Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long (2018-04-08)
..........................: K-16 :..........................
1. 02116Żurek Marta K-16 2002UKS Siódemka-G14 865081523.03 8650815
2. 02462Polewka Aleksandra K-16 2002UKS Kometa-S28 68242425.03 682424
3. 03503Berlińska Paulina K-16 2003UKS Orientuś-E75 16.03
4. 03854Doreń Wiktoria K-16 2003UKS Orientuś-E75 864629716.03 8646297
5. 03047Gielec Julia K-16 2005UKS Orientuś-E75 16.03
6. 03046Gielec Zuzanna K-16 2002UKS Orientuś-E75 864092716.03 8640927
7. 03218Majewska Maja K-16 2004PUKS Młode Orły-W03 864519318.03 8645193
8. 03217Zielińska Oliwia K-16 2003PUKS Młode Orły-W03 865081918.03 8650819
9. 02391Chabiera Lena K-16 2003UNTS-W87 844499922.03 8444999
10. 02409Nitsch Aleksandra K-16 2003UNTS-W87 828080322.03 8280803
11. 02222Mazurek Joanna K-16 2003WKS Śląsk-D95 88917822.03 889178
12. 02377Kędzierska Nadia K-16 2002HKS Azymut-P58 280112223.03 2801122
13. 02374Piwowar Lidia K-16 2002HKS Azymut-P58 280112323.03 2801123
14. 02384Zając Magdalena K-16 2002HKS Azymut-P58 280112523.03 2801125
15. 03397Fijałkowska Klaudia K-16 2004UKS OSiR-W81 142286823.03 1422868
16. 02611Leśnicka Agnieszka K-16 2002UKS Azymut Dębów-R22 800800725.03 8008007
17. 04057Orzechowska Aleksandra K-16 2003UKS Azymut Dębów-R22 863659825.03 8636598
18. 03406Leśniak Matylda K-16 2004UKS Kometa-S28 203517725.03 2035177
19. 02986Nyga Julia K-16 2002UKS Kometa-S28 202137325.03 2021373
20. 02490Pogoda Kinga K-16 2002UKS Kometa-S28 201648125.03 2016481
21. 02491Sobel Natalia K-16 2002UKS Kometa-S28 201648225.03 2016482
22. 02575Gradek Zuzanna K-16 2003UKS Traper-Z06 865089625.03 8650896
23. 03317Przeszłowska Hanna K-16 2003UKS Traper-Z06 197020925.03 1970209
24. 02910Urban Aneta K-16 2004UKS Traper-Z06 865089725.03 8650897
25. 02649Kołodziejczyk Marta K-16 2003UKS Azymut-E71 88721625.03 887216
26. 04183Cepurdej Katarzyna K-16 2004UMKS Kwidzyn-G03 33254625.03 332546
27. 04182Cepurdej Nina K-16 2003UMKS Kwidzyn-G03 33251825.03 332518
28. 03363Perfikowska Hanna K-16 2004UMKS Kwidzyn-G03 865329625.03 8653296
29. 02623Pudlis Natalia K-16 2002UMKS Kwidzyn-G03 206768725.03 2067687
30. 02200Sroka Małgorzata K-16 2002UKS Patria-K31 88635225.03 886352
31. 02149Zelek Klaudia K-16 2003UKS Patria-K31 88635125.03 886351
32. 03827Kusztelska Natalia K-16 2005KOS BnO-Z01 139446825.03 1394468
..........................: K-18 :..........................
33. 01927Filipczak Natalia K-18 2000PUKS Młode Orły-W03 864091418.03 8640914
34. 01928Kubicka Sonia K-18 2001PUKS Młode Orły-W03 41239518.03 412395
35. 02427Olszanka Gabriela K-18 2001KS OK!Sport-W02 822070121.03 8220701
36. 02754Głowacz Julia K-18 2000UNTS-W87 111020022.03 1110200
37. 02096Mianowska Julia K-18 2001UNTS-W87 822100122.03 8221001
38. 02136Staszak Alicja K-18 2001UNTS-W87 111177722.03 1111777
39. 2366Deptulska Maria K-18 2000UNTS-W87 863144222.03 8631442
40. 01827Ciesiółka Katarzyna K-18 2000WKS Śląsk-D95 920100822.03 9201008
41. 03696Ciura Aleksandra K-18 2001WKS Śląsk-D95 50404222.03 504042
42. 02163Bielecka Aleksandra K-18 2000UKS Siódemka-G14 910184223.03 9101842
43. 02114Melzer Zofia K-18 2001UKS Siódemka-G14 865081423.03 8650814
44. 01954Nowacka Katarzyna K-18 2000HKS Azymut-P58 730045423.03 7300454
45. 04014Bączek Małgorzata K-18 2001UKS Technik Ruciane-Nida-N01 863699524.03 8636995
..........................: K-20 :..........................
46. 02836Fortuniak Weronika K-20 1998UKS Orientuś-E75 89525416.03 895254
47. 2046Kostrzewska Justyna K-20 1998UNTS-W87 720370022.03 7203700
48. 02099Cych Agnieszka K-20 1999WKS Śląsk-D95 88917522.03 889175
49. 02202Dawidowska Natalia K-20 1999UKS Siódemka-G14 865081623.03 8650816
50. 02203Kreft Oliwia K-20 1999UKS Siódemka-G14 141095323.03 1410953
51. 03255Murawska Marta K-20 1998HKS Azymut-P58 720018023.03 7200180
52. 00215Galla Zofia K-20 1998HKS Azymut-P58 720018324.03 7200183
53. 01627Morawska Zuzanna K-20 1999UKS Azymut 45-G17 865610024.03 8656100
54. 02045Porada Lilianna K-20 1998-UKS Reflex Rybnik 199871624.03 1998716
..........................: K-21 :..........................
55. 00384Gwóźdź Ewa K-21 1990UKS Orientuś-E75 862554316.03 8625543
56. 03250Nikitczenko Natasza K-21 1997UKS Orientuś-E75 88723916.03 887239
57. 00932Dominiak Dagmara K-21 1997PUKS Młode Orły-W03 720536718.03 7205367
58. 00038Szmulkowska Magdalena K-21 1997PUKS Młode Orły-W03 202384518.03 2023845
59. 01664Wańczyk Zuzanna K-21 1997PUKS Młode Orły-W03 139672918.03 1396729
60. 03480Ślusarczyk Katarzyna K-21 1989KS OK!Sport-W02 863652221.03 8636522
61. 00167Borychowska Marlena K-21 1988MKS Paulinum-D93 201583022.03 2015830
62. 00943Lubak Kamila K-21 1991WKS Śląsk-D95 201799222.03 2017992
63. 03584Durzyńska Katarzyna K-21 1992HKS Azymut-P58 863651123.03 8636511
64. 00483Machowska Weronika K-21 1986UKS OSiR-W81 88631523.03 886315
65. 01376Morawska Maja K-21 1996UKS Azymut 45-G17 720409424.03 7204094
66. 01569Matyba Anna MK-21 1996-WKS Grunwald 864519825.03 8645198
67. 02971Gorczyca Maria MK-21 1997-WKS Grunwald 864519725.03 8645197
68. 00328Mazan Aleksandra K-21 1995UKS Traper-Z06 865088425.03 8650884
69. 01783Jaśkiewicz Magdalena K-21 1997UKS Azymut-E71 720493225.03 7204932
..........................: K-35 :..........................
70. 01990Konkol-Klimczak Wioletta K-35 1980UKS Siódemka-G14 50220723.03 502207
71. 00915Zbroja-Nowak Justyna K-35 1980-KS Hades 206783823.03 2067838
72. 03675Golinowska Elżbieta K-35 1980HKS Azymut-P58 863651423.03 8636514
73. 00330Pabich Maria K-35 1982UKS Azymut-E71 55346625.03 553466
74. 02690Szymańska Zuzanna K-35 1977-Team 360º 98164325.03 981643
..........................: K-40 :..........................
75. 00026Marcinkiewicz-Kajzer Monika K-40 1976PUKS Młode Orły-W03 203527618.03 2035276
76. 00944Bultrowicz Agnieszka K-40 1977-KS Hades 206784118.03 2067841
77. 02178Biolik Agnieszka K-40 1977UNTS-W87 87197722.03 871977
78. 02405Mianowska Dorota K-40 1974UNTS-W87 140826022.03 1408260
79. 00165Depta Monika K-40 1970MKS Paulinum-D93 777777325.03 7777773
80. 02953Konc Katarzyna K-40 1975UKS Azymut-E71 720465125.03 7204651
81. 04147Marszałek Maria K-40 1974UKS Kometa-S28 203231725.03 2032317
..........................: K-45 :..........................
82. 02015Olszanka Wioleta K-45 1970KS OK!Sport-W02 41232321.03 412323
83. 02407Nitsch Joanna K-45 1973UNTS-W87 204389622.03 2043896
84. 02418Staszak Anna K-45 1970UNTS-W87 98186222.03 981862
85. 01208Wołek Ewa K-45 1968UNTS-W87 88667622.03 886676
86. 2367Deptulska Agnieszka K-45 1971UNTS-W87 910263722.03 9102637
87. 01222Nowak Barbara K-45 1970HKS Azymut-P58 99788923.03 997889
88. 02691Trykozko Urszula K-45 1969-Stowarzyszenie Team 90042423.03 900424
89. 00144Nowak Beata K-45 1973UKS Azymut 45-G17 920183624.03 9201836
90. 02460Polewka Beata K-45 1971UKS Kometa-S28 201695225.03 2016952
..........................: K-50 :..........................
91. 01485Wańczyk Magdalena K-50 1968PUKS Młode Orły-W03 41238718.03 412387
92. 00112Wołowczyk Mariola K-50 1968UNTS-W87 139309922.03 1393099
..........................: K-55 :..........................
93. 00160Morawska Irena K-55 1962UKS Azymut 45-G17 88665724.03 886657
..........................: K-60 :..........................
94. 00229Olbrycht Anna K-60 1956-Indywid. Mazowsze 41237720.03 412377
95. 00225Wróblewska Bogna K-60 1958KS OK!Sport-W02 863844221.03 8638442
96. 02181Wysocka Jolanta K-60 1956UKS Kometa-S28 88661923.03 886619
..........................: M-16 :..........................
97. 04098Kulesza Igor M-16 2003UKS Orientuś-E75 16.03
98. 04111Ledzion Piotr M-16 2003UKS Orientuś-E75 16.03
99. 03049Lisiak Adam M-16 2005UKS Orientuś-E75 720017116.03 7200171
100. 03929Nowak Michał M-16 2003UKS Orientuś-E75 864629516.03 8646295
101. 02837Słomczyński Ignacy M-16 2003UKS Orientuś-E75 720016716.03 7200167
102. 02572Olszewski Bartłomiej M-16 2002UNTS-W87 140308722.03 1403087
103. 03281Łagoda Franciszek M-16 2003WKS Śląsk-D95 88918422.03 889184
104. 02566Grobelny Alex M-16 2002HKS Azymut-P58 280112123.03 2801121
105. 02376Paterek Mikołaj M-16 2003HKS Azymut-P58 730045823.03 7300458
106. 03502Majowski Jan M-16 2005UKS OSiR-W81 141986423.03 1419864
107. 02370Nowak Grzegorz M-16 2003UKS Azymut 45-G17 865609624.03 8656096
108. 02371Porzycz Grzegorz M-16 2002UKS Azymut 45-G17 865609924.03 8656099
109. 03005Roman Szymon M-16 2003UKS Azymut Dębów-R22 863659725.03 8636597
110. 03230Kołodziejczyk Bartłomiej M-16 2003UKS Kometa-S28 201696425.03 2016964
111. 03231Kołodziejczyk Łukasz M-16 2003UKS Kometa-S28 202614125.03 2026141
112. 02159Smyk Bartosz M-16 2002UKS Traper-Z06 920202525.03 9202025
113. 03543Osak Maciej M-16 2003UKS Traper-Z06 865089525.03 8650895
114. 03319Udycz Jonasz M-16 2004UKS Traper-Z06 865088625.03 8650886
115. Pachnik Stanisław IIM-16 2003MKS Paulinum-D93 139672425.03 1396724
116. 02192Andrzejczak Maciej M-16 2002UKS Azymut-E71 88725225.03 887252
117. 03361Gąsior Rafał M-16 2002UMKS Kwidzyn-G03 209069725.03 2090697
118. 02578Muller Wiktor M-16 2004UMKS Kwidzyn-G03 141985925.03 1419859
119. 03442Biernat Michał IIM-16 2002KOS BnO-Z01 920134425.03 9201344
120. 03443Czyński Miłosz IIIM-16 2004KOS BnO-Z01 920134925.03 9201349
121. 03447Grzegorczyk Mateusz M-16 2002KOS BnO-Z01 920133725.03 9201337
122. 03663Kondys Jakub IIM-16 2002KOS BnO-Z01 920133425.03 9201334
123. 03665Kotkowiak Piotr IIIM-16 2004KOS BnO-Z01 920134225.03 9201342
124. 03666Kula Mateusz IIM-16 2003KOS BnO-Z01 863699625.03 8636996
125. 03968Kwiatkowski Olaf M-16 2005KOS BnO-Z01 141805425.03 1418054
126. 03451Pawłowski Leon IIIM-16 2005KOS BnO-Z01 920134825.03 9201348
127. 03674Vlasiuk Yaroslav M-16 2004KOS BnO-Z01 920134625.03 9201346
..........................: M-18 :..........................
128. 02112Żurek Grzegorz M-18 2000UKS Siódemka-G14 910184123.03 9101841
129. 02130Bartos Grzegorz M-18 2001UKS Orientuś-E75 865609716.03 8656097
130. 02839Deredos Bruno M-18 2001UKS Orientuś-E75 864092516.03 8640925
131. 02365Choroś Tomasz M-18 2000PUKS Młode Orły-W03 140309218.03 1403092
132. 01935Kajzer Marcel M-18 2001PUKS Młode Orły-W03 720038918.03 7200389
133. 02980Michalak Kacper M-18 2001UNTS-W87 906060122.03 9060601
134. 01970Ledniowski Filip M-18 2000WKS Śląsk-D95 900071222.03 9000712
135. 02227Rosłaniec Mateusz M-18 2000WKS Śląsk-D95 89500322.03 895003
136. 02165Kuźba Jakub M-18 2000UKS Siódemka-G14 88722123.03 887221
137. 02118Ogdowski Bartłomiej M-18 2000UKS Siódemka-G14 865088723.03 8650887
138. 02529Zamojski Rafał M-18 2000UKS Siódemka-G14 204389823.03 2043898
139. 02173Seidel Nikodem M-18 2001HKS Azymut-P58 280113023.03 2801130
140. 03729Gładecki Dawid M-18 2000UKS OSiR-W81 141985723.03 1419857
141. 02742Pesta Piotr M-18 2001UKS Azymut 45-G17 865609824.03 8656098
142. 03734Sienkiewicz Maksymilian M-18 2001UKS Azymut 45-G17 920183424.03 9201834
143. 02612Huba Karol M-18 2000UKS Azymut Dębów-R22 863659925.03 8636599
144. 02726Byrczek Jan M-18 2000UKS Kometa-S28 136936925.03 1369369
145. 02464Kucharczyk Jakub M-18 2001UKS Kometa-S28 202137825.03 2021378
146. 02186Zając Dawid M-18 2000UKS Azymut-E71 88724625.03 887246
147. 02945Niebielski Bartosz M-18 2001-UKS Falenica 140931625.03 1409316
148. 03452Petersburski Krystian M-18 2001KOS BnO-Z01 920134525.03 9201345
..........................: M-20 :..........................
149. 01724Zuchmański Przemysław M-20 1998UKS Orientuś-E75 864629616.03 8646296
150. 04096Bednarski Jan M-20 1998UNTS-W87 141536822.03 1415368
151. 01115Mossakowski Wojciech M-20 1998UNTS-W87 822039822.03 8220398
152. 01515Urbaniak Jerzy M-20 1998UNTS-W87 88666822.03 886668
153. 02606Kruk Michał M-20 1999UKS Azymut Dębów-R22 863660025.03 8636600
154. 03411Szwaja Mateusz M-20 1999UKS Kometa-S28 201697825.03 2016978
..........................: M-21 :..........................
155. 00684Drągowski Kuba M-21 1990KS OK!Sport-W02 862869821.03 8628698
156. 04208Jankowiak Paweł M-21 1989-NKB Chyży Nowy Tomyś 864024721.03 8640247
157. 00774Dutkowski Mikołaj M-21 1992UKS Arkady-P35 801019221.03 8010192
158. 02543Żuraw Wiktor M-21 1997UKS Grom-E11 204814121.03 2048141
159. 01936Jurczyk Tomasz M-21 1994UKS Sparta Czyżowice-S03 864024622.03 8640246
160. 00488Wołowczyk Krzysztof M-21 1995UNTS-W87 864091522.03 8640915
161. 00489Wołowczyk Michał M-21 1997UNTS-W87 920009422.03 9200094
162. 01319Mazan Bartłomiej M-21 1992WKS Śląsk-D95 92100122.03 921001
163. 00853Kalata Michał M-21 1989MKS Paulinum-D93 816088922.03 8160889
164. 00149Richert Marcin M-21 1979UKS Siódemka-G14 910116123.03 9101161
165. Krupa Łukasz M-21 1990UKS OSiR-W81 141986323.03 1419863
166. 00162Hewelt Maciej M-21 1990UKS Azymut 45-G17 50066224.03 500662
167. 01766Borgiel Jarosław M-21 1997UKS Sparta Czyżowice-S03 203232124.03 2032321
168. 00340Olejnik Michał M-21 1992WKS Grunwald-P69 865329124.03 8653291
169. 00340Olejnik Michał MM-21 1992-WKS Grunwald 865329125.03 8653291
170. 03553Zalega Mateusz M-21 1985-MKS Metalowiec 206772625.03 2067726
171. 03671Pokrzywiński Zbigniew M-21 1987HKS Azymut-P58 50508225.03 505082
172. 03298Koguciuk Konrad M-21 1991KU AZS UMCS-L03 720322525.03 7203225
173. 03301Nestorowicz Łukasz M-21 1985KU AZS UMCS-L03 720322625.03 7203226
174. 00718Cych Piotr M-21 1968WKS Śląsk-D95 101010025.03 1010100
..........................: M-35 :..........................
175. 00728Dwojak Wojciech M-35 1981WKS Śląsk-D95 864091122.03 8640911
176. 01717Hajdas Przemysław M-35 1980WKS Śląsk-D95 143199922.03 1431999
177. 02892Golinowski Paweł M-35 1979HKS Azymut-P58 720018124.03 7200181
178. Lisak Krzysztof M-35 1983-KU AZS WAT WARSZAWA 139752224.03 1397522
?
179. 4138Witczak Przemysław M-35 1970- 910100525.03 9101005
180. 03697Jewuła Arkadiusz M-35 1983HKS Azymut-P58 50508325.03 505083
181. 03253Tkaczuk Tomasz M-35 1979UKS Azymut-E71 790003025.03 7900030
182. 01406Majasow Kostiantyn M-35 1983WKS Śląsk-D95 50225725.03 502257
183. 03587Bobrowski Wojciech M-35 1983HKS Azymut-P58 50508425.03 505084
184. 04186Wdowczyk Piotr M-35 1983UMKS Kwidzyn-G03 141998725.03 1419987
..........................: M-40 :..........................
185. 01940Marte Michał M-40 1975-KU AZS WAT Warszawa 708197515.03 7081975
186. WALICKI RAFAŁ M-40 1978-HKS MOCHY 203695716.03 2036957
?
187. 03343Majewski Marek M-40 1977PUKS Młode Orły-W03 720505018.03 7205050
188. 02177Biolik Grzegorz M-40 1976UNTS-W87 77032722.03 770327
189. 02521Chabiera Tomasz M-40 1976UNTS-W87 944850522.03 9448505
190. 01112Ciesiółka Sebastian M-40 1975WKS Śląsk-D95 975112422.03 9751124
191. 01237Gmur Karol M-40 1976WKS Śląsk-D95 720493022.03 7204930
192. 02692Waluga Ireneusz M-40 1974-Team 360 Stopni 720276122.03 7202761
193. 03307Borzyszkowski Jacek M-40 1974UKS Siódemka-G14 863580023.03 8635800
194. 02866Mol Krzysztof M-40 1975HKS Azymut-P58 863651523.03 8636515
195. 03970Mioduszewski Mateusz M-40 1976-niezrzeszony Mazowsz 720719523.03 7207195
196. 04209Bluza Łukasz M-40 1974- 146050025.03 1460500
197. 02906Fiedorowicz Szczepan M-40 1976UKS Traper-Z06 199722525.03 1997225
198. 02652Krempiński Piotr M-40 1976UKS Azymut-E71 720277925.03 7202779
..........................: M-45 :..........................
199. 01690Kramski Mariusz M-45 1970-UKS Energetyk Dychów 202387316.03 2023873
200. Wdowiak Robert M-45 1970-Rodzinna Grupa Rower 18.03
?
201. 02024Lipiński Artur M-45 1969KS OK!Sport-W02 842688021.03 8426880
202. 02547Krzyżostanek Jarosław M-45 1973UKS Grom-E11 204819721.03 2048197
203. 02068Mianowski Rafał M-45 1973UNTS-W87 88668722.03 886687
204. 02981Michalak Tomasz M-45 1969UNTS-W87 730027722.03 7300277
205. 01093Nitsch Tomasz M-45 1971UNTS-W87 802297122.03 8022971
206. 02013Staszak Artur M-45 1970UNTS-W87 88668622.03 886686
207. 02148Becmer Dariusz M-45 1971WKS Śląsk-D95 98164522.03 981645
208. 00717Sobczyński Kalikst M-45 1971WKS Śląsk-D95 959595922.03 9595959
209. 02679Błachut Igor M-45 1973-Team 360 Stopni 720277022.03 7202770
210. Wiertelak Sławomir M-45 1973-Szarotki 41896323.03 418963
?
211. 03588Murawski Piotr M-45 1973HKS Azymut-P58 720018223.03 7200182
212. 02688Krasuski Marcin M-45 1972-OK!Sport Warszawa 720276423.03 7202764
213. 00907Nowak Remigiusz M-45 1972-KS Hades 720038623.03 7200386
214. 01304Plesiński Mariusz M-45 1973HKS Azymut-P58 720019224.03 7200192
215. 02857Pesta Adam M-45 1969UKS Azymut 45-G17 50066324.03 500663
216. 02084Porada Robert M-45 1972-UKS Reflex Rybnik 197222324.03 1972223
217. 01504Ratajczak Piotr M-45 1969UMKS ORKAN-N61 69050525.03 690505
218. 03016Wieczorek Piotr M-45 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103925.03 9101039
219. 03589Wójcik Rafał M-45 1972HKS Azymut-P58 99782425.03 997824
220. 00706Pachnik Dariusz M-45 1969UKS Orientpark.pl-D02 139672725.03 1396727
221. 02972Dobrowolski Piotr M-45 1973KU AZS UMCS-L03 205712925.03 2057129
222. Niebielski Bartosz M-45 1971-UKS Falenica 141872325.03 1418723
?
223. 04146Marszałek Waldemar M-45 1973UKS Kometa-S28 203232825.03 2032328
224. 01195Dzik Mirosław M-45 1971-LKS Górzanka Nawojow 42876825.03 428768
225. 03284Borychowski Mariusz M-45 1972GKS Luzino-G27 206644425.03 2066444
226. 03721Kozioł Wiesław M-45 1969GKS Luzino-G27 206644325.03 2066443
227. 02928Jurczyk Piotr M-45 1969UKS Sparta Czyżowice-S03 202821525.03 2028215
..........................: M-50 :..........................
228. 0522Urbaniak Krzysztof M-50 1967-PZOS 67081919.03 670819
229. 00859Piłkowski Paweł M-50 1966KS OK!Sport-W02 41233821.03 412338
230. 03555Wołek Andrzej M-50 1964UNTS-W87 140949722.03 1409497
231. 236Deptulski Tomasz M-50 1965UNTS-W87 22.03
232. 04013Bączek Dariusz M-50 1965UKS Technik Ruciane-Nida-N01 920153024.03 9201530
233. 02454Wójcik Dariusz M-50 1967KS OK!Sport-W02 139903525.03 1399035
234. 00148Depta Piotr M-50 1965MKS Paulinum-D93 50109425.03 501094
235. 03807Karski Ryszard M-50 1965MKS Paulinum-D93 90089925.03 900899
236. 00683Szuryga Hubert M-50 1968KU AZS UMCS-L03 720322425.03 7203224
237. 02577Muller Tomasz M-50 1968UMKS Kwidzyn-G03 141398025.03 1413980
238. 03670Płytnik Stanisław M-50 1966KOS BnO-Z01 720588325.03 7205883
..........................: M-55 :..........................
239. 02694Trocha Roman M-55 1963-Orientop Wrocław 208665014.03 2086650
240. 01055Deptuła Jerzy M-55 1959-UKS Energetyk Dychów 88630916.03 886309
241. 00113Wołowczyk Marek M-55 1963UNTS-W87 139309022.03 1393090
242. 00065Chachurski Ryszard M-55 1963-KU AZS WAT 196301222.03 1963012
243. 00482Machowski Władysław M-55 1959UKS OSiR-W81 208652923.03 2086529
244. 03895Klawczyński Zbigniew M-55 1962-indywidualnie kujaws 25.03
..........................: M-60 :..........................
245. 00228Olbrycht Janusz M-60 1955-Indywid. Mazowsze 41212820.03 412128
246. 00226Wróblewski Tadeusz M-60 1958KS OK!Sport-W02 863652721.03 8636527
247. 02423Rogala Mirosław M-60 1957-KU AZS WAT W-wa 140147221.03 1401472
248. 01323Pietrusiński Marek M-60 1956-KS Artemis Wrocław 203517321.03 2035173
249. 00716Guga Romuald M-60 1955WKS Śląsk-D95 88917722.03 889177
250. 00528Krochmal Andrzej M-60 1956KS Spójnia Warszawa-W80 904015623.03 9040156
251. 02509Szczepański Marek M-60 1954UKS Technik Ruciane-Nida-N01 865132724.03 8651327
252. 00547Chułek Aleksander M-60 1956UKS Azymut 45-G17 910130224.03 9101302
253. 01105Wierciński Piotr M-60 1956-MKS Metalowiec 139489425.03 1394894
254. 01562Król Benedykt M-60 1953UKS Siódemka-G14 89525225.03 895252
255. 02885Mądrzyński Zbigniew M-60 1956UMKS Kwidzyn-G03 910270625.03 9102706
256. 02979Skonieczny Andrzej M-60 1957-ind. 140145625.03 1401456
257. 02979Skonieczny Andrzej M-60 1957-ind. 140145625.03 1401456
..........................: M-65 :..........................
258. 00072Parzewski Jerzy M-65 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113315.03 1391133
259. 00885Świerczyński Bogdan M-65 1953KOS Modrzew-F54 139448220.03 1394482
260. 00190Łapanowski Jacenty M-65 1950-KU AZS WAT Warszawa 708901120.03 7089011
261. 02697Wysocki Andrzej M-65 1951UKS Kometa-S28 2289323.03 22893
262. 00074Wołejszo Tadeusz M-65 1951-KU AZS WAT 139088824.03 1390888
263. 00179Jakielaszek Ryszard M-65 1949GKS Luzino-G27 863145025.03 8631450
..........................: M-70 :..........................
264. 01168Wasilewski Stanisław M-70 1946PUKS Młode Orły-W03 862661718.03 8626617
265. 00884Królikowski Władysław M-70 1947KOS Modrzew-F54 42759220.03 427592
266. 00742Michałek Janusz M-70 1948KOS Modrzew-F54 88631720.03 886317
267. 02353Kukuryka Jan M-70 1947-KU AZS WAT W-wa 140145721.03 1401457
268. 00189Blimke Roman M-70 1946-ind. śląskie 203694122.03 2036941
269. 00069Kmieciński Józef M-70 1947PUKS Młode Orły-W03 280047125.03 2800471
..........................: M-75 :..........................
270. 01053Ostojski Jerzy M-75 1942-UKS Energetyk Dychów 88691116.03 886911
271. 00883Płuciennik Waldemar M-75 1943KOS Modrzew-F54 205365520.03 2053655
272. 00720Dura Kazimierz M-75 1939WKS Śląsk-D95 5411922.03 54119
..........................: M-80 :..........................
273. 750Zielczyński Mieczysław M-80 1930-Atomy (ind. Maz.) 141538319.03 1415383

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)
Czarnecki JakubCzupajło PatrycjaHoliński PawełKardyś BartłomiejKruk WojciechLeśnicki StanisławMurawski SylwesterSzymański AdamSkorupa PiotrZielińska OliwiaŻurek GrzegorzŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies