Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym (2018-09-22)
..........................: :..........................
1. 00065Chachurski Ryszard 1963-KU AZS WAT 196301220.04 1963012
2. 02080Forystek Józef 1966-WKS Wawel 818036619.07 8180366
..........................: K16 :..........................
3. 02507Pluta Aleksandra K16 2003UKS Arkady-P35 910267402.09 9102674
4. 03055Ziętek Aleksandra K16 2003UKS Arkady-P35 201621002.09 2016210
5. 02575Gradek Zuzanna K16 2003UKS Traper-Z06 865089603.09 8650896
6. 02116Żurek Marta K16 2002UKS Siódemka-G14 865081511.09 8650815
7. 03217Zielińska Oliwia K16 2003PUKS Młode Orły-W03 865081903.09 8650819
8. 02922Nowak Maria K16 2003-KS Hades 206783905.09 2067839
9. 04153Filipiak Adrianna K16 2003-KS Hades 50114605.09 501146
10. 03317Przeszłowska Hanna K16 2003UKS Traper-Z06 865088606.09 8650886
11. 02986Nyga Julia K16 2002UKS Kometa-S28 202137407.09 2021374
12. 02490Pogoda Kinga K16 2002UKS Kometa-S28 201648107.09 2016481
13. 02462Polewka Aleksandra K16 2002UKS Kometa-S28 68242407.09 682424
14. 02651Krempińska Julia K16 2003UKS Azymut-E71 864090810.09 8640908
15. 02751Borzym Izabela K16 2002BKS Wataha-W11 702080611.09 7020806
16. 02748Dolińska Zuzanna K16 2003BKS Wataha-W11 706040311.09 7060403
17. 04182Cepurdej Nina K16 2003UMKS Kwidzyn-G03 33251811.09 332518
18. 03363Perfikowska Hanna K16 2004UMKS Kwidzyn-G03 865329611.09 8653296
19. 02623Pudlis Natalia K16 2002UMKS Kwidzyn-G03 206768711.09 2067687
20. 02391Chabiera Lena K16 2003UNTS-W87 844499911.09 8444999
21. 02409Nitsch Aleksandra K16 2003UNTS-W87 828080311.09 8280803
22. 04159Lipińska Julia K16 2002WKS Śląsk-D95 89500511.09 895005
23. 02222Mazurek Joanna K16 2003WKS Śląsk-D95 88917811.09 889178
24. 03491Sudoł Hanna K16 2003WKS Śląsk-D95 88917911.09 889179
25. 02611Leśnicka Agnieszka K16 2002UKS Azymut Dębów-R22 800800711.09 8008007
26. 04057Orzechowska Aleksandra K16 2003UKS Azymut Dębów-R22 863659811.09 8636598
27. 02117Moskal Zuzanna K16 2002UKS Siódemka-G14 88722711.09 887227
28. 02377Kędzierska Nadia K16 2002HKS Azymut-P58 99782311.09 997823
29. 02374Piwowar Lidia K16 2002HKS Azymut-P58 84266011.09 842660
30. 02384Zając Magdalena K16 2002HKS Azymut-P58 50508211.09 505082
31. 02491Sobel Natalia K16 2002UKS Kometa-S28 201648211.09 2016482
32. 03191Słońska Zofia K16 2002WKS Wawel-K30 865089912.09 8650899
33. 02992Wójcik Natalia K16 2002WKS Wawel-K30 865088912.09 8650889
34. 03762Łabuzek Marta K16 2003WKS Wawel-K30 816020312.09 8160203
35. 03503Berlińska Paulina K16 2003UKS Orientuś-E75 720016812.09 7200168
36. 02132Block Amelia K16 2002UKS Orientuś-E75 864092812.09 8640928
37. 03854Doreń Wiktoria K16 2003UKS Orientuś-E75 864629712.09 8646297
38. 03046Gielec Zuzanna K16 2002UKS Orientuś-E75 864092712.09 8640927
..........................: K18 :..........................
39. 02504Niezgódka Dominika K18 2001UKS Arkady-P35 201619902.09 2016199
40. 01942Chrubczyńska Patrycja K18 2000UKS Traper-Z06 865088303.09 8650883
41. 01927Filipczak Natalia K18 2000PUKS Młode Orły-W03 864091403.09 8640914
42. 02427Olszanka Gabriela K18 2001KS OK!Sport-W02 822070110.09 8220701
43. 02057Dzierwa Hanna K18 2001KS Kościelec Chrzanów-K48 863652410.09 8636524
44. 04014Bączek Małgorzata K18 2001UKS Technik Ruciane-Nida-N01 863699511.09 8636995
45. 02366Deptulska Maria K18 2000UNTS-W87 863144211.09 8631442
46. 02754Głowacz Julia K18 2000UNTS-W87 920009511.09 9200095
47. 02096Mianowska Julia K18 2001UNTS-W87 822100111.09 8221001
48. 01827Ciesiółka Katarzyna K18 2000WKS Śląsk-D95 920100811.09 9201008
49. 03696Ciura Aleksandra K18 2001WKS Śląsk-D95 50404211.09 504042
50. 02223Mazurek Agnieszka K18 2001WKS Śląsk-D95 720369611.09 7203696
51. 02163Bielecka Aleksandra K18 2000UKS Siódemka-G14 910184211.09 9101842
52. 02114Melzer Zofia K18 2001UKS Siódemka-G14 865081411.09 8650814
53. 02890Susek Julia K18 2001UKS Siódemka-G14 865081711.09 8650817
54. 02175Seidel Jagoda K18 2001HKS Azymut-P58 50508411.09 505084
55. 01509Biederman Adrianna K18 2000WKS Wawel-K30 812020012.09 8120200
56. 04264Biegun Katarzyna K18 2000WKS Wawel-K30 88632912.09 886329
57. 01585Garbacik Maja K18 2000WKS Wawel-K30 864090912.09 8640909
58. 02935Topór Magdalena K18 2001WKS Wawel-K30 865089412.09 8650894
59. 03999Pudełek Michalina K18 2000-Górzanka 212111512.09 2121115
..........................: K20 :..........................
60. 02099Cych Agnieszka K20 1999WKS Śląsk-D95 88917511.09 889175
61. 01828Zięba Emilia K20 1998WKS Śląsk-D95 50509811.09 505098
62. 02203Kreft Oliwia K20 1999UKS Siódemka-G14 141095311.09 1410953
63. 03255Murawska Marta K20 1998HKS Azymut-P58 720018011.09 7200180
64. 01528Bugaj Katarzyna K20 1998WKS Wawel-K30 89524312.09 895243
65. 02836Fortuniak Weronika K20 1998UKS Orientuś-E75 864629312.09 8646293
66. 01627Morawska Zuzanna K20 1999UKS Azymut 45-G17 865610012.09 8656100
..........................: K21 :..........................
67. 00932Dominiak Dagmara K21 1997PUKS Młode Orły-W03 720536703.09 7205367
68. 00038Szmulkowska Magdalena K21 1997PUKS Młode Orły-W03 865443103.09 8654431
69. 01664Wańczyk Zuzanna K21 1997PUKS Młode Orły-W03 139672903.09 1396729
70. Kulec Anna K21 1990-UKS Azymut Dębów 864867005.09 8648670
?
71. 00483Machowska Weronika K21 1986UKS OSiR-W81 88631509.09 886315
72. 01569Matyba Anna MK21 1996-WKS Grunwald 864519809.09 8645198
73. 02971Gorczyca Maria MK21 1997-WKS Grunwald 864519709.09 8645197
74. 01524Hornik Aleksandra MMK21 1996-WKS Grunwald 864519609.09 8645196
75. 00339Biniecka Małgorzata K21 1987UKS Azymut-E71 50500210.09 505002
76. 01783Jaśkiewicz Magdalena K21 1997UKS Azymut-E71 720493210.09 7204932
77. 00330Pabich Maria K21 1982UKS Azymut-E71 55346610.09 553466
78. 00685Drągowska Maria K21 1995KS OK!Sport-W02 862869910.09 8628699
79. 02434Miśkiewicz Martyna K21 1989KS OK!Sport-W02 720038210.09 7200382
80. 03480Ślusarczyk Katarzyna K21 1989KS OK!Sport-W02 863652210.09 8636522
81. 04454Soroka Martyna K21 1994KS OK!Sport-W02 10.09
82. 00485Wicha Iwona K21 1987KS OK!Sport-W02 862554810.09 8625548
83. 01481Żebrowska Barbara K21 1995UNTS-W87 140761911.09 1407619
84. 00037Kubicka Zuzanna K21 1993UNTS-W87 800199311.09 8001993
85. 01962Polishchuk Mariya K21 1994UNTS-W87 844492411.09 8444924
86. 01452Wiktor Lucyna K21 1988WKS Śląsk-D95 863652311.09 8636523
87. 00328Mazan Aleksandra K21 1995UKS Traper-Z06 865088411.09 8650884
88. 03584Durzyńska Katarzyna K21 1992HKS Azymut-P58 863651111.09 8636511
89. 00810Bączek-Motała Barbara K21 1972WKS Wawel-K30 200301912.09 2003019
90. 00836Cygler Paulina K21 1991WKS Wawel-K30 89523412.09 895234
91. 00484Wicha Małgorzata K21 1991WKS Wawel-K30 910180012.09 9101800
92. 00363Ewiak - Paszyńska Alicja K21 1987UKS Orientuś-E75 50500312.09 505003
93. 00384Gwóźdź Ewa K21 1990UKS Orientuś-E75 862554312.09 8625543
94. 00413Kaźmierczak Aneta K21 1995UKS Orientuś-E75 821109512.09 8211095
95. 03250Nikitczenko Natasza K21 1997UKS Orientuś-E75 88723912.09 887239
..........................: K35 :..........................
96. 02347Śliwczyńska Ilona K35 1978-Team 360 Stopni 712127826.08 7121278
97. 04412NER MONIKA K35 1983-HKS AZYMUT MOCHY 203695731.08 2036957
98. Pawlos-Dorocicz Elzbieta K35 1981-szarotki/21blog 207784005.09 2077840
?
99. 00915Zbroja-Nowak Justyna K35 1980-KS Hades 206783805.09 2067838
100. 03908Machowska- Łącka Magdalena K35 1983UKS OSiR-W81 30133209.09 301332
101. 00920Florkowska-Dwojak Marta K35 1982-WKS Grunwald 139489209.09 1394892
102. 01990Konkol-Klimczak Wioletta K35 1980UKS Siódemka-G14 50220711.09 502207
103. 03675Golinowska Elżbieta K35 1980HKS Azymut-P58 863651411.09 8636514
104. 03716Grabowska Joanna K35 1979WKS Wawel-K30 41335612.09 413356
105. 00828Karnia-Biskupska Anna K35 1980WKS Wawel-K30 89524012.09 895240
106. 04121Strugała Barbara K35 1981WKS Wawel-K30 88632912.09 886329
107. 03949Michalska Izabela K35 1979BKS Wataha-W11 198600612.09 1986006
108. Bańska-Bodziona Aneta K35 1979-Mochy 0428712.09 04287
?
109. Bańska-Bodziona Aneta K35 1979-Mochy 0428712.09 04287
?
110. 04287Bańska-Bodziona Aneta K35 1979-Azymut Mochy/10 Bkap 86466712.09 864667
..........................: K40 :..........................
111. 01122Włodarczyk Anna Maria K40 1975MKS Paulinum-D93 140146024.08 1401460
112. 04413Filipiak Agnieszka K40 1975-KS Hades 206783205.09 2067832
113. 00944Bultrowicz Agnieszka K40 1977-KS Hades 206784105.09 2067841
114. 00165Depta Monika K40 1970MKS Paulinum-D93 777777310.09 7777773
115. 02178Biolik Agnieszka K40 1977UNTS-W87 819777811.09 8197778
116. 02405Mianowska Dorota K40 1974UNTS-W87 140826011.09 1408260
117. 04097Janiczek Krystyna K40 1974WKS Śląsk-D95 11.09
118. 3750Kozłowska Ewa K40 1976WKS Śląsk-D95 11.09
119. 04120Olejnik Ewa K40 1976WKS Wawel-K30 865088812.09 8650888
120. 03655Słońska Bogusława K40 1976WKS Wawel-K30 141420012.09 1414200
..........................: K45 :..........................
121. 02146Spiliszewska Róża K45 1973-KS Artemis 41220313.08 412203
122. 03306Gorczyca Magdalena K45 1971-KS Hades 206784205.09 2067842
123. 02015Olszanka Wioleta K45 1970KS OK!Sport-W02 41232310.09 412323
124. 03159Daniluk Karina K45 1972BKS Wataha-W11 711067211.09 7110672
125. 02367Deptulska Agnieszka K45 1971UNTS-W87 910263711.09 9102637
126. 02407Nitsch Joanna K45 1973UNTS-W87 204389611.09 2043896
127. 01222Nowak Barbara K45 1970HKS Azymut-P58 99788911.09 997889
128. 02691Trykozko Urszula K45 1969-Stowarzyszenie Team 90042412.09 900424
129. 00823Etterle-Biederman Lilianna K45 1973WKS Wawel-K30 88634212.09 886342
130. 03372Topór Monika K45 1970WKS Wawel-K30 720493312.09 7204933
131. 00238Witkowska Izabela K45 1970UKS Azymut 45-G17 713030312.09 7130303
..........................: K50 :..........................
132. 01485Wańczyk Magdalena K50 1968PUKS Młode Orły-W03 41238703.09 412387
133. 00100Parfianowicz Joanna K50 1964UNTS-W87 862573911.09 8625739
134. 01208Wołek Ewa K50 1968UNTS-W87 865594211.09 8655942
135. 00112Wołowczyk Mariola K50 1968UNTS-W87 139309911.09 1393099
136. 03313Bugaj Teresa K50 1968WKS Wawel-K30 211486712.09 2114867
137. Kurzyp Anna K50 1968-indywidualnie Dolnoś 206772312.09 2067723
?
138. 03433Dyzio Anna K50 1968WKS Wawel-K30 84266112.09 842661
139. 00091Górnicka-Antonowicz Anna K50 1968-ind 824066812.09 8240668
..........................: K55 :..........................
140. 01296Hornik Alicja K55 1963-WKS Grunwald 55347509.09 553475
141. 01495Czerkawska Urszula K55 1962UKS Sparta Czyżowice-S03 203694511.09 2036945
142. 03248Deredos Nina K55 1961UKS Orientuś-E75 88723412.09 887234
143. 03901Movko Marina K55 1960UKS Azymut 45-G17 230054012.09 2300540
..........................: K60 :..........................
144. 00225Wróblewska Bogna K60 1958KS OK!Sport-W02 863844210.09 8638442
145. 02181Wysocka Jolanta K60 1956UKS Kometa-S28 88661911.09 886619
146. 03899Lazareva Natalia K60 1955UKS Azymut 45-G17 205510712.09 2055107
..........................: K65 :..........................
147. 03142Galicz Krystyna K65 1951BKS Wataha-W11 195182611.09 1951826
..........................: M16 :..........................
148. 03104Jończy Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 720017625.08 7200176
149. 03102Jurczak Szymon M16 2003MKS Paulinum-D93 207614125.08 2076141
150. 04297Pachnik Stanisław M16 2003MKS Paulinum-D93 139672425.08 1396724
151. 03868Sobiński Adrian M16 2003MKS Paulinum-D93 209992225.08 2099922
152. 03103Zaleski Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 205361425.08 2053614
153. 03063Kaczocha Szymon M16 2003UKS Arkady-P35 201619102.09 2016191
154. 02159Smyk Bartosz M16 2002UKS Traper-Z06 865088503.09 8650885
155. 03231Kołodziejczyk Łukasz M16 2003UKS Kometa-S28 202614107.09 2026141
156. 02127Bartos Zbigniew M16 2003UKS Orientuś-E75 720017212.09 7200172
157. 02192Andrzejczak Maciej M16 2002UKS Azymut-E71 88725210.09 887252
158. 02653Sztranek Jan M16 2003UKS Azymut-E71 140762110.09 1407621
159. 02757Czernicki Michał M16 2003BKS Wataha-W11 198600311.09 1986003
160. 02752Gawryś Radosław M16 2003BKS Wataha-W11 703032011.09 7030320
161. 03150Nowakowski Maciej M16 2002BKS Wataha-W11 198600111.09 1986001
162. 03361Gąsior Rafał M16 2002UMKS Kwidzyn-G03 209069711.09 2090697
163. 02572Olszewski Bartłomiej M16 2002UNTS-W87 140308711.09 1403087
164. 03281Łagoda Franciszek M16 2003WKS Śląsk-D95 88918411.09 889184
165. 04001Kędzierski Nataniel M16 2003WKS Śląsk-D95 88917611.09 889176
166. 02225Kurzyp Stanisław M16 2002WKS Śląsk-D95 140145411.09 1401454
167. 03279Plezia Mikołaj M16 2003WKS Śląsk-D95 11.09
168. 04160Strugarek Łukasz M16 2003WKS Śląsk-D95 720369811.09 7203698
169. 02141Toborek Jakub M16 2003WKS Śląsk-D95 803080311.09 8030803
170. 03005Roman Szymon M16 2003UKS Azymut Dębów-R22 863659711.09 8636597
171. 02897Cupryś Amadeusz M16 2005HKS Azymut-P58 99788711.09 997887
172. 02566Grobelny Alex M16 2002HKS Azymut-P58 99782411.09 997824
173. 02376Paterek Mikołaj M16 2003HKS Azymut-P58 212776811.09 2127768
174. 03410Buława Filip M16 2002UKS Kometa-S28 201697711.09 2016977
175. 03442Biernat Michał IIM16 2002KOS BnO-Z01 920134412.09 9201344
176. 04098Kulesza Igor M16 2003UKS Orientuś-E75 88724012.09 887240
177. 04111Ledzion Piotr M16 2003UKS Orientuś-E75 89525412.09 895254
178. 03929Nowak Michał M16 2003UKS Orientuś-E75 864629512.09 8646295
179. 02837Słomczyński Ignacy M16 2003UKS Orientuś-E75 720016712.09 7200167
180. 02370Nowak Grzegorz M16 2003UKS Azymut 45-G17 865609612.09 8656096
181. 03852Pudełek Błażej M16 2002-Górzanka 211833812.09 2118338
182. 03447Grzegorczyk Mateusz M16 2002KOS BnO-Z01 920133712.09 9201337
183. 03663Kondys Jakub IIM16 2002KOS BnO-Z01 920133412.09 9201334
184. 03666Kula Mateusz IIM16 2003KOS BnO-Z01 863699612.09 8636996
..........................: M18 :..........................
185. 02605Pawłowicz Bruno M18 2000MKS Paulinum-D93 205361725.08 2053617
186. 02541Musiała Hubert M18 2000UKS Grom-E11 204814206.09 2048142
187. 02365Choroś Tomasz M18 2000PUKS Młode Orły-W03 140309203.09 1403092
188. 02726Byrczek Jan M18 2000UKS Kometa-S28 136936907.09 1369369
189. 02464Kucharczyk Jakub M18 2001UKS Kometa-S28 202137807.09 2021378
190. 02027Kalisiak Dawid M18 2000UKS Azymut-E71 720596910.09 7205969
191. 01785Płóciennik Konrad M18 2000UKS Azymut-E71 826050010.09 8260500
192. 02186Zając Dawid M18 2000UKS Azymut-E71 800052510.09 8000525
193. 03566Reniecki Franciszek M18 2000UMKS Kwidzyn-G03 41839511.09 418395
194. 02980Michalak Kacper M18 2001UNTS-W87 865594111.09 8655941
195. 01976Czapliński Jakub M18 2000WKS Śląsk-D95 140145511.09 1401455
196. 02226Krawczyński Mikołaj M18 2000WKS Śląsk-D95 720370111.09 7203701
197. 01970Ledniowski Filip M18 2000WKS Śląsk-D95 976010411.09 9760104
198. 02227Rosłaniec Mateusz M18 2000WKS Śląsk-D95 89500311.09 895003
199. 04163Svadlena Michal M18 2001WKS Śląsk-D95 999010111.09 9990101
200. 02612Huba Karol M18 2000UKS Azymut Dębów-R22 863660011.09 8636600
201. 02112Żurek Grzegorz M18 2000UKS Siódemka-G14 910184111.09 9101841
202. 02165Kuźba Jakub M18 2000UKS Siódemka-G14 88722111.09 887221
203. 02118Ogdowski Bartłomiej M18 2000UKS Siódemka-G14 865088711.09 8650887
204. 02173Seidel Nikodem M18 2001HKS Azymut-P58 50508311.09 505083
205. 02411Pierzchała Michał M18 2001UNTS-W87 88668312.09 886683
206. 02036Baran Grzegorz M18 2001WKS Wawel-K30 88633212.09 886332
207. 02994Kijak Jakub M18 2000WKS Wawel-K30 864092212.09 8640922
208. 02619Krzysztyński Michał M18 2000WKS Wawel-K30 140147412.09 1401474
209. 02130Bartos Grzegorz M18 2001UKS Orientuś-E75 865609712.09 8656097
210. 02839Deredos Bruno M18 2001UKS Orientuś-E75 864092512.09 8640925
211. 02129Rzeńca Piotr M18 2001UKS Orientuś-E75 864092412.09 8640924
212. 03729Gładecki Dawid M18 2000UKS OSiR-W81 866484412.09 8664844
213. 02742Pesta Piotr M18 2001UKS Azymut 45-G17 865609812.09 8656098
214. 03734Sienkiewicz Maksymilian M18 2001UKS Azymut 45-G17 920183412.09 9201834
215. 03452Petersburski Krystian M18 2001KOS BnO-Z01 863699212.09 8636992
..........................: M20 :..........................
216. 02544Musiała Bartosz M20 1998UKS Grom-E11 204814306.09 2048143
217. 04096Bednarski Jan M20 1998UNTS-W87 804019811.09 8040198
218. 01115Mossakowski Wojciech M20 1998UNTS-W87 822039811.09 8220398
219. 02606Kruk Michał M20 1999UKS Azymut Dębów-R22 863659911.09 8636599
220. 02064Jurczyk Maciej M20 1998UKS Sparta Czyżowice-S03 202822011.09 2028220
221. 01508Biederman Marcin M20 1998WKS Wawel-K30 807059812.09 8070598
222. 02032Kuca Kacper M20 1999WKS Wawel-K30 863652512.09 8636525
223. 02303Topór Michał M20 1998WKS Wawel-K30 88630512.09 886305
224. 01724Zuchmański Przemysław M20 1998UKS Orientuś-E75 864629612.09 8646296
..........................: M21 :..........................
225. 00689Piłkowski Tadeusz M21 1990KS OK!Sport-W02 865308329.01 8653083
226. 04208Jankowiak Paweł M21 1989- 864024714.08 8640247
227. 00710Kowalski Wojciech M21 1982-Slask Wroclaw 864091821.08 8640918
228. 01101Dzioba Mateusz M21 1995MKS Paulinum-D93 910129525.08 9101295
229. 00853Kalata Michał M21 1989MKS Paulinum-D93 816088925.08 8160889
230. 00774Dutkowski Mikołaj M21 1992UKS Arkady-P35 801019202.09 8010192
231. 00715Sokalski Dariusz M21 1984-KU AZS WAT 88896904.09 888969
232. 01967Becmer Damian M21 1997KU AZS WAT-W89 88918004.09 889180
233. 04368Kurek Jarosław M21 1988KU AZS WAT-W89 30598704.09 305987
234. 04254Kurzawiński Sławomir M21 1996KU AZS WAT-W89 04.09
235. 02543Żuraw Wiktor M21 1997UKS Grom-E11 204814106.09 2048141
236. 04250Krupa Łukasz M21 1990UKS OSiR-W81 33829709.09 338297
237. 01113Nowak Maciej M21 1996MKS Paulinum-D93 720018910.09 7200189
238. 02657Łubis Michał M21 1985UKS Azymut-E71 88721410.09 887214
239. 00336Gryzio Łukasz M21 1988UKS Azymut-E71 88723510.09 887235
240. 00338Pabich Mariusz M21 1988UKS Azymut-E71 828128810.09 8281288
241. 00684Drągowski Kuba M21 1990KS OK!Sport-W02 862869810.09 8628698
242. 04259Drożdż Rafała M21 1993KS OK!Sport-W02 88723310.09 887233
243. 04260Mazurkiewicz Jakub M21 1993KS OK!Sport-W02 41230710.09 412307
244. 01853Galicz Karol M21 1986BKS Wataha-W11 777198611.09 7771986
245. 00102Parfianowicz Piotr M21 1994UNTS-W87 864091611.09 8640916
246. 00489Wołowczyk Michał M21 1997UNTS-W87 920009411.09 9200094
247. 00488Wołowczyk Krzysztof M21 1995UNTS-W87 864091511.09 8640915
248. 01402Bernaciak Aleksander M21 1983WKS Śląsk-D95 50403011.09 504030
249. 01319Mazan Bartłomiej M21 1992WKS Śląsk-D95 92100111.09 921001
250. 00149Richert Marcin M21 1979UKS Siódemka-G14 910116111.09 9101161
251. 01936Jurczyk Tomasz M21 1994UKS Sparta Czyżowice-S03 864024611.09 8640246
252. Zakouril Vit M21 1993-OOB TJ Turnov 88682312.09 886823
?
253. 00423Paszyński Piotr M21 1981UKS Orientuś-E75 864092912.09 8640929
254. 00410Podziński Rafał M21 1991UKS Orientuś-E75 864091712.09 8640917
255. 00162Hewelt Maciej M21 1990UKS Azymut 45-G17 50066212.09 500662
256. 01625Piotrowski Radosław M21 1996UKS Azymut 45-G17 910179912.09 9101799
257. 00153Wensław Mateusz M21 1987UKS Azymut 45-G17 910116412.09 9101164
..........................: M35 :..........................
258. 02892Golinowski Paweł M35 1979-10BKPancAzymut Mochy 864866602.08 8648666
259. 03698Zamiara Piotr M35 1981-Ks Hades 830300301.09 8303003
260. 03906Małecki Bartłomiej M35 1979KOS Modrzew-F54 24996503.09 249965
261. BZDAWSKI MACIEJ M35 1983-KU AZS WAT 140146405.09 1401464
?
262. 01673Łącki Łukasz M35 1982UKS OSiR-W81 720504909.09 7205049
263. 00331Pabich Tomasz M35 1982UKS Azymut-E71 88631010.09 886310
264. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003010.09 7900030
265. 00687Drągowski Piotr M35 1982KS OK!Sport-W02 842664410.09 8426644
266. 03694Jędras Przemysław M35 1981UMKS Kwidzyn-G03 206768611.09 2067686
267. 04186Wdowczyk Piotr M35 1983UMKS Kwidzyn-G03 141998711.09 1419987
268. 00147Grabowski Maciej M35 1981UNTS-W87 88668211.09 886682
269. Łoniewski Grzegorz M35 1982-KU AZS WAT Warszawa 720596511.09 7205965
?
270. 03745Wiktor Wojciech M35 1982WKS Śląsk-D95 720754311.09 7207543
271. 03707Cwalina Karol M35 1983KS OK!Sport-W02 141871412.09 1418714
272. 04382Wiktorowicz Mateusz M35 1981-Górzanka Nawojowa Gó 212777912.09 2127779
273. 4338Ciećwierz Sławomir M35 1979UKS Azymut 45-G17 88666712.09 886667
274. 04317KACZMARSKI Paweł M35 1980-LKS Górzanka Nawojow 720828912.09 7208289
275. 02892Golinowski Paweł M35 1979-10BKPancAzymutMochy 864866612.09 8648666
276. Kwapiński Dariusz M35 1981-10BKPancAzymutMochy 864867012.09 8648670
?
..........................: M40 :..........................
277. 01940Marte Michal M40 1975-KU AZS WAT Warszawa 708197513.07 7081975
278. 03438Walicki Rafał M40 1978-HKS Mochy 827067815.07 8270678
279. 03905Paruszewski Marek M40 1975-ind pomorskie 31.07
280. 02145Spiliszewski Piotr M40 1974-KS Artemis Wrocław 41832613.08 418326
281. 01298Jończy Daniel M40 1975MKS Paulinum-D93 141101525.08 1411015
282. 03343Majewski Marek M40 1977PUKS Młode Orły-W03 720505003.09 7205050
283. 02906Fiedorowicz Szczepan M40 1976UKS Traper-Z06 199722506.09 1997225
284. 02652Krempiński Piotr M40 1976UKS Azymut-E71 720277910.09 7202779
285. 02177Biolik Grzegorz M40 1976UNTS-W87 77032711.09 770327
286. 04162Svadlena Pavel M40 1975WKS Śląsk-D95 750200011.09 7502000
287. 00718Cych Piotr M40 1968WKS Śląsk-D95 101010011.09 1010100
288. 01112Ciesiółka Sebastian M40 1975WKS Śląsk-D95 975112411.09 9751124
289. 03307Borzyszkowski Jacek M40 1974UKS Siódemka-G14 863580011.09 8635800
290. 02866Mol Krzysztof M40 1975HKS Azymut-P58 863651511.09 8636515
291. Pancerz Piotr M40 1977- 11.09
?
292. 03432Czapla Tomasz M40 1976WKS Wawel-K30 88636012.09 886360
293. 02933Czapla Przemysław M40 1974WKS Wawel-K30 828127412.09 8281274
294. 03252Kuryj Marek M40 1978WKS Wawel-K30 910130312.09 9101303
295. 03195Wójcik Grzegorz M40 1974WKS Wawel-K30 141514612.09 1415146
296. 03927Ciupa Marcin M40 1978UKS Orientuś-E75 802057812.09 8020578
297. 03251Lisiak Paweł M40 1974UKS Orientuś-E75 88724312.09 887243
298. 03930Nowak Paweł M40 1977UKS Orientuś-E75 88724412.09 887244
299. 00143Nowak Jacek M40 1976UKS Azymut 45-G17 810027612.09 8100276
300. 04379Sitnicki Mariusz M40 1977-Azymut mochy/10Bkpan 66766912.09 667669
..........................: M45 :..........................
301. 02679Błachut Igor M45 1973-Team 360 Stopni 720277026.08 7202770
302. 03242Żak Tomasz M45 1973-UKS Energetyk Dychów 203694402.09 2036944
303. 01304Plesinski Mariusz M45 1973-HKS Azymut Mochy/10B 86466803.09 864668
304. 00907Nowak Remigiusz M45 1972-KS Hades 720038605.09 7200386
305. 03305Gorczyca Jacek M45 1971-KS Hades 206784305.09 2067843
306. 04414Filipiak Marek M45 1973-KS Hades 206783205.09 2067832
307. 02547Krzyżostanek Jarosław M45 1973UKS Grom-E11 204819706.09 2048197
308. 02148Becmer Dariusz M45 1971-WKS Śląsk 865594509.09 8655945
309. 02945Niebielski Bartosz M45 1971-UKS Falenica 141872310.09 1418723
310. 02688Krasuski Marcin M45 1972KS OK!Sport-W02 10.09
311. 01130Sędłak Krystian M45 1973KS OK!Sport-W02 88722010.09 887220
312. 03143Doliński Grzegorz M45 1972BKS Wataha-W11 197205911.09 1972059
313. 02068Mianowski Rafał M45 1973UNTS-W87 827087311.09 8270873
314. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 906060111.09 9060601
315. 02013Staszak Artur M45 1970UNTS-W87 812377711.09 8123777
316. 04453Mazurek Piotr M45 1970WKS Śląsk-D95 11.09
317. 00717Sobczyński Kalikst M45 1971WKS Śląsk-D95 959595911.09 9595959
318. 02928Jurczyk Piotr M45 1969UKS Sparta Czyżowice-S03 202821511.09 2028215
319. 03588Murawski Piotr M45 1973HKS Azymut-P58 720018211.09 7200182
320. 00301Polewka Tomasz M45 1973UKS Kometa-S28 88721511.09 887215
321. Walatek Piotr M45 1970- 11.09
?
322. 01390Biederman Paweł M45 1971WKS Wawel-K30 88700912.09 887009
323. 00826Moszkowicz Paweł M45 1967WKS Wawel-K30 88633012.09 886330
324. 03192Słoński Marek M45 1969WKS Wawel-K30 817288812.09 8172888
325. 01195Dzik Mirosław M45 1971-LKS Górzanka Nawojow 42876812.09 428768
326. 00422Olas Jacek M45 1969UKS Orientuś-E75 720016112.09 7200161
327. 03001Słomczyński Robert M45 1972UKS Orientuś-E75 88724712.09 887247
328. 00158Witkowski Adam M45 1970UKS Azymut 45-G17 700515112.09 7005151
329. 01004Skorupa Mariusz M45 1970-Górzanka 141985212.09 1419852
..........................: M50 :..........................
330. 02080Forystek Józef M50 1966-WKS Wawel 818036628.05 8180366
331. 02080Forystek Józef M50 1966-WKS Wawel 818036629.08 8180366
332. 02422Wiejacki Janusz M50 1966PUKS Młode Orły-W03 280061703.09 2800617
333. 03730Klasa Tomasz M50 1966-KS Hades 196642305.09 1966423
334. 00913Zieliński Paweł M50 1968-KS Hades 720828705.09 7208287
335. 03699Burchardt Sławomir M50 1966-KS Hades 920201405.09 9202014
336. 00522Urbaniak Krzysztof M50 1967-PZOS 67081906.09 670819
337. 00148Depta Piotr M50 1965MKS Paulinum-D93 50190410.09 501904
338. 03807Karski Ryszard M50 1965MKS Paulinum-D93 90089910.09 900899
339. 02454Wójcik Dariusz M50 1967KS OK!Sport-W02 139903510.09 1399035
340. 02577Muller Tomasz M50 1968UMKS Kwidzyn-G03 141398011.09 1413980
341. 04013Bączek Dariusz M50 1965UKS Technik Ruciane-Nida-N01 920153011.09 9201530
342. 02368Deptulski Tomasz M50 1965UNTS-W87 910263611.09 9102636
343. 01756Pryjma Tomasz M50 1964UNTS-W87 88896111.09 888961
344. 03555Wołek Andrzej M50 1964UNTS-W87 140949711.09 1409497
345. 01064Widziewicz Remigiusz M50 1966WKS Śląsk-D95 50403111.09 504031
346. 03294Młynarczyk Piotr M50 1964UKS Orientuś-E75 715026412.09 7150264
347. 03986Ziółkiewicz Krzysztof M50 1965UKS Orientuś-E75 88724812.09 887248
..........................: M55 :..........................
348. 01055Deptuła Jerzy M55 1959-UKS Energetyk Dychów 88630930.08 886309
349. 00789Lech Bogdan M55 1960UMKS ORKAN-N61 865594307.09 8655943
350. 01758Mossakowski Przemysław M55 1960-samodzielny 141118807.09 1411188
351. Markowski Adam M55 1961-UKS Energetyk Dychów 202387810.09 2023878
?
352. 03895Klawczyński Zbigniew M55 1962UMKS Kwidzyn-G03 21951411.09 219514
353. 01496Czerkawski Wacław M55 1960UKS Sparta Czyżowice-S03 43523911.09 435239
354. 01121Wojarski Krzysztof M55 1960UKS Sparta Czyżowice-S03 41234511.09 412345
355. 01533Dyzio Włodzimierz M55 1961WKS Wawel-K30 865090012.09 8650900
356. 02725Niessner Piotr M55 1963WKS Wawel-K30 820066312.09 8200663
357. 03247Deredos Andrzej M55 1963UKS Orientuś-E75 88723812.09 887238
..........................: M60 :..........................
358. 00528Krochmal Andrzej M60 1956KS Spójnia Warszawa-W80 904015627.08 9040156
359. 01323Pietrusiński Marek M60 1956-KS Artemis 203517302.09 2035173
360. 01554Hornik Zbigniew M60 1956LKO-P40 966968905.09 9669689
361. 02979Skonieczny Andrzej M60 1957-ind. 140145609.09 1401456
362. 00226Wróblewski Tadeusz M60 1958KS OK!Sport-W02 863652710.09 8636527
363. 00963Kryjomski Jerzy M60 1958KS Kościelec Chrzanów-K48 88635010.09 886350
364. 04180Cepurdej Aleksandr M60 1958UMKS Kwidzyn-G03 33254211.09 332542
365. 02885Mądrzyński Zbigniew M60 1956UMKS Kwidzyn-G03 910270611.09 9102706
366. 00716Guga Romuald M60 1955WKS Śląsk-D95 88917711.09 889177
367. 00547Chułek Aleksander M60 1956UKS Azymut 45-G17 910130212.09 9101302
368. 04047Movko Sergei M60 1955UKS Azymut 45-G17 230005012.09 2300050
..........................: M65 :..........................
369. 00885Świerczyński Bogdan M65 1953KOS Modrzew-F54 139448203.09 1394482
370. 07201Góralski Andrzej M65 1953-Niezrzeszony 03.09
371. 00072Parzewski Jerzy M65 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113305.09 1391133
372. 01562Król Benedykt M65 1953UKS Siódemka-G14 910131111.09 9101311
373. 02697Wysocki Andrzej M65 1951UKS Kometa-S28 22289311.09 222893
374. 00383Paszyński Józef M65 1953UKS Orientuś-E75 139903612.09 1399036
..........................: M70 :..........................
375. 00925Bartkowiak Edward M70 1948-Grunwald 41241206.05 412412
376. 01299Bogulak Adam M70 1948MKS Paulinum-D93 205363025.08 2053630
377. 00742Michałek Janusz M70 1948KOS Modrzew-F54 88631703.09 886317
378. 00069Kmieciński Józef M70 1947PUKS Młode Orły-W03 280047103.09 2800471
379. 01168Wasilewski Stanisław M70 1946PUKS Młode Orły-W03 862661706.09 8626617
380. 01503Pokora Edward M70 1944UMKS Kwidzyn-G03 41200411.09 412004
381. 00830Kruczek Stanisław M70 1948WKS Wawel-K30 5402112.09 54021
382. 00189Blimke Roman M70 1946-Górzanka 203694112.09 2036941
..........................: M75 :..........................
383. 01084Pietkiewicz Waldemar M75 1943-Ind.Dolnośląskie 202385506.05 2023855
384. 01053Ostojski Jerzy M75 1942-UKS Energetyk Dychów 88631130.08 886311
385. 00883Płuciennik Waldemar M75 1943KOS Modrzew-F54 205365503.09 2053655
386. 00720Dura Kazimierz M75 1939WKS Śląsk-D95 5411911.09 54119
..........................: M85 :..........................
387. 00750Zielczyński Mieczysław M85 1930-Atomy (ind. Maz.) 141538311.09 1415383

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)
Anulewicz AnnaDębska MagdalenaGrosman AnnaImiela MateuszKania AdamMoskal ZuzannaNowak WojciechNguyen Van SandraPietrzykowski TomaszRycerski KarolRębacz KrzysztofSkorupa MariuszŚliwa KatarzynaŁugowska KrystynaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies