Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
IV Warszawska Mila - Etap 1 (2018-04-28)
..........................: 10R :..........................
1. 04168Pabich Hanna 10R 2011UKS Azymut-E71 88669815.04 886698
2. Wójtowicz Hanna 10R 2010UNTS-W87 471450317.04 4714503
3. Uryga Artur 10R 2010WKS Wawel-K30 440614320.04 4406143
4. Uryga Adam 10R 2012WKS Wawel-K30 460647220.04 4606472
..........................: K10 :..........................
5. 04252Porzycz Małgorzata K10 2008UKS Siódemka-G14 84265214.04 842652
6. 04251Wasilewska Olga K10 2008UKS OSiR-W81 41216120.04 412161
..........................: K10N :..........................
7. 04164Podgórska Gabriela K10N 2009KS Kościelec Chrzanów-K48 280105327.03 2801053
..........................: K12 :..........................
8. 03611Podgórska Marta K12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105927.03 2801059
9. 03573Łącka Julia K12 2007UKS OSiR-W81 33829820.04 338298
10. 03554Mianowska Antonina K12 2007UNTS-W87 813120717.04 8131207
11. 02858Nowak Anna K12 2006UKS Azymut 45-G17 920183119.04 9201831
12. 03121Ukleja Patrycja K12 2006UKS Azymut 45-G17 920183219.04 9201832
13. 04082Wąsiewicz Urszula K12 2007-Team 360 141871819.04 1418718
14. 03756Borkowska Lena K12 2006UKS OSiR-W81 41216620.04 412166
15. 03366Dzwonkowska Paulina K12 2006UKS OSiR-W81 41896120.04 418961
16. 03365Sobiepanek Barbara K12 2006UKS OSiR-W81 33829920.04 338299
17. 04262Wojtas Julia K12 2007WKS Wawel-K30 211485720.04 2114857
..........................: K14 :..........................
18. 03363Perfikowska Hanna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 865329603.04 8653296
19. 03218Majewska Maja K14 2004PUKS Młode Orły-W03 864519315.04 8645193
20. 03397Fijałkowska Klaudia K14 2004UKS OSiR-W81 142286820.04 1422868
21. 02781Powichrowska Ilona K14 2004UKS OSiR-W81 88967220.04 889672
22. 04269Błyskosz Magdalena K14 2004WKS Wawel-K30 20.04
23. 04021Kurtycz Natalia K14 2005WKS Wawel-K30 211485320.04 2114853
24. 03832Lamparska Maja K14 2005WKS Wawel-K30 863699420.04 8636994
25. 03937Michno Marta K14 2005WKS Wawel-K30 211485920.04 2114859
..........................: K16 :..........................
26. 03217Zielińska Oliwia K16 2003PUKS Młode Orły-W03 865081915.04 8650819
27. 02651Krempińska Julia K16 2003UKS Azymut-E71 864090815.04 8640908
28. 02741Pesta Anna K16 2003UKS Azymut 45-G17 920183919.04 9201839
..........................: K18 :..........................
29. 02271Kozłowska Olga K18 2001UKS Patria-K31 202137126.03 2021371
30. 01927Filipczak Natalia K18 2000PUKS Młode Orły-W03 864091415.04 8640914
31. 01928Kubicka Sonia K18 2001PUKS Młode Orły-W03 15.04
32. 02366Deptulska Maria K18 2000UNTS-W87 863144217.04 8631442
33. 02136Staszak Alicja K18 2001UNTS-W87 111177717.04 1111777
34. 04100Tywonek Julia K18 2001UKS OSiR-W81 142286920.04 1422869
..........................: K21A :..........................
35. 02834Sypuła-Paciorek Katarzyna K21A 1987-UNTS Warszawa 720827826.03 7208278
36. 00167Borychowska Marlena K21A 1988MKS Paulinum-D93 201583013.04 2015830
37. 00413Kaźmierczak Aneta K21A 1995UKS Orientuś-E75 821109514.04 8211095
38. 00932Dominiak Dagmara K21A 1997PUKS Młode Orły-W03 720536715.04 7205367
39. 00038Szmulkowska Magdalena K21A 1997PUKS Młode Orły-W03 202384515.04 2023845
40. 00339Biniecka Małgorzata K21A 1987UKS Azymut-E71 50500215.04 505002
41. 01783Jaśkiewicz Magdalena K21A 1997UKS Azymut-E71 720493215.04 7204932
42. 01481Żebrowska Barbara K21A 1995UNTS-W87 140761917.04 1407619
43. 00037Kubicka Zuzanna K21A 1993UNTS-W87 800199317.04 8001993
44. Turczyńska Alicja K21A 1997KU AZS WAT-W89 20.04
..........................: K21B :..........................
45. Panaszek Justyna K21B 1990-10BKPanc 864867304.04 8648673
?
46. Owczarz Hanna K21B 1990-10BKPanc 864867104.04 8648671
?
47. 01626Porzycz Agnieszka K21B 1984UKS Siódemka-G14 84265514.04 842655
48. 00786Drągowska Malwina K21B 1985KS OK!Sport-W02 88661719.04 886617
..........................: K35 :..........................
49. Bańska-Bodziona Aneta K35 1979-10BKPanc 864867204.04 8648672
?
50. 04211Gniadek Monika K35 1981GKS Luzino-G27 206644113.04 2066441
51. Śliwczyńska Ilona K35 1978-Team 360 Stopni 712127816.04 7121278
?
52. 01208Wołek Ewa K35 1968UNTS-W87 88667617.04 886676
53. Kaszkiewicz Kamila K35 1980UKS Azymut 45-G17 88665919.04 886659
54. 03908Machowska- Łącka Magdalena K35 1983UKS OSiR-W81 30133220.04 301332
..........................: K40 :..........................
55. 02841Kozłowska Jolanta K40 1974UKS Patria-K31 34599826.03 345998
56. 00026Marcinkiewicz-Kajzer Monika K40 1976PUKS Młode Orły-W03 203527615.04 2035276
57. 02953Konc Katarzyna K40 1975UKS Azymut-E71 720465115.04 7204651
58. 02178Biolik Agnieszka K40 1977UNTS-W87 819777817.04 8197778
59. 02405Mianowska Dorota K40 1974UNTS-W87 140826017.04 1408260
60. 02690Szymańska Zuzanna K40 1977-Team 360 98164319.04 981643
..........................: K45 :..........................
61. 02407Nitsch Joanna K45 1973UNTS-W87 204389617.04 2043896
62. 02691Trykozko Urszula K45 1969-Stowarzyszenie Team 90042417.04 900424
63. 00144Nowak Beata K45 1973UKS Azymut 45-G17 920183619.04 9201836
64. 04080Wąsiewicz Marzena K45 1970-Team 360 141871319.04 1418713
65. 04272Lamparska Iwona K45 1973WKS Wawel-K30 20.04
..........................: K50 :..........................
66. 00100Parfianowicz Joanna K50 1964UNTS-W87 89501117.04 895011
67. 03556Wołek Małgorzata K50 1966UNTS-W87 140825917.04 1408259
..........................: K60 :..........................
68. 00075Krochmal Małgorzata K60 1958-KU AZS WAT Warszawa 808025810.04 8080258
69. 00229Olbrycht Anna K60 1956-indywidualny Mazowsz 41237712.04 412377
..........................: K65 :..........................
70. 00233Czabańska Małgorzata K65 1952UKS Azymut 45-G17 21912319.04 219123
71. 00428Glińska Barbara K65 1949-UNTS 141118520.04 1411185
..........................: K90 :..........................
72. 751zielczyńska Helena K90 1927-Atomy(indMAZ) 30068910.04 300689
..........................: M10 :..........................
73. 03120Ukleja Krzysztof M10 2008UKS Azymut 45-G17 920183319.04 9201833
74. Kaszkiewicz Tymon M10 2009UKS Azymut 45-G17 88665619.04 886656
..........................: M10N :..........................
75. 03882Jończy Michał M10N 2008MKS Paulinum-D93 202821730.03 2028217
76. Kaszkiewicz Leon M10N 2010UKS Azymut 45-G17 88666719.04 886667
77. Wasilewski Antoni M10N 2008UKS OSiR-W81 33829320.04 338293
..........................: M12 :..........................
78. 03608Klakla Kacper M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105627.03 2801056
79. 03610Ludwin Jakub M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106927.03 2801069
80. 03568Perfikowski Paweł M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 209068603.04 2090686
81. 03559Krempiński Franciszek M12 2007UKS Azymut-E71 126070315.04 1260703
82. 03562Sztranek Maciej M12 2006UKS Azymut-E71 204389015.04 2043890
83. 03941Ciechanowicz Mikołaj M12 2006UKS Azymut 45-G17 88723019.04 887230
84. 03898Grzybowski Maciej M12 2006UKS Azymut 45-G17 88722519.04 887225
85. 04126Kilichowski Kacper M12 2006UKS Azymut 45-G17 88721819.04 887218
86. 04193Chachurski Mieszko M12 2007-UNTS 829120720.04 8291207
87. 03296Łącki Jakub M12 2006UKS OSiR-W81 33829520.04 338295
88. 03939Tarnowski Przemysław M12 2007WKS Wawel-K30 201694620.04 2016946
..........................: M14 :..........................
89. 03049Lisiak Adam M14 2005UKS Orientuś-E75 720017112.04 7200171
90. 03557Wołek Stanisław M14 2004UNTS-W87 141419917.04 1414199
91. 03174Wójtowicz Krzysztof M14 2004UNTS-W87 88667117.04 886671
92. 04079Wąsiewicz Jerzy M14 2005-Team 360 805020219.04 8050202
93. 03907Dąbrowski Karol M14 2005UKS OSiR-W81 43525020.04 435250
94. 03502Majowski Jan M14 2005UKS OSiR-W81 141986420.04 1419864
95. 02780Podworski Kacper M14 2005UKS OSiR-W81 141986320.04 1419863
96. 03759Sobiepanek Maksymilian M14 2004UKS OSiR-W81 33829420.04 338294
97. 03841Tywonek Jan M14 2005UKS OSiR-W81 41896420.04 418964
98. 02779Wasilewski Mikołaj M14 2005UKS OSiR-W81 33830020.04 338300
99. 03201Żesławski Jakub M14 2005WKS Wawel-K30 911977920.04 9119779
100. 03200Żesławski Mateusz M14 2004WKS Wawel-K30 911922920.04 9119229
101. 4067Leśniak Tomasz M14 2005WKS Wawel-K30 211486920.04 2114869
102. 4066Leśniak Jan M14 2005WKS Wawel-K30 211486820.04 2114868
..........................: M16 :..........................
103. 03104Jończy Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 720017630.03 7200176
104. 02192Andrzejczak Maciej M16 2002UKS Azymut-E71 88725215.04 887252
105. 02653Sztranek Jan M16 2003UKS Azymut-E71 140762115.04 1407621
106. 02572Olszewski Bartłomiej M16 2002UNTS-W87 140308717.04 1403087
107. 02370Nowak Grzegorz M16 2003UKS Azymut 45-G17 865609619.04 8656096
108. 02371Porzycz Grzegorz M16 2002UKS Azymut 45-G17 865609919.04 8656099
109. 03834Tarnawski Jan M16 2003WKS Wawel-K30 140147720.04 1401477
..........................: M18 :..........................
110. 02365Choroś Tomasz M18 2000PUKS Młode Orły-W03 140309215.04 1403092
111. 01935Kajzer Marcel M18 2001PUKS Młode Orły-W03 720038915.04 7200389
112. 02027Kalisiak Dawid M18 2000UKS Azymut-E71 720596915.04 7205969
113. 01785Płóciennik Konrad M18 2000UKS Azymut-E71 88724515.04 887245
114. 02980Michalak Kacper M18 2001UNTS-W87 906060117.04 9060601
115. 02742Pesta Piotr M18 2001UKS Azymut 45-G17 865609819.04 8656098
116. 03734Sienkiewicz Maksymilian M18 2001UKS Azymut 45-G17 920183419.04 9201834
117. 03729Gładecki Dawid M18 2000UKS OSiR-W81 141985720.04 1419857
..........................: M21A :..........................
118. 03970Mioduszewski Mateusz M21A 1976-UKA 720719513.04 7207195
119. 04096Bednarski Jan M21A 1998UNTS-W87 141536817.04 1415368
120. 00102Parfianowicz Piotr M21A 1994UNTS-W87 864091617.04 8640916
121. 02688Krasuski Marcin M21A 1972-KS OK!Sport Warszawa 720276417.04 7202764
122. 03707Cwalina Karol M21A 1983KS OK!Sport-W02 141871419.04 1418714
123. 4138Witczak Przemysław M21A 1970- 910100519.04 9101005
124. 00715Sokalski Dariusz M21A 1984KU AZS WAT-W89 88896920.04 888969
125. Kurek Jarosław M21A 1988KU AZS WAT-W89 30598720.04 305987
126. 04255Szczepniuk Kamil M21A 1997KU AZS WAT-W89 20.04
127. 02454Wójcik Dariusz M21A 1967KS OK!Sport-W02 139903520.04 1399035
128. 01584Garbacik Michał M21A 1995WKS Wawel-K30 863844520.04 8638445
129. 00169Lubkiewicz Tomasz M21A 1987WKS Wawel-K30 88632720.04 886327
..........................: M21B :..........................
130. Wałachowski Piotr M21B 1991-Ind. Legionowo 823055922.03 8230559
?
131. Jaros Mariusz M21B 1990-10 BKPanc 864866606.04 8648666
?
132. Frątczak Słąwomir M21B 1985-7 BOW Słupsk 201583713.04 2015837
?
133. 00014Rydliński Bartosz M21B 1985PUKS Młode Orły-W03 213379815.04 2133798
134. Lech Maciej M21B 1985-ind 16.04
?
..........................: M35 :..........................
135. Golinowski Paweł M35 1979-10BKPanc 864867512.04 8648675
?
136. 04318Nagórek Kamil M35 1983GKS Luzino-G27 206644613.04 2066446
137. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003015.04 7900030
138. 00687Drągowski Piotr M35 1982KS OK!Sport-W02 84266419.04 842664
139. 01673Łącki Łukasz M35 1982UKS OSiR-W81 720504920.04 7205049
..........................: M40 :..........................
140. 01298Jończy Daniel M40 1975MKS Paulinum-D93 141101730.03 1411017
141. 04190Perfikowski Piotr M40 1976UMKS Kwidzyn-G03 207783403.04 2077834
142. Sitnicki Mariusz M40 1977-10BKPanc 864866704.04 8648667
?
143. 03251Lisiak Paweł M40 1974UKS Orientuś-E75 12.04
144. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103915.04 9101039
145. 03344Zieliński Artur M40 1977PUKS Młode Orły-W03 700018415.04 7000184
146. 02652Krempiński Piotr M40 1976UKS Azymut-E71 720277915.04 7202779
147. 02177Biolik Grzegorz M40 1976UNTS-W87 77032717.04 770327
148. 02109Ławecki Szymon M40 1978MKS Pogoń-W86 50143517.04 501435
149. RAPINCZUK Jan M40 1974-BdsUOT Warszawa 197730618.04 1977306
?
150. 00143Nowak Jacek M40 1976UKS Azymut 45-G17 920183719.04 9201837
..........................: M45 :..........................
151. 03107Rekowski Tomasz M45 1970UMKS ORKAN-N61 41225602.04 412256
152. GAWKOWSKI ROBERT M45 1973-2 Pułk Saperów 141998818.03 1419988
?
153. 03143Doliński Grzegorz M45 1972-BKS WATAHA WARSZAWA 197205911.04 1972059
154. 00422Olas Jacek M45 1969UKS Orientuś-E75 720016114.04 7200161
155. 00232Porzycz Janusz M45 1973UKS Siódemka-G14 910116514.04 9101165
156. 01175Krupiński Andrzej M45 1969PUKS Młode Orły-W03 33259715.04 332597
157. 02068Mianowski Rafał M45 1973UNTS-W87 88668717.04 886687
158. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 730027717.04 7300277
159. 01093Nitsch Tomasz M45 1971UNTS-W87 802297117.04 8022971
160. 02013Staszak Artur M45 1970UNTS-W87 88668617.04 886686
161. 03284Borychowski Mariusz M45 1972GKS Luzino-G27 206644417.04 2066444
162. 02679Błachut Igor M45 1973-Team 360 Stopni 720277019.04 7202770
163. 04081Wąsiewicz Piotr M45 1970-Team 360 141871719.04 1418717
164. 02945Niebielski Bartosz M45 1971-UKS Falenica 141872320.04 1418723
165. Krasuski Bartłomiej M45 1970-Team360 970040620.04 9700406
?
..........................: M50 :..........................
166. Zebrowski Dariusz M50 1963-OK!Sport 02.04
?
167. 03660Żesławski Wojciech M50 1967WKS Wawel-K30 911966920.04 9119669
168. 00683Szuryga Hubert M50 1968KU AZS UMCS-L03 88741520.04 887415
169. Zebrowski Dariusz M50 1963-OK!Sport 02.04
?
170. 01138Wrzesiński Krzysztof M50 1968-6.MBOT 863652616.04 8636526
171. 03555Wołek Andrzej M50 1964UNTS-W87 140949717.04 1409497
172. Urbaniak Krzysztof M50 1967-PZOS 67081919.04 670819
?
..........................: M55 :..........................
173. 01173Wałachowski Janusz M55 1959-PUKS Młode Orły 41236922.03 412369
174. 01044Kozłowski Jacek M55 1963UKS Patria-K31 202137226.03 2021372
175. 00748Sypuła Sławomir M55 1958-UNTS 720118726.03 7201187
176. 00076Krochmal Grzegorz M55 1959-KU AZS WAT Warszawa 828035910.04 8280359
177. 00789Lech Bogdan M55 1960UMKS ORKAN-N61 41337217.04 413372
178. Mossakowski Przemysław M55 1960-samodzielny 141118817.04 1411188
?
179. 00154Porzycz Jerzy M55 1961UKS Azymut 45-G17 920183519.04 9201835
180. 00065Chachurski Ryszard M55 1963-KU AZS WAT 196301220.04 1963012
181. 00482Machowski Władysław M55 1959UKS OSiR-W81 208652920.04 2086529
..........................: M60 :..........................
182. 00073Przybyła Sylwester M60 1957-KU AZS WAT Warszawa 823085711.04 8230857
183. 00963Kryjomski Jerzy M60 1958KS Kościelec Chrzanów-K48 88635027.03 886350
184. 00228Olbrycht Janusz M60 1955-indywidulany Mazowsz 41212812.04 412128
185. 02423Rogala Mirosław M60 1957-KU AZS WAT 140147216.04 1401472
..........................: M65 :..........................
186. 00135Bohaczek Janusz M65 1952UMKS ORKAN-N61 41337606.04 413376
187. Woźniak Józef M65 1951-KU AZS WAT 720772919.04 7207729
?
..........................: M70 :..........................
188. 00069Kmieciński Józef M70 1947PUKS Młode Orły-W03 280047115.04 2800471
189. 01168Wasilewski Stanisław M70 1946PUKS Młode Orły-W03 862661715.04 8626617
190. 02353Kukuryka Jan M70 1947-KU AZS WAT 140145716.04 1401457
..........................: M75 :..........................
191. 00514Czabański Edward M75 1939UKS Azymut 45-G17 21912519.04 219125
..........................: M85 :..........................
192. 750Zielczyński Mieczysław M85 1930-Atomy (ind. Maz 141538310.04 1415383
..........................: Open2 :..........................
193. Lech Michał Open2 1990-ind 16.04
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies