Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny (2018-06-02)
..........................: :..........................
1. E11Domagała Jakub 2008UKS Grom-E11 204816218.05 2048162
2. E11Malik Wiktoria 2007UKS Grom-E11 204814318.05 2048143
3. E11Marszałek Alan 2006UKS Grom-E11 204814218.05 2048142
4. E11Kozłowski Jakub 2005UKS Grom-E11 204814818.05 2048148
5. E11Kiełbik Nikola 2006UKS Grom-E11 204814118.05 2048141
..........................: K10 :..........................
6. 04164Podgórska Gabriela K10 2009KS Kościelec Chrzanów-K48 280105310.05 2801053
7. 03632Zelek Martyna K10 2008UKS Patria-K31 14.05
8. 04141Duda Kornelia K10 2009UKS Traper-Z06 865088614.05 8650886
9. 04139Stempniewska Nadia K10 2008UKS Traper-Z06 865088314.05 8650883
10. 04312Ciastoń Oliwia K10 2008MKS MOS-D91 206774115.05 2067741
11. 04313Jabłońska Amelia K10 2008MKS MOS-D91 206772815.05 2067728
12. 04346Staniec Julia K10 2008MKS MOS-D91 206773915.05 2067739
13. 04012Wysocka Michalina K10 2010MKS MOS-D91 201629915.05 2016299
14. 04251Wasilewska Olga K10 2008UKS OSiR-W81 33829315.05 338293
15. 03646Biskupska Julia K10 2008WKS Wawel-K30 908072216.05 9080722
16. 03938Olejnik Jaśmina K10 2008WKS Wawel-K30 211486216.05 2114862
17. 04040Franc Antonina K10 2008HKS Azymut-P58 212775717.05 2127757
18. 04288Kurasińska Lena K10 2008HKS Azymut-P58 212776017.05 2127760
19. 03575Miś Milena K10 2009HKS Azymut-P58 142463317.05 1424633
20. 04371Śmigielska Weronika K10 2008-MKS Metalowiec 17.05
21. 04372Śmigielska Martyna K10 2008-MKS Metalowiec 17.05
22. 04362Mielko Zuzanna K10 2008UKS Azymut Siedliska-L01 18.05
23. Piekielna Maja K10 2008MUKS Junior-E70 204815618.05 2048156
24. Kukawska Julia K10 2008MUKS Junior-E70 208623718.05 2086237
25. Malec Nikola K10 2008UKS Azymut Siedliska-L01 43091818.05 430918
26. 04022Moszkowicz Julia K10 2008WKS Wawel-K30 211485518.05 2114855
27. 04023Oliinyk Yelyzaveta K10 2008WKS Wawel-K30 211486318.05 2114863
28. 04252Porzycz Małgorzata K10 2008UKS Siódemka-G14 84265218.05 842652
29. Bielecka Marta K10 2008UKS Siódemka-G14 36181818.05 361818
30. Łysoń Łucja K10 2008UKS Siódemka-G14 41896618.05 418966
31. 04268Breksa Blanka K10 2010WKS Wawel-K30 440619418.05 4406194
32. 04102Kostek Kinga K10 2008UMKS Kwidzyn-G03 207783518.05 2077835
33. Ciećwierz Małgorzata K10 2008UKS Azymut 45-G17 18.05
34. 03881Dutkiewicz Wiktoria K10 2008MKS Paulinum-D93 18.05
..........................: K10N :..........................
35. 03702Nowak Zofia K10N 2008-KS Hades 206784006.05 2067840
36. 04343Kulka Kornelia K10N 2010UKS Orientpark.pl-D02 07.05
37. 04145Osak Zuzanna K10N 2011UKS Traper-Z06 920202814.05 9202028
38. 04347Szkudlarek Amelia K10N 2008MKS MOS-D91 206773415.05 2067734
39. Barska Pola K10N 2008MKS MOS-D91 206774015.05 2067740
40. Baj Zuzanna K10N 2008-UKS Reflex Rybnik 204816416.05 2048164
?
41. Kruczkowska Alicja K10N 2008-UKS Reflex Rybnik 204816316.05 2048163
?
42. Krasoń Julia K10N 2009MUKS Junior-E70 208663718.05 2086637
43. Szmidtka Martyna K10N 2008UKS Siódemka-G14 41898418.05 418984
44. Lewandowska Antonina K10N 2008UKS Siódemka-G14 34994818.05 349948
45. Trzebiatowska Martyna K10N 2008UKS Siódemka-G14 21919318.05 219193
46. Klimczak Olimpia K10N 2008UKS Siódemka-G14 34994418.05 349944
47. Klimczak Oksana K10N 2009UKS Siódemka-G14 21917818.05 219178
48. Kasałka Monika K10N 2008UKS Arkady-P35 33825518.05 338255
49. Biskupska Małgorzata K10N 2010WKS Wawel-K30 460647218.05 4606472
50. Świtała Nikola K10N 2008UKS Arkady-P35 33825618.05 338256
51. 04172Karczmarz Emilia K10N 2009UKS Azymut-E71 88721418.05 887214
52. 04171Kowalczyk Kalina K10N 2009UKS Azymut-E71 720277918.05 7202779
53. Balcerak Aleksandra K10N 2008UKS Azymut-E71 88724518.05 887245
..........................: K10R :..........................
54. 04348Gronostaj Natalia K10R 2009MKS MOS-D91 206773315.05 2067733
55. 04311Masłowska Julia K10R 2008MKS MOS-D91 205713415.05 2057134
56. Stando Weronika K10R 2007-UKS Reflex Rybnik 204816816.05 2048168
?
57. Uciechowska Oliwia K10R 2009UKS Arkady-P35 33825318.05 338253
..........................: K11 :..........................
58. 03740Halewicz Julia K11 2007UKS Orientpark.pl-D02 202500107.05 2025001
59. 03739Szeliga Sonia K11 2007UKS Orientpark.pl-D02 832112307.05 8321123
60. 04166Janicka Hanna K11 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105210.05 2801052
61. 03611Podgórska Marta K11 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105910.05 2801059
62. 03613Sikora Sandra K11 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106410.05 2801064
63. 04335Żuczkowska Oliwia K11 2007UKS GOK Galewice-E73 204814910.05 2048149
64. 03622Fitrzyk Magdalena K11 2007UKS Patria-K31 14.05
65. 03924Mamala Magdalena K11 2007UKS Patria-K31 14.05
66. 03314Borek Alicja K11 2007UKS Traper-Z06 865088514.05 8650885
67. 03887Miłaszewicz Magdalena K11 2007UKS Traper-Z06 865089614.05 8650896
68. 04295Kuciel Hanna K11 2007MKS MOS-D91 205713115.05 2057131
69. 04296Marciniak Weronika K11 2007MKS MOS-D91 205713215.05 2057132
70. 02911Szczygieł Hanna K11 2007MKS MOS-D91 201628315.05 2016283
71. 03573Łącka Julia K11 2007UKS OSiR-W81 33829815.05 338298
72. 03856Chabiera Filomena K11 2007UNTS-W87 140827216.05 1408272
73. 03554Mianowska Antonina K11 2007UNTS-W87 813120716.05 8131207
74. 03797Szindler Aleksandra K11 2007UNTS-W87 16.05
75. 03651Niessner Pola K11 2007WKS Wawel-K30 863504716.05 8635047
76. 03190Słońska Antonina K11 2007WKS Wawel-K30 864092116.05 8640921
77. Janiak Lena K11 2007-UKS Reflex Rybnik 204389216.05 2043892
?
78. 04341Myśliwiec Aleksandra K11 2007UKS Kometa-S28 201697316.05 2016973
79. 03574Klecha Weronika K11 2007HKS Azymut-P58 212111317.05 2121113
80. 04082Wąsiewicz Urszula K11 2007-Team 360 141871817.05 1418718
81. 04359Bożek Ewelina K11 2007UKS Azymut Siedliska-L01 18.05
82. 04360Sierakowska Marta K11 2007UKS Azymut Siedliska-L01 18.05
83. Jarczak Marika K11 2007MUKS Junior-E70 204814418.05 2048144
84. Herbeć Anna K11 2007MUKS Junior-E70 204817818.05 2048178
85. 04361Sudak Oliwia K11 2007UKS Azymut Siedliska-L01 43093818.05 430938
86. 03936Hałucha Milena K11 2007WKS Wawel-K30 211486118.05 2114861
87. 04262Wojtas Julia K11 2007WKS Wawel-K30 211485718.05 2114857
88. Jańczak Matylda K11 2007UKS Arkady-P35 33826118.05 338261
89. Szczęsna Małgorzata K11 2007UKS Arkady-P35 33826218.05 338262
90. 03962Kula Maja K11 2007KOS BnO-Z01 199509718.05 1995097
91. 03958Matyja Weronika K11 2007KOS BnO-Z01 205060618.05 2050606
92. 03959Mikuła Iga K11 2007KOS BnO-Z01 205061518.05 2050615
93. 03960Mikuła Daria K11 2007KOS BnO-Z01 205061618.05 2050616
94. 03767Stefaniak Izabela K11 2007KOS BnO-Z01 205061218.05 2050612
95. 03360Wejtko Diana K11 2007UMKS Kwidzyn-G03 141397518.05 1413975
..........................: K12 :..........................
96. 04115Cegiełka Milena K12 2006UKS GOK Galewice-E73 208664310.05 2086643
97. 02912Banasiak Anna K12 2006MKS MOS-D91 999200615.05 9992006
98. 04290Ciszek Katarzyna K12 2006MKS MOS-D91 865438815.05 8654388
99. 04292Zimoch Nina K12 2006MKS MOS-D91 201629515.05 2016295
100. 03756Borkowska Lena K12 2006UKS OSiR-W81 41216615.05 412166
101. 03366Dzwonkowska Paulina K12 2006UKS OSiR-W81 41896115.05 418961
102. 03365Sobiepanek Barbara K12 2006UKS OSiR-W81 33829915.05 338299
103. 03778Dopierała Dominika K12 2006UNTS-W87 16.05
104. 04340Dziuba Justyna K12 2006UKS Kometa-S28 201697116.05 2016971
105. 04084Jarosz Oliwia K12 2006UKS Kometa-S28 203528216.05 2035282
106. 02461Polewka Julianna K12 2006UKS Kometa-S28 202137716.05 2021377
107. 04089Wiktor Wiktoria K12 2006UKS Kometa-S28 202614516.05 2026145
108. 03257Hajduk Maria K12 2006HKS Azymut-P58 212776217.05 2127762
109. 04041Jąder Sandra K12 2006HKS Azymut-P58 212776817.05 2127768
110. 03262Młynkowiak Karolina K12 2006HKS Azymut-P58 212776917.05 2127769
111. 03579Murek Emilia K12 2006HKS Azymut-P58 212776417.05 2127764
112. 03264Pieśniak Patrycja K12 2006HKS Azymut-P58 212111217.05 2121112
113. 04279Rzyska Zofia K12 2006HKS Azymut-P58 99788717.05 997887
114. 03777Białoń Maria K12 2006UNTS-W87 211102717.05 2111027
115. Parafiniuk Hanna K12 2006-MKS Metalowiec 17.05
?
116. 04056Kotlińska Kamila K12 2006UKS Azymut Dębów-R22 201583318.05 2015833
117. Jabłońska Emilia K12 2006MUKS Junior-E70 208623418.05 2086234
118. 03659Zawada Zuzanna K12 2006WKS Wawel-K30 211486018.05 2114860
119. 04035Uciechowska Amelia K12 2006UKS Arkady-P35 201620618.05 2016206
120. 04045Golinowska Aleksandra K12 2006HKS Azymut-P58 34600918.05 346009
121. 04366Ciećwierz Weronika K12 2006UKS Azymut 45-G17 18.05
122. 02858Nowak Anna K12 2006UKS Azymut 45-G17 920183118.05 9201831
123. 03121Ukleja Patrycja K12 2006UKS Azymut 45-G17 920183218.05 9201832
..........................: K13 :..........................
124. 03855Kulka Wiktoria K13 2005UKS Orientpark.pl-D02 201646407.05 2016464
125. 03609Lechowska Agata K13 2005KS Kościelec Chrzanów-K48 280106610.05 2801066
126. 04117Janik Patrycja K13 2004UKS GOK Galewice-E73 204815410.05 2048154
127. 03545Szczurko Paulina K13 2005UKS Traper-Z06 865089814.05 8650898
128. 04003Maciejewska Agata K13 2005MKS MOS-D91 201628115.05 2016281
129. 03832Lamparska Maja K13 2005WKS Wawel-K30 863699416.05 8636994
130. 03937Michno Marta K13 2005WKS Wawel-K30 211485916.05 2114859
131. 03193Pułczyńska Hanna K13 2005WKS Wawel-K30 910267516.05 9102675
132. 03047Gielec Julia K13 2005UKS Orientuś-E75 720016616.05 7200166
133. 04222Wiśniewska Hana K13 2005UKS Orientuś-E75 16.05
134. 04061Kochoń Julia K13 2005UKS Kometa-S28 201695516.05 2016955
135. 03256Dreier Anna K13 2005HKS Azymut-P58 730045517.05 7300455
136. 03259Karkut Estera K13 2005HKS Azymut-P58 730045717.05 7300457
137. 04281Kubacka Wiktoria K13 2005HKS Azymut-P58 212111017.05 2121110
138. 03261Michalewicz Alicja K13 2005HKS Azymut-P58 730045317.05 7300453
139. 03845Kiełb Patrycja K13 2005UKS Azymut Dębów-R22 202384417.05 2023844
140. 03998Pudełek Jowita K13 2005-Górzanka 211833717.05 2118337
141. 04021Kurtycz Natalia K13 2005WKS Wawel-K30 211485318.05 2114853
142. 03763Moszkowicz Anna K13 2005WKS Wawel-K30 211486618.05 2114866
143. 03295Melzer Anna K13 2005UKS Siódemka-G14 88630618.05 886306
144. 03391Pupiec Agata K13 2005UKS Siódemka-G14 89525118.05 895251
145. 03758Owsianka Wiktoria K13 2005WKS Wawel-K30 211485218.05 2114852
146. 03827Kusztelska Natalia K13 2005KOS BnO-Z01 205061818.05 2050618
147. 03878Saładajczyk Malwina K13 2005UKS Azymut-E71 88725218.05 887252
148. 03563Kędzior Alicja K13 2005UMKS Kwidzyn-G03 21951718.05 219517
149. 02764Muller Iga K13 2005UMKS Kwidzyn-G03 141398018.05 1413980
..........................: K14 :..........................
150. 02910Urban Aneta K14 2004UKS Traper-Z06 865089714.05 8650897
151. 02221Banasiak Joanna K14 2004MKS MOS-D91 999200415.05 9992004
152. 03683Sienicz Klaudia K14 2004MKS MOS-D91 201629315.05 2016293
153. 03684Winiarska Kaja K14 2004MKS MOS-D91 201628715.05 2016287
154. 03397Fijałkowska Klaudia K14 2004UKS OSiR-W81 142286815.05 1422868
155. 02781Powichrowska Ilona K14 2004UKS OSiR-W81 88967215.05 889672
156. 03158Dolińska Julia K14 2004BKS Wataha-W11 198600416.05 1986004
157. 03978Muras Dominika K14 2004-UKS Reflex Rybnik 88917116.05 889171
158. Zając Barbara K14 2004-UKS Reflex Rybnik 202821616.05 2028216
?
159. 04112Woch Natalia K14 2004UKS Orientuś-E75 16.05
160. 03406Leśniak Matylda K14 2004UKS Kometa-S28 203517716.05 2035177
161. 03484Gonda Julia K14 2004HKS Azymut-P58 730045917.05 7300459
162. 03912Kapska Nina K14 2004HKS Azymut-P58 280112717.05 2801127
163. 04183Cepurdej Katarzyna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 33253518.05 332535
164. 03864Skrzypczak Marika K14 2004HKS Azymut-P58 212776717.05 2127767
165. 03413Kiełb Wiktoria K14 2004UKS Azymut Dębów-R22 201583417.05 2015834
166. 03724Skorupa Maja K14 2004-Górzanka 141985117.05 1419851
167. Bosak Natalia K14 2004-Górzanka 17.05
?
168. 03218Majewska Maja K14 2004PUKS Młode Orły-W03 864519317.05 8645193
169. 03835Domagała Emilia K14 2005UKS Grom-E11 204818818.05 2048188
170. 03749Czachura Anna K14 2004UKS Patria-K31 18.05
171. 04108Hodur Katarzyna K14 2004UKS Grom-E11 204815018.05 2048150
172. 03838Krzyżostanek Partycja K14 2005UKS Grom-E11 204814618.05 2048146
173. 04110Sucha Andżelinka K14 2005UKS Grom-E11 208664518.05 2086645
174. 04269Błyskosz Magdalena K14 2004WKS Wawel-K30 50221018.05 502210
175. 04265Hałucha Martyna K14 2004WKS Wawel-K30 211487018.05 2114870
176. 03061Chmielarz Sandra K14 2005UKS Arkady-P35 201619418.05 2016194
177. 04026Cieluch Patrycja K14 2004UKS Arkady-P35 201620718.05 2016207
178. 03060Dobroś Aleksandra K14 2004UKS Arkady-P35 5534818.05 55348
179. 03363Perfikowska Hanna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 865329618.05 8653296
..........................: M10 :..........................
180. 03603Chodlewski Szymon M10 2008KS Kościelec Chrzanów-K48 280105410.05 2801054
181. 04167Zychowicz Bartosz M10 2010KS Kościelec Chrzanów-K48 41250010.05 412500
182. 03628Mordarski Oskar M10 2008UKS Patria-K31 14.05
183. 04002Kociuba Wiktor M10 2008MKS MOS-D91 864489515.05 8644895
184. 04344Stefańczak Tymon M10 2008MKS MOS-D91 206772115.05 2067721
185. Wasilewski Antoni M10 2008UKS OSiR-W81 33829515.05 338295
186. Kaźmierczak Feliks M10 2009UNTS-W87 16.05
187. 04019Pułczyński Jeremi M10 2009WKS Wawel-K30 141397916.05 1413979
188. 03926Ciupa Jan M10 2008UKS Orientuś-E75 16.05
189. 03712Rzeńca Tomasz M10 2008UKS Orientuś-E75 16.05
190. 04220Trepczyński Franciszek M10 2009UKS Orientuś-E75 16.05
191. Kiersztyn Jakub M10 2008UKS Azymut Siedliska-L01 18.05
192. Batyra Filip M10 2008UKS Azymut Siedliska-L01 18.05
193. 03625Kurnyta Dawid M10 2009UKS Patria-K31 18.05
194. 03631Zelek Filip M10 2009UKS Patria-K31 18.05
195. Zasadzki Tymoteusz M10 2010WKS Wawel-K30 440614318.05 4406143
196. Wiśniewski Adam M10 2010UKS Azymut-E71 206172518.05 2061725
197. 04046Golinowski Piotr M10 2009HKS Azymut-P58 34600518.05 346005
198. Franc Julian M10 2009HKS Azymut-P58 42308718.05 423087
199. 03921Dreger Jan M10 2009UMKS Kwidzyn-G03 141986818.05 1419868
200. 03913Jankiewicz Radosław M10 2008UMKS Kwidzyn-G03 206768618.05 2067686
201. 03917Joniec Hubert M10 2008UMKS Kwidzyn-G03 211103018.05 2111030
202. 03754Kisłowski Marek M10 2008UMKS Kwidzyn-G03 33251518.05 332515
203. Kaszkiewicz Tymon M10 2009UKS Azymut 45-G17 18.05
204. 03120Ukleja Krzysztof M10 2008UKS Azymut 45-G17 920183318.05 9201833
..........................: M10N :..........................
205. 04299Pachnik Antoni M10N 2010UKS Orientpark.pl-D02 202500307.05 2025003
206. 04336Cegiełka Konrad M10N 2009UKS GOK Galewice-E73 204815110.05 2048151
207. 04142Duda Łukasz M10N 2011UKS Traper-Z06 14.05
208. 04148Marszałek Dawid M10N 2010UKS Kometa-S28 203232616.05 2032326
209. Motała Piotr M10N 2008UKS Siódemka-G14 777777218.05 7777772
210. Indyka Jan M10N 2010WKS Wawel-K30 440613518.05 4406135
211. 03925Żeziński Julian M10N 2008UKS Azymut-E71 55346918.05 553469
212. Łubisz Łukasz M10N 2009UKS Azymut-E71 88724618.05 887246
213. Stachera Oliwier M10N 2008UKS Azymut-E71 88723618.05 887236
214. 03580Murek Marcin M10N 2009HKS Azymut-P58 20040618.05 200406
215. Kaszkiewicz Leon M10N 2010UKS Azymut 45-G17 18.05
..........................: M10R :..........................
216. 04293Kurdziel Szymon M10R 2006MKS MOS-D91 201628915.05 2016289
217. Ciupa Wojciech M10R 2013UKS Orientuś-E75 41212116.05 412121
218. Dubiński Mateusz M10R 2009-Team360° 140936818.05 1409368
?
219. Bultrowicz franciszek M10R 2011-KS Hades 206783418.05 2067834
?
220. Bultrowicz franciszek M10R 2011-KS Hades 206783418.05 2067834
?
221. Bartosiak Kacper M10R 2011-Team 360 18.05
?
..........................: M11 :..........................
222. 04193Chachurski Mieszko M11 2007-UNTS 829120720.04 8291207
223. 03602Chodlewski Antoni M11 2008KS Kościelec Chrzanów-K48 280105710.05 2801057
224. 03608Klakla Kacper M11 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105610.05 2801056
225. 03610Ludwin Jakub M11 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106910.05 2801069
226. 03616Zychowicz Krystian M11 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105810.05 2801058
227. 04119Narożny Kacper M11 2007UKS GOK Galewice-E73 208663710.05 2086637
228. 04334Olejnik Tomasz M11 2007UKS GOK Galewice-E73 204815510.05 2048155
229. 03621Duplak Maciej M11 2007UKS Patria-K31 14.05
230. 03542Gradek Mateusz M11 2007UKS Traper-Z06 865089514.05 8650895
231. Świtała Michał M11 2007UNTS-W87 16.05
232. 03939Tarnowski Przemysław M11 2007WKS Wawel-K30 201694616.05 2016946
233. 04092Olejnik Mikołaj M11 2007BKS Wataha-W11 198600316.05 1986003
234. 03711Młynarczyk Maksymilian M11 2007UKS Orientuś-E75 16.05
235. 03765Słomczyński Filip M11 2007UKS Orientuś-E75 16.05
236. 03932Ziółkiewicz Jan M11 2007UKS Orientuś-E75 16.05
237. 04285Jaskuła Jakub M11 2007HKS Azymut-P58 142463417.05 1424634
238. 03578Murawski Rafał M11 2007HKS Azymut-P58 212111117.05 2121111
239. 03865Wyrwa Tobiasz M11 2007HKS Azymut-P58 142463517.05 1424635
240. 03779Drosik Marcel M11 2007UNTS-W87 464444517.05 4644445
241. 03701Zieliński Tomasz M11 2007-KS Hades 206783617.05 2067836
242. 04357Bekier Daniel M11 2007UKS Azymut Siedliska-L01 18.05
243. Ptak Maciej M11 2007UKS Azymut Siedliska-L01 18.05
244. Pióro Dawid M11 2007UKS Azymut Siedliska-L01 18.05
245. Lis Antoni M11 2007UKS Azymut Dębów-R22 201583618.05 2015836
246. 04030Król Jan M11 2007UKS Arkady-P35 201620218.05 2016202
247. 03559Krempiński Franciszek M11 2007UKS Azymut-E71 720277818.05 7202778
248. 03879Wiśniewski Jakub M11 2007UKS Azymut-E71 766220218.05 7662202
249. 03764Droń Wiktor M11 2007UMKS Kwidzyn-G03 210394918.05 2103949
250. 03915Grajewski Jakub M11 2007UMKS Kwidzyn-G03 212778018.05 2127780
251. 03569Pękal Mikołaj M11 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395418.05 2103954
252. 03568Perfikowski Paweł M11 2007UMKS Kwidzyn-G03 141398018.05 1413980
253. 03570Rygielski Wiktor M11 2007UMKS Kwidzyn-G03 210394318.05 2103943
254. 03567Zaremba Adam M11 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395018.05 2103950
..........................: M12 :..........................
255. 04123Dwojak Gracjan M12 2006UKS Orientpark.pl-D02 201646307.05 2016463
256. 03073Pachnik Jędrzej M12 2006UKS Orientpark.pl-D02 139672507.05 1396725
257. 03271Kurzyp Michał M12 2006MKS MOS-D91 205713915.05 2057139
258. 03296Łącki Jakub M12 2006UKS OSiR-W81 141986615.05 1419866
259. 02573Gąsienica-Samek Adam M12 2006UNTS-W87 140826716.05 1408267
260. 04263Pisarek Kordian M12 2006WKS Wawel-K30 211485116.05 2114851
261. 04365Ładyko Bartłomiej M12 2006BKS Wataha-W11 198600516.05 1986005
262. 03943Maciejewski Bartłomiej M12 2006BKS Wataha-W11 809200616.05 8092006
263. 04093Stopczyński Bartosz M12 2006BKS Wataha-W11 198600116.05 1986001
264. Kloc Olaf M12 2006UKS Kometa-S28 203387916.05 2033879
265. 03260Michalczak Paweł M12 2006HKS Azymut-P58 212775417.05 2127754
266. 04289Szlafka Mikołaj M12 2006HKS Azymut-P58 212776117.05 2127761
267. 03270Włodarczyk Łukasz M12 2006HKS Azymut-P58 212777017.05 2127770
268. 03867Jurczak Miłosz M12 2006MKS Paulinum-D93 209992317.05 2099923
269. 04328Kowalczyk Mateusz M12 2006-MKS Metalowiec 17.05
270. Kroszczyński Michał M12 2006-MKS Metalowiec 17.05
?
271. 04356Kardasz Jakub M12 2006UKS Azymut Siedliska-L01 18.05
272. 04358Wałczuk-Piech Wiktor M12 2006UKS Azymut Siedliska-L01 18.05
273. Bultrowicz Tymoteusz M12 2006-KS Hades Poznań 206783318.05 2067833
?
274. 04036Wdowczyk Paweł M12 2006UKS Arkady-P35 55347218.05 553472
275. 03664Kotkowiak Bartosz M12 2006KOS BnO-Z01 920134318.05 9201343
276. 04174Skurznica Oskar M12 2006UKS Azymut-E71 88721618.05 887216
277. 03562Sztranek Maciej M12 2006UKS Azymut-E71 204389018.05 2043890
278. 04107Wolski Igor M12 2006UKS Azymut-E71 88722418.05 887224
279. 04184Cepurdej Wladyslaw M12 2006UMKS Kwidzyn-G03 33253518.05 332535
280. 03941Ciechanowicz Mikołaj M12 2006UKS Azymut 45-G17 18.05
281. 04126Kilichowski Kacper M12 2006UKS Azymut 45-G17 18.05
282. Stefaniak Robert M12 2006UKS Azymut 45-G17 18.05
..........................: M13 :..........................
283. 04165Miśków Krzysztof M13 2005KS Kościelec Chrzanów-K48 88634310.05 886343
284. 04007Skurak Adrian M13 2005MKS MOS-D91 201629415.05 2016294
285. 04011Ważny Artur M13 2005MKS MOS-D91 201628215.05 2016282
286. 03907Dąbrowski Karol M13 2005UKS OSiR-W81 43525015.05 435250
287. 03502Majowski Jan M13 2005UKS OSiR-W81 141986415.05 1419864
288. 02780Podworski Kacper M13 2005UKS OSiR-W81 141986315.05 1419863
289. 03841Tywonek Jan M13 2005UKS OSiR-W81 41896415.05 418964
290. 02779Wasilewski Mikołaj M13 2005UKS OSiR-W81 33830015.05 338300
291. 02385Antonowicz Jan M13 2005UNTS-W87 863618816.05 8636188
292. 03201Żesławski Jakub M13 2005WKS Wawel-K30 911977916.05 9119779
293. 02991Wójcik Paweł M13 2005WKS Wawel-K30 141514416.05 1415144
294. 03049Lisiak Adam M13 2005UKS Orientuś-E75 720017116.05 7200171
295. 04059Borawski Dominik M13 2005UKS Kometa-S28 202614916.05 2026149
296. 04060Jadczyk Mikołaj M13 2005UKS Kometa-S28 203387116.05 2033871
297. 03823Marszałek Patryk M13 2005UKS Kometa-S28 203231916.05 2032319
298. 02897Cupryś Amadeusz M13 2005HKS Azymut-P58 730045617.05 7300456
299. 03910Górniaczyk Michał M13 2005HKS Azymut-P58 212775217.05 2127752
300. 04079Wąsiewicz Jerzy M13 2005-Team 360 805020217.05 8050202
301. 04355Rabiega Kamil M13 2005UKS Azymut Siedliska-L01 18.05
302. Jabłoński Piotr M13 2005MUKS Junior-E70 204818318.05 2048183
303. 04018Bublik Piotr M13 2005WKS Wawel-K30 211485418.05 2114854
304. 04027Kawała Mateusz M13 2005UKS Arkady-P35 41226418.05 412264
305. 04031Nowacki Szymon M13 2005UKS Arkady-P35 201619318.05 2016193
306. 03863Szczęsny Michał M13 2005UKS Arkady-P35 201619518.05 2016195
307. 4067Leśniak Tomasz M13 2005WKS Wawel-K30 211486918.05 2114869
308. 4066Leśniak Jan M13 2005WKS Wawel-K30 211486818.05 2114868
309. 03968Kwiatkowski Olaf M13 2005KOS BnO-Z01 205060918.05 2050609
310. 03451Pawłowski Leon IIIM13 2005KOS BnO-Z01 920134818.05 9201348
311. Sieroń Karol M13 2005UKS Azymut-E71 88723518.05 887235
312. 03918Chmielowski Bartosz M13 2005UMKS Kwidzyn-G03 141985518.05 1419855
..........................: M14 :..........................
313. 02871Trębacz Antoni M14 2004KS Kościelec Chrzanów-K48 280106810.05 2801068
314. 04116Fronia Jakub M14 2005UKS GOK Galewice-E73 204815310.05 2048153
315. 03759Sobiepanek Maksymilian M14 2004UKS OSiR-W81 33829415.05 338294
316. 03557Wołek Stanisław M14 2004UNTS-W87 141419916.05 1414199
317. 03200Żesławski Mateusz M14 2004WKS Wawel-K30 911922916.05 9119229
318. 03319Udycz Jonasz M14 2004UKS Traper-Z06 920203016.05 9202030
319. 03981Reck Mateusz M14 2004-UKS Reflex Rybnik 88662316.05 886623
320. 03719Skowron Wojciech M14 2004UKS Kometa-S28 203528816.05 2035288
321. 03469Szabat Szymon M14 2004UKS Kometa-S28 202137516.05 2021375
322. 02380Brożyński Oliwier M14 2004HKS Azymut-P58 280112917.05 2801129
323. 03427Drosik Oskar M14 2004UNTS-W87 17.05
324. 03727Staszak Tomasz M14 2004MKS Paulinum-D93 210395317.05 2103953
325. 03869Tomalak Jakub M14 2005MKS Paulinum-D93 5409417.05 54094
326. 03844Curzytek Krystian M14 2004UKS Azymut Dębów-R22 88665217.05 886652
327. 03843Curzytek Kacper M14 2004UKS Azymut Dębów-R22 88665117.05 886651
328. 03483Wołowiec Daniel M14 2004UKS Azymut Dębów-R22 201648817.05 2016488
329. 03853Ślusarczyk Piotr M14 2004-Górzanka 42877517.05 428775
330. 03086Małecki Marcel M14 2004MUKS Junior-E70 204814518.05 2048145
331. Ertel Jacek M14 2004MUKS Junior-E70 208623518.05 2086235
332. 03836Hryciuk Mikołaj M14 2005UKS Grom-E11 208664918.05 2086649
333. 03837Korek Kacper M14 2005UKS Grom-E11 204814718.05 2048147
334. 04109Malik Patryk M14 2004UKS Grom-E11 204819718.05 2048197
335. 03862Oczkowski Kacper M14 2004UKS Arkady-P35 201619718.05 2016197
336. 03443Czyński Miłosz IIIM14 2004KOS BnO-Z01 920134918.05 9201349
337. 03665Kotkowiak Piotr IIIM14 2004KOS BnO-Z01 920134218.05 9201342
338. 03674Vlasiuk Yaroslav M14 2004KOS BnO-Z01 920134618.05 9201346
339. 02578Muller Wiktor M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 141985918.05 1419859
340. 02880Soliwoda Mateusz M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 208749818.05 2087498
341. 03362Wilk Wiktor M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 141397218.05 1413972
342. 03105Zierałka Paweł M14 2005MKS Paulinum-D93 18.05
343. Królikowski Dominik M14 2004MKS Paulinum-D93 18.05
..........................: OPEN :..........................
344. 02068Mianowski Rafał OPEN 1973UNTS-W87 88668716.05 886687
345. 01853Galicz Karol OPEN 1986BKS Wataha-W11 777198616.05 7771986
346. 03251Lisiak Paweł OPEN 1974UKS Orientuś-E75 16.05
347. 03294Młynarczyk Piotr OPEN 1964UKS Orientuś-E75 715026416.05 7150264
348. 01222Nowak Barbara OPEN 1970HKS Azymut-P58 99788917.05 997889
349. 04081Wąsiewicz Piotr OPEN 1970-Team 360 141871717.05 1418717
350. 04080Wąsiewicz Marzena OPEN 1970-Team 360 141871317.05 1418713
351. 04253Dubińska Monika OPEN 1981-Team 360° 18.05
352. 03655Słońska Bogusława OPEN 1976WKS Wawel-K30 141420018.05 1414200
353. 01990Konkol-Klimczak Wioletta OPEN 1980UKS Siódemka-G14 50220718.05 502207
354. 00232Porzycz Janusz OPEN 1973UKS Siódemka-G14 910116518.05 9101165
355. 02504Niezgódka Dominika OPEN 2001UKS Arkady-P35 201619918.05 2016199
356. 00944Bultrowicz Agnieszka OPEN 1977-KS Hades 206784118.05 2067841
357. Uciechowski Bogdan OPEN 1968UKS Arkady-P35 201620118.05 2016201
358. 03313Bugaj Teresa OPEN 1968WKS Wawel-K30 211486718.05 2114867
359. 03672Sadzikowski Andrzej OPEN 1971KOS BnO-Z01 209069818.05 2090698
360. 00339Biniecka Małgorzata OPEN 1987UKS Azymut-E71 50500218.05 505002
361. 03558Gąsiorowski Adam OPEN 1989UKS Azymut-E71 126070318.05 1260703
362. 00682Kłos Józef OPEN 1963UKS Azymut-E71 34600118.05 346001
363. 02953Konc Katarzyna OPEN 1975UKS Azymut-E71 720277818.05 7202778
364. 02653Sztranek Jan OPEN 2003UKS Azymut-E71 140762118.05 1407621
365. Sztranek Paweł OPEN 1970UKS Azymut-E71 828128818.05 8281288
366. Sztranek Iwona OPEN 1974UKS Azymut-E71 720493218.05 7204932
367. 02892Golinowski Paweł OPEN 1979HKS Azymut-P58 720018118.05 7200181
368. Bartosiak Katarzyna OPEN 1984-Team 360 18.05
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies