Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle (2018-04-15)
..........................: 10R :..........................
1. Rycerska Zuzanna 10R 2012-KS Artemis 36182626.03 361826
?
2. Filipczak-Dudziak Andrzej 10R 2010-UKS Dąb Leszno 211572603.04 2115726
?
3. Dwojak Nina 10R 2012-Lego Team 03.04
?
4. 04312Ciastoń Oliwia 10R 2008MKS MOS-D91 201628504.04 2016285
5. 04293Kurdziel Szymon 10R 2006MKS MOS-D91 201628904.04 2016289
6. Gronostaj Natalia 10R 2008MKS MOS-D91 201629404.04 2016294
7. Szkudlarek Amelia 10R 2008MKS MOS-D91 201629504.04 2016295
8. Kmiecik Gabriela 10R 2017BUKOS-P01 206171505.04 2061715
9. Zaleska Julia 10R 2008-MKS MOS Wrocław 201629605.04 2016296
?
..........................: K10 :..........................
10. 03702Nowak Zofia K10 2008-KS Hades 206784022.03 2067840
11. 04313Jabłońska Amelia K10 2008MKS MOS-D91 201628604.04 2016286
..........................: K10N :..........................
12. 04164Podgórska Gabriela K10N 2009KS Kościelec Chrzanów-K48 280105329.03 2801053
13. 03881Dutkiewicz Wiktoria K10N 2008MKS Paulinum-D93 720019004.04 7200190
14. 04012Wysocka Michalina K10N 2010MKS MOS-D91 201629804.04 2016298
15. Staniec Julia K10N 2008-MKS MOS Wrocław 201629705.04 2016297
?
..........................: K12 :..........................
16. 03573Łącka Julia K12 2007UKS OSiR-W81 33829826.03 338298
17. 03740Halewicz Julia K12 2007UKS Orientpark.pl-D02 202500128.03 2025001
18. 03739Szeliga Sonia K12 2007UKS Orientpark.pl-D02 832112328.03 8321123
19. 03611Podgórska Marta K12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105929.03 2801059
20. 03613Sikora Sandra K12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106429.03 2801064
21. 03554Mianowska Antonina K12 2007UNTS-W87 813120730.03 8131207
22. 02461Polewka Julianna K12 2006UKS Kometa-S28 202137703.04 2021377
23. 04089Wiktor Wiktoria K12 2006UKS Kometa-S28 202614503.04 2026145
24. Dziuba Justyna K12 2006UKS Kometa-S28 201697103.04 2016971
25. Myśliwiec Aleksandra K12 2006UKS Kometa-S28 201697303.04 2016973
26. 04248Mikołajczak Iga K12 2006-UKS Dąb Leszno 141200803.04 1412008
27. 04225Prais Julia K12 2006-UKS Dąb Leszno 141987803.04 1419878
28. 04226Markowska Natalia K12 2006-UKS Dąb Leszno 211344403.04 2113444
29. 04223Grembowska Julia K12 2007-UKS Dąb Leszno 889165803.04 8891658
30. Waligóra Alicja K12 2006-UKS Dąb Leszno 41229803.04 412298
?
31. 03257Hajduk Maria K12 2006HKS Azymut-P58 04.04
32. 03574Klecha Weronika K12 2007HKS Azymut-P58 04.04
33. 03262Młynkowiak Karolina K12 2006HKS Azymut-P58 04.04
34. 03579Murek Emilia K12 2006HKS Azymut-P58 04.04
35. 03264Pieśniak Patrycja K12 2006HKS Azymut-P58 04.04
36. 04279Rzyska Zofia K12 2006HKS Azymut-P58 04.04
37. Golinowska Aleksandra K12 2006-Azymut Mochy 34600904.04 346009
?
38. 04045Golinowska Aleksandra K12 2006HKS Azymut-P58 34600904.04 346009
39. 02912Banasiak Anna K12 2006MKS MOS-D91 999200604.04 9992006
40. 04290Ciszek Katarzyna K12 2006MKS MOS-D91 201628404.04 2016284
41. 04000Jordan Oliwia K12 2006MKS MOS-D91 205713604.04 2057136
42. 02911Szczygieł Hanna K12 2007MKS MOS-D91 201628304.04 2016283
43. 03817Nowak Anna K12 2006BUKOS-P01 211515205.04 2115152
44. 03818Siniecka Katarzyna K12 2006BUKOS-P01 211515505.04 2115155
45. Kolańczyk Amelia K12 2006BUKOS-P01 211515105.04 2115151
46. 03958Matyja Weronika K12 2007KOS BnO-Z01 141805405.04 1418054
47. 03651Niessner Pola K12 2007WKS Wawel-K30 863504705.04 8635047
48. 03190Słońska Antonina K12 2007WKS Wawel-K30 207445305.04 2074453
..........................: K14 :..........................
49. 04183Cepurdej Katarzyna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 33254627.03 332546
50. 02764Muller Iga K14 2005UMKS Kwidzyn-G03 141986027.03 1419860
51. 03363Perfikowska Hanna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 865329627.03 8653296
52. 03855Kulka Wiktoria K14 2005UKS Orientpark.pl-D02 202500228.03 2025002
53. 04061Kochoń Julia K14 2005UKS Kometa-S28 201695503.04 2016955
54. 03406Leśniak Matylda K14 2004UKS Kometa-S28 203517703.04 2035177
55. 04242Szkudlarska Weronika K14 2004-UKS Dąb Leszno 141987603.04 1419876
56. 04243Zendran Maja K14 2004-UKS Dąb Leszno 206171403.04 2061714
57. 03256Dreier Anna K14 2005HKS Azymut-P58 730045504.04 7300455
58. 03484Gonda Julia K14 2004HKS Azymut-P58 730045904.04 7300459
59. 04281Kubacka Wiktoria K14 2005HKS Azymut-P58 04.04
60. 03261Michalewicz Alicja K14 2005HKS Azymut-P58 730045304.04 7300453
61. 02221Banasiak Joanna K14 2004MKS MOS-D91 999200404.04 9992004
62. 04003Maciejewska Agata K14 2005MKS MOS-D91 201628104.04 2016281
63. 03683Sienicz Klaudia K14 2004MKS MOS-D91 201629304.04 2016293
64. 03684Winiarska Kaja K14 2004MKS MOS-D91 201628704.04 2016287
..........................: K16 :..........................
65. 04153Filipiak Adrianna K16 2003-KS Hades 50114622.03 501146
66. 02922Nowak Maria K16 2003-KS Hades 206783923.03 2067839
67. 04182Cepurdej Nina K16 2003UMKS Kwidzyn-G03 33251827.03 332518
68. 02623Pudlis Natalia K16 2002UMKS Kwidzyn-G03 206768727.03 2067687
69. 04159Lipińska Julia K16 2002WKS Śląsk-D95 89500528.03 895005
70. 03325Piecek Emilia K16 2003UKS Orientpark.pl-D02 202500428.03 2025004
71. 02222Mazurek Joanna K16 2003WKS Śląsk-D95 88917801.04 889178
72. 02490Pogoda Kinga K16 2002UKS Kometa-S28 201648103.04 2016481
73. 02649Kołodziejczyk Marta K16 2003UKS Azymut-E71 88721603.04 887216
74. 02651Krempińska Julia K16 2003UKS Azymut-E71 864090803.04 8640908
75. 02377Kędzierska Nadia K16 2002HKS Azymut-P58 280112204.04 2801122
76. 02374Piwowar Lidia K16 2002HKS Azymut-P58 280112304.04 2801123
77. 02827Jurdeczka Kinga K16 2003BUKOS-P01 720005705.04 7200057
..........................: K18 :..........................
78. 02057Dzierwa Hanna K18 2001KS Kościelec Chrzanów-K48 863652429.03 8636524
79. 02059Ohlaszeny Zuzanna K18 2001KS Kościelec Chrzanów-K48 863844429.03 8638444
80. 01827Ciesiółka Katarzyna K18 2000WKS Śląsk-D95 920100829.03 9201008
81. 03696Ciura Aleksandra K18 2001WKS Śląsk-D95 50404201.04 504042
82. 02223Mazurek Agnieszka K18 2001WKS Śląsk-D95 720369601.04 7203696
83. 01509Biederman Adrianna K18 2000WKS Wawel-K30 812020005.04 8120200
..........................: K20 :..........................
84. 02046Kostrzewska Justyna K20 1998UNTS-W87 720370027.03 7203700
85. 02099Cych Agnieszka K20 1999WKS Śląsk-D95 88917529.03 889175
86. 01539Galla Zofia K20 1998HKS Azymut-P58 720018304.04 7200183
87. 03255Murawska Marta K20 1998HKS Azymut-P58 04.04
..........................: K21 :..........................
88. 01029Majasow Agata K21 1985WKS Śląsk-D95 201869530.03 2018695
89. 01586Cych Weronika MK21 1996-WKS Śląsk Wrocław 50404103.04 504041
90. 00413Kaźmierczak Aneta K21 1995UKS Orientuś-E75 821109503.04 8211095
91. 01783Jaśkiewicz Magdalena K21 1997UKS Azymut-E71 720493203.04 7204932
92. 00330Pabich Maria K21 1982UKS Azymut-E71 55346603.04 553466
93. 04149Jędrowska Katarzyna K21 1990-KS Hades 41220503.04 412205
..........................: K35 :..........................
94. 03908Machowska- Łącka Magdalena K35 1983UKS OSiR-W81 30133226.03 301332
95. 03675Golinowska Elżbieta K35 1980HKS Azymut-P58 863651404.04 8636514
96. 03819Smektała Justyna K35 1981BUKOS-P01 139752405.04 1397524
..........................: K40 :..........................
97. 01308Rycerska Marzena K40 1975-KS Artemis Wrocław 16.03
98. Filipiak Agnieszka K40 1975-KS Hades 206783122.03 2067831
?
99. 02405Mianowska Dorota K40 1974UNTS-W87 140826030.03 1408260
100. 04147Marszałek Maria K40 1974UKS Kometa-S28 203231703.04 2032317
101. 04235Łukaszyk Sylwia K40 1977-UKS Dąb Leszno 141987703.04 1419877
102. 02953Konc Katarzyna K40 1975UKS Azymut-E71 720465103.04 7204651
103. 00193Paterek Honorata K40 1974HKS Azymut-P58 04.04
..........................: K45 :..........................
104. 02146Spiliszewska Róża K45 1973-KS Artemis 41220316.03 412203
105. Kurzyp Anna K45 1968-indywidualnie Dolnoś 29.03
?
106. 01400Wysocka Joanna K45 1971WKS Śląsk-D95 201629902.04 2016299
107. 02460Polewka Beata K45 1971UKS Kometa-S28 201695203.04 2016952
108. 01222Nowak Barbara K45 1970HKS Azymut-P58 99788904.04 997889
..........................: M10 :..........................
109. 04224Mikołajczak Tymon M10 2008-UKS Dąb Leszno 141987203.04 1419872
110. 03754Kisłowski Marek M10 2008UMKS Kwidzyn-G03 33251503.04 332515
111. 04002Kociuba Wiktor M10 2008MKS MOS-D91 864489504.04 8644895
112. Kamiński Fabian M10 2009-UKS Dąb Leszno 41227105.04 412271
?
..........................: M10N :..........................
113. 04148Marszałek Dawid M10N 2010UKS Kometa-S28 203232603.04 2032326
114. 03882Jończy Michał M10N 2008MKS Paulinum-D93 141101504.04 1411015
..........................: M12 :..........................
115. 03701Zieliński Tomasz M12 2007-KS Hades 206783620.03 2067836
116. Bultrowicz Tymoteusz M12 2006-KS Hades 206783323.03 2067833
?
117. 03296Łącki Jakub M12 2006UKS OSiR-W81 33829526.03 338295
118. 04184Cepurdej Wladyslaw M12 2006UMKS Kwidzyn-G03 33253527.03 332535
119. 03764Droń Wiktor M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 210394927.03 2103949
120. 03915Grajewski Jakub M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 33252127.03 332521
121. 03568Perfikowski Paweł M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 209068627.03 2090686
122. 03567Zaremba Adam M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395027.03 2103950
123. 04123Dwojak Gracjan M12 2006UKS Orientpark.pl-D02 197928.03 1979
124. 03073Pachnik Jędrzej M12 2006UKS Orientpark.pl-D02 139672528.03 1396725
125. 03608Klakla Kacper M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105629.03 2801056
126. 03610Ludwin Jakub M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106929.03 2801069
127. 04241Filipczak-Dudziak Bartosz M12 2006-UKS Dąb Leszno 211575403.04 2115754
128. 04236Łukaszyk Maksymilian M12 2006-UKS Dąb Leszno 142464203.04 1424642
129. 04230Białasik Bartosz M12 2007-UKS Dąb Leszno 88926103.04 889261
130. 04244Szudrowicz Nataniel M12 2007-UKS Dąb Leszno 88916703.04 889167
131. 03559Krempiński Franciszek M12 2007UKS Azymut-E71 126070303.04 1260703
132. 03260Michalczak Paweł M12 2006HKS Azymut-P58 04.04
133. 03578Murawski Rafał M12 2007HKS Azymut-P58 04.04
134. 04289Szlafka Mikołaj M12 2006HKS Azymut-P58 04.04
135. 03271Kurzyp Michał M12 2006MKS MOS-D91 205713904.04 2057139
136. 03865Wyrwa Tobiasz M12 2007HKS Azymut-P58 99785305.04 997853
..........................: M14 :..........................
137. 03918Chmielowski Bartosz M14 2005UMKS Kwidzyn-G03 141985527.03 1419855
138. 02578Muller Wiktor M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 141985927.03 1419859
139. 03362Wilk Wiktor M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 141397227.03 1413972
140. 03719Skowron Wojciech M14 2004UKS Kometa-S28 203528803.04 2035288
141. 03823Marszałek Patryk M14 2005UKS Kometa-S28 203231903.04 2032319
142. Szabat Szymon M14 2004UKS Kometa-S28 202137503.04 2021375
143. 04246Dembinski Patryk M14 2005-UKS Dąb Leszno 211575003.04 2115750
144. 03727Staszak Tomasz M14 2004MKS Paulinum-D93 210395304.04 2103953
145. 02380Brożyński Oliwier M14 2004HKS Azymut-P58 280112904.04 2801129
146. 02897Cupryś Amadeusz M14 2005HKS Azymut-P58 730045604.04 7300456
147. 03910Górniaczyk Michał M14 2005HKS Azymut-P58 04.04
148. 04283Mielcarek Krzysztof M14 2005HKS Azymut-P58 04.04
149. 04011Ważny Artur M14 2005MKS MOS-D91 201628204.04 2016282
150. 03443Czyński Miłosz IIIM14 2004KOS BnO-Z01 920134905.04 9201349
151. 03665Kotkowiak Piotr IIIM14 2004KOS BnO-Z01 920134205.04 9201342
..........................: M16 :..........................
152. 03361Gąsior Rafał M16 2002UMKS Kwidzyn-G03 209069727.03 2090697
153. 04001Kędzierski Nataniel M16 2003WKS Śląsk-D95 88917629.03 889176
154. 03281Łagoda Franciszek M16 2003WKS Śląsk-D95 88918402.04 889184
155. 03279Plezia Mikołaj M16 2003WKS Śląsk-D95 50405202.04 504052
156. 04160Strugarek Łukasz M16 2003WKS Śląsk-D95 720369802.04 7203698
157. 03230Kołodziejczyk Bartłomiej M16 2003UKS Kometa-S28 201696403.04 2016964
158. 02653Sztranek Jan M16 2003UKS Azymut-E71 140762103.04 1407621
159. 02192Andrzejczak Maciej M16 2002UKS Azymut-E71 88725203.04 887252
160. 03104Jończy Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 720017604.04 7200176
161. 04297Pachnik Stanisław M16 2003MKS Paulinum-D93 139672404.04 1396724
162. Sobiński Adrian M16 2003MKS Paulinum-D93 209992204.04 2099922
163. 02376Paterek Mikołaj M16 2003HKS Azymut-P58 730045804.04 7300458
164. 03103Zaleski Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 209069304.04 2090693
165. 02927Mejza Mateusz M16 2003BUKOS-P01 720018605.04 7200186
166. 02925Mejza Marcin M16 2003BUKOS-P01 720018805.04 7200188
167. 02582Smektała Patryk M16 2003BUKOS-P01 720018705.04 7200187
..........................: M18 :..........................
168. 03566Reniecki Franciszek M18 2000UMKS Kwidzyn-G03 41839527.03 418395
169. 02225Kurzyp Stanisław M18 2002WKS Śląsk-D95 140145429.03 1401454
170. 02227Rosłaniec Mateusz M18 2000WKS Śląsk-D95 89500329.03 895003
171. 01976Czapliński Jakub M18 2000WKS Śląsk-D95 140145502.04 1401455
172. 01970Ledniowski Filip M18 2000WKS Śląsk-D95 900071202.04 9000712
173. 03332Hyla Damian M18 2001LUKS Azymek-O47 139474103.04 1394741
174. 02173Seidel Nikodem M18 2001HKS Azymut-P58 280113004.04 2801130
175. 02605Pawłowicz Bruno M18 2000MKS Paulinum-D93 205361704.04 2053617
176. 02726Byrczek Jan M18 2000-UKS Kometa 136936904.04 1369369
177. 03452Petersburski Krystian M18 2001KOS BnO-Z01 205060705.04 2050607
178. 02980Michalak Kacper M18 2001UNTS-W87 906060105.04 9060601
..........................: M20 :..........................
179. Filipiak Mateusz M20 1998-KS Hades 206783022.03 2067830
?
180. 04096Bednarski Jan M20 1998UNTS-W87 141536827.03 1415368
181. 02250Rutka Jan M20 1998UNTS-W87 812199802.04 8121998
182. 03411Szwaja Mateusz M20 1999UKS Kometa-S28 201697803.04 2016978
183. 01508Biederman Marcin M20 1998WKS Wawel-K30 807059805.04 8070598
..........................: M21 :..........................
184. 04208Jankowiak Paweł M21 1989-Chyże BnO 864024723.03 8640247
185. 00898Pawlak Bartosz M21 1990WKS Grunwald-P69 864520025.03 8645200
186. 00410Podziński Rafał MM21 1991-UKS Orientuś Łódź 864091703.04 8640917
187. 01766Borgiel Jarosław M21 1997UKS Sparta Czyżowice-S03 203232103.04 2032321
188. 01936Jurczyk Tomasz M21 1994UKS Sparta Czyżowice-S03 864024603.04 8640246
189. 00336Gryzio Łukasz M21 1988UKS Azymut-E71 88723503.04 887235
190. 00354Marciniak Patryk M21 1995UKS Azymut-E71 88722403.04 887224
191. 00338Pabich Mariusz M21 1988UKS Azymut-E71 828128803.04 8281288
192. 00903Konarczak Dariusz M21 1984-KS Hades Poznań 50114903.04 501149
193. 01101Dzioba Mateusz M21 1995MKS Paulinum-D93 910129504.04 9101295
194. Zimoń Paweł M21 1986MKS Paulinum-D93 200755404.04 2007554
..........................: M35 :..........................
195. 01673Łącki Łukasz M35 1982UKS OSiR-W81 720504926.03 7205049
196. 03694Jędras Przemysław M35 1981UMKS Kwidzyn-G03 206768627.03 2067686
197. 01406Majasow Kostiantyn M35 1983WKS Śląsk-D95 50225730.03 502257
198. Kirakosov Konstantin M35 1982-UKS Dąb Leszno 88916603.04 889166
?
199. 01717Hajdas Przemysław M35 1980-WKS Śląsk Wrocław 143199903.04 1431999
200. 01716Pyra Bartłomiej M35 1979-WKS Śląsk Wrocław 88631903.04 886319
201. 00331Pabich Tomasz M35 1982UKS Azymut-E71 88631003.04 886310
202. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003003.04 7900030
203. 00728Dwojak Wojciech M35 1981-WKS Śląsk Wrocław 864091103.04 8640911
204. 03587Nowicki Łukasz M35 1981HKS Azymut-P58 206172204.04 2061722
205. 02892Golinowski Paweł M35 1979-10BKPanc 720018104.04 7200181
..........................: M40 :..........................
206. 02145Spiliszewski Piotr M40 1974-KS Artemis 16.03
207. 03438Walicki Rafał M40 1978-HKS Mochy 203695705.04 2036957
208. Pawlak Tomasz M40 1976- 142245026.03 1422450
?
209. 03930Nowak Paweł M40 1977UKS Orientuś-E75 03.04
210. 02652Krempiński Piotr M40 1976UKS Azymut-E71 720277903.04 7202779
211. 02866Mol Krzysztof M40 1975HKS Azymut-P58 863651504.04 8636515
212. Sitnicki Mariusz M40 1977-10BKPanc 864866704.04 8648667
?
..........................: M45 :..........................
213. 00569Wrzosek Zbigniew M45 1970-ind mazowsze 720772803.03 7207728
214. 00907Nowak Remigiusz M45 1972-KS Hades 720038622.03 7200386
215. Filipiak Marek M45 1973-KS Hades 206783222.03 2067832
?
216. Wojtczak Krzysztof M45 1972-CSWIICH Wrocław 140147027.03 1401470
?
217. 00717Sobczyński Kalikst M45 1971WKS Śląsk-D95 959595928.03 9595959
218. 02068Mianowski Rafał M45 1973UNTS-W87 88668730.03 886687
219. 02148Becmer Dariusz M45 1971WKS Śląsk-D95 98164502.04 981645
220. 04146Marszałek Waldemar M45 1973UKS Kometa-S28 203232803.04 2032328
221. 00422Olas Jacek M45 1969UKS Orientuś-E75 720016103.04 7200161
222. 02928Jurczyk Piotr M45 1969UKS Sparta Czyżowice-S03 202821503.04 2028215
223. 03588Murawski Piotr M45 1973HKS Azymut-P58 04.04
224. Szczygieł Marcin M45 1971MKS MOS-D91 201630004.04 2016300
225. Waloszczyk Bartłomiej M45 1973-10BKPanc 864867505.04 8648675
?
226. 03192Słoński Marek M45 1969WKS Wawel-K30 207445205.04 2074452
227. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 730027705.04 7300277
..........................: M50 :..........................
228. 00913Zieliński Paweł M50 1968-KS Hades 55346820.03 553468
229. 01138Wrzesiński Krzysztof M50 1968-WKS Śląsk 863652621.03 8636526
230. 02577Muller Tomasz M50 1968UMKS Kwidzyn-G03 141398027.03 1413980
231. 01064Widziewicz Remigiusz M50 1966WKS Śląsk-D95 50403103.04 504031
232. Wysocki Romuald M50 1968MKS MOS-D91 140762204.04 1407622
233. 00522Urbaniak Krzysztof M50 1967-PZOS 67081905.04 670819
..........................: M55 :..........................
234. 04258Polewski Dariusz M55 1961-indywidualnie 160331303.04 1603313
235. 02725Niessner Piotr M55 1963WKS Wawel-K30 205714505.04 2057145
..........................: M60 :..........................
236. 01323Pietrusiński Marek M60 1956-KS Artemis Wrocław 203517321.03 2035173
237. 00716Guga Romuald M60 1955WKS Śląsk-D95 88917728.03 889177
238. 00963Kryjomski Jerzy M60 1958KS Kościelec Chrzanów-K48 88635029.03 886350
239. 02979Skonieczny Andrzej M60 1957-ind. 140145603.04 1401456
..........................: M65+ :..........................
240. Babicky Tomas M65+ 1950-ZOOB Rumburk CZ 889006.03 8890
?
241. 00925Bartkowiak Edward M65+ 1948-WKS Grunwald 41241225.03 412412
242. 01084Pietkiewicz Waldemar M65+ 1943-ind.Dolnoślaskie 202385525.03 2023855
243. 01299Bogulak Adam M65+ 1948MKS Paulinum-D93 205363004.04 2053630
..........................: OPEN1 :..........................
244. Grzegocka Aleksandra MMOPEN1 1993UKS Sparta Czyżowice-S03 20282103.04 202821
245. Presińska Magdalena OPEN1 1986UKS Azymut-E71 88723603.04 887236
246. Florkowska-Dwojak Marta OPEN1 1982-Salted Shapes 03.04
?
247. Nedvidkova JItka OPEN1 1951-ZOOB Rumburk 889003.04 8890
?
248. Świątkowska Bogumiła OPEN1 1960MKS Paulinum-D93 461275204.04 4612752
249. Murawska Ewa OPEN1 1973HKS Azymut-P58 50508204.04 505082
250. Poprawska Joanna OPEN1 2017BUKOS-P01 206172405.04 2061724
..........................: OPEN2 :..........................
251. Gonczarek Adam OPEN2 1985- 03.04
?
252. Papała Karol OPEN2 1985- 03.04
?
253. Suwara Mateusz OPEN2 1987-SP 66 Wroc 140309003.04 1403090
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banakiewicz AnnaBartczak NataliaCzajka IzabelaDusza AnnaDeszcz MichałDawidowicz AndrzejDmitriew DmitryDuliniec DanielDymarczyk JacekDąbrowska KatarzynaDrągowski PiotrFoć GrzegorzKołcz NadiaKrolska DominikaMarchuk IlyaMacul BartoszMasłowska JuliaPodolski PiotrTomsza KarolinaWrzesińska MałgorzataWardecka DorotaŻak TomaszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies