Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Grand Prix Mazowsza - Etap 1 (2018-05-01)
..........................: K10 :..........................
1. 03632Zelek Martyna K10 2008UKS Patria-K31 41336226.03 413362
2. 04252Porzycz Małgorzata K10 2008UKS Siódemka-G14 84265227.03 842652
3. 04251Wasilewska Olga K10 2008UKS OSiR-W81 41216124.04 412161
4. Bielecka Marta K10 2008UKS Siódemka-G14 36181801.04 361818
5. Ciećwierz Małgorzata K10 2008- 25.04
?
..........................: K12 :..........................
6. 03554Mianowska Antonina K12 2007UNTS-W87 813120721.03 8131207
7. 03856Chabiera Filomena K12 2007UNTS-W87 140827122.03 1408271
8. 03622Fitrzyk Magdalena K12 2007UKS Patria-K31 41336526.03 413365
9. 03924Mamala Magdalena K12 2007UKS Patria-K31 41336426.03 413364
10. 03611Podgórska Marta K12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105926.03 2801059
11. 03573Łącka Julia K12 2007UKS OSiR-W81 33829829.03 338298
12. 03756Borkowska Lena K12 2006UKS OSiR-W81 41216629.03 412166
13. 03366Dzwonkowska Paulina K12 2006UKS OSiR-W81 41896129.03 418961
14. 03365Sobiepanek Barbara K12 2006UKS OSiR-W81 33829929.03 338299
15. 04290Ciszek Katarzyna K12 2006-MKS MOS Wrocław 865438817.04 8654388
16. 02858Nowak Anna K12 2006UKS Azymut 45-G17 920183119.04 9201831
17. 03121Ukleja Patrycja K12 2006UKS Azymut 45-G17 920183219.04 9201832
18. 03797Szindler Aleksandra K12 2007UNTS-W87 464443523.04 4644435
19. 03787Krolska Dominika K12 2006UNTS-W87 464442425.04 4644424
20. Ciećwierz Weronika K12 2006- 25.04
?
21. 03651Niessner Pola K12 2007WKS Wawel-K30 863504725.04 8635047
22. 04262Wojtas Julia K12 2007WKS Wawel-K30 211485725.04 2114857
..........................: K14 :..........................
23. 03749Czachura Anna K14 2004UKS Patria-K31 88635226.03 886352
24. 03397Fijałkowska Klaudia K14 2004UKS OSiR-W81 142286829.03 1422868
25. 03391Pupiec Agata K14 2005UKS Siódemka-G14 01.04
26. 02764Muller Iga K14 2005UMKS Kwidzyn-G03 141986003.04 1419860
27. 03363Perfikowska Hanna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 865329603.04 8653296
28. 03158Dolińska Julia K14 2004BKS Wataha-W11 198600822.04 1986008
29. 03845Kiełb Patrycja K14 2005UKS Azymut Dębów-R22 202384423.04 2023844
30. 03413Kiełb Wiktoria K14 2004UKS Azymut Dębów-R22 201583423.04 2015834
31. 02781Powichrowska Ilona K14 2004UKS OSiR-W81 88967224.04 889672
32. 04183Cepurdej Katarzyna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 33254625.04 332546
33. 04269Błyskosz Magdalena K14 2004WKS Wawel-K30 50221025.04 502210
34. 03832Lamparska Maja K14 2005WKS Wawel-K30 863699425.04 8636994
35. 03937Michno Marta K14 2005WKS Wawel-K30 211485925.04 2114859
36. 04021Kurtycz Natalia K14 2005WKS Wawel-K30 211485325.04 2114853
..........................: K16 :..........................
37. 02391Chabiera Lena K16 2003UNTS-W87 844499922.03 8444999
38. 02409Nitsch Aleksandra K16 2003UNTS-W87 828080322.03 8280803
39. Filipiak Adrianna K16 2003-KS Hades Poznań 24.03
?
40. 02200Sroka Małgorzata K16 2002UKS Patria-K31 88635326.03 886353
41. 02149Zelek Klaudia K16 2003UKS Patria-K31 88635126.03 886351
42. 02651Krempińska Julia K16 2003UKS Azymut-E71 864090826.03 8640908
43. 02117Moskal Zuzanna K16 2002UKS Siódemka-G14 88722702.04 887227
44. 02751Borzym Izabela K16 2002BKS Wataha-W11 702080622.04 7020806
45. 02741Pesta Anna K16 2003UKS Azymut 45-G17 920183919.04 9201839
46. 02748Dolińska Zuzanna K16 2003BKS Wataha-W11 706040322.04 7060403
47. 04057Orzechowska Aleksandra K16 2003UKS Azymut Dębów-R22 201583323.04 2015833
48. 04182Cepurdej Nina K16 2003UMKS Kwidzyn-G03 33251825.04 332518
49. 02623Pudlis Natalia K16 2002UMKS Kwidzyn-G03 206768725.04 2067687
..........................: K18 :..........................
50. 02096Mianowska Julia K18 2001UNTS-W87 822100121.03 8221001
51. 2366Deptulska Maria K18 2000UNTS-W87 863144221.03 8631442
52. 02136Staszak Alicja K18 2001UNTS-W87 111177722.03 1111777
53. 02271Kozłowska Olga K18 2001UKS Patria-K31 202137126.03 2021371
54. 02163Bielecka Aleksandra K18 2000UKS Siódemka-G14 910184201.04 9101842
55. 04014Bączek Małgorzata K18 2001UKS Technik Ruciane-Nida-N01 863699515.04 8636995
56. 02611Leśnicka Agnieszka K18 2002UKS Azymut Dębów-R22 800800725.04 8008007
..........................: K20 :..........................
57. 02102Bielecka Alicja K20 1998UKS Siódemka-G14 50220601.04 502206
58. 02099Cych Agnieszka K20 1999WKS Śląsk-D95 88917515.04 889175
..........................: K21A :..........................
59. 1481Żebrowska Barbara K21A 1995UNTS-W87 140761921.03 1407619
60. 00413Kaźmierczak Aneta K21A 1995UKS Orientuś-E75 821109524.03 8211095
61. 02434Miśkiewicz Martyna K21A 1989-KS OK!Sport 720038226.03 7200382
62. 00339Biniecka Małgorzata K21A 1987UKS Azymut-E71 50500226.03 505002
63. 01783Jaśkiewicz Magdalena K21A 1997UKS Azymut-E71 720493226.03 7204932
64. 00836Cygler Paulina IK21A 1991-WKS Wawel 89523426.03 895234
65. 02834Sypuła-Paciorek Katarzyna K21A 1987-UNTS Warszawa 720827826.03 7208278
66. 00483Machowska Weronika K21A 1986UKS OSiR-W81 88631529.03 886315
67. 00167Borychowska Marlena K21A 1988MKS Paulinum-D93 201583013.04 2015830
68. 00330Pabich Maria K21A 1982UKS Azymut-E71 55346615.04 553466
69. 03480Ślusarczyk Katarzyna K21A 1989KS OK!Sport-W02 863652216.04 8636522
70. 01586Cych Weronika K21A 1996WKS Śląsk-D95 50404118.04 504041
71. 02851Najman Natalia K21A 1988-OK! Sport Warszawa 806108823.04 8061088
72. 01376Morawska Maja K21A 1996UKS Azymut 45-G17 720409424.04 7204094
73. 00376Stankiewicz Agata K21A 1994UKS Orientuś-E75 864629424.04 8646294
..........................: K21B :..........................
74. Diana Gordon K21B 1990-KU AZS WAT Warszawa 716089025.03 7160890
?
75. Malanowska Anna K21B 1986-Bemowo Orienteering 141118125.03 1411181
?
76. 02670Wiercińska Anna K21B 1988-MKS Metalowiec 206772626.03 2067726
77. 01626Porzycz Agnieszka K21B 1984UKS Siódemka-G14 84265527.03 842655
78. Panaszek Justyna K21B 1990-10BKPanc 864867304.04 8648673
?
79. Owczarz Hanna K21B 1990-10BKPanc 864867104.04 8648671
?
80. 03584DURZYŃSKA Katarzyna K21B 1992-5 pułk artylerii Sul 863651122.04 8636511
81. Kizerwetter Małgorzata K21B 1986-Ind 30066523.04 300665
?
82. 00094Dusza Anna K21B 1989UNTS-W87 89902625.04 899026
83. 999999Parfianowicz Katarzyna K21B 1992-Warszawa 99999925.04 999999
84. 02346Pacek Karolina K21B 1988-Indywidualnie Mazows 25.04
..........................: K35 :..........................
85. 02405Mianowska Dorota K35 1974UNTS-W87 140826021.03 1408260
86. 01208Wołek Ewa K35 1968UNTS-W87 88667621.03 886676
87. 02178Biolik Agnieszka K35 1977UNTS-W87 819777823.03 8197778
88. Filipiak Agnieszka K35 1975-KS Hades Poznań 24.03
?
89. 02841Kozłowska Jolanta K35 1974UKS Patria-K31 34599826.03 345998
90. 02690Szymańska Zuzanna K35 1977-Team 360º 98164326.03 981643
91. 02953Konc Katarzyna K35 1975UKS Azymut-E71 720465126.03 7204651
92. 03908Machowska- Łącka Magdalena K35 1983UKS OSiR-W81 30133229.03 301332
93. 02729Nowicka-Bielecka Kornelia K35 1974UKS Siódemka-G14 139088102.04 1390881
94. Bańska-Bodziona Aneta K35 1979-10BKPanc 864867204.04 8648672
?
95. Kaszkiewicz Kamila K35 1980UKS Azymut 45-G17 88665919.04 886659
96. 03675GOLINOWSKA Elżbieta K35 1980-5 pułk artylerii Sul 863651422.04 8636514
97. 02347Śliwczyńska Ilona K35 1978-Team 360 Stopni 712127823.04 7121278
98. 04211Gniadek Monika K35 1981GKS Luzino-G27 206644125.04 2066441
..........................: K45 :..........................
99. 2366Deptulska Agnieszka K45 1971UNTS-W87 910263721.03 9102637
100. 02407Nitsch Joanna K45 1973UNTS-W87 204389622.03 2043896
101. 02418Staszak Anna K45 1970UNTS-W87 98186222.03 981862
102. Pilarczyk-Pupiec Agnieszka K45 1972UKS Siódemka-G14 22288702.04 222887
103. 02691Trykozko Urszula K45 1969-Stowarzyszenie Team 90042417.04 900424
104. 00144Nowak Beata K45 1973UKS Azymut 45-G17 920183619.04 9201836
105. 03952Borzym Anna K45 1972BKS Wataha-W11 142463822.04 1424638
106. 03159Daniluk Karina K45 1972BKS Wataha-W11 711067222.04 7110672
107. 00821Tarnowska Ewa K45 1971KU AZS UMCS-L03 720322625.04 7203226
108. 04272Lamparska Iwona K45 1973WKS Wawel-K30 865089225.04 8650892
..........................: K50 :..........................
109. 03556Wołek Małgorzata K50 1966UNTS-W87 140825921.03 1408259
110. 00100Parfianowicz Joanna K50 1964UNTS-W87 89501126.03 895011
111. 03313Bugaj Teresa K50 1968WKS Wawel-K30 211486725.04 2114867
..........................: K55 :..........................
112. 01495Czerkawska Urszula K55 1962-UKS Sparta Czyżowice 203694524.04 2036945
..........................: K60 :..........................
113. 00229Olbrycht Anna K60 1956-indywidualny Mazowsz 41237720.03 412377
114. 02181Wysocka Jolanta K60 1956UKS Kometa-S28 88661923.03 886619
115. Krochmal Małgorzata K60 1958-KU AZS WAT Warszawa 802085825.03 8020858
?
116. 00129Lewoń Ewa K60 1955UMKS ORKAN-N61 88967606.04 889676
117. Wróblewska Bogna K60 1958-OK!Sport 863844215.04 8638442
?
..........................: K65 :..........................
118. 00428Glińska Barbara K65 1949-UNTS 141118525.03 1411185
119. Deck Krystyna K65 1950- 41242426.03 412424
?
120. 00233Czabańska Małgorzata K65 1952UKS Azymut 45-G17 21912319.04 219123
121. 03142Galicz Krystyna K65 1951BKS Wataha-W11 195182622.04 1951826
..........................: KM10NR :..........................
122. Wójtowicz Hanna KM10NR 2010UNTS-W87 471450321.03 4714503
123. Gazzo Antonia KM10NR 2015- 41242526.03 412425
?
124. Dwojak Nina KM10NR 2012-Lego Team 26.03
?
125. 04164Podgórska Gabriela KM10NR 2009KS Kościelec Chrzanów-K48 280105326.03 2801053
126. 04168Pabich Hanna KM10NR 2011UKS Azymut-E71 88669815.04 886698
127. Trepczyńska Hanna KM10NR 2011UKS Orientuś-E75 41247322.04 412473
128. Patejko Zuzanna KM10NR 2012KS Spójnia Warszawa-W80 716061222.04 7160612
129. Kizerwetter Mikołaj KM10NR 2010-Ind 23.04
?
130. Lis Antoni KM10NR 2007UKS Azymut Dębów-R22 201582923.04 2015829
131. Baranowska Róża KM10NR 2011- 25.04
?
132. Borychowska Antonina KM10NR 2014-GKS Luzino 201582325.04 2015823
?
133. Lendzioszek Leszek KM10NR 2008KS Spójnia Warszawa-W80 471461725.04 4714617
134. Uryga Artur KM10NR 2010WKS Wawel-K30 440614325.04 4406143
135. Uryga Adam KM10NR 2012WKS Wawel-K30 46064725.04 460647
..........................: M10 :..........................
136. 03926Ciupa Jan M10 2008UKS Orientuś-E75 88725024.03 887250
137. 03628Mordarski Oskar M10 2008UKS Patria-K31 41335326.03 413353
138. 03631Zelek Filip M10 2009UKS Patria-K31 41235926.03 412359
139. 03625Kurnyta Dawid M10 2009UKS Patria-K31 41217326.03 412173
140. Wiśniewski Adam M10 2010UKS Azymut-E71 206172526.03 2061725
141. Wasilewski Antoni M10 2008UKS OSiR-W81 33829329.03 338293
142. 03120Ukleja Krzysztof M10 2008UKS Azymut 45-G17 920183319.04 9201833
143. Kaszkiewicz Tymon M10 2009UKS Azymut 45-G17 88665619.04 886656
144. 04220Trepczyński Franciszek M10 2009UKS Orientuś-E75 88724322.04 887243
..........................: M10N :..........................
145. Kaszkiewicz Leon M10N 2010UKS Azymut 45-G17 88666719.04 886667
..........................: M12 :..........................
146. 03711Młynarczyk Maksymilian M12 2007UKS Orientuś-E75 707092324.03 7070923
147. 03932Ziółkiewicz Jan M12 2007UKS Orientuś-E75 88666124.03 886661
148. 03621Duplak Maciej M12 2007UKS Patria-K31 41336726.03 413367
149. 03559Krempiński Franciszek M12 2007UKS Azymut-E71 126070326.03 1260703
150. 03562Sztranek Maciej M12 2006UKS Azymut-E71 204389026.03 2043890
151. 03879Wiśniewski Jakub M12 2007UKS Azymut-E71 766220226.03 7662202
152. 03608Klakla Kacper M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105626.03 2801056
153. 03610Ludwin Jakub M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106926.03 2801069
154. 03618Bałaziński Karol M12 2006UKS Patria-K31 28.03
155. 03296Łącki Jakub M12 2006UKS OSiR-W81 33829529.03 338295
156. 03568Perfikowski Paweł M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 209068603.04 2090686
157. 03941Ciechanowicz Mikołaj M12 2006UKS Azymut 45-G17 88723019.04 887230
158. 03898Grzybowski Maciej M12 2006UKS Azymut 45-G17 88722519.04 887225
159. 04126Kilichowski Kacper M12 2006UKS Azymut 45-G17 88721819.04 887218
160. 04193Chachurski Mieszko M12 2007-UNTS 829120720.04 8291207
161. 04093Stopczyński Bartosz M12 2006BKS Wataha-W11 198600722.04 1986007
162. 03802Zych Igor M12 2007UNTS-W87 464443124.04 4644431
163. 03779Drosik Marcel M12 2007UNTS-W87 464444524.04 4644445
164. 04184Cepurdej Wladyslaw M12 2006UMKS Kwidzyn-G03 33253525.04 332535
165. 03640Lendzioszek Antoni M12 2006KS Spójnia Warszawa-W80 471461825.04 4714618
166. 03792Michalski Mikołaj M12 2006UNTS-W87 464443225.04 4644432
167. 03939Tarnowski Przemysław M12 2007WKS Wawel-K30 201694625.04 2016946
..........................: M14 :..........................
168. 03557Wołek Stanisław M14 2004UNTS-W87 141419921.03 1414199
169. 03174Wójtowicz Krzysztof M14 2004UNTS-W87 88667121.03 886671
170. 03172Wieczorek Hubert M14 2005UNTS-W87 140826422.03 1408264
171. 03907Dąbrowski Karol M14 2005UKS OSiR-W81 43525029.03 435250
172. 03502Majowski Jan M14 2005UKS OSiR-W81 141986429.03 1419864
173. 03759Sobiepanek Maksymilian M14 2004UKS OSiR-W81 33829429.03 338294
174. 03841Tywonek Jan M14 2005UKS OSiR-W81 41896429.03 418964
175. 02780Podworski Kacper M14 2005UKS OSiR-W81 141986329.03 1419863
176. 02855Bielecki Michał M14 2004UKS Siódemka-G14 89523801.04 895238
177. 02578Muller Wiktor M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 141985903.04 1419859
178. 03049Lisiak Adam M14 2005UKS Orientuś-E75 720017112.04 7200171
179. 03427Drosik Oskar M14 2004UNTS-W87 141118324.04 1411183
180. 03165Lewandowski Jakub M14 2005UNTS-W87 141118424.04 1411184
181. 03506Janowski Filip M14 2005KS Spójnia Warszawa-W80 88896625.04 888966
182. 03162Chojka Krzysztof M14 2004UNTS-W87 140825625.04 1408256
183. 4067Leśniak Tomasz M14 2005WKS Wawel-K30 211486925.04 2114869
184. 4066Leśniak Jan M14 2005WKS Wawel-K30 211486825.04 2114868
..........................: M16 :..........................
185. 02572Olszewski Bartłomiej M16 2002UNTS-W87 140308722.03 1403087
186. 04111Ledzion Piotr M16 2003UKS Orientuś-E75 88666224.03 886662
187. 02143Fitrzyk Krzysztof M16 2002UKS Patria-K31 88635426.03 886354
188. 02653Sztranek Jan M16 2003UKS Azymut-E71 140762126.03 1407621
189. 02370Nowak Grzegorz M16 2003UKS Azymut 45-G17 865609619.04 8656096
190. 02371Porzycz Grzegorz M16 2002UKS Azymut 45-G17 865609919.04 8656099
191. 03150Nowakowski Maciej M16 2002BKS Wataha-W11 198600122.04 1986001
192. 03834Tarnawski Jan M16 2003WKS Wawel-K30 140147725.04 1401477
..........................: M18 :..........................
193. 04163Svadlena Michal M18 2001WKS Śląsk-D95 999010126.03 9990101
194. 02027Kalisiak Dawid M18 2000UKS Azymut-E71 720596926.03 7205969
195. 01785Płóciennik Konrad M18 2000UKS Azymut-E71 88724526.03 887245
196. 02186Zając Dawid M18 2000UKS Azymut-E71 88724626.03 887246
197. 03729Gładecki Dawid M18 2000UKS OSiR-W81 141985729.03 1419857
198. 02980Michalak Kacper M18 2001UNTS-W87 906060117.04 9060601
199. 02742Pesta Piotr M18 2001UKS Azymut 45-G17 865609819.04 8656098
200. 03734Sienkiewicz Maksymilian M18 2001UKS Azymut 45-G17 920183419.04 9201834
201. 02612Huba Karol M18 2000UKS Azymut Dębów-R22 863660023.04 8636600
..........................: M20 :..........................
202. 01115Mossakowski Wojciech M20 1998UNTS-W87 822039821.03 8220398
203. Filipiak Mateusz M20 1998-KS Hades Poznań 24.03
?
204. 02606Kruk Michał M20 1999UKS Azymut Dębów-R22 863659923.04 8636599
..........................: M21A :..........................
205. 00689Piłkowski Tadeusz M21A 1990KS OK!Sport-W02 865308321.03 8653083
206. 03904Lesisz Kamil M21A 1984UNTS-W87 21.03
207. 04208Jankowiak Paweł M21A 1989-NKB Chyży Nowy Tomyś 864024721.03 8640247
208. 01939Gędziorowski Maciej M21A 1990-KU AZS WAT Warszawa 139489525.03 1394895
209. 00684Drągowski Kuba M21A 1990KS OK!Sport-W02 862869826.03 8628698
210. 04161Krivda Tomas M21A 1999WKS Śląsk-D95 865659226.03 8656592
211. 04096Bednarski Jan M21A 1998UNTS-W87 141536826.03 1415368
212. 00728Dwojak Wojciech M21A 1981-WKS Śląsk Wrocław 864091126.03 8640911
213. 00093Cygler Sławomir M21A 1990-UNTS Warszawa 88665826.03 886658
214. 00693Piekarski Ryszard M21A 1991UKS OSiR-W81 141986229.03 1419862
215. Kalata Michał M21A 1989-10 BKPANC ŚWIĘTOSZÓW 816088906.04 8160889
?
216. 02688Krasuski Marcin M21A 1972-KS OK!Sport Warszawa 720276422.04 7202764
217. 01853Galicz Karol M21A 1986BKS Wataha-W11 777198622.04 7771986
218. 03707Cwalina Karol M21A 1983KS OK!Sport-W02 141871423.04 1418714
219. 03970Mioduszewski Mateusz M21A 1976-UKA 720719524.04 7207195
220. 02454Wójcik Dariusz M21A 1967KS OK!Sport-W02 139903525.04 1399035
221. 01584Garbacik Michał M21A 1995WKS Wawel-K30 863844525.04 8638445
222. 00169Lubkiewicz Tomasz M21A 1987WKS Wawel-K30 88632725.04 886327
223. 00410Podziński Rafał MM21A 1991-UKS Orientuś Łódź 864091725.04 8640917
..........................: M21B :..........................
224. Wałachowski Piotr M21B 1991-Ind. Legionowo 823055922.03 8230559
?
225. Krochmal Adam M21B 1986-UNTS 821058625.03 8210586
?
226. 04250Krupa Łukasz M21B 1990UKS OSiR-W81 720464429.03 7204644
227. Jaros Mariusz M21B 1990-10 BKPanc 864866606.04 8648666
?
228. Frątczak Słąwomir M21B 1985-7 BOW Słupsk 201583713.04 2015837
?
229. 03160Pańkowski Mateusz M21B 1984UKS Technik Ruciane-Nida-N01 910159615.04 9101596
230. WASILEWSKI Marcin M21B 1987-5 pułk artylerii Sul 863652022.04 8636520
?
231. Deptulski Mateusz M21B 1995UNTS-W87 910263823.04 9102638
232. Niedźwiecki Patryk M21B 1993-UKS AZYMUT SIEDLISKA 204818525.04 2048185
?
233. 999999Parfianowicz Adam M21B 1994-Warszawa 99999925.04 999999
..........................: M35 :..........................
234. 02521Chabiera Tomasz M35 1976UNTS-W87 944850522.03 9448505
235. 04162Svadlena Pavel M35 1975WKS Śląsk-D95 750200026.03 7502000
236. 02652Krempiński Piotr M35 1976UKS Azymut-E71 720277926.03 7202779
237. 01673Łącki Łukasz M35 1982UKS OSiR-W81 720504929.03 7205049
238. PLESIŃSKI Mariusz M35 1973-HKS Aymut Mochy 864866903.04 8648669
?
239. Golinowski Paweł M35 1979-10BKPanc 864867504.04 8648675
?
240. Stężycki Grzegorz M35 1982-10BKPanc 864867004.04 8648670
?
241. 03284Borychowski Mariusz M35 1972GKS Luzino-G27 206644417.04 2066444
242. 04210Kobierowski Sławomir M35 1981GKS Luzino-G27 206644213.04 2066442
243. 04318Nagórek Kamil M35 1983GKS Luzino-G27 206644613.04 2066446
244. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003015.04 7900030
245. 00718Cych Piotr M35 1968WKS Śląsk-D95 101010015.04 1010100
246. 04221Trepczyński Jarosław M35 1983UKS Orientuś-E75 140936222.04 1409362
247. 00687Drągowski Piotr M35 1982KS OK!Sport-W02 84266425.04 842664
248. Ciećwierz Sławomir M35 1979- 25.04
?
..........................: M40 :..........................
249. 02177Biolik Grzegorz M40 1976UNTS-W87 77032723.03 770327
250. 03927Ciupa Marcin M40 1978UKS Orientuś-E75 88724024.03 887240
251. 04190Perfikowski Piotr M40 1976UMKS Kwidzyn-G03 207783403.04 2077834
252. Sitnicki Mariusz M40 1977-10BKPanc 864866704.04 8648667
?
253. 03251Lisiak Paweł M40 1974UKS Orientuś-E75 88723812.04 887238
254. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103915.04 9101039
255. 04329Radomiński Tomasz M40 1974- 17.04
256. 01330Ciszek Marcin M40 1976-WKS Śląsk Wrocław 865438417.04 8654384
257. 00143Nowak Jacek M40 1976UKS Azymut 45-G17 920183719.04 9201837
258. 02866Mol Krzysztof M40 1975-5 pułk artylerii Sul 863651522.04 8636515
259. 01237Gmur Karol M40 1976WKS Śląsk-D95 720493024.04 7204930
260. Balmowski Radosław M40 1976-2 Pułk Inżynieryjny 720588225.04 7205882
?
261. 01391Lendzioszek Paweł M40 1977KS Spójnia Warszawa-W80 30067725.04 300677
..........................: M45 :..........................
262. 02068Mianowski Rafał M45 1973UNTS-W87 88668721.03 886687
263. 01093Nitsch Tomasz M45 1971UNTS-W87 802297122.03 8022971
264. 02013Staszak Artur M45 1970UNTS-W87 88668622.03 886686
265. Wrzosek Zbigniew M45 1970-Ind mazowsze 720772823.03 7207728
?
266. Filipiak Marek M45 1973-KS Hades Poznań 24.03
?
267. 00422Olas Jacek M45 1969UKS Orientuś-E75 720016124.03 7200161
268. 00717Sobczyński Kalikst M45 1971WKS Śląsk-D95 959595926.03 9595959
269. 00232Porzycz Janusz M45 1973UKS Siódemka-G14 910116527.03 9101165
270. Pupiec Mariusz M45 1971UKS Siódemka-G14 41892302.04 418923
271. 03143Doliński Grzegorz M45 1972-BKS WATAHA WARSZAWA 197205911.04 1972059
272. 03721Kozioł Wiesław M45 1969GKS Luzino-G27 206644313.04 2066443
273. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 730027717.04 7300277
274. 02945Niebielski Bartosz M45 1971-UKS Falenica 141872320.04 1418723
275. 01130Sędłak Krystian M45 1973KS OK!Sport-W02 88722021.04 887220
276. Krasuski Bartłomiej M45 1970-Team360 970040622.04 9700406
?
277. 02679Błachut Igor M45 1973-Team 360 Stopni 720277023.04 7202770
..........................: M50 :..........................
278. Zebrowski Dariusz M50 1963-OK!Sport 02.04
?
279. 03555Wołek Andrzej M50 1964UNTS-W87 140949721.03 1409497
280. 2368Deptulski Tomasz M50 1965UNTS-W87 910263621.03 9102636
281. 03294Młynarczyk Piotr M50 1964UKS Orientuś-E75 715026424.03 7150264
282. 01392Sochacki Witold M50 1964UKS Patria-K31 207783626.03 2077836
283. Zebrowski Dariusz M50 1963-OK!Sport 02.04
?
284. 02577Muller Tomasz M50 1968UMKS Kwidzyn-G03 141398003.04 1413980
285. 01138Wrzesiński Krzysztof M50 1968-WKS Śląsk 863652610.04 8636526
286. 03986Ziółkiewicz Krzysztof M50 1965UKS Orientuś-E75 140938014.04 1409380
287. 04013Bączek Dariusz M50 1965UKS Technik Ruciane-Nida-N01 920153015.04 9201530
288. 00859Piłkowski Paweł M50 1966KS OK!Sport-W02 41233821.04 412338
289. 00764Tarnowski Mirosław M50 1964KU AZS UMCS-L03 720322725.04 7203227
290. 01527Janowski Piotr M50 1965KS Spójnia Warszawa-W80 43522725.04 435227
..........................: M55 :..........................
291. 01173Wałachowski Janusz M55 1959-PUKS Młode Orły 41236922.03 412369
292. 00076Krochmal Grzegorz M55 1959-KU AZS WAT 828035925.03 8280359
293. 01044Kozłowski Jacek M55 1963UKS Patria-K31 202137226.03 2021372
294. 00748Sypuła Sławomir M55 1958-UNTS 720118726.03 7201187
295. 00482Machowski Władysław M55 1959UKS OSiR-W81 208652929.03 2086529
296. 00154Porzycz Jerzy M55 1961UKS Azymut 45-G17 920183519.04 9201835
297. 00065Chachurski Ryszard M55 1963-KU AZS WAT 196301220.04 1963012
298. 01496Czerkawski Wacław M55 1960-UKS Sparta Czyżowice 43523924.04 435239
299. 02725Niessner Piotr M55 1963WKS Wawel-K30 205714525.04 2057145
300. 999999Parfianowicz Marcin M55 1963-Warszawa 99999925.04 999999
..........................: M60 :..........................
301. 00228Olbrycht Janusz M60 1955-indywidulany Mazowsz 41212820.03 412128
302. 00367Lewandowski Krzysztof M60 1958UKS Orientuś-E75 41237524.03 412375
303. Deck Wieslaw M60 1954- 41242326.03 412423
?
304. 01105Wierciński Piotr M60 1956-MKS Metalowiec 139489426.03 1394894
305. 00748Sypuła Sławomir M60 1958-UNTS Warszawa 720118726.03 7201187
306. 00963Kryjomski Jerzy M60 1958KS Kościelec Chrzanów-K48 88635026.03 886350
307. 00073Przybyła Sylwester M60 1957-KU AZS WAT Warszawa 823085711.04 8230857
308. Wróblewski Tadeusz M60 1958-OK!Sport 863652715.04 8636527
?
309. 02509Szczepański Marek M60 1954UKS Technik Ruciane-Nida-N01 865132715.04 8651327
310. 02423Rogala Mirosław M60 1957-KU AZS WAT 140147216.04 1401472
311. 02423Rogala Mirosław M60 1957-KU AZS WAT 140147216.04 1401472
312. 00528Krochmal Andrzej M60 1956KS Spójnia Warszawa-W80 904015622.04 9040156
313. 04180Cepurdej Aleksandr M60 1958UMKS Kwidzyn-G03 33254225.04 332542
314. 00547Chułek Aleksander M60 1956-UKS Azymut 45 910130225.04 9101302
..........................: M65 :..........................
315. 00072Parzewski Jerzy M65 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113316.03 1391133
316. 02697Wysocki Andrzej M65 1951UKS Kometa-S28 2289323.03 22893
317. 00190Łapanowski Jacenty M65 1950-KU AZS WAT Warszawa 708901124.03 7089011
318. 00135Bohaczek Janusz M65 1952UMKS ORKAN-N61 41337606.04 413376
319. 00525Janowski Konrad M65 1949KS Spójnia Warszawa-W80 908001725.04 9080017
..........................: M70 :..........................
320. 00131Woźniak Henryk M70 1948UMKS ORKAN-N61 211492014.04 2114920
321. 02353Kukuryka Jan M70 1947-KU AZS WAT 140145716.04 1401457
322. 02353Kukuryka Jan M70 1947-KU AZS WAT 140145716.04 1401457
323. 00521Patejko Tadeusz M70 1948KS Spójnia Warszawa-W80 88120022.04 881200
..........................: M75 :..........................
324. 00514Czabański Edward M75 1939UKS Azymut 45-G17 21912519.04 219125
..........................: M80+ :..........................
325. 750Zielczyński Mieczysław M80+ 1930-Atomy (ind. Maz 141538310.04 1415383
326. 00523Wysocki Stanisław M80+ 1929KS Spójnia Warszawa-W80 88158022.04 881580
..........................: OPEN :..........................
327. Wójtowicz Katarzyna OPEN 1973UNTS-W87 141118221.03 1411182
328. Wójtowicz Grzegorz OPEN 1973UNTS-W87 141420321.03 1414203
329. Chabiera Katarzyna OPEN 1976UNTS-W87 141420222.03 1414202
330. Gajda-Morawska Monika OPEN 1990-UNTS-W87 50440926.03 504409
?
331. Florkowska-Dwojak Marta OPEN 1982-Mama Team 26.03
?
332. Wiśniewski Małgorzata OPEN 1976UKS Azymut-E71 140308626.03 1403086
333. Presińska Magdalena OPEN 1986UKS Azymut-E71 88722415.04 887224
334. Chachurska Magdalena OPEN 1978-KU AZS WAT 6495020.04 64950
?
335. 00786Drągowska Malwina OPEN 1985KS OK!Sport-W02 88661725.04 886617
336. Bochnak Justyna OPEN 1993-UKS AZYMUT SIEDLISKA 25.04
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies