Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk (2018-04-14)
..........................: 10R :..........................
1. Rycerska Zuzanna 10R 2012-KS Artemis 36182626.03 361826
?
2. Leśniak Barbara 10R 1975- 03.04
?
3. Leśniak Anna 10R 2004- 03.04
?
4. Leśniak Antonina 10R 2011- 03.04
?
5. Feńków Mariola 10R 1970- 03.04
?
6. Feńków Agata 10R 1995- 03.04
?
7. Wentland Magda 10R 1977- 03.04
?
8. Wentland Marcin 10R 1974- 03.04
?
9. Wentland Mikołaj 10R 2009- 03.04
?
10. Orankiewicz Marlena 10R 1976- 03.04
?
11. Orankiewicz Olgierd 10R 2009- 03.04
?
12. Połuch Anna 10R 1968- 03.04
?
13. Połuch Julia 10R 2012- 03.04
?
14. Mordas Piotr 10R 1981- 03.04
?
15. Mordas Izabela 10R 1983- 03.04
?
16. Mordas Kamil 10R 2006- 03.04
?
17. Mordas Mateusz 10R 2010- 03.04
?
18. Filipczak-Dudziak Andrzej 10R 2010-UKS Dąb Leszno 211572603.04 2115726
?
19. Dwojak Nina 10R 2012-Lego Team 03.04
?
20. 04312Ciastoń Oliwia 10R 2008MKS MOS-D91 201628504.04 2016285
21. 04293Kurdziel Szymon 10R 2006MKS MOS-D91 201628904.04 2016289
22. Gronostaj Natalia 10R 2008MKS MOS-D91 201629404.04 2016294
23. Szkudlarek Amelia 10R 2008MKS MOS-D91 201629504.04 2016295
24. Kmiecik Gabriela 10R 2017BUKOS-P01 206171505.04 2061715
25. Zaleska Julia 10R 2008-MKS MOS Wrocław 201629605.04 2016296
?
..........................: K10 :..........................
26. 03702Nowak Zofia K10 2008-KS Hades 206784022.03 2067840
27. 04313Jabłońska Amelia K10 2008MKS MOS-D91 201628604.04 2016286
..........................: K10N :..........................
28. 04164Podgórska Gabriela K10N 2009KS Kościelec Chrzanów-K48 280105329.03 2801053
29. 04012Wysocka Michalina K10N 2010MKS MOS-D91 201629804.04 2016298
30. Staniec Julia K10N 2008-MKS MOS Wrocław 201629705.04 2016297
?
..........................: K12 :..........................
31. 03573Łącka Julia K12 2007UKS OSiR-W81 33829826.03 338298
32. 03740Halewicz Julia K12 2007UKS Orientpark.pl-D02 202500128.03 2025001
33. 03739Szeliga Sonia K12 2007UKS Orientpark.pl-D02 832112328.03 8321123
34. 03611Podgórska Marta K12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105929.03 2801059
35. 03613Sikora Sandra K12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106429.03 2801064
36. 03554Mianowska Antonina K12 2007UNTS-W87 813120730.03 8131207
37. 02461Polewka Julianna K12 2006UKS Kometa-S28 202137703.04 2021377
38. 04089Wiktor Wiktoria K12 2006UKS Kometa-S28 202614503.04 2026145
39. Dziuba Justyna K12 2006UKS Kometa-S28 201697103.04 2016971
40. Myśliwiec Aleksandra K12 2006UKS Kometa-S28 201697303.04 2016973
41. 04248Mikołajczak Iga K12 2006-UKS Dąb Leszno 141200803.04 1412008
42. 04225Prais Julia K12 2006-UKS Dąb Leszno 141987803.04 1419878
43. 04226Markowska Natalia K12 2006-UKS Dąb Leszno 211344403.04 2113444
44. 04223Grembowska Julia K12 2007-UKS Dąb Leszno 889165803.04 8891658
45. Waligóra Alicja K12 2006-UKS Dąb Leszno 41229803.04 412298
?
46. 03257Hajduk Maria K12 2006HKS Azymut-P58 04.04
47. 03574Klecha Weronika K12 2007HKS Azymut-P58 04.04
48. 03262Młynkowiak Karolina K12 2006HKS Azymut-P58 04.04
49. 03579Murek Emilia K12 2006HKS Azymut-P58 04.04
50. 03264Pieśniak Patrycja K12 2006HKS Azymut-P58 04.04
51. 04279Rzyska Zofia K12 2006HKS Azymut-P58 04.04
52. Golinowska Aleksandra K12 2006-Azymut Mochy 34600904.04 346009
?
53. 04045Golinowska Aleksandra K12 2006HKS Azymut-P58 34600904.04 346009
54. 02912Banasiak Anna K12 2006MKS MOS-D91 999200604.04 9992006
55. 04290Ciszek Katarzyna K12 2006MKS MOS-D91 201628404.04 2016284
56. 04000Jordan Oliwia K12 2006MKS MOS-D91 205713604.04 2057136
57. 02911Szczygieł Hanna K12 2007MKS MOS-D91 201628304.04 2016283
58. 03817Nowak Anna K12 2006BUKOS-P01 211515205.04 2115152
59. 03818Siniecka Katarzyna K12 2006BUKOS-P01 211515505.04 2115155
60. Kolańczyk Amelia K12 2006BUKOS-P01 211515105.04 2115151
61. 03958Matyja Weronika K12 2007KOS BnO-Z01 141805405.04 1418054
62. 03651Niessner Pola K12 2007WKS Wawel-K30 863504705.04 8635047
63. 03190Słońska Antonina K12 2007WKS Wawel-K30 207445305.04 2074453
..........................: K14 :..........................
64. 04183Cepurdej Katarzyna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 33254627.03 332546
65. 02764Muller Iga K14 2005UMKS Kwidzyn-G03 141986027.03 1419860
66. 03363Perfikowska Hanna K14 2004UMKS Kwidzyn-G03 865329627.03 8653296
67. 03855Kulka Wiktoria K14 2005UKS Orientpark.pl-D02 202500228.03 2025002
68. 04061Kochoń Julia K14 2005UKS Kometa-S28 201695503.04 2016955
69. 03406Leśniak Matylda K14 2004UKS Kometa-S28 203517703.04 2035177
70. 04242Szkudlarska Weronika K14 2004-UKS Dąb Leszno 141987603.04 1419876
71. 04243Zendran Maja K14 2004-UKS Dąb Leszno 206171403.04 2061714
72. 03256Dreier Anna K14 2005HKS Azymut-P58 730045504.04 7300455
73. 03484Gonda Julia K14 2004HKS Azymut-P58 730045904.04 7300459
74. 04281Kubacka Wiktoria K14 2005HKS Azymut-P58 04.04
75. 03261Michalewicz Alicja K14 2005HKS Azymut-P58 730045304.04 7300453
76. 02221Banasiak Joanna K14 2004MKS MOS-D91 999200404.04 9992004
77. 04003Maciejewska Agata K14 2005MKS MOS-D91 201628104.04 2016281
78. 03683Sienicz Klaudia K14 2004MKS MOS-D91 201629304.04 2016293
79. 03684Winiarska Kaja K14 2004MKS MOS-D91 201628704.04 2016287
..........................: K16 :..........................
80. 04153Filipiak Adrianna K16 2003-KS Hades 50114622.03 501146
81. 02922Nowak Maria K16 2003-KS Hades 206783923.03 2067839
82. 04182Cepurdej Nina K16 2003UMKS Kwidzyn-G03 33251827.03 332518
83. 02623Pudlis Natalia K16 2002UMKS Kwidzyn-G03 206768727.03 2067687
84. 04159Lipińska Julia K16 2002WKS Śląsk-D95 89500528.03 895005
85. 03325Piecek Emilia K16 2003UKS Orientpark.pl-D02 202500428.03 2025004
86. 02222Mazurek Joanna K16 2003WKS Śląsk-D95 88917801.04 889178
87. 02490Pogoda Kinga K16 2002UKS Kometa-S28 201648103.04 2016481
88. 02649Kołodziejczyk Marta K16 2003UKS Azymut-E71 88721603.04 887216
89. 02651Krempińska Julia K16 2003UKS Azymut-E71 864090803.04 8640908
90. 02377Kędzierska Nadia K16 2002HKS Azymut-P58 280112204.04 2801122
91. 02374Piwowar Lidia K16 2002HKS Azymut-P58 280112304.04 2801123
92. 02827Jurdeczka Kinga K16 2003BUKOS-P01 720005705.04 7200057
..........................: K18 :..........................
93. 02057Dzierwa Hanna K18 2001KS Kościelec Chrzanów-K48 863652429.03 8636524
94. 02059Ohlaszeny Zuzanna K18 2001KS Kościelec Chrzanów-K48 863844429.03 8638444
95. 01827Ciesiółka Katarzyna K18 2000WKS Śląsk-D95 920100829.03 9201008
96. 03696Ciura Aleksandra K18 2001WKS Śląsk-D95 50404201.04 504042
97. 02223Mazurek Agnieszka K18 2001WKS Śląsk-D95 720369601.04 7203696
98. 01509Biederman Adrianna K18 2000WKS Wawel-K30 812020005.04 8120200
..........................: K20 :..........................
99. 02046Kostrzewska Justyna K20 1998UNTS-W87 720370027.03 7203700
100. 02099Cych Agnieszka K20 1999WKS Śląsk-D95 88917529.03 889175
101. 01539Galla Zofia K20 1998HKS Azymut-P58 720018304.04 7200183
102. 03255Murawska Marta K20 1998HKS Azymut-P58 04.04
..........................: K21 :..........................
103. 00943Lubak Kamila K21 1991WKS Śląsk-D95 201799228.03 2017992
104. 01029Majasow Agata K21 1985WKS Śląsk-D95 201869530.03 2018695
105. 01586Cych Weronika MK21 1996-WKS Śląsk Wrocław 50404103.04 504041
106. 00413Kaźmierczak Aneta K21 1995UKS Orientuś-E75 821109503.04 8211095
107. 01783Jaśkiewicz Magdalena K21 1997UKS Azymut-E71 720493203.04 7204932
108. 00330Pabich Maria K21 1982UKS Azymut-E71 55346603.04 553466
109. 04149Jędrowska Katarzyna K21 1990-KS Hades 41220503.04 412205
110. 03584Durzyńska Katarzyna K21 1992HKS Azymut-P58 863651104.04 8636511
..........................: K35 :..........................
111. 03908Machowska- Łącka Magdalena K35 1983UKS OSiR-W81 30133226.03 301332
112. 03675Golinowska Elżbieta K35 1980HKS Azymut-P58 863651404.04 8636514
113. 03819Smektała Justyna K35 1981BUKOS-P01 139752405.04 1397524
..........................: K40 :..........................
114. 01308Rycerska Marzena K40 1975-KS Artemis Wrocław 16.03
115. Filipiak Agnieszka K40 1975-KS Hades 206783122.03 2067831
?
116. 02405Mianowska Dorota K40 1974UNTS-W87 140826030.03 1408260
117. 04147Marszałek Maria K40 1974UKS Kometa-S28 203231703.04 2032317
118. 04235Łukaszyk Sylwia K40 1977-UKS Dąb Leszno 141987703.04 1419877
119. 02953Konc Katarzyna K40 1975UKS Azymut-E71 720465103.04 7204651
120. 00193Paterek Honorata K40 1974HKS Azymut-P58 04.04
..........................: K45 :..........................
121. Kurzyp Anna K45 1968-indywidualnie Dolnoś 29.03
?
122. 01400Wysocka Joanna K45 1971WKS Śląsk-D95 201629902.04 2016299
123. 02460Polewka Beata K45 1971UKS Kometa-S28 201695203.04 2016952
124. 01222Nowak Barbara K45 1970HKS Azymut-P58 99788904.04 997889
..........................: M10 :..........................
125. 04224Mikołajczak Tymon M10 2008-UKS Dąb Leszno 141987203.04 1419872
126. 03754Kisłowski Marek M10 2008UMKS Kwidzyn-G03 33251503.04 332515
127. 04002Kociuba Wiktor M10 2008MKS MOS-D91 864489504.04 8644895
128. Kamiński Fabian M10 2009-UKS Dąb Leszno 41227105.04 412271
?
..........................: M10N :..........................
129. 04148Marszałek Dawid M10N 2010UKS Kometa-S28 203232603.04 2032326
130. 03882Jończy Michał M10N 2008MKS Paulinum-D93 141101504.04 1411015
..........................: M12 :..........................
131. 03701Zieliński Tomasz M12 2007-KS Hades 206783620.03 2067836
132. Bultrowicz Tymoteusz M12 2006-KS Hades 206783323.03 2067833
?
133. 03296Łącki Jakub M12 2006UKS OSiR-W81 33829526.03 338295
134. 04184Cepurdej Wladyslaw M12 2006UMKS Kwidzyn-G03 33253527.03 332535
135. 03764Droń Wiktor M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 210394927.03 2103949
136. 03915Grajewski Jakub M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 33252127.03 332521
137. 03568Perfikowski Paweł M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 209068627.03 2090686
138. 03567Zaremba Adam M12 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395027.03 2103950
139. 04123Dwojak Gracjan M12 2006UKS Orientpark.pl-D02 197928.03 1979
140. 03073Pachnik Jędrzej M12 2006UKS Orientpark.pl-D02 139672528.03 1396725
141. 03608Klakla Kacper M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105629.03 2801056
142. 03610Ludwin Jakub M12 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106929.03 2801069
143. 04241Filipczak-Dudziak Bartosz M12 2006-UKS Dąb Leszno 211575403.04 2115754
144. 04236Łukaszyk Maksymilian M12 2006-UKS Dąb Leszno 142464203.04 1424642
145. 04230Białasik Bartosz M12 2007-UKS Dąb Leszno 88926103.04 889261
146. 04244Szudrowicz Nataniel M12 2007-UKS Dąb Leszno 88916703.04 889167
147. 03559Krempiński Franciszek M12 2007UKS Azymut-E71 126070303.04 1260703
148. 03260Michalczak Paweł M12 2006HKS Azymut-P58 04.04
149. 03578Murawski Rafał M12 2007HKS Azymut-P58 04.04
150. 04289Szlafka Mikołaj M12 2006HKS Azymut-P58 04.04
151. 03271Kurzyp Michał M12 2006MKS MOS-D91 205713904.04 2057139
152. 03865Wyrwa Tobiasz M12 2007HKS Azymut-P58 99785305.04 997853
..........................: M14 :..........................
153. 03918Chmielowski Bartosz M14 2005UMKS Kwidzyn-G03 141985527.03 1419855
154. 02578Muller Wiktor M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 141985927.03 1419859
155. 03362Wilk Wiktor M14 2004UMKS Kwidzyn-G03 141397227.03 1413972
156. 03719Skowron Wojciech M14 2004UKS Kometa-S28 203528803.04 2035288
157. 03823Marszałek Patryk M14 2005UKS Kometa-S28 203231903.04 2032319
158. Szabat Szymon M14 2004UKS Kometa-S28 202137503.04 2021375
159. 04246Dembinski Patryk M14 2005-UKS Dąb Leszno 211575003.04 2115750
160. 03727Staszak Tomasz M14 2004MKS Paulinum-D93 210395304.04 2103953
161. 02380Brożyński Oliwier M14 2004HKS Azymut-P58 280112904.04 2801129
162. 02897Cupryś Amadeusz M14 2005HKS Azymut-P58 730045604.04 7300456
163. 03910Górniaczyk Michał M14 2005HKS Azymut-P58 212775204.04 2127752
164. 04283Mielcarek Krzysztof M14 2005HKS Azymut-P58 04.04
165. 04011Ważny Artur M14 2005MKS MOS-D91 201628204.04 2016282
166. 03443Czyński Miłosz IIIM14 2004KOS BnO-Z01 920134905.04 9201349
167. 03665Kotkowiak Piotr IIIM14 2004KOS BnO-Z01 920134205.04 9201342
..........................: M16 :..........................
168. 03361Gąsior Rafał M16 2002UMKS Kwidzyn-G03 209069727.03 2090697
169. 04001Kędzierski Nataniel M16 2003WKS Śląsk-D95 88917629.03 889176
170. 03281Łagoda Franciszek M16 2003WKS Śląsk-D95 88918402.04 889184
171. 03279Plezia Mikołaj M16 2003WKS Śląsk-D95 50405202.04 504052
172. 04160Strugarek Łukasz M16 2003WKS Śląsk-D95 720369802.04 7203698
173. 03230Kołodziejczyk Bartłomiej M16 2003UKS Kometa-S28 201696403.04 2016964
174. 02653Sztranek Jan M16 2003UKS Azymut-E71 140762103.04 1407621
175. 02192Andrzejczak Maciej M16 2002UKS Azymut-E71 88725203.04 887252
176. 03104Jończy Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 720017604.04 7200176
177. 04297Pachnik Stanisław M16 2003MKS Paulinum-D93 139672404.04 1396724
178. Sobiński Adrian M16 2003MKS Paulinum-D93 209992204.04 2099922
179. 02376Paterek Mikołaj M16 2003HKS Azymut-P58 730045804.04 7300458
180. 03103Zaleski Jakub M16 2003MKS Paulinum-D93 209069304.04 2090693
181. 02927Mejza Mateusz M16 2003BUKOS-P01 720018605.04 7200186
182. 02925Mejza Marcin M16 2003BUKOS-P01 720018805.04 7200188
183. 02582Smektała Patryk M16 2003BUKOS-P01 720018705.04 7200187
..........................: M18 :..........................
184. 03566Reniecki Franciszek M18 2000UMKS Kwidzyn-G03 41839527.03 418395
185. 02225Kurzyp Stanisław M18 2002WKS Śląsk-D95 140145429.03 1401454
186. 02227Rosłaniec Mateusz M18 2000WKS Śląsk-D95 89500329.03 895003
187. 01976Czapliński Jakub M18 2000WKS Śląsk-D95 140145502.04 1401455
188. 01970Ledniowski Filip M18 2000WKS Śląsk-D95 900071202.04 9000712
189. 03332Hyla Damian M18 2001LUKS Azymek-O47 139474103.04 1394741
190. 02173Seidel Nikodem M18 2001HKS Azymut-P58 280113004.04 2801130
191. 02726Byrczek Jan M18 2000-UKS Kometa 136936904.04 1369369
192. 03452Petersburski Krystian M18 2001KOS BnO-Z01 205060705.04 2050607
193. 02980Michalak Kacper M18 2001UNTS-W87 906060105.04 9060601
..........................: M20 :..........................
194. Filipiak Mateusz M20 1998-KS Hades 206783022.03 2067830
?
195. 04096Bednarski Jan M20 1998UNTS-W87 141536827.03 1415368
196. 02250Rutka Jan M20 1998UNTS-W87 812199802.04 8121998
197. 03411Szwaja Mateusz M20 1999UKS Kometa-S28 201697803.04 2016978
198. 01508Biederman Marcin M20 1998WKS Wawel-K30 807059805.04 8070598
..........................: M21 :..........................
199. 04208Jankowiak Paweł M21 1989-Chyże BnO 864024723.03 8640247
200. 00898Pawlak Bartosz M21 1990WKS Grunwald-P69 864520025.03 8645200
201. 00710Kowalski Wojciech M21 1982WKS Śląsk-D95 864091829.03 8640918
202. 00410Podziński Rafał MM21 1991-UKS Orientuś Łódź 864091703.04 8640917
203. 01766Borgiel Jarosław M21 1997UKS Sparta Czyżowice-S03 203232103.04 2032321
204. 01936Jurczyk Tomasz M21 1994UKS Sparta Czyżowice-S03 864024603.04 8640246
205. 00336Gryzio Łukasz M21 1988UKS Azymut-E71 88723503.04 887235
206. 00354Marciniak Patryk M21 1995UKS Azymut-E71 88722403.04 887224
207. 00338Pabich Mariusz M21 1988UKS Azymut-E71 828128803.04 8281288
208. 00903Konarczak Dariusz M21 1984-KS Hades Poznań 50114903.04 501149
209. 01101Dzioba Mateusz M21 1995MKS Paulinum-D93 910129504.04 9101295
210. Zimoń Paweł M21 1986MKS Paulinum-D93 200755404.04 2007554
..........................: M35 :..........................
211. 01673Łącki Łukasz M35 1982UKS OSiR-W81 720504926.03 7205049
212. 03694Jędras Przemysław M35 1981UMKS Kwidzyn-G03 206768627.03 2067686
213. 00728Dwojak Wojciech M35 1981-WKS Śląsk Wrocław 864091103.04 8640911
214. 01406Majasow Kostiantyn M35 1983WKS Śląsk-D95 50225730.03 502257
215. Kirakosov Konstantin M35 1982-UKS Dąb Leszno 88916603.04 889166
?
216. 00331Pabich Tomasz M35 1982UKS Azymut-E71 88631003.04 886310
217. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003003.04 7900030
218. 03587Nowicki Łukasz M35 1981HKS Azymut-P58 206172204.04 2061722
219. 02892Golinowski Paweł M35 1979-10BKPanc 720018104.04 7200181
..........................: M40 :..........................
220. 03438Walicki Rafał M40 1978-HKS Mochy 203695705.04 2036957
221. Pawlak Tomasz M40 1976- 142245026.03 1422450
?
222. 03930Nowak Paweł M40 1977UKS Orientuś-E75 03.04
223. 02652Krempiński Piotr M40 1976UKS Azymut-E71 720277903.04 7202779
224. 02866Mol Krzysztof M40 1975HKS Azymut-P58 863651504.04 8636515
225. Sitnicki Mariusz M40 1977-10BKPanc 864866704.04 8648667
?
..........................: M45 :..........................
226. 00569Wrzosek Zbigniew M45 1970-ind mazowsze 720772803.03 7207728
227. Wiśniewski Sylwester M45 1964-Indywidualny 88666918.03 886669
?
228. 00907Nowak Remigiusz M45 1972-KS Hades 720038622.03 7200386
229. Filipiak Marek M45 1973-KS Hades 206783222.03 2067832
?
230. Wojtczak Krzysztof M45 1972-CSWIICH Wrocław 140147027.03 1401470
?
231. 00717Sobczyński Kalikst M45 1971WKS Śląsk-D95 959595928.03 9595959
232. 02068Mianowski Rafał M45 1973UNTS-W87 88668730.03 886687
233. 02148Becmer Dariusz M45 1971WKS Śląsk-D95 98164502.04 981645
234. 04146Marszałek Waldemar M45 1973UKS Kometa-S28 203232803.04 2032328
235. 00422Olas Jacek M45 1969UKS Orientuś-E75 720016103.04 7200161
236. 02928Jurczyk Piotr M45 1969UKS Sparta Czyżowice-S03 202821503.04 2028215
237. 03588Murawski Piotr M45 1973HKS Azymut-P58 04.04
238. Szczygieł Marcin M45 1971MKS MOS-D91 201630004.04 2016300
239. Waloszczyk Bartłomiej M45 1973-10BKPanc 864867505.04 8648675
?
240. 03192Słoński Marek M45 1969WKS Wawel-K30 207445205.04 2074452
241. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 730027705.04 7300277
..........................: M50 :..........................
242. 00913Zieliński Paweł M50 1968-KS Hades 55346820.03 553468
243. 01138Wrzesiński Krzysztof M50 1968-WKS Śląsk 863652621.03 8636526
244. 02577Muller Tomasz M50 1968UMKS Kwidzyn-G03 141398027.03 1413980
245. 01064Widziewicz Remigiusz M50 1966WKS Śląsk-D95 50403103.04 504031
246. Wysocki Romuald M50 1968MKS MOS-D91 140762204.04 1407622
247. 00522Urbaniak Krzysztof M50 1967-PZOS 67081905.04 670819
..........................: M55 :..........................
248. 04258Polewski Dariusz M55 1961-indywidualnie 160331303.04 1603313
249. 02725Niessner Piotr M55 1963WKS Wawel-K30 205714505.04 2057145
..........................: M60 :..........................
250. 01323Pietrusiński Marek M60 1956-KS Artemis Wrocław 203517321.03 2035173
251. 00716Guga Romuald M60 1955WKS Śląsk-D95 88917728.03 889177
252. 00963Kryjomski Jerzy M60 1958KS Kościelec Chrzanów-K48 88635029.03 886350
253. 02979Skonieczny Andrzej M60 1957-ind. 140145603.04 1401456
254. 547Chułek Aleksander M60 1956-UKS Azymut45Gdynia 910130203.04 9101302
..........................: M65+ :..........................
255. Babicky Tomas M65+ 1950-ZOOB Rumburk CZ 889006.03 8890
?
256. 00925Bartkowiak Edward M65+ 1948-WKS Grunwald 41241225.03 412412
257. 01084Pietkiewicz Waldemar M65+ 1943-ind.Dolnoślaskie 202385525.03 2023855
258. 01299Bogulak Adam M65+ 1948MKS Paulinum-D93 205363004.04 2053630
..........................: OPEN1 :..........................
259. Kowalski Antoni OPEN1 2008-indywidualnie 461275902.04 4612759
?
260. Grzegocka Aleksandra MMOPEN1 1993UKS Sparta Czyżowice-S03 20282103.04 202821
261. Presińska Magdalena OPEN1 1986UKS Azymut-E71 88723603.04 887236
262. Florkowska-Dwojak Marta OPEN1 1982-Salted Shapes 03.04
?
263. Nedvidkova JItka OPEN1 1951-ZOOB Rumburk 889003.04 8890
?
264. Świątkowska Bogumiła OPEN1 1960MKS Paulinum-D93 461275204.04 4612752
265. Murawska Ewa OPEN1 1973HKS Azymut-P58 50508204.04 505082
266. Poprawska Joanna OPEN1 2017BUKOS-P01 206172405.04 2061724
..........................: OPEN2 :..........................
267. Suwara Mateusz OPEN2 1987-SP 66 Wroc 140309003.04 1403090
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)
Anulewicz AnnaDębska MagdalenaGrosman AnnaImiela MateuszKania AdamMoskal ZuzannaNowak WojciechNguyen Van SandraPietrzykowski TomaszRycerski KarolRębacz KrzysztofSkorupa MariuszŚliwa KatarzynaŁugowska KrystynaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies