Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy (2017-09-10)
..........................: 10N :..........................
1. Chachurski Mieszko 10N 2007-UNTS 6495026.08 64950
?
2. Wasilewska Olga 10N 2008UKS OSiR-W81 41216403.09 412164
..........................: 10R :..........................
3. Wójtowicz Hanna 10R 2010-UNTS 03.09
?
..........................: K10 :..........................
4. 03856Chabiera Filomena K10 2007UNTS-W87 140827128.08 1408271
5. 03554Mianowska Antonina K10 2007UNTS-W87 140826128.08 1408261
..........................: K12 :..........................
6. 03756Borkowska Lena K12 2006UKS OSiR-W81 41216603.09 412166
7. 03366Dzwonkowska Paulina K12 2006UKS OSiR-W81 41896103.09 418961
8. 03365Sobiepanek Barbara K12 2006UKS OSiR-W81 33829903.09 338299
..........................: K14 :..........................
9. 02395Gąsienica-Samek Anna K14 2003UNTS-W87 140826828.08 1408268
10. 02409Nitsch Aleksandra K14 2003UNTS-W87 828080328.08 8280803
11. 03158Dolińska Julia K14 2004BKS Wataha-W11 198600503.09 1986005
12. 02748Dolińska Zuzanna K14 2003BKS Wataha-W11 706040303.09 7060403
13. 03397Fijałkowska Klaudia K14 2004UKS OSiR-W81 33829403.09 338294
14. 02781Powichrowska Ilona K14 2004UKS OSiR-W81 88967203.09 889672
15. 03076Sobiepanek Zuzanna K14 2004UKS OSiR-W81 33829303.09 338293
16. 03651Niessner Pola K14 2007-WKS WAWEL 863504703.09 8635047
..........................: K16 :..........................
17. 02391Chabiera Lena K16 2003UNTS-W87 844499928.08 8444999
18. 02397Gąsienica Samek Zofia K16 2001UNTS-W87 140826928.08 1408269
19. 02096Mianowska Julia K16 2001UNTS-W87 88668528.08 886685
20. 02136Staszak Alicja K16 2001UNTS-W87 111177728.08 1111777
21. 02427Olszanka Gabriela K16 2001KS OK!Sport-W02 41232730.08 412327
22. 01928Kubicka Sonia K16 2001PUKS Młode Orły-W03 41239503.09 412395
23. 04100Tywonek Julia K16 2001UKS OSiR-W81 142286903.09 1422869
..........................: K18 :..........................
24. 02754Głowacz Julia IK18 2000UNTS-W87 111020028.08 1110200
25. 02248Marek Wiktoria K18 1999UNTS-W87 98164628.08 981646
26. 01927Filipczak Natalia K18 2000PUKS Młode Orły-W03 864091403.09 8640914
27. 02205Rosochacka Karolina IK18 2000UKS OSiR-W81 88631803.09 886318
..........................: K20 :..........................
28. 00932Dominiak Dagmara IK20 1997PUKS Młode Orły-W03 720536703.09 7205367
29. 00038Szmulkowska Magdalena K20 1997PUKS Młode Orły-W03 41239403.09 412394
..........................: K21 :..........................
30. 00037Kubicka Zuzanna MK21 1993UNTS-W87 862573928.08 8625739
31. 01481Żebrowska Barbara K21 1995UNTS-W87 140761928.08 1407619
32. 02348Gordon Diana K21 1990-KU AZS WAT Warszawa 716089002.09 7160890
33. 01627Morawska Zuzanna MK21 1999-UKS Azymut 45 Gdynia 920183303.09 9201833
34. 00234Morawska Anna K21 1993-UKS Azymut 45 Gdynia 14061603.09 140616
..........................: K35 :..........................
35. 02347Śliwczyńska Ilona K35 1978-indywidualnie 712127826.08 7121278
..........................: K40 :..........................
36. 02690Szymanska Zuzanna K40 1977-Team 360° 98164329.08 981643
..........................: K45 :..........................
37. 02691Trykozko Urszula K45 1969-Stowarzyszenie Team 90042426.08 900424
38. 02418Staszak Anna K45 1970UNTS-W87 98186228.08 981862
..........................: K50 :..........................
39. 03556Wołek Małgorzata K50 1966UNTS-W87 140825928.08 1408259
40. Bargiel Beata K50 1965-OK! SPORT WARSZAWA 208653031.08 2086530
?
..........................: K55 :..........................
41. 00075Krochmal Małgorzata K55 1958-AZS WAT Warszawa 808025830.08 8080258
42. 00225Wróblewska Bogna K55 1958-KS OK!Sport 863844203.09 8638442
43. 00160Morawska Irena K55 1962-UKS Azymut 45 Gdynia 88665703.09 886657
..........................: K65 :..........................
44. 00428Glińska Barbara K65 1949-Unts 41222831.08 412228
45. 03142Galicz Krystyna K65 1951BKS Wataha-W11 195182603.09 1951826
..........................: K80 :..........................
46. 00751Zielczyńska Helena K80 1927-A-To-My 30068924.08 300689
..........................: M10 :..........................
47. 02024Lipiński Artur M10 1969-OK!Sport 842688031.08 8426880
48. Lorenc Maciej M10 1975-Biegusiem.pl 01.09
?
..........................: M12 :..........................
49. 02573Gąsienica-Samek Adam M12 2006UNTS-W87 140826728.08 1408267
50. Maciejewski Bartłomiej M12 2006-BKS Wataha 03.09
?
51. 03907Dąbrowski Karol M12 2005UKS OSiR-W81 43525003.09 435250
52. 03502Majowski Jan M12 2005UKS OSiR-W81 33829703.09 338297
53. 03841Tywonek Jan M12 2005UKS OSiR-W81 41896403.09 418964
54. 02779Wasilewski Mikołaj M12 2005UKS OSiR-W81 33830003.09 338300
55. 02780Podworski Kacper M12 2005UKS OSiR-W81 41896003.09 418960
56. 03943Maciejewski Bartłomiej M12 2006BKS Wataha-W11 198600403.09 1986004
..........................: M14 :..........................
57. 02956Marte Igor M14 2003UNTS-W87 720596128.08 7205961
58. 03557Wołek Stanisław M14 2004UNTS-W87 141419928.08 1414199
59. 03174Wójtowicz Krzysztof M14 2004UNTS-W87 88667128.08 886671
60. 03759Sobiepanek Maksymilian M14 2004UKS OSiR-W81 41216103.09 412161
..........................: M16 :..........................
61. 02980Michalak Kacper M16 2001UNTS-W87 906060128.08 9060601
62. 02572Olszewski Bartłomiej M16 2002UNTS-W87 140308728.08 1403087
63. Dragowski Paweł M16 2001-OK! SPORT WARSZAWA 41233431.08 412334
?
64. Nowakowksi Maciek M16 2002-BKS Wataha 03.09
?
65. 03150Nowakowski Maciej M16 2002BKS Wataha-W11 198600103.09 1986001
..........................: M18 :..........................
66. 02365Choroś Tomasz M18 2000PUKS Młode Orły-W03 140309203.09 1403092
67. 03729Gładecki Dawid M18 2000UKS OSiR-W81 141985703.09 1419857
..........................: M20 :..........................
68. 04096Bednarski Jan M20 1998UNTS-W87 43523828.08 435238
69. 01115Mossakowski Wojciech M20 1998UNTS-W87 89902728.08 899027
70. 02250Rutka Jan IM20 1998UNTS-W87 812199828.08 8121998
71. 01515Urbaniak Jerzy M20 1998UNTS-W87 88666828.08 886668
72. 01672Myszkowski Maciej M20 1998UKS OSiR-W81 34598203.09 345982
..........................: M21 :..........................
73. 02688Krasuski Marcin M21 1972-orienteering.waw.pl 720276423.08 7202764
74. 00102Parfianowicz Piotr IM21 1994UNTS-W87 864091628.08 8640916
75. 03707Cwalina Karol M21 1983KS OK!Sport-W02 141871401.09 1418714
76. 01939Gędziorowski Maciej M21 1990-KU AZS WAT Warszawa 139489502.09 1394895
77. 01853Galicz Karol M21 1986BKS Wataha-W11 777198603.09 7771986
..........................: M35 :..........................
78. 02394Gąsienica-Samek Andrzej M35 1980UNTS-W87 140826628.08 1408266
..........................: M40 :..........................
79. 02068Mianowski Rafał M40 1973UNTS-W87 88668728.08 886687
80. 02679Błachut Igor M40 1973-Team 360 Stopni 720277002.09 7202770
81. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103903.09 9101039
82. 01940Marte Michal M40 1975-AZS WAT Warszawa 708197503.09 7081975
83. Paszkowski Robert M40 1974-KU AZS WAT Warszawa 03.09
?
84. Maciejewski Mikołaj M40 1976-BKS Wataha 03.09
?
85. 03944Maciejewski Mikołaj M40 1976BKS Wataha-W11 198600703.09 1986007
..........................: M45 :..........................
86. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 730027728.08 7300277
87. 02013Staszak Artur M45 1970UNTS-W87 88668628.08 886686
88. 02024Lipiński Artur M45 1969-OK!Sport 842688031.08 8426880
89. 03143Doliński Grzegorz M45 1972BKS Wataha-W11 197205903.09 1972059
..........................: M50 :..........................
90. 00065Chachurski Ryszard M50 1963-KU AZS WAT 196301226.08 1963012
91. 03555Wołek Andrzej M50 1964UNTS-W87 140949728.08 1409497
92. Dragowski Marek M50 1965-OK! SPORT WARSZAWA 34598631.08 345986
?
93. 02454Wójcik Dariusz M50 1967KS OK!Sport-W02 139903503.09 1399035
94. Marszałek Marek M50 1966-OK! Sport Warszawa 88925603.09 889256
?
95. Niessner Piotr M50 1963-WKS WAWEL 205714503.09 2057145
?
..........................: M55 :..........................
96. 00076Krochmal Grzegorz M55 1959-KU AZS WAT Warszawa 828035930.08 8280359
97. 01173Wałachowski Janusz M55 1959-PUKS Młode Orły 41236903.09 412369
98. 00226Wróblewski Tadeusz M55 1958-KS OK!Sport 86365203.09 863652
99. 00482Machowski Władysław M55 1959UKS OSiR-W81 208652903.09 2086529
..........................: M60 :..........................
100. 02423Rogala Mirosław M60 1957-KU AZS WAT WARSZAWA 140147201.09 1401472
..........................: M65 :..........................
101. 00072Parzewski Jerzy M65 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113320.08 1391133
..........................: M70 :..........................
102. 02353Kukuryka Jan M70 1947-KU AZS WAT WARSZAWA 140145701.09 1401457
103. 01168Wasilewski Stanisław M70 1946PUKS Młode Orły-W03 862661703.09 8626617
..........................: M80 :..........................
104. oo750Zielczyński Mpeczysław M80 1930-A-To-My 41212724.08 412127
..........................: Zuchwali :..........................
105. Bargiel Włodzimierz Zuchwali 1964-OK! SPORT WARSZAWA 41230631.08 412306
?
106. Wójtowicz Grzegorz Zuchwali 1973- 03.09
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Dajewska KatarzynaDeredos AndrzejGrabarczyk JolantaGendek MartaGielec ZuzannaGrajner PatrykGuga RomualdJędrzejkowska MonikaKuźba JakubKrawczyk AleksandraMichalak TomaszSzymańska WeronikaSania JakubStefański MarekSowa AnielaSzulżycki KazimierzŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies