Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
V Bukowa Cup - Etap 1 (2018-10-19)
..........................: K10 :..........................
1. 04141Duda Kornelia K10 2009UKS Traper-Z06 68239303.09 682393
2. 04139Stempniewska Nadia K10 2008UKS Traper-Z06 68238403.09 682384
3. 03546Włodarczyk Wiktoria K10 2008UKS Traper-Z06 68239203.09 682392
4. 03961Welc Dominika K10 2009KOS BnO-Z01 12.10
..........................: K10N :..........................
5. 04145Osak Zuzanna K10N 2011UKS Traper-Z06 68239403.09 682394
6. PROKOP Amelia K10N 2010UKS Traper-Z06 68239503.10 682395
7. Hazeńska Anastazja K10N 2008UKS Traper-Z06 55346109.10 553461
8. Romanowska Alicja K10N 2009-KOS BnO Szczecin 12.10
?
..........................: K12 :..........................
9. Godlewska Roksana K12 2007-BB Biegająca Baletni 26.08
?
10. Uhlemann Livia K12 2006-ESV Lok Berlin-Schön 680931.08 6809
?
11. 03314Borek Alicja K12 2007UKS Traper-Z06 203530003.09 2035300
12. 03962Kula Maja K12 2007KOS BnO-Z01 12.10
13. 03958Matyja Weronika K12 2007KOS BnO-Z01 816020712.10 8160207
14. 03960Mikuła Daria K12 2007KOS BnO-Z01 12.10
15. 03959Mikuła Iga K12 2007KOS BnO-Z01 12.10
16. 03767Stefaniak Izabela K12 2007KOS BnO-Z01 12.10
17. 4478Kepka Zuzanna K12 2006GKS Luzino-G27 21956214.10 219562
..........................: K14 :..........................
18. 04434Pieragowska Julia K14 2005UKS Traper-Z06 68238303.09 682383
19. 03545Szczurko Paulina K14 2005UKS Traper-Z06 68238503.09 682385
20. 02910Urban Aneta K14 2004UKS Traper-Z06 865089703.10 8650897
21. 03218Majewska Maja K14 2004PUKS Młode Orły-W03 864519306.10 8645193
22. K14Kwiecień Paulina K14 2004PUKS Młode Orły-W03 41211706.10 412117
23. Rafałowicz Helena K14 2004-Trygława 10.10
?
24. 03563Kędzior Alicja K14 2005UMKS Kwidzyn-G03 142244812.10 1422448
25. 03827Kusztelska Natalia K14 2005KOS BnO-Z01 843412312.10 8434123
26. 4476Drewczyńska Malwina K14 2005GKS Luzino-G27 21955314.10 219553
27. 4479Klinkosz Roksana K14 2005GKS Luzino-G27 21956514.10 219565
28. Okrój Dominika K14 2005GKS Luzino-G27 21955814.10 219558
..........................: K16 :..........................
29. 03317Przeszłowska Hanna K16 2003UKS Traper-Z06 197020903.10 1970209
30. 03217Zielińska Oliwia K16 2003PUKS Młode Orły-W03 865081906.10 8650819
31. 02764Muller Iga K16 2005UMKS Kwidzyn-G03 141986012.10 1419860
32. 03363Perfikowska Hanna K16 2004UMKS Kwidzyn-G03 865329612.10 8653296
33. 03824Głombiowska Karolina K16 2003GKS Luzino-G27 21956014.10 219560
..........................: K18 :..........................
34. Kurasińska Wiktoria K18 2000-Szczecin 30.08
?
35. 01942Chrubczyńska Patrycja K18 2000UKS Traper-Z06 865088303.09 8650883
36. 02575Gradek Zuzanna K18 2003UKS Traper-Z06 865089606.09 8650896
37. Leonhardt Charlotte K18 2001-SV IHW Alex 78 e.V. 803040106.10 8030401
?
38. 02623Pudlis Natalia K18 2002UMKS Kwidzyn-G03 206768712.10 2067687
..........................: K20 :..........................
39. Jobst Thessa K20 1998-Kaulsdorfer OLV 815109829.08 8151098
?
..........................: K21 :..........................
40. Reinhardt Anna K21 1991-USV TU Dresden 863735631.08 8637356
?
41. Alabrudzińska Agnieszka K21 1985- 18.09
?
42. Jahnz Karolina K21 1984-BWD WKP-W 866147305.10 8661473
?
43. Engelhardt Katja K21 1984-Planeta Radebeul 860648208.10 8606482
?
44. 03584Durzyńska Katarzyna K21 1992-5 Pułk Artylerii 863651112.10 8636511
45. 04261Fell Ronja K21 1993KOS BnO-Z01 42389512.10 423895
46. Budna Emilia K21 1985-17WBZ Międzyrzecz 203517913.10 2035179
?
..........................: K35 :..........................
47. 02347Śliwczyńska Ilona K35 1978-Team 360º 712127813.10 7121278
..........................: K40 :..........................
48. Toom Natalia K40 1974-Kaliningrad 201154502.10 2011545
?
..........................: K45 :..........................
49. Zschäckel Daniela K45 1972-SV IHW Alex 78 e.V. 900517206.10 9005172
?
50. Zelenin Jekaterina K45 1970-USG Chemnitz 139907013.10 1399070
?
..........................: K50 :..........................
51. Boeck Ute K50 1967-Kaulsdorfer OLV 67140730.08 671407
?
52. Käding Kirsten K50 1967-Kaulsdorfer OLV 730035030.08 7300350
?
53. Schmiedeberg Anke K50 1967-sV Turbine Neubrande 600602.09 6006
?
54. Leonhardt Annette K50 1967-SV IHW Alex 78 e.V. 967210106.10 9672101
?
..........................: K55 :..........................
55. Brettschneider Gudrun K55 1960-Kaulsdorfer OLV 506630.08 5066
?
56. Miroshnichenko Elena K55 1959-PionerSK 205510307.09 2055103
?
57. Chernysheva Tatiana K55 1963-OK Kaliningrad 230042817.09 2300428
?
58. 03901Movko Marina K55 1960UKS Azymut 45-G17 230054003.10 2300540
..........................: K60 :..........................
59. Soloveva Elena K60 1958-PionerSK 205511130.08 2055111
?
60. Lehmann Gabriela K60 1957-Kaulsdorfer OLV 30081301.10 300813
?
61. 03899Lazareva Natalia K60 1955UKS Azymut 45-G17 205510703.10 2055107
..........................: K65 :..........................
62. Semuchina Galina K65 1951-Kaliningrad 205510608.10 2055106
?
..........................: K70 :..........................
63. Fillinger Rosemarie K70 1947-SV IHW Alex 78 Berli 142460529.08 1424605
?
64. Thiel Susi K70 1947-SV IHW Alex 78 e.V. 140200206.10 1402002
?
..........................: M10 :..........................
65. 04140Miłaszewicz Paweł M10 2012UKS Traper-Z06 203529103.09 2035291
66. 03754Kisłowski Marek M10 2008UMKS Kwidzyn-G03 213339813.10 2133398
..........................: M10N :..........................
67. 04142Duda Łukasz M10N 2011UKS Traper-Z06 68239103.09 682391
68. ARSENTEV VIKTOR M10N 1954-Кал&# 205510120.09 2055101
?
69. Cerk Szymon M10N 2010UKS Traper-Z06 920202503.10 9202025
70. Rawluk Alan M10N 2008- 14.10
?
..........................: M12 :..........................
71. 03542Gradek Mateusz M12 2007UKS Traper-Z06 910130903.10 9101309
72. 03568Perfikowski Paweł M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 209068612.10 2090686
73. 03567Zaremba Adam M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395012.10 2103950
74. 03664Kotkowiak Bartosz M12 2006KOS BnO-Z01 838322212.10 8383222
75. Kaczor Krystian M12 2006UKS Traper-Z06 20329313.10 203293
..........................: M14 :..........................
76. 04433Jankowski Kewin M14 2004UKS Traper-Z06 68238703.09 682387
77. 03319Udycz Jonasz M14 2004UKS Traper-Z06 865088603.09 8650886
78. 03665Kotkowiak Piotr IIIM14 2004KOS BnO-Z01 920134212.10 9201342
79. 03968Kwiatkowski Olaf M14 2005KOS BnO-Z01 805060512.10 8050605
80. Kujda Tymoteusz M14 2005-SP Osielsko 36180413.10 361804
?
81. Rawluk Patryk M14 2004- 14.10
?
..........................: M16 :..........................
82. 03663KONDYS JAKUB IIM16 2002-SZCZECIN 920133431.08 9201334
83. 03543Osak Maciej M16 2003UKS Traper-Z06 865089503.09 8650895
84. Szadzewicz Szymon M16 2002UKS Traper-Z06 55346209.10 553462
85. 02578Muller Wiktor M16 2004UMKS Kwidzyn-G03 141985912.10 1419859
86. 03442Biernat Michał IIM16 2002KOS BnO-Z01 920134412.10 9201344
87. 03447Grzegorczyk Mateusz M16 2002KOS BnO-Z01 920133712.10 9201337
..........................: M18 :..........................
88. 02161Łaszkiewicz Dominik M18 2001UKS Traper-Z06 203529203.09 2035292
89. 02159Smyk Bartosz M18 2002UKS Traper-Z06 203529114.10 2035291
..........................: M21 :..........................
90. Pocierznicki Rafał M21 1984-12BZ 26.08
?
91. 04208Jankowiak Paweł M21 1989-Chyże BnO 864024727.08 8640247
92. Zelenin Anatoly M21 1993-USV TU Dresden 88803831.08 888038
?
93. Knitsch Sebastian M21 1990-USV TU Dresden 203629031.08 2036290
?
94. Olunczek Andrej M21 1984-USV TU Dresden 840005131.08 8400051
?
95. Matuszak Marcin M21 1986-Akademia Morska Szcz 31.08
?
96. Richter Friedmar M21 1981-USV TU Dresden 800313925.09 8003139
?
97. 03298Koguciuk Konrad M21 1991-KU AZS UMCS Lublin 88742026.09 887420
98. Schuetz Benno M21 1984-ESV Lok Berlin-Schoe 720265006.10 7202650
?
99. Zschäckel Robin M21 1997-SV IHW Alex 78 e.V. 97310106.10 973101
?
100. Sawka Paweł M21 1989-das/12BZ 08.10
?
101. Filipek Marcin M21 1983-das/12BZ 08.10
?
102. Wrona Robert M21 1991-das/12BZ 08.10
?
103. Staniszczak Łukasz M21 1993- 11.10
?
104. Fleiss Sebastian M21 1996-Berliner TSC 929119612.10 9291196
?
105. Blume Karsten M21 1989-Berliner TSC 903078912.10 9030789
?
106. Brandebura Cezary M21 1989- 866149612.10 8661496
?
107. 02688Krasuski Marcin M21 1972-KS OK!Sport Warszawa 720276414.10 7202764
..........................: M35 :..........................
108. Łysek Grzegorz M35 1981-Klub Zdobywców Koron 30.08
?
109. Łysek Grzegorz M35 1981-Klub Zdobywców Koron 30.08
?
110. 01536Stachowski Paweł M35 1982-KOS Modrzew Skwierzy 864092031.08 8640920
111. 03889Włodarczyka Łukasz M35 1980UKS Traper-Z06 203529503.09 2035295
112. Dzietczyk Kamil M35 1983-AKTYWNE CHOSZCZNO 41833424.09 418334
?
113. Roessler Karsten M35 1980-Planeta Radebeul 866245408.10 8662454
?
114. Schwartz Tobias M35 1980-Berliner TSC 811068012.10 8110680
?
115. Kujda Arkadiusz M35 1979-1 Brygada Logistyczn 140146613.10 1401466
?
116. 03698Zamiara Piotr M35 1981-Ks Hades 830300313.10 8303003
..........................: M40 :..........................
117. Petersburski Robert M40 1974- 920134528.08 9201345
?
118. Braatz Frank M40 1962-SV IHW Alex Berlin 712206229.08 7122062
?
119. Kurasinski Robert M40 1974-Szczecin 30.08
?
120. Pancerz Piotr M40 1977-Poznań 31.08
?
121. Uhlemann Andreas M40 1975-ESV Lok Berlin-Schön 680631.08 6806
?
122. Rafałowicz Marek M40 1976-Trygława 10.10
?
123. Gliszczyński Janusz M40 1974-Wolny Elektron 11.09
?
124. Karachev Aleksandr M40 1977- 140454621.09 1404546
?
125. 02494Sołowiej Stanisław M40 1975-KU AZS UMCS Lublin 720322326.09 7203223
126. RAPINCZUK Jan M40 1974-BdsUOT Warszawa 197730605.10 1977306
?
127. W Distler Carl M40 1978-Berliner TSC 865768512.10 8657685
?
128. 04396Rotter Daniel M40 1978KOS BnO-Z01 12.10
129. 04282Pawlak Tomasz M40 1976-HKS Azymut Mochy 142245013.10 1422450
130. 02679Błachut Igor M40 1973-Team 360º 720277013.10 7202770
..........................: M45 :..........................
131. Jobst Henry M45 1970-Kaulsdorfer OLV 825107029.08 8251070
?
132. 01522Kosicki Tomasz M45 1971KS OK!Sport-W02 141234231.08 1412342
133. Pach Marek M45 1969- 14.10
?
134. Kurr Maik M45 1965-SV IHW Alex 78 e.V. 801096506.10 8010965
?
135. 01690Kramski Mariusz M45 1970-UKS Energetyk Dychów 202387308.10 2023873
136. 03107Rekowski Tomasz M45 1970UMKS ORKAN-N61 41225609.10 412256
137. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 906060114.10 9060601
..........................: M50 :..........................
138. Boeck Thomas M50 1966-Kaulsdorfer OLV 102126630.08 1021266
?
139. Käding Bernd M50 1964-Kaulsdorfer OLV 64091530.08 640915
?
140. Schmiedeberg Nils M50 1967-sV Turbine Neubrande 50191402.09 501914
?
141. 00522Urbaniak Krzysztof M50 1967-PZOS 67081901.10 670819
142. Zschäckel Raik M50 1967-SV IHW Alex 78 e.V. 808106706.10 8081067
?
143. Troesch Urs M50 1966-Berliner TSC 966082012.10 9660820
?
..........................: M55 :..........................
144. 01055Deptuła Jerzy M55 1959-UKS Energetyk Dychów 88630930.08 886309
145. Brettschneider Gerhard M55 1954-Kaulsdorfer OLV 507530.08 5075
?
146. 03895Klawczyński Zbigniew M55 1962UMKS Kwidzyn-G03 21951414.10 219514
147. Koczko Tomasz M55 1962-Skarmat Toruń 43192712.10 431927
?
148. 02206Szmidtka Wiesław M55 1961GKS Luzino-G27 21955514.10 219555
..........................: M60 :..........................
149. Solovev Mikhail M60 1956-PionerSK 205512230.08 2055122
?
150. Miroshnichenko Viktor M60 1957-PionerSK 230050107.09 2300501
?
151. ARSENTJEV VIKTOR M60 1954-Kaliningrad 205510120.09 2055101
?
152. 01323Pietrusiński Marek M60 1956-KS Artemis Wrocław 203517303.10 2035173
153. 02885Mądrzyński Zbigniew M60 1956UMKS Kwidzyn-G03 910270612.10 9102706
..........................: M65 :..........................
154. 00911Faltyński Władysław M65 1949-wks grunwald 24992605.09 249926
155. 00885Świerczyński Bogdan M65 1953KOS Modrzew-F54 139448201.10 1394482
156. Härtelt Helmut M65 1951-SSV Planeta Radebeul 830195102.10 8301951
?
157. Ziesche Juergen M65 1950-Lok Berlin 23610504.10 236105
?
158. Genderjahn Ludwig M65 1948-Lok Berlin 206124904.10 2061249
?
159. 01324Gliński Henryk M65 1950-KS Artemis Wrocław 30597408.10 305974
..........................: M70 :..........................
160. 00925Bartkowiak Edward M70 1948-WKS Grunwald 41241229.08 412412
161. Fillinger Helmut M70 1945-SV IHW Alex 78 Berli 0610429.08 06104
?
162. 01168Wasilewski Stanisław M70 1946PUKS Młode Orły-W03 862661714.10 8626617
163. 00884Królikowski Władysław M70 1947KOS Modrzew-F54 42759201.10 427592
164. 00742Michałek Janusz M70 1948KOS Modrzew-F54 88631701.10 886317
165. Wollenberg Bernd M70 1948-Berliner TSC 913074812.10 9130748
?
166. 00886Wołochowicz Władysław M70 1947KOS BnO-Z01 42759112.10 427591
167. 01503Pokora Edward M70 1944UMKS Kwidzyn-G03 41200414.10 412004
..........................: M75 :..........................
168. 01084Pietkiewicz Waldemar M75 1943-ind.Dolnośląskie 202385529.08 2023855
169. Klawun Kendray Werner George M75 1942-Sachsen-Marathon 866245315.09 8662453
?
170. 00883Płuciennik Waldemar M75 1943KOS Modrzew-F54 205365501.10 2053655
171. Thiel Rolf M75 1943-SV IHW Alex 78 e.V. 203301206.10 2033012
?
..........................: Open :..........................
172. Mrozowski Przemysław Open 1978-UKS Siódemka Rumia 866484327.08 8664843
?
173. Uhlemann Sibylle Open 1974-ESV Lok Berlin-Schön 680531.08 6805
?
174. Cichowska Joanna Open 1988-Akademia Morska Szcz 31.08
?
175. Gołąb Anna Open 1988-Szczecińska Akademia 14.09
?
176. Pischke Kerstin Open 1961-SV Turbine Neubrande 139471826.09 1394718
?
177. Anielska Anna Open 1988-Szczecin 10.10
?
178. ŁASOWSKI KAROL Open 1983-AKTYWNE CHOSZCZNO 41833313.10 418333
?
179. Szymański Karol Open 1980-Goleniów 14.10
?
..........................: Rodzinna :..........................
180. Pocierznicka Polianna Rodzinna 2015-Biegam z Mamą 26.08
?
181. Schuetz Petula+Linas Rodzinna 1985-Kaulsdorfer OLV 0513906.10 05139
?
182. Piątek Oliwia i Dominik Rodzinna 2014-KOS BnO /Traper 12.10
?
183. Mazan Kacperek Rodzinna 2016-KOS BnO /Traper 865088412.10 8650884
?
184. Kujda Remigiusz Rodzinna 2012-Niepubliczne Przedsz 211109013.10 2111090
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)
Czarnecki JakubCzupajło PatrycjaHoliński PawełKardyś BartłomiejKruk WojciechLeśnicki StanisławMurawski SylwesterSzymański AdamSkorupa PiotrZielińska OliwiaŻurek GrzegorzŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies