomerania O-Festival - E3 BnO 2021-06-05 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Puchar Najmłodszych w BnO - Etap 2 2021-06-05 HKS Azymut, Mochy
Pomerania O-Festival - E3 RJnO (MP, KMP) 2021-06-05 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Puchar Najmłodszych w BnO - Etap 3 2021-06-06 HKS Azymut, Mochy
Pomerania O-Festival - E4 RJnO (MP, KMP) 2021-06-06 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Pomerania O-Festival - E4 BnO 2021-06-06 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w sprinterskim BnO - Etap 1 2021-06-12 KOS BnO, Szczecin
Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w średniodystansowym BnO - Etap 1 2021-06-12 KOS BnO, Szczecin
Puchar Podkarpacia - Runda II - Etap 2 2021-06-12 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
Puchar Podkarpacia - Runda II - Etap 1 2021-06-12 UKS Azymut, Dębów Orientharper.pl
Mistrzostwa Powiatu Polickiego w BnO - Etap 1 2021-06-13 KOS BnO, Szczecin
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 1 2021-06-13 KS Artemis, Wrocław
Izery Cup - Etap 1 2021-06-19 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Fastyn
Puchar Pomorza w średniodystansowym bno - Etap 1 2021-06-19 UMKS, Kwidzyn
Izery Cup - Etap 2 2021-06-19 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Fastyn
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 1 2021-06-19 WKS Wawel, Kraków
Puchar Pomorza w sprinterskim bno - Etap 1 2021-06-19 UMKS, Kwidzyn
Mistrzostwa Mazowsza w RJnO - Etap 1 2021-06-19 PUKS Młode Orły, Nowy Dwór Mazowiecki
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 2 2021-06-19 WKS Wawel, Kraków
XXXVIII Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - 8 runda - Etap 1 2021-06-20 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 4 2021-06-20 UKS Falenica, Warszawa
Izery Cup - Etap 3 2021-06-20 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Marcin Fastyn
Mistrzostwa Polski w Orientacji Precyzyjnej - Etap 3 2021-06-20 WKS Wawel, Kraków
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 5 2021-06-20 UKS Falenica, Warszawa
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2021-06-26 UKS Falenica, Warszawa
Limanowa Cup - Etap 1 2021-06-26 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl
Limanowa Cup - Etap 2 2021-06-27 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2021-06-27 UKS Falenica, Warszawa
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2021-06-27 UKS Falenica, Warszawa
Limanowa Cup - Etap 3 2021-06-28 UKS Patria, Młynne Orientharper.pl
World Orienteering Championships 2021 - Sprint qualification 2021-07-03
World Orienteering Championships 2021 - Sprint final 2021-07-03
World Orienteering Championships 2021 - Middle final 2021-07-06
World Orienteering Championships 2021 - Middle qualification 2021-07-06
World Orienteering Championships 2021 - Long 2021-07-09
40. Wawel Cup - Etap 1 2021-07-14 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
40. Wawel Cup - Etap 2 2021-07-15 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
40. Wawel Cup - Etap 3 2021-07-16 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
40. Wawel Cup - Etap 4 2021-07-17 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
40. Wawel Cup - Etap 5 2021-07-18 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 1 2021-07-29 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 2 2021-07-30 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 3 2021-07-31 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Sudety Cup - Etap 4 2021-08-01 Dolnośląski Związek Orientacji Sportowej Orientharper.pl
Grand Prix Polonia 2021 - Etap 1 2021-08-06 KS Hades, Poznań
Grand Prix Polonia 2021 - Sprint 2021-08-07 KS Hades, Poznań
Grand Prix Polonia 2021 - Etap 2 2021-08-07 KS Hades, Poznań
Grand Prix Polonia 2021 - Etap 3 2021-08-08 KS Hades, Poznań
XXVI Puchar Bałtyku - Etap 1 2021-08-13 UKS Siódemka, Rumia
XXVI Puchar Bałtyku - Etap 2 2021-08-14 UKS Siódemka, Rumia
XXVI Puchar Bałtyku - Etap 3 2021-08-15 UKS Siódemka, Rumia
XVII Grand Prix Pomorza - Etap 1 2021-08-20 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport
XVII Grand Prix Pomorza - Etap 2 2021-08-21 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport
XVII Grand Prix Pomorza - Etap 3 2021-08-22 UKS Azymut 45, Gdynia Zazu Sport
Pomorze Sprint Cup 2021 - Etap 1 (WRE) 2021-08-27 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl
Pomorze Sprint Cup 2021 - Etap 3 2021-08-28 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl
Pomorze Sprint Cup 2021 - Etap 2 2021-08-28 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl
Pomorze Sprint Cup 2021 - Etap 4 (WRE) 2021-08-29 UMKS, Kwidzyn Orientharper.pl
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich - MP - sprint 2021-09-04 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl
MP i MPW w biegu sprinterskim i sztafetach sprinterskich - MP - sztafety sprinterskie 2021-09-05 WKS Grunwald, Poznań Orientharper.pl
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 2 2021-09-05 KS Artemis, Wrocław
Otwarte Mistrzostwa Wrocławia - Etap 1 2021-09-05 KS Artemis, Wrocław
Gdańsk City Race - Etap 1 2021-09-10 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientacje - Etap 1 2021-09-11 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Gdańsk City Race - Etap 2 2021-09-11 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientacje - Etap 2 2021-09-11 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Dolnośląski Festiwal Biegu na Orientacje - Etap 3 2021-09-12 UKS Orientpark.pl, Iwiny
Gdańsk City Race - Etap 3 2021-09-12 PKO Harpagan, Gdańsk Zazu Sport
VII Puchar Elbląga - Etap 1 2021-09-18 UMKS ORKAN, Ostróda
Mistrzostwa Mazowsza w Nocnym BnO - M.Maz.Noc 2021-09-18 KOS Warszawa Zazu Sport
Puchar Paulinum - Etap 1 2021-09-19 MKS Paulinum, Jelenia Góra
Puchar Paulinum - Etap 2 2021-09-19 MKS Paulinum, Jelenia Góra
VII Puchar Elbląga - Etap 2 2021-09-19 UMKS ORKAN, Ostróda
Klubowe Mistrzostwa Polski II Runda - Etap 1 2021-09-24 KOS BnO, Szczecin
RYBINO XVIII - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO - Zawody 2021-09-25 UKS Reflex, Rybnik Marcin Fastyn
MP i MPW w długodystnsowej i sztafetowej 2-zmianowej RJnO, KMP na dystansie średnim - Etap 1 2021-09-25 LUKS Azymek, Zdzieszowice
Klubowe Mistrzostwa Polski II Runda - Etap 2 2021-09-25 KOS BnO, Szczecin
RYBINO XVIII - Mistrzostwa Śląska w średniodystansowym BnO - Start treningowy 2021-09-26 UKS Reflex, Rybnik Marcin Fastyn
Klubowe Mistrzostwa Polski II Runda - Etap 3 2021-09-26 KOS BnO, Szczecin
MP i MPW w długodystnsowej i sztafetowej 2-zmianowej RJnO, KMP na dystansie średnim - Etap 2 2021-09-26 LUKS Azymek, Zdzieszowice
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO. Strefa A. - Etap 3 2021-10-02 UMKS ORKAN, Ostróda
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B (LBL-LDZ-MAZ-PDL) / VII PUCHAR BIELAN - Sztafeta 2021-10-02 BKS Wataha, Warszawa Zazu Sport
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO. Strefa A. - Etap 1 2021-10-02 UMKS ORKAN, Ostróda
MMM Strefa C - Etap 3 2021-10-02 KS Hades, Poznań
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B (LBL-LDZ-MAZ-PDL) / VII PUCHAR BIELAN - Sprint 2021-10-02 BKS Wataha, Warszawa Zazu Sport
MMM Strefa C - Etap 1 2021-10-02 KS Hades, Poznań
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 1 2021-10-02 UKS Falenica, Warszawa
MMM Strefa D - Etap 1 2021-10-02 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 3 2021-10-03 UKS Falenica, Warszawa
Puchar Warszawy i Mazowsza w RJnO - Etap 2 2021-10-03 UKS Falenica, Warszawa
MMM Strefa C - Etap 2 2021-10-03 KS Hades, Poznań
MMM Strefa D - Etap 3 2021-10-03 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - strefa B (LBL-LDZ-MAZ-PDL) / VII PUCHAR BIELAN - Klasyk 2021-10-03 BKS Wataha, Warszawa Zazu Sport
MMM Strefa D - Etap 2 2021-10-03 WKS Wawel, Kraków Orientharper.pl
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w BnO. Strefa A. - Etap 2 2021-10-03 UMKS ORKAN, Ostróda
Mistrzostwa Mazowsza w BnO - sprint 2021-10-09 UNTS, Warszawa
Otwarte Mistrzostwa Pabianic - bieg średniodystansowy 2021-10-09 UKS Azymut, Pabianice Zazu Sport
Puchar Pomorza w klasycznym BnO - Etap 1 2021-10-10 UKS Azymut 45, Gdynia
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Orientacji Precyzyjnej - Etap 1 2021-10-10 KInO ORIENTOP, Wrocław
Mistrzostwa Mazowsza w BnO - klasyk 2021-10-10 UNTS, Warszawa
MP i MPW w długodystansowym BnO - MP - Long 2021-10-17 KS Spójnia, Warszawa Zazu Sport
MP i MPW w Długodystansowym BnO - MP i MPW Long 2021-10-17 KOS Warszawa Zazu Sport
Mistrzostwa Gdańska i Puchar Pomorza na dystansie średnim - Etap 1 2021-10-24 PKO Harpagan, Gdańsk