Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny (2018-05-19)
..........................: :..........................
1. Zacharczuk Albin 1993GKS Luzino-G27 206644501.05 2066445
..........................: K10 :..........................
2. 03632Zelek Martyna K10 2008UKS Patria-K31 88635701.05 886357
3. 03546Włodarczyk Wiktoria K10 2008UKS Traper-Z06 920202508.05 9202025
..........................: K12 :..........................
4. 03856Chabiera Filomena K12 2007UNTS-W87 140827123.04 1408271
5. 03554Mianowska Antonina K12 2007UNTS-W87 813120723.04 8131207
6. 03613Sikora Sandra K12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106427.04 2801064
7. 03646Biskupska Julia K12 2008WKS Wawel-K30 908072229.04 9080722
8. 03651Niessner Pola K12 2007WKS Wawel-K30 863504729.04 8635047
9. 03938Olejnik Jaśmina K12 2008WKS Wawel-K30 211486229.04 2114862
10. 03190Słońska Antonina K12 2007WKS Wawel-K30 864092129.04 8640921
11. 04262Wojtas Julia K12 2007WKS Wawel-K30 211485729.04 2114857
12. 03360Wejtko Diana K12 2007UMKS Kwidzyn-G03 141397530.04 1413975
13. 03756Borkowska Lena K12 2006UKS OSiR-W81 41216601.05 412166
14. 03366Dzwonkowska Paulina K12 2006UKS OSiR-W81 41896101.05 418961
15. 03365Sobiepanek Barbara K12 2006UKS OSiR-W81 33829901.05 338299
16. 02858Nowak Anna K12 2006UKS Azymut 45-G17 920183101.05 9201831
17. 03962Kula Maja K12 2007KOS BnO-Z01 199509701.05 1995097
18. 03958Matyja Weronika K12 2007KOS BnO-Z01 205060801.05 2050608
19. 03959Mikuła Iga K12 2007KOS BnO-Z01 205061701.05 2050617
20. 03960Mikuła Daria K12 2007KOS BnO-Z01 205060401.05 2050604
21. 03314Borek Alicja K12 2007UKS Traper-Z06 865089808.05 8650898
22. 03887Miłaszewicz Magdalena K12 2007UKS Traper-Z06 865088608.05 8650886
23. vacat vacat K12 2006UKS Azymut 45-G17 09.05
24. vacat vacat K12 2006UKS Azymut 45-G17 09.05
..........................: K14 :..........................
25. Skorupa Maja K14 2004-Górzanka 141985109.05 1419851
?
26. 03047Gielec Julia K14 2005UKS Orientuś-E75 720016624.04 7200166
27. 03609Lechowska Agata K14 2005KS Kościelec Chrzanów-K48 280106627.04 2801066
28. 04222Wiśniewska Hana K14 2005UKS Orientuś-E75 88666129.04 886661
29. 04112Woch Natalia K14 2004UKS Orientuś-E75 88666229.04 886662
30. 04021Kurtycz Natalia K14 2005WKS Wawel-K30 211485329.04 2114853
31. 03832Lamparska Maja K14 2005WKS Wawel-K30 863699429.04 8636994
32. 03937Michno Marta K14 2005WKS Wawel-K30 211485929.04 2114859
33. 04269Błyskosz Magdalena K14 2004WKS Wawel-K30 50221029.04 502210
34. 03998Pudełek Jowita K14 2005-LKS Górzanka Nawojow 211833730.04 2118337
35. 03218Majewska Maja K14 2004PUKS Młode Orły-W03 864519330.04 8645193
36. 03413Kiełb Wiktoria K14 2004UKS Azymut Dębów-R22 201583430.04 2015834
37. 04183Cepurdej Katarzyna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 33254630.04 332546
38. 03563Kędzior Alicja K14 2005UMKS Kwidzyn-G03 21951730.04 219517
39. 02764Muller Iga K14 2005UMKS Kwidzyn-G03 141986030.04 1419860
40. 03363Perfikowska Hanna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 865329630.04 8653296
41. 03256Dreier Anna K14 2005HKS Azymut-P58 730045501.05 7300455
42. 03484Gonda Julia K14 2004HKS Azymut-P58 730045901.05 7300459
43. 03259Karkut Estera K14 2005HKS Azymut-P58 730045701.05 7300457
44. 03261Michalewicz Alicja K14 2005HKS Azymut-P58 730045301.05 7300453
45. 03397Fijałkowska Klaudia K14 2004UKS OSiR-W81 142286801.05 1422868
46. 02781Powichrowska Ilona K14 2004UKS OSiR-W81 88967201.05 889672
47. 03749Czachura Anna K14 2004UKS Patria-K31 88635201.05 886352
48. 03406Leśniak Matylda K14 2004UKS Kometa-S28 203517701.05 2035177
49. 03827Kusztelska Natalia K14 2005KOS BnO-Z01 205061301.05 2050613
50. 03158Dolińska Julia K14 2004BKS Wataha-W11 198600507.05 1986005
51. 03545Szczurko Paulina K14 2005UKS Traper-Z06 865089508.05 8650895
52. 02910Urban Aneta K14 2004UKS Traper-Z06 865089708.05 8650897
53. 03724Skorupa Maja K14 2004-Górzanka 141985109.05 1419851
..........................: K16 :..........................
54. 02391Chabiera Lena K16 2003UNTS-W87 844499923.04 8444999
55. 02409Nitsch Aleksandra K16 2003UNTS-W87 828080323.04 8280803
56. 03503Berlińska Paulina K16 2003UKS Orientuś-E75 720016824.04 7200168
57. 03854Doreń Wiktoria K16 2003UKS Orientuś-E75 864629724.04 8646297
58. 03046Gielec Zuzanna K16 2002UKS Orientuś-E75 864092724.04 8640927
59. 03048Gola Martyna K16 2003UKS Orientuś-E75 720016924.04 7200169
60. 02132Block Amelia K16 2002UKS Orientuś-E75 864092827.04 8640928
61. 02649Kołodziejczyk Marta K16 2003UKS Azymut-E71 88721629.04 887216
62. 02651Krempińska Julia K16 2003UKS Azymut-E71 864090829.04 8640908
63. 03762Łabuzek Marta K16 2003WKS Wawel-K30 211485829.04 2114858
64. 03191Słońska Zofia K16 2002WKS Wawel-K30 865089929.04 8650899
65. 02992Wójcik Natalia K16 2002WKS Wawel-K30 865088129.04 8650881
66. 03217Zielińska Oliwia K16 2003PUKS Młode Orły-W03 865081930.04 8650819
67. 02116Żurek Marta K16 2002UKS Siódemka-G14 910131130.04 9101311
68. 02611Leśnicka Agnieszka K16 2002UKS Azymut Dębów-R22 800800730.04 8008007
69. 04057Orzechowska Aleksandra K16 2003UKS Azymut Dębów-R22 201583330.04 2015833
70. 04025Tsyvilska Feia K16 2002UKS Azymut Dębów-R22 862576430.04 8625764
71. 04182Cepurdej Nina K16 2003UMKS Kwidzyn-G03 33251830.04 332518
72. 02623Pudlis Natalia K16 2002UMKS Kwidzyn-G03 206768730.04 2067687
73. 04159Lipińska Julia K16 2002WKS Śląsk-D95 01.05
74. 02222Mazurek Joanna K16 2003WKS Śląsk-D95 88917801.05 889178
75. 03491Sudoł Hanna K16 2003WKS Śląsk-D95 01.05
76. 02377Kędzierska Nadia K16 2002HKS Azymut-P58 280112201.05 2801122
77. 02374Piwowar Lidia K16 2002HKS Azymut-P58 280112301.05 2801123
78. 02200Sroka Małgorzata K16 2002UKS Patria-K31 88635301.05 886353
79. 02149Zelek Klaudia K16 2003UKS Patria-K31 88635101.05 886351
80. 02490Pogoda Kinga K16 2002UKS Kometa-S28 201648101.05 2016481
81. 02462Polewka Aleksandra K16 2002UKS Kometa-S28 68242401.05 682424
82. 02491Sobel Natalia K16 2002UKS Kometa-S28 201648201.05 2016482
83. 02741Pesta Anna K16 2003UKS Azymut 45-G17 920183901.05 9201839
84. 03453Sadzikowska Magdalena IIIK16 2003KOS BnO-Z01 209068901.05 2090689
85. 02751Borzym Izabela K16 2002BKS Wataha-W11 702080607.05 7020806
86. 02748Dolińska Zuzanna K16 2003BKS Wataha-W11 706040307.05 7060403
87. 02575Gradek Zuzanna K16 2003UKS Traper-Z06 865089608.05 8650896
88. 03317Przeszłowska Hanna K16 2003UKS Traper-Z06 865088308.05 8650883
..........................: K18 :..........................
89. 02366Deptulska Maria K18 2000UNTS-W87 863144223.04 8631442
90. 02754Głowacz Julia K18 2000UNTS-W87 111020023.04 1110200
91. 02096Mianowska Julia K18 2001UNTS-W87 822100123.04 8221001
92. 02136Staszak Alicja K18 2001UNTS-W87 111177723.04 1111777
93. 02057Dzierwa Hanna K18 2001KS Kościelec Chrzanów-K48 863652427.04 8636524
94. 02059Ohlaszeny Zuzanna K18 2001KS Kościelec Chrzanów-K48 863844427.04 8638444
95. 02354Urbańczyk Aleksandra K18 2001KS Kościelec Chrzanów-K48 41336927.04 413369
96. 01509Biederman Adrianna K18 2000WKS Wawel-K30 812020029.04 8120200
97. 04264Biegun Katarzyna K18 2000WKS Wawel-K30 88632929.04 886329
98. 01585Garbacik Maja K18 2000WKS Wawel-K30 864090929.04 8640909
99. 02935Topór Magdalena K18 2001WKS Wawel-K30 865089429.04 8650894
100. 03999Pudełek Michalina K18 1971-LKS Górzanka Nawojow 212111530.04 2121115
101. 01927Filipczak Natalia K18 2000PUKS Młode Orły-W03 864091430.04 8640914
102. 01928Kubicka Sonia K18 2001PUKS Młode Orły-W03 30.04
103. 02427Olszanka Gabriela K18 2001KS OK!Sport-W02 822070130.04 8220701
104. 02163Bielecka Aleksandra K18 2000UKS Siódemka-G14 910184230.04 9101842
105. 02114Melzer Zofia K18 2001UKS Siódemka-G14 204389830.04 2043898
106. 01827Ciesiółka Katarzyna K18 2000WKS Śląsk-D95 920100801.05 9201008
107. 03696Ciura Aleksandra K18 2001WKS Śląsk-D95 50404201.05 504042
108. 02223Mazurek Agnieszka K18 2001WKS Śląsk-D95 720369601.05 7203696
109. 04100Tywonek Julia K18 2001UKS OSiR-W81 142286901.05 1422869
110. 01942Chrubczyńska Patrycja K18 2000UKS Traper-Z06 865088508.05 8650885
..........................: K20 :..........................
111. 02046Kostrzewska Justyna K20 1998UNTS-W87 862573923.04 8625739
112. 02836Fortuniak Weronika K20 1998UKS Orientuś-E75 864629324.04 8646293
113. 01530Listek Marta K20 1999WKS Wawel-K30 865329229.04 8653292
114. 02202Dawidowska Natalia K20 1999UKS Siódemka-G14 920152930.04 9201529
115. 02099Cych Agnieszka K20 1999WKS Śląsk-D95 88917501.05 889175
116. 01828Zięba Emilia K20 1998WKS Śląsk-D95 50509801.05 505098
117. 01539Galla Zofia K20 1998HKS Azymut-P58 720018301.05 7200183
118. 03255Murawska Marta K20 1998HKS Azymut-P58 01.05
119. 01627Morawska Zuzanna K20 1999UKS Azymut 45-G17 865610001.05 8656100
..........................: K21 :..........................
120. 00722Koziołek Julia K21 1984-indywidualnie 24.03
121. 01481Żebrowska Barbara K21 1995UNTS-W87 140761923.04 1407619
122. 00037Kubicka Zuzanna K21 1993UNTS-W87 800199323.04 8001993
123. 01962Polishchuk Mariya K21 1994UNTS-W87 88917923.04 889179
124. 00384Gwóźdź Ewa K21 1990UKS Orientuś-E75 862554324.04 8625543
125. 00413Kaźmierczak Aneta K21 1995UKS Orientuś-E75 821109524.04 8211095
126. 03250Nikitczenko Natasza K21 1997UKS Orientuś-E75 88723924.04 887239
127. 00376Stankiewicz Agata K21 1994UKS Orientuś-E75 864629424.04 8646294
128. 00167Borychowska Marlena K21 1988MKS Paulinum-D93 201583027.04 2015830
129. 00165Depta Monika K21 1970MKS Paulinum-D93 777777327.04 7777773
130. 02600Izydorczyk Urszula K21 1996MKS Paulinum-D93 88669927.04 886699
131. 00339Biniecka Małgorzata K21 1987UKS Azymut-E71 50500229.04 505002
132. 01783Jaśkiewicz Magdalena K21 1997UKS Azymut-E71 720493229.04 7204932
133. 00330Pabich Maria K21 1982UKS Azymut-E71 55346629.04 553466
134. 00836Cygler Paulina K21 1991WKS Wawel-K30 89523429.04 895234
135. 00932Dominiak Dagmara K21 1997PUKS Młode Orły-W03 720536730.04 7205367
136. 00038Szmulkowska Magdalena K21 1997PUKS Młode Orły-W03 202384530.04 2023845
137. 02851Najman Natalia K21 1988KS OK!Sport-W02 806108830.04 8061088
138. 03480Ślusarczyk Katarzyna K21 1989KS OK!Sport-W02 863652230.04 8636522
139. 03349Basiuk Anastazja K21 1997UKS Azymut Dębów-R22 863659830.04 8636598
140. Fiodorowa Olena K21 1992UKS Azymut Dębów-R22 863659630.04 8636596
141. 01029Majasow Agata K21 1985WKS Śląsk-D95 201869501.05 2018695
142. 02065Dzik Justyna K21 1997-Górzanka Nawojowa Gó 42876701.05 428767
143. 01498Siess Małgorzata K21 1995UKS Azymut-E71 88723601.05 887236
144. 00328Mazan Aleksandra K21 1995UKS Traper-Z06 865088401.05 8650884
145. 01586Cych Weronika K21 1996WKS Śląsk-D95 50404101.05 504041
146. 01376Morawska Maja K21 1996UKS Azymut 45-G17 720409401.05 7204094
147. 04181Rasczupkina Nina K21 1984UMKS Kwidzyn-G03 33250908.05 332509
..........................: K35 :..........................
148. 00828Karnia-Biskupska Anna K35 1980WKS Wawel-K30 89524029.04 895240
149. 01990Konkol-Klimczak Wioletta K35 1980UKS Siódemka-G14 50220730.04 502207
150. 04287Bańska-Bodziona Aneta K35 1979HKS Azymut-P58 01.05
151. 03908Machowska- Łącka Magdalena K35 1983UKS OSiR-W81 30133201.05 301332
152. 02347Śliwczyńska Ilona K35 1978-Team 360 Stopni 712127801.05 7121278
153. 04211Gniadek Monika K35 1981GKS Luzino-G27 206644101.05 2066441
..........................: K40 :..........................
154. 02178Biolik Agnieszka K40 1977UNTS-W87 819777823.04 8197778
155. 02405Mianowska Dorota K40 1974UNTS-W87 140826023.04 1408260
156. 02953Konc Katarzyna K40 1975UKS Azymut-E71 720277829.04 7202778
157. 04120Olejnik Ewa K40 1976WKS Wawel-K30 865088829.04 8650888
158. 03655Słońska Bogusława K40 1976WKS Wawel-K30 141420029.04 1414200
159. 00091Górnicka-Antonowicz Anna K40 1968-Ind Mazowsze 824066830.04 8240668
..........................: K45 :..........................
160. 02407Nitsch Joanna K45 1973UNTS-W87 204389623.04 2043896
161. 01208Wołek Ewa K45 1968UNTS-W87 88667623.04 886676
162. 03372Topór Monika K45 1970WKS Wawel-K30 720493329.04 7204933
163. 823Etterle-Biederman Lilianna K45 1973WKS Wawel-K30 88634229.04 886342
164. 02015Olszanka Wioleta K45 1970KS OK!Sport-W02 41232330.04 412323
165. 01222Nowak Barbara K45 1970HKS Azymut-P58 99788901.05 997889
166. 00238Witkowska Izabela K45 1970UKS Azymut 45-G17 713030301.05 7130303
167. 03952Borzym Anna K45 1972BKS Wataha-W11 198600607.05 1986006
168. 03159Daniluk Karina K45 1972BKS Wataha-W11 711067207.05 7110672
..........................: K50 :..........................
169. 00112Wołowczyk Mariola K50 1968UNTS-W87 139309923.04 1393099
170. 03313Bugaj Teresa K50 1968WKS Wawel-K30 211486729.04 2114867
..........................: K55 :..........................
171. 03248Deredos Nina K55 1961UKS Orientuś-E75 88724324.04 887243
172. 00151Porzycz Agata K55 1960UKS Azymut 45-G17 88630101.05 886301
173. 03901Movko Marina K55 1960UKS Azymut 45-G17 230054009.05 2300540
..........................: K60 :..........................
174. 00225Wróblewska Bogna K60 1958KS OK!Sport-W02 863844230.04 8638442
175. 03899Lazareva Natalia K60 1955UKS Azymut 45-G17 205510709.05 2055107
..........................: K65 :..........................
176. 03142Galicz Krystyna K65 1951BKS Wataha-W11 195182607.05 1951826
..........................: KM10RM10 :..........................
177. 03603Chodlewski Szymon KM10RM10 2008KS Kościelec Chrzanów-K48 280105427.04 2801054
178. 04168Pabich Hanna KM10RM10 2011UKS Azymut-E71 29.04
179. 04019Pułczyński Jeremi KM10RM10 2009WKS Wawel-K30 141397929.04 1413979
..........................: M12 :..........................
180. 04193Chachurski Mieszko M12 2007-UNTS 829120720.04 8291207
181. 03711Młynarczyk Maksymilian M12 2007UKS Orientuś-E75 88666024.04 886660
182. 03926Ciupa Jan M12 2008UKS Orientuś-E75 88723427.04 887234
183. 03765Słomczyński Filip M12 2007UKS Orientuś-E75 88725027.04 887250
184. 03867Jurczak Miłosz M12 2006MKS Paulinum-D93 209069327.04 2090693
185. 03602Chodlewski Antoni M12 2008KS Kościelec Chrzanów-K48 280105727.04 2801057
186. 03608Klakla Kacper M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105627.04 2801056
187. 03610Ludwin Jakub M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106927.04 2801069
188. 03616Zychowicz Krystian M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105827.04 2801058
189. 03712Rzeńca Tomasz M12 2008UKS Orientuś-E75 720016329.04 7200163
190. 03559Krempiński Franciszek M12 2007UKS Azymut-E71 720277829.04 7202778
191. 04123Dwojak Gracjan M12 2006UKS Orientpark.pl-D02 202500329.04 2025003
192. 03073Pachnik Jędrzej M12 2006UKS Orientpark.pl-D02 139672529.04 1396725
193. 04263Pisarek Kordian M12 2006WKS Wawel-K30 211485129.04 2114851
194. 03939Tarnowski Przemysław M12 2007WKS Wawel-K30 201694629.04 2016946
195. 04184Cepurdej Wladyslaw M12 2006UMKS Kwidzyn-G03 33253530.04 332535
196. 03764Droń Wiktor M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 210394908.05 2103949
197. 03568Perfikowski Paweł M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 209068630.04 2090686
198. 03567Zaremba Adam M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395030.04 2103950
199. 03296Łącki Jakub M12 2006UKS OSiR-W81 33829501.05 338295
200. 04364Owsiak Stanisław M12 2006BKS Wataha-W11 198600409.05 1986004
201. 03664Kotkowiak Bartosz M12 2006KOS BnO-Z01 920134301.05 9201343
202. Ładyko Bartłomiej M12 2006BKS Wataha-W11 198600309.05 1986003
203. 03943Maciejewski Bartłomiej M12 2006BKS Wataha-W11 809200607.05 8092006
204. 04093Stopczyński Bartosz M12 2006BKS Wataha-W11 198600707.05 1986007
205. 03569Pękal Mikołaj M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395408.05 2103954
206. 03570Rygielski Wiktor M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 210394308.05 2103943
207. 04125Breska Wiktor M12 2006UKS Azymut 45-G17 88723009.05 887230
208. 03941Ciechanowicz Mikołaj M12 2006UKS Azymut 45-G17 88722509.05 887225
209. 03898Grzybowski Maciej M12 2006UKS Azymut 45-G17 88721809.05 887218
..........................: M14 :..........................
210. 03049Lisiak Adam M14 2005UKS Orientuś-E75 720017124.04 7200171
211. 03727Staszak Tomasz M14 2004MKS Paulinum-D93 210395327.04 2103953
212. 04165Miśków Krzysztof M14 2005KS Kościelec Chrzanów-K48 88634327.04 886343
213. 03201Żesławski Jakub M14 2005WKS Wawel-K30 911977929.04 9119779
214. 03200Żesławski Mateusz M14 2004WKS Wawel-K30 911922929.04 9119229
215. 02991Wójcik Paweł M14 2005WKS Wawel-K30 141514429.04 1415144
216. 02385Antonowicz Jan M14 2005UNTS-W87 863618830.04 8636188
217. 03557Wołek Stanisław M14 2004UNTS-W87 141419930.04 1414199
218. 03853Ślusarczyk Piotr M14 2004-LKS Górzanka Nawojow 30.04
219. Mirek Gracjan M14 2004-LKS Górzanka Nawojow 30.04
?
220. 03844Curzytek Krystian M14 2004UKS Azymut Dębów-R22 201583630.04 2015836
221. 03843Curzytek Kacper M14 2004UKS Azymut Dębów-R22 88631330.04 886313
222. 03483Wołowiec Daniel M14 2004UKS Azymut Dębów-R22 201582930.04 2015829
223. 03918Chmielowski Bartosz M14 2005UMKS Kwidzyn-G03 141985530.04 1419855
224. 02578Muller Wiktor M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 141985930.04 1419859
225. 03362Wilk Wiktor M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 141397230.04 1413972
226. 02380Brożyński Oliwier M14 2004HKS Azymut-P58 280112901.05 2801129
227. 02897Cupryś Amadeusz M14 2005HKS Azymut-P58 730045601.05 7300456
228. 03907Dąbrowski Karol M14 2005UKS OSiR-W81 43525001.05 435250
229. 03502Majowski Jan M14 2005UKS OSiR-W81 141986401.05 1419864
230. 02780Podworski Kacper M14 2005UKS OSiR-W81 141986301.05 1419863
231. 03759Sobiepanek Maksymilian M14 2004UKS OSiR-W81 33829401.05 338294
232. 03841Tywonek Jan M14 2005UKS OSiR-W81 41896401.05 418964
233. 02779Wasilewski Mikołaj M14 2005UKS OSiR-W81 33830001.05 338300
234. 03443Czyński Miłosz IIIM14 2004KOS BnO-Z01 920134901.05 9201349
235. 03665Kotkowiak Piotr IIIM14 2004KOS BnO-Z01 920134201.05 9201342
236. 03451Pawłowski Leon IIIM14 2005KOS BnO-Z01 920134801.05 9201348
..........................: M16 :..........................
237. 02572Olszewski Bartłomiej M16 2002UNTS-W87 140308723.04 1403087
238. 02127Bartos Zbigniew M16 2003UKS Orientuś-E75 720017224.04 7200172
239. 04098Kulesza Igor M16 2003UKS Orientuś-E75 88724424.04 887244
240. 04111Ledzion Piotr M16 2003UKS Orientuś-E75 88725124.04 887251
241. 03929Nowak Michał M16 2003UKS Orientuś-E75 864629524.04 8646295
242. 02837Słomczyński Ignacy M16 2003UKS Orientuś-E75 720016724.04 7200167
243. 03104Jończy Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 720017627.04 7200176
244. 03102Jurczak Szymon M16 2003MKS Paulinum-D93 207614127.04 2076141
245. 04297Pachnik Stanisław M16 2003MKS Paulinum-D93 139672427.04 1396724
246. 03868Sobiński Adrian M16 2003MKS Paulinum-D93 209992227.04 2099922
247. 03103Zaleski Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 205361427.04 2053614
248. 02653Sztranek Jan M16 2003UKS Azymut-E71 140762129.04 1407621
249. 03834Tarnawski Jan M16 2003WKS Wawel-K30 140147729.04 1401477
250. 03852Pudełek Błażej M16 1971-LKS Górzanka Nawojow 211833830.04 2118338
251. 03852Pudełek Błażej M16 2002-LKS Górzanka Nawojow 211833830.04 2118338
252. 03361Gąsior Rafał M16 2002UMKS Kwidzyn-G03 210394930.04 2103949
253. 04001Kędzierski Nataniel M16 2003WKS Śląsk-D95 88917601.05 889176
254. 04160Strugarek Łukasz M16 2003WKS Śląsk-D95 01.05
255. 02141Toborek Jakub M16 2003WKS Śląsk-D95 01.05
256. 03005Roman Szymon M16 2003UKS Azymut Dębów-R22 88665301.05 886653
257. 03281Łagoda Franciszek M16 2003WKS Śląsk-D95 01.05
258. 02225Kurzyp Stanisław M16 2002WKS Śląsk-D95 140145401.05 1401454
259. 02376Paterek Mikołaj M16 2003HKS Azymut-P58 730045801.05 7300458
260. 02143Fitrzyk Krzysztof M16 2002UKS Patria-K31 88635401.05 886354
261. 03231Kołodziejczyk Łukasz M16 2003UKS Kometa-S28 202614101.05 2026141
262. 02371Porzycz Grzegorz M16 2002UKS Azymut 45-G17 865609901.05 8656099
263. 03442Biernat Michał IIM16 2002KOS BnO-Z01 920134401.05 9201344
264. 03447Grzegorczyk Mateusz M16 2002KOS BnO-Z01 920133701.05 9201337
265. 03663Kondys Jakub IIM16 2002KOS BnO-Z01 920133401.05 9201334
266. 03666Kula Mateusz IIM16 2003KOS BnO-Z01 863699601.05 8636996
267. 02370Nowak Grzegorz M16 2003UKS Azymut 45-G17 865609607.05 8656096
268. 03150Nowakowski Maciej M16 2002BKS Wataha-W11 198600107.05 1986001
..........................: M18 :..........................
269. 02980Michalak Kacper M18 2001UNTS-W87 906060123.04 9060601
270. 02130Bartos Grzegorz M18 2001UKS Orientuś-E75 865609724.04 8656097
271. 02839Deredos Bruno M18 2001UKS Orientuś-E75 864092524.04 8640925
272. 02129Rzeńca Piotr M18 2001UKS Orientuś-E75 864092424.04 8640924
273. 02605Pawłowicz Bruno M18 2000MKS Paulinum-D93 205361727.04 2053617
274. 02027Kalisiak Dawid M18 2000UKS Azymut-E71 720596929.04 7205969
275. 01785Płóciennik Konrad M18 2000UKS Azymut-E71 88724529.04 887245
276. 02186Zając Dawid M18 2000UKS Azymut-E71 88724629.04 887246
277. 02994Kijak Jakub M18 2000WKS Wawel-K30 864092229.04 8640922
278. 02619Krzysztyński Michał M18 2000WKS Wawel-K30 140147408.05 1401474
279. 02365Choroś Tomasz M18 2000PUKS Młode Orły-W03 140309230.04 1403092
280. 01935Kajzer Marcel M18 2001PUKS Młode Orły-W03 720038930.04 7200389
281. 02112Żurek Grzegorz M18 2000UKS Siódemka-G14 910184130.04 9101841
282. 02118Ogdowski Bartłomiej M18 2000UKS Siódemka-G14 865088730.04 8650887
283. 02612Huba Karol M18 2000UKS Azymut Dębów-R22 863660030.04 8636600
284. 03566Reniecki Franciszek M18 2000UMKS Kwidzyn-G03 41839530.04 418395
285. 01976Czapliński Jakub M18 2000WKS Śląsk-D95 140145501.05 1401455
286. 02226Krawczyński Mikołaj M18 2000WKS Śląsk-D95 720370101.05 7203701
287. 01970Ledniowski Filip M18 2000WKS Śląsk-D95 900071201.05 9000712
288. 02227Rosłaniec Mateusz M18 2000WKS Śląsk-D95 89500301.05 895003
289. 03729Gładecki Dawid M18 2000UKS OSiR-W81 141985701.05 1419857
290. 02726Byrczek Jan M18 2000UKS Kometa-S28 136936901.05 1369369
291. 02464Kucharczyk Jakub M18 2001UKS Kometa-S28 202137801.05 2021378
292. 02742Pesta Piotr M18 2001UKS Azymut 45-G17 865609801.05 8656098
293. 03452Petersburski Krystian M18 2001KOS BnO-Z01 920134501.05 9201345
294. 02036Baran Grzegorz M18 2001WKS Wawel-K30 88633208.05 886332
295. 03734Sienkiewicz Maksymilian M18 2001UKS Azymut 45-G17 920183409.05 9201834
..........................: M20 :..........................
296. 04096Bednarski Jan M20 1998UNTS-W87 141536823.04 1415368
297. 01115Mossakowski Wojciech M20 1998UNTS-W87 822039823.04 8220398
298. 02672Pryjma Fryderyk M20 1998UNTS-W87 998040723.04 9980407
299. 02250Rutka Jan M20 1998UNTS-W87 812199823.04 8121998
300. 02030Sotniczuk Piotr M20 1998UNTS-W87 88667023.04 886670
301. 01515Urbaniak Jerzy M20 1998UNTS-W87 88666823.04 886668
302. 01724Zuchmański Przemysław M20 1998UKS Orientuś-E75 864629624.04 8646296
303. 01917Domagała Marcel M20 1998MKS Paulinum-D93 88967927.04 889679
304. 03093Staszak Wiktor M20 1998MKS Paulinum-D93 210394727.04 2103947
305. 01508Biederman Marcin M20 1998WKS Wawel-K30 807059829.04 8070598
306. 02032Kuca Kacper M20 1999WKS Wawel-K30 863652529.04 8636525
307. 02303Topór Michał M20 1998WKS Wawel-K30 88630529.04 886305
308. 02606Kruk Michał M20 1999UKS Azymut Dębów-R22 863659930.04 8636599
309. 04114Serdiuk Yurii M20 1999UKS Azymut Dębów-R22 88665130.04 886651
310. 03411Szwaja Mateusz M20 1999UKS Kometa-S28 201697801.05 2016978
..........................: M21 :..........................
311. Mitura Mikołaj M21 1988-biegusiem.pl 18.04
?
312. 00093Cygler Sławomir M21 1990UNTS-W87 88665823.04 886658
313. 00102Parfianowicz Piotr M21 1994UNTS-W87 864091623.04 8640916
314. 00488Wołowczyk Krzysztof M21 1995UNTS-W87 864091523.04 8640915
315. 00402Charuba Łukasz M21 1990UKS Orientuś-E75 720017424.04 7200174
316. 00423Paszyński Piotr M21 1981UKS Orientuś-E75 864092924.04 8640929
317. 00410Podziński Rafał M21 1991UKS Orientuś-E75 864091724.04 8640917
318. 01725Rzeńca Krzysztof M21 1996UKS Orientuś-E75 864093024.04 8640930
319. 02110Przybyła Krzysztof M21 1986-KU AZS WAT Warszawa 812128627.04 8121286
320. 01101Dzioba Mateusz M21 1995MKS Paulinum-D93 865082227.04 8650822
321. 00853Kalata Michał M21 1989MKS Paulinum-D93 816088927.04 8160889
322. 01113Nowak Maciej M21 1996MKS Paulinum-D93 720018927.04 7200189
323. 02657Łubis Michał M21 1985UKS Azymut-E71 88721429.04 887214
324. 00336Gryzio Łukasz M21 1988UKS Azymut-E71 88723529.04 887235
325. 00338Pabich Mariusz M21 1988UKS Azymut-E71 828128829.04 8281288
326. 00169Lubkiewicz Tomasz M21 1987WKS Wawel-K30 88632708.05 886327
327. 00354Marciniak Patryk M21 1995UKS Azymut-E71 88722430.04 887224
328. 01171Dudek Wojciech M21 1994PUKS Młode Orły-W03 863157130.04 8631571
329. 00684Drągowski Kuba M21 1990KS OK!Sport-W02 862869830.04 8628698
330. 04260Mazurkiewicz Jakub M21 1993KS OK!Sport-W02 41230701.05 412307
331. 01021Niewiedziała Robert M21 1993UKS Siódemka-G14 910131030.04 9101310
332. 00149Richert Marcin M21 1979UKS Siódemka-G14 910116130.04 9101161
333. 01995Pazhukh Yaroslav M21 1990UKS Azymut Dębów-R22 88665230.04 886652
334. 04178Kosowski Paweł M21 1991UMKS Kwidzyn-G03 720597030.04 7205970
335. 01319Mazan Bartłomiej M21 1992WKS Śląsk-D95 92100101.05 921001
336. 00693Piekarski Ryszard M21 1991UKS OSiR-W81 141986201.05 1419862
337. 00774Dutkowski Mikołaj M21 1992UKS Arkady-P35 801019201.05 8010192
338. 02345Marcjanek Maciej M21 1981UKS Orientuś-E75 50500401.05 505004
339. Frątczak Sławomir M21 1984GKS Luzino-G27 201583001.05 2015830
340. 01936Jurczyk Tomasz M21 1994UKS Sparta Czyżowice-S03 864024601.05 8640246
341. Zacharczuk Albin M21 1993GKS Luzino-G27 206644501.05 2066445
342. 01625Piotrowski Radosław M21 1996UKS Azymut 45-G17 910179901.05 9101799
343. 03956Żurawski Jakub M21 1992KOS BnO-Z01 205061901.05 2050619
344. 04207Kwok Kin Kwan M21 1995KOS BnO-Z01 50027001.05 500270
345. 00162Hewelt Maciej M21 1990UKS Azymut 45-G17 50066207.05 500662
346. 01853Galicz Karol M21 1986BKS Wataha-W11 777198607.05 7771986
347. 00489Wołowczyk Michał M21 1997UNTS-W87 920009407.05 9200094
348. 03298Koguciuk Konrad M21 1991KU AZS UMCS-L03 720322907.05 7203229
349. 03301Nestorowicz Łukasz M21 1985KU AZS UMCS-L03 720032607.05 7200326
..........................: M35 :..........................
350. 02892Golinowski Paweł M35 1979-AzymutMochy10BKPanc 864867512.04 8648675
351. 00331Pabich Tomasz M35 1982UKS Azymut-E71 88631029.04 886310
352. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003029.04 7900030
353. Lisak Krzysztof M35 1983-KU AZS WAT 139752229.04 1397522
?
354. Tarnowski Radosław M35 1979WKS Wawel-K30 139113229.04 1391132
355. Wiktorowicz Mateusz M35 1981-Górzanka Nawojowa Gó 30.04
?
356. 04317Kaczmarski Paweł M35 1980-LKS Górzanka Nawojow 30.04
357. 00687Drągowski Piotr M35 1982KS OK!Sport-W02 84266430.04 842664
358. 02930Babych Serhiy M35 1983UKS Azymut Dębów-R22 863659730.04 8636597
359. 03694Jędras Przemysław M35 1981UMKS Kwidzyn-G03 206768630.04 2067686
360. 04186Wdowczyk Piotr M35 1983UMKS Kwidzyn-G03 206768730.04 2067687
361. 01406Majasow Kostiantyn M35 1983WKS Śląsk-D95 50225701.05 502257
362. 01673Łącki Łukasz M35 1982UKS OSiR-W81 720504901.05 7205049
363. 02952Mazur Michał M35 1983UKS Azymut-E71 140308601.05 1403086
364. 04318Nagórek Kamil M35 1983GKS Luzino-G27 206644601.05 2066446
365. 04321Bednarczuk Jerzy M35 1983KU AZS UMCS-L03 720322507.05 7203225
366. 04322Walczak Marcin M35 1981KU AZS UMCS-L03 720323007.05 7203230
..........................: M40 :..........................
367. 03438Walicki Rafał M40 1978-HKS Mochy 203695705.04 2036957
368. 02177Biolik Grzegorz M40 1976UNTS-W87 77032723.04 770327
369. 02521Chabiera Tomasz M40 1976UNTS-W87 944850523.04 9448505
370. 03930Nowak Paweł M40 1977UKS Orientuś-E75 88724824.04 887248
371. 03927Ciupa Marcin M40 1978UKS Orientuś-E75 88724727.04 887247
372. 03251Lisiak Paweł M40 1974UKS Orientuś-E75 88724927.04 887249
373. 01298Jończy Daniel M40 1975MKS Paulinum-D93 141101727.04 1411017
374. 01279Dutkiewicz Damian M40 1977MKS Paulinum-D93 910129627.04 9101296
375. 02652Krempiński Piotr M40 1976UKS Azymut-E71 720277929.04 7202779
376. 04270Olejnik Tomasz M40 1976WKS Wawel-K30 88632429.04 886324
377. 03195Wójcik Grzegorz M40 1974WKS Wawel-K30 141514629.04 1415146
378. 03343Majewski Marek M40 1977PUKS Młode Orły-W03 720505030.04 7205050
379. 03344Zieliński Artur M40 1977PUKS Młode Orły-W03 700018430.04 7000184
380. 03916Wejtko Michał M40 1975UMKS Kwidzyn-G03 210395630.04 2103956
381. 01112Ciesiółka Sebastian M40 1975WKS Śląsk-D95 975112401.05 9751124
382. 01237Gmur Karol M40 1976WKS Śląsk-D95 720493001.05 7204930
383. 01195Dzik Mirosław M40 1971-LKS Górzanka Nawojow 42876801.05 428768
384. 03710Nowakowski Sławomir M40 1974BKS Wataha-W11 717097407.05 7170974
385. 02494Sołowiej Stanisław M40 1975KU AZS UMCS-L03 720322307.05 7203223
386. 01940Marte Michał M40 1975-KU AZS WAT Warszawa 708197509.05 7081975
..........................: M45 :..........................
387. 01304PLESIŃSKI Mariusz M45 1973-HKS Aymut Mochy 720019203.04 7200192
388. 02945Niebielski Bartosz M45 1971-UKS Falenica 141872320.04 1418723
389. 02068Mianowski Rafał M45 1973UNTS-W87 88668723.04 886687
390. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 730027723.04 7300277
391. 02013Staszak Artur M45 1970UNTS-W87 88668623.04 886686
392. 00422Olas Jacek M45 1969UKS Orientuś-E75 720016124.04 7200161
393. 01302Rycerski Bogdan M45 1971-KS Artemis 806127129.04 8061271
394. 03001Słomczyński Robert M45 1972UKS Orientuś-E75 140938029.04 1409380
395. 00706Pachnik Dariusz M45 1969UKS Orientpark.pl-D02 139672729.04 1396727
396. 01390Biederman Paweł M45 1971WKS Wawel-K30 88700929.04 887009
397. 03192Słoński Marek M45 1969WKS Wawel-K30 207445229.04 2074452
398. 03371Topór Marek M45 1973WKS Wawel-K30 140789829.04 1407898
399. 04339Pudełek Paweł M45 1971-Lks Górzanka Nawojow 30.04
400. 01004Skorupa Mariusz M45 1970-Górzanka 141985230.04 1419852
401. 01175Krupiński Andrzej M45 1969PUKS Młode Orły-W03 33259730.04 332597
402. 02024Lipiński Artur M45 1969KS OK!Sport-W02 842688030.04 8426880
403. 02148Becmer Dariusz M45 1971WKS Śląsk-D95 865594501.05 8655945
404. 00717Sobczyński Kalikst M45 1971WKS Śląsk-D95 959595901.05 9595959
405. 01130Sędłak Krystian M45 1973KS OK!Sport-W02 88722001.05 887220
406. 00569Wrzosek Zbigniew M45 1970-ind. Mazowsze 720772801.05 7207728
407. 02679Błachut Igor M45 1973-Team 360 Stopni 720277001.05 7202770
408. 03284Borychowski Mariusz M45 1972GKS Luzino-G27 206644401.05 2066444
409. 02857Pesta Adam M45 1969UKS Azymut 45-G17 50066301.05 500663
410. 00158Witkowski Adam M45 1970UKS Azymut 45-G17 700515101.05 7005151
411. 03672Sadzikowski Andrzej M45 1971KOS BnO-Z01 209069801.05 2090698
412. 03143Doliński Grzegorz M45 1972BKS Wataha-W11 197205907.05 1972059
413. 03886Gradek Jarosław M45 1972UKS Traper-Z06 920202608.05 9202026
..........................: M50 :..........................
414. 01756Pryjma Tomasz M50 1964UNTS-W87 88896123.04 888961
415. 03294Młynarczyk Piotr M50 1964UKS Orientuś-E75 715026424.04 7150264
416. 00148Depta Piotr M50 1965MKS Paulinum-D93 50109427.04 501094
417. 03807Karski Ryszard M50 1965MKS Paulinum-D93 90089927.04 900899
418. 03660Żesławski Wojciech M50 1967WKS Wawel-K30 911966929.04 9119669
419. 02080Forystek Józef M50 1966WKS Wawel-K30 818036629.04 8180366
420. 03555Wołek Andrzej M50 1964UNTS-W87 140949730.04 1409497
421. 02454Wójcik Dariusz M50 1967KS OK!Sport-W02 139903530.04 1399035
422. 02577Muller Tomasz M50 1968UMKS Kwidzyn-G03 141398030.04 1413980
423. 01138Wrzesiński Krzysztof M50 1968WKS Śląsk-D95 139489001.05 1394890
424. 01392Sochacki Witold M50 1964UKS Patria-K31 207783601.05 2077836
425. 03722Nowacki Zbigniew M50 1968GKS Luzino-G27 201583501.05 2015835
426. 03670Płytnik Stanisław M50 1966KOS BnO-Z01 720588301.05 7205883
427. 00683Szuryga Hubert M50 1968KU AZS UMCS-L03 88741307.05 887413
..........................: M55 :..........................
428. 00065Chachurski Ryszard M55 1963-KU AZS WAT 196301220.04 1963012
429. 03247Deredos Andrzej M55 1963UKS Orientuś-E75 88724024.04 887240
430. 02725Niessner Piotr M55 1963WKS Wawel-K30 205714529.04 2057145
431. 01758Mossakowski Przemysław M55 1960-Samodzielny 141118830.04 1411188
432. 01173Wałachowski Janusz M55 1959PUKS Młode Orły-W03 41236930.04 412369
433. 00482Machowski Władysław M55 1959UKS OSiR-W81 208652901.05 2086529
434. 00113Wołowczyk Marek M55 1963UNTS-W87 139309007.05 1393090
..........................: M60 :..........................
435. 02423Rogala Mirosław M60 1957-KU AZS WAT 140147216.04 1401472
436. 00072Parzewski Jerzy M60 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113324.04 1391133
437. 00367Lewandowski Krzysztof M60 1958UKS Orientuś-E75 88723824.04 887238
438. 00073Przybyła Sylwester M60 1957-KU AZS WAT Warszawa 823085727.04 8230857
439. 00963Kryjomski Jerzy M60 1958KS Kościelec Chrzanów-K48 88635027.04 886350
440. 00228Olbrycht Janusz M60 1955-indywidulany Mazowsz 41212829.04 412128
441. 00383Paszyński Józef M60 1953UKS Orientuś-E75 139903629.04 1399036
442. 00226Wróblewski Tadeusz M60 1958KS OK!Sport-W02 863652730.04 8636527
443. 04180Cepurdej Aleksandr M60 1958UMKS Kwidzyn-G03 33254230.04 332542
444. 02885Mądrzyński Zbigniew M60 1956UMKS Kwidzyn-G03 910270630.04 9102706
445. 03723Kret Jacek M60 1957-LKS Górzanka Nawojow 210397030.04 2103970
446. 00716Guga Romuald M60 1955WKS Śląsk-D95 88917701.05 889177
447. Wierciński Piotr M60 1956-MKS Metalowiec 139489401.05 1394894
?
448. 00190Łapanowski Jacenty M60 1950-KU AZS WAT 708901101.05 7089011
449. 00547Chułek Aleksander M60 1956UKS Azymut 45-G17 910130201.05 9101302
450. 00567Mańka Zbigniew M60 1954KU AZS UMCS-L03 88741007.05 887410
451. 04047Movko Sergei M60 1955UKS Azymut 45-G17 230005009.05 2300050
..........................: M70 :..........................
452. 02353Kukuryka Jan M70 1947-KU AZS WAT 140145716.04 1401457
453. 00830Kruczek Stanisław M70 1948WKS Wawel-K30 5402129.04 54021
454. 00189Blimke Roman M70 1946-ind. śląskie 203694130.04 2036941
455. 00069Kmieciński Józef M70 1947PUKS Młode Orły-W03 280047130.04 2800471
456. 01168Wasilewski Stanisław M70 1946PUKS Młode Orły-W03 862661730.04 8626617
457. 01503Pokora Edward M70 1944UMKS Kwidzyn-G03 41200430.04 412004
..........................: OPEN1 :..........................
458. Starońska Anna OPEN1 1985-Stalowowolski Klub B 30.04
?
459. 00786Drągowska Malwina OPEN1 1985KS OK!Sport-W02 88661730.04 886617
460. Kulec Anna OPEN1 1993UKS Azymut Dębów-R22 201648801.05 2016488
461. 00350Mazur Katarzyna OPEN1 1983UKS Azymut-E71 88725201.05 887252
..........................: OPEN2 :..........................
462. Siwek Marcin OPEN2 1986-Stalowowolski Klub B 28.04
?
463. 01584Garbacik Michał OPEN2 1995WKS Wawel-K30 863844529.04 8638445
464. 03558Gąsiorowski Adam OPEN2 1989UKS Azymut-E71 55346930.04 553469
465. Antonowicz Jerzy OPEN2 1968-Indywidualny 50440530.04 504405
?
466. Janko Kamil OPEN2 1996-Górzank Nawojowa Gór 42426101.05 424261
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)
Anulewicz AnnaDębska MagdalenaGrosman AnnaImiela MateuszKania AdamMoskal ZuzannaNowak WojciechNguyen Van SandraPietrzykowski TomaszRycerski KarolRębacz KrzysztofSkorupa MariuszŚliwa KatarzynaŁugowska KrystynaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies