Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
IV Warszawska Mila - Warszawska Mila (2018-04-29)
..........................: 10R :..........................
1. 750Zielczyński Mieczysław 10R 1930-Atomy (ind. Maz 141538310.04 1415383
2. 04168Pabich Hanna 10R 2011UKS Azymut-E71 88669815.04 886698
3. Wójtowicz Hanna 10R 2010UNTS-W87 471450317.04 4714503
4. 00522Urbaniak Krzysztof 10R 1967-PZOS 67081919.04 670819
5. 00522Urbaniak Krzysztof 10R 1967-PZOS 67081919.04 670819
..........................: K10 :..........................
6. 04252Porzycz Małgorzata K10 2008UKS Siódemka-G14 84265214.04 842652
..........................: K10N :..........................
7. 04164Podgórska Gabriela K10N 2009KS Kościelec Chrzanów-K48 280105327.03 2801053
..........................: K12 :..........................
8. 03611Podgórska Marta K12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105927.03 2801059
9. 03554Mianowska Antonina K12 2007UNTS-W87 813120717.04 8131207
10. 02858Nowak Anna K12 2006UKS Azymut 45-G17 920183119.04 9201831
11. 03121Ukleja Patrycja K12 2006UKS Azymut 45-G17 920183219.04 9201832
12. 04082Wąsiewicz Urszula K12 2007-Team 360 141871819.04 1418718
..........................: K14 :..........................
13. 03363Perfikowska Hanna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 865329603.04 8653296
14. 03218Majewska Maja K14 2004PUKS Młode Orły-W03 864519315.04 8645193
..........................: K16 :..........................
15. 03217Zielińska Oliwia K16 2003PUKS Młode Orły-W03 865081915.04 8650819
16. 02651Krempińska Julia K16 2003UKS Azymut-E71 864090815.04 8640908
17. 02741Pesta Anna K16 2003UKS Azymut 45-G17 920183919.04 9201839
..........................: K18 :..........................
18. 02271Kozłowska Olga K18 2001UKS Patria-K31 202137126.03 2021371
19. 01927Filipczak Natalia K18 2000PUKS Młode Orły-W03 864091415.04 8640914
20. 01928Kubicka Sonia K18 2001PUKS Młode Orły-W03 15.04
21. 02366Deptulska Maria K18 2000UNTS-W87 863144217.04 8631442
22. 02136Staszak Alicja K18 2001UNTS-W87 111177717.04 1111777
..........................: K21A :..........................
23. 02834Sypuła-Paciorek Katarzyna K21A 1987-UNTS Warszawa 720827826.03 7208278
24. 00167Borychowska Marlena K21A 1988MKS Paulinum-D93 201583013.04 2015830
25. 00413Kaźmierczak Aneta K21A 1995UKS Orientuś-E75 821109514.04 8211095
26. 00932Dominiak Dagmara K21A 1997PUKS Młode Orły-W03 720536715.04 7205367
27. 00038Szmulkowska Magdalena K21A 1997PUKS Młode Orły-W03 202384515.04 2023845
28. 00330Pabich Maria K21A 1982UKS Azymut-E71 55346615.04 553466
29. 00339Biniecka Małgorzata K21A 1987UKS Azymut-E71 50500215.04 505002
30. 01783Jaśkiewicz Magdalena K21A 1997UKS Azymut-E71 720493215.04 7204932
31. 01481Żebrowska Barbara K21A 1995UNTS-W87 140761917.04 1407619
32. 00037Kubicka Zuzanna K21A 1993UNTS-W87 800199317.04 8001993
..........................: K21B :..........................
33. Panaszek Justyna K21B 1990-10BKPanc 864867304.04 8648673
?
34. Owczarz Hanna K21B 1990-10BKPanc 864867104.04 8648671
?
35. 01626Porzycz Agnieszka K21B 1984UKS Siódemka-G14 84265514.04 842655
36. 00786Drągowska Malwina K21B 1985KS OK!Sport-W02 88661719.04 886617
..........................: K35 :..........................
37. Bańska-Bodziona Aneta K35 1979-10BKPanc 864867204.04 8648672
?
38. 04211Gniadek Monika K35 1981GKS Luzino-G27 206644113.04 2066441
39. Śliwczyńska Ilona K35 1978-Team 360 Stopni 712127816.04 7121278
?
40. 01208Wołek Ewa K35 1968UNTS-W87 88667617.04 886676
41. Kaszkiewicz Kamila K35 1980UKS Azymut 45-G17 88665919.04 886659
42. W08014Szymańska Zuzanna K35 1977-Team 360 98164319.04 981643
..........................: K40 :..........................
43. 02841Kozłowska Jolanta K40 1974UKS Patria-K31 34599826.03 345998
44. 00026Marcinkiewicz-Kajzer Monika K40 1976PUKS Młode Orły-W03 203527615.04 2035276
45. 02953Konc Katarzyna K40 1975UKS Azymut-E71 720465115.04 7204651
46. 02178Biolik Agnieszka K40 1977UNTS-W87 819777817.04 8197778
47. 02405Mianowska Dorota K40 1974UNTS-W87 140826017.04 1408260
..........................: K45 :..........................
48. 02407Nitsch Joanna K45 1973UNTS-W87 204389617.04 2043896
49. 02691Trykozko Urszula K45 1969-Stowarzyszenie Team 90042417.04 900424
50. 00144Nowak Beata K45 1973UKS Azymut 45-G17 920183619.04 9201836
51. 04080Wąsiewicz Marzena K45 1970-Team 360 141871319.04 1418713
..........................: K50 :..........................
52. 00100Parfianowicz Joanna K50 1964UNTS-W87 89501117.04 895011
53. 03556Wołek Małgorzata K50 1966UNTS-W87 140825917.04 1408259
..........................: K60 :..........................
54. 00075Krochmal Małgorzata K60 1958-KU AZS WAT Warszawa 808025810.04 8080258
55. 00229Olbrycht Anna K60 1956-indywidualny Mazowsz 41237712.04 412377
..........................: K65 :..........................
56. 00233Czabańska Małgorzata K65 1952UKS Azymut 45-G17 21912319.04 219123
..........................: K90 :..........................
57. 751zielczyńska Helena K90 1927-Atomy(indMAZ) 30068910.04 300689
58. 751zielczyńska Helena K90 1927-Atomy(indMAZ) 30068910.04 300689
..........................: M10 :..........................
59. 03120Ukleja Krzysztof M10 2008UKS Azymut 45-G17 920183319.04 9201833
60. Kaszkiewicz Tymon M10 2009UKS Azymut 45-G17 88665619.04 886656
..........................: M10N :..........................
61. 03882Jończy Michał M10N 2008MKS Paulinum-D93 202821730.03 2028217
62. Kaszkiewicz Leon M10N 2010UKS Azymut 45-G17 88666719.04 886667
..........................: M12 :..........................
63. 03608Klakla Kacper M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105627.03 2801056
64. 03610Ludwin Jakub M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106927.03 2801069
65. 03568Perfikowski Paweł M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 209068603.04 2090686
66. 03559Krempiński Franciszek M12 2007UKS Azymut-E71 126070315.04 1260703
67. 03562Sztranek Maciej M12 2006UKS Azymut-E71 204389015.04 2043890
68. 03941Ciechanowicz Mikołaj M12 2006UKS Azymut 45-G17 88723019.04 887230
69. 03898Grzybowski Maciej M12 2006UKS Azymut 45-G17 88722519.04 887225
70. 04126Kilichowski Kacper M12 2006UKS Azymut 45-G17 88721819.04 887218
71. 04193Chachurski Mieszko M12 2007-UNTS 829120720.04 8291207
..........................: M14 :..........................
72. 03049Lisiak Adam M14 2005UKS Orientuś-E75 720017112.04 7200171
73. 03557Wołek Stanisław M14 2004UNTS-W87 141419917.04 1414199
74. 03174Wójtowicz Krzysztof M14 2004UNTS-W87 88667117.04 886671
75. 04079Wąsiewicz Jerzy M14 2005-Team 360 805020219.04 8050202
..........................: M16 :..........................
76. 03104Jończy Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 720017630.03 7200176
77. 02192Andrzejczak Maciej M16 2002UKS Azymut-E71 88725215.04 887252
78. 02653Sztranek Jan M16 2003UKS Azymut-E71 140762115.04 1407621
79. 02572Olszewski Bartłomiej M16 2002UNTS-W87 140308717.04 1403087
80. 02370Nowak Grzegorz M16 2003UKS Azymut 45-G17 865609619.04 8656096
81. 02371Porzycz Grzegorz M16 2002UKS Azymut 45-G17 865609919.04 8656099
..........................: M18 :..........................
82. 02365Choroś Tomasz M18 2000PUKS Młode Orły-W03 140309215.04 1403092
83. 01935Kajzer Marcel M18 2001PUKS Młode Orły-W03 720038915.04 7200389
84. 02027Kalisiak Dawid M18 2000UKS Azymut-E71 720596915.04 7205969
85. 01785Płóciennik Konrad M18 2000UKS Azymut-E71 88724515.04 887245
86. 02980Michalak Kacper M18 2001UNTS-W87 906060117.04 9060601
87. 02742Pesta Piotr M18 2001UKS Azymut 45-G17 865609819.04 8656098
88. 03734Sienkiewicz Maksymilian M18 2001UKS Azymut 45-G17 920183419.04 9201834
..........................: M21A :..........................
89. 00569Wrzosek Zbigniew M21A 1970-ind mazowsze 720772823.03 7207728
90. 03970Mioduszewski Mateusz M21A 1976-UKA 720719513.04 7207195
91. 04096Bednarski Jan M21A 1998UNTS-W87 141536817.04 1415368
92. 00102Parfianowicz Piotr M21A 1994UNTS-W87 864091617.04 8640916
93. 02688Krasuski Marcin M21A 1972-KS OK!Sport Warszawa 720276417.04 7202764
94. 03707Cwalina Karol M21A 1983KS OK!Sport-W02 141871419.04 1418714
95. 4138Witczak Przemysław M21A 1970- 910100519.04 9101005
..........................: M21B :..........................
96. Wałachowski Piotr M21B 1991-Ind. Legionowo 823055922.03 8230559
?
97. Jaros Mariusz M21B 1990-10 BKPanc 864866606.04 8648666
?
98. Frątczak Słąwomir M21B 1985-7 BOW Słupsk 201583713.04 2015837
?
99. 00014Rydliński Bartosz M21B 1985PUKS Młode Orły-W03 213379815.04 2133798
100. Lech Maciej M21B 1985-ind 16.04
?
..........................: M35 :..........................
101. Golinowski Paweł M35 1979-10BKPanc 864867504.04 8648675
?
102. 04318Nagórek Kamil M35 1983GKS Luzino-G27 206644613.04 2066446
103. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003015.04 7900030
104. 00687Drągowski Piotr M35 1982KS OK!Sport-W02 84266419.04 842664
..........................: M40 :..........................
105. 01298Jończy Daniel M40 1975MKS Paulinum-D93 141101730.03 1411017
106. 04190Perfikowski Piotr M40 1976UMKS Kwidzyn-G03 207783403.04 2077834
107. Sitnicki Mariusz M40 1977-10BKPanc 864866704.04 8648667
?
108. 03251Lisiak Paweł M40 1974UKS Orientuś-E75 12.04
109. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103915.04 9101039
110. 03344Zieliński Artur M40 1977PUKS Młode Orły-W03 700018415.04 7000184
111. 02652Krempiński Piotr M40 1976UKS Azymut-E71 720277915.04 7202779
112. 02177Biolik Grzegorz M40 1976UNTS-W87 77032717.04 770327
113. 02109Ławecki Szymon M40 1978MKS Pogoń-W86 50143517.04 501435
114. RAPINCZUK Jan M40 1974-BdsUOT Warszawa 197730618.04 1977306
?
115. 00143Nowak Jacek M40 1976UKS Azymut 45-G17 920183719.04 9201837
..........................: M45 :..........................
116. 03107Rekowski Tomasz M45 1970UMKS ORKAN-N61 41225602.04 412256
117. GAWKOWSKI ROBERT M45 1973-2 Pułk Saperów 141998818.03 1419988
?
118. 03143Doliński Grzegorz M45 1972-BKS WATAHA WARSZAWA 197205911.04 1972059
119. 00422Olas Jacek M45 1969UKS Orientuś-E75 720016114.04 7200161
120. 00232Porzycz Janusz M45 1973UKS Siódemka-G14 910116514.04 9101165
121. 01175Krupiński Andrzej M45 1969PUKS Młode Orły-W03 33259715.04 332597
122. 02068Mianowski Rafał M45 1973UNTS-W87 88668717.04 886687
123. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 730027717.04 7300277
124. 01093Nitsch Tomasz M45 1971UNTS-W87 802297117.04 8022971
125. 02013Staszak Artur M45 1970UNTS-W87 88668617.04 886686
126. 03284Borychowski Mariusz M45 1972GKS Luzino-G27 206644417.04 2066444
127. 02679Błachut Igor M45 1973-Team 360 Stopni 720277019.04 7202770
128. 04081Wąsiewicz Piotr M45 1970-Team 360 141871719.04 1418717
..........................: M50 :..........................
129. Zebrowski Dariusz M50 1963-OK!Sport 02.04
?
130. Zebrowski Dariusz M50 1963-OK!Sport 02.04
?
131. 01138Wrzesiński Krzysztof M50 1968-6.MBOT 863652616.04 8636526
132. 03555Wołek Andrzej M50 1964UNTS-W87 140949717.04 1409497
..........................: M55 :..........................
133. 01173Wałachowski Janusz M55 1959-PUKS Młode Orły 41236922.03 412369
134. 01044Kozłowski Jacek M55 1963UKS Patria-K31 202137226.03 2021372
135. 00748Sypuła Sławomir M55 1958-UNTS 720118726.03 7201187
136. 00076Krochmal Grzegorz M55 1959-KU AZS WAT Warszawa 828035910.04 8280359
137. 00789Lech Bogdan M55 1960UMKS ORKAN-N61 41337217.04 413372
138. Mossakowski Przemysław M55 1960-samodzielny 141118817.04 1411188
?
139. 00154Porzycz Jerzy M55 1961UKS Azymut 45-G17 920183519.04 9201835
140. 00065Chachurski Ryszard M55 1963-KU AZS WAT 196301220.04 1963012
..........................: M60 :..........................
141. 00748Sypuła Sławomir M60 1958-UNTS Warszawa 720118726.03 7201187
142. 00963Kryjomski Jerzy M60 1958KS Kościelec Chrzanów-K48 88635027.03 886350
143. 00073Przybyła Sylwester M60 1957-KU AZS WAT Warszawa 823085711.04 8230857
144. 00228Olbrycht Janusz M60 1955-indywidulany Mazowsz 41212812.04 412128
145. 02423Rogala Mirosław M60 1957-KU AZS WAT 140147216.04 1401472
146. 02423Rogala Mirosław M60 1957-KU AZS WAT 140147216.04 1401472
..........................: M65 :..........................
147. 00135Bohaczek Janusz M65 1952UMKS ORKAN-N61 41337606.04 413376
148. Woźniak Józef M65 1951-KU AZS WAT Warszawa 720772919.04 7207729
?
..........................: M70 :..........................
149. 00069Kmieciński Józef M70 1947PUKS Młode Orły-W03 280047115.04 2800471
150. 01168Wasilewski Stanisław M70 1946PUKS Młode Orły-W03 862661715.04 8626617
151. 02353Kukuryka Jan M70 1947-KU AZS WAT 140145716.04 1401457
152. 02353Kukuryka Jan M70 1947-KU AZS WAT 140145716.04 1401457
..........................: M75 :..........................
153. 00514Czabański Edward M75 1939UKS Azymut 45-G17 21912519.04 219125
..........................: M85 :..........................
154. 751zielczyńska Helena M85 1927-Atomy(indMAZ) 30068910.04 300689
155. 750Zielczyński Mieczysław M85 1930-Atomy (ind. Maz 141538310.04 1415383
156. 750Zielczyński Mieczysław M85 1930-Atomy (ind. Maz 141538310.04 1415383
..........................: Open2 :..........................
157. Lech Michał Open2 1990-ind 16.04
?
158. Poniatowski Krzysztof Open2 1976- 20.04
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies