Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
UNTS Cup 2017 - city race (2017-09-09)
..........................: 10N :..........................
1. Chachurski Mieszko 10N 2007-UNTS 6495026.08 64950
?
2. Przeworski Bartosz 10N 2010-Indywidualnie 03.09
?
..........................: 10R :..........................
3. Marte Ewa 10R 2008- 5481803.09 54818
?
4. Wójtowicz Hanna 10R 2010-UNTS 03.09
?
5. Przeworski Maciej 10R 2006-indywidualnie 03.09
?
..........................: K10 :..........................
6. 03856Chabiera Filomena K10 2007UNTS-W87 140827128.08 1408271
7. 03554Mianowska Antonina K10 2007UNTS-W87 140826128.08 1408261
8. Wasilewska Olga K10 2008UKS OSiR-W81 41216403.09 412164
..........................: K12 :..........................
9. 03756Borkowska Lena K12 2006UKS OSiR-W81 41216603.09 412166
10. 03366Dzwonkowska Paulina K12 2006UKS OSiR-W81 41896103.09 418961
11. 03365Sobiepanek Barbara K12 2006UKS OSiR-W81 33829903.09 338299
12. 03651Niessner Pola K12 2007-WKS WAWEL 863504703.09 8635047
..........................: K14 :..........................
13. 02395Gąsienica-Samek Anna K14 2003UNTS-W87 140826828.08 1408268
14. 02409Nitsch Aleksandra K14 2003UNTS-W87 828080328.08 8280803
15. 03397Fijałkowska Klaudia K14 2004UKS OSiR-W81 33829403.09 338294
16. 02781Powichrowska Ilona K14 2004UKS OSiR-W81 88967203.09 889672
17. 03076Sobiepanek Zuzanna K14 2004UKS OSiR-W81 33829303.09 338293
18. 03158Dolińska Julia K14 2004BKS Wataha-W11 198600503.09 1986005
19. 02748Dolińska Zuzanna K14 2003BKS Wataha-W11 706040303.09 7060403
..........................: K16 :..........................
20. 02391Chabiera Lena K16 2003UNTS-W87 844499928.08 8444999
21. 02397Gąsienica Samek Zofia K16 2001UNTS-W87 140826928.08 1408269
22. 02096Mianowska Julia K16 2001UNTS-W87 88668528.08 886685
23. 02136Staszak Alicja K16 2001UNTS-W87 111177728.08 1111777
24. 04100Tywonek Julia K16 2001UKS OSiR-W81 142286903.09 1422869
25. 01928Kubicka Sonia K16 2001PUKS Młode Orły-W03 41239503.09 412395
..........................: K18 :..........................
26. 02754Głowacz Julia IK18 2000UNTS-W87 111020028.08 1110200
27. 02248Marek Wiktoria K18 1999UNTS-W87 98164628.08 981646
28. 01927Filipczak Natalia K18 2000PUKS Młode Orły-W03 864091403.09 8640914
..........................: K20 :..........................
29. 00932Dominiak Dagmara IK20 1997PUKS Młode Orły-W03 720536703.09 7205367
30. 00038Szmulkowska Magdalena K20 1997PUKS Młode Orły-W03 41239403.09 412394
..........................: K21 :..........................
31. 00037Kubicka Zuzanna MK21 1993UNTS-W87 862573928.08 8625739
32. 02348Gordon Diana K21 1990-KU AZS WAT Warszawa 716089002.09 7160890
33. 01627Morawska Zuzanna MK21 1999-UKS Azymut 45 Gdynia 920183303.09 9201833
..........................: K35 :..........................
34. 02347Śliwczyńska Ilona K35 1978-indywidualnie 712127826.08 7121278
..........................: K40 :..........................
35. 02690Szymanska Zuzanna K40 1977-Team 360° 98164329.08 981643
..........................: K45 :..........................
36. 02418Staszak Anna K45 1970UNTS-W87 98186228.08 981862
37. 02691Trykozko Urszula K45 1969-Stowarzyszenie Team 90042403.09 900424
..........................: K50 :..........................
38. 03556Wołek Małgorzata K50 1966UNTS-W87 140825928.08 1408259
39. Bargiel Beata K50 1965-OK! SPORT WARSZAWA 208653031.08 2086530
?
..........................: K55 :..........................
40. 00075Krochmal Małgorzata K55 1958-AZS WAT Warszawa 808025830.08 8080258
..........................: K65 :..........................
41. Glińska Barbara K65 1949-UNTS 41222831.08 412228
?
42. 03142Galicz Krystyna K65 1951BKS Wataha-W11 195182603.09 1951826
..........................: K80 :..........................
43. 00751Zielczyńska Helena K80 1927-A-To-My 30068924.08 300689
..........................: M12 :..........................
44. 02573Gąsienica-Samek Adam M12 2006UNTS-W87 140826728.08 1408267
45. 03907Dąbrowski Karol M12 2005UKS OSiR-W81 43525003.09 435250
46. 03502Majowski Jan M12 2005UKS OSiR-W81 33829703.09 338297
47. 02780Podworski Kacper M12 2005UKS OSiR-W81 41896003.09 418960
48. 03841Tywonek Jan M12 2005UKS OSiR-W81 41896403.09 418964
49. 02779Wasilewski Mikołaj M12 2005UKS OSiR-W81 33830003.09 338300
50. Maciejewski Bartłomiej M12 2006-BKS Wataha 03.09
?
51. 03943Maciejewski Bartłomiej M12 2006BKS Wataha-W11 198600403.09 1986004
..........................: M14 :..........................
52. 02956Marte Igor M14 2003UNTS-W87 720596128.08 7205961
53. 03557Wołek Stanisław M14 2004UNTS-W87 141419928.08 1414199
54. 03174Wójtowicz Krzysztof M14 2004UNTS-W87 88667128.08 886671
55. 03759Sobiepanek Maksymilian M14 2004UKS OSiR-W81 41216103.09 412161
..........................: M16 :..........................
56. Nowakowksi Maciek M16 2002-BKS Wataha 03.09
?
57. 02980Michalak Kacper M16 2001UNTS-W87 906060128.08 9060601
58. 02572Olszewski Bartłomiej M16 2002UNTS-W87 140308728.08 1403087
59. Dragowski Paweł M16 2001-OK! SPORT WARSZAWA 41233431.08 412334
?
60. 03150Nowakowski Maciej M16 2002BKS Wataha-W11 198600103.09 1986001
..........................: M18 :..........................
61. 02365Choroś Tomasz M18 2000PUKS Młode Orły-W03 140309203.09 1403092
..........................: M20 :..........................
62. 04096Bednarski Jan M20 1998UNTS-W87 43523828.08 435238
63. 01115Mossakowski Wojciech M20 1998UNTS-W87 89902728.08 899027
64. 02250Rutka Jan IM20 1998UNTS-W87 812199828.08 8121998
65. 01515Urbaniak Jerzy M20 1998UNTS-W87 88666828.08 886668
..........................: M21 :..........................
66. 00102Parfianowicz Piotr IM21 1994UNTS-W87 864091628.08 8640916
67. 03707Cwalina Karol M21 1983KS OK!Sport-W02 141871401.09 1418714
68. 01939Gędziorowski Maciej M21 1990-KU AZS WAT Warszawa 139489502.09 1394895
69. 01171Dudek Wojciech IM21 1994PUKS Młode Orły-W03 863157103.09 8631571
70. 01853Galicz Karol M21 1986BKS Wataha-W11 777198603.09 7771986
..........................: M35 :..........................
71. 02394Gąsienica-Samek Andrzej M35 1980UNTS-W87 140826628.08 1408266
..........................: M40 :..........................
72. 02068Mianowski Rafał M40 1973UNTS-W87 88668728.08 886687
73. 02679Błachut Igor M40 1973-Team 360 Stopni 720277002.09 7202770
74. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103903.09 9101039
75. Maciejewski Mikołaj M40 1976-BKS Wataha 03.09
?
76. 03944Maciejewski Mikołaj M40 1976BKS Wataha-W11 198600703.09 1986007
..........................: M45 :..........................
77. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 730027728.08 7300277
78. 02013Staszak Artur M45 1970UNTS-W87 88668628.08 886686
79. 02024Lipiński Artur M45 1969-OK!Sport 842688031.08 8426880
80. 03143Doliński Grzegorz M45 1972BKS Wataha-W11 197205903.09 1972059
..........................: M50 :..........................
81. 00065Chachurski Ryszard M50 1963-KU AZS WAT 196301226.08 1963012
82. 03555Wołek Andrzej M50 1964UNTS-W87 140949728.08 1409497
83. Dragowski Marek M50 1965-OK! SPORT WARSZAWA 34598631.08 345986
?
84. 02454Wójcik Dariusz M50 1967KS OK!Sport-W02 139903503.09 1399035
85. Marszałek Marek M50 1966-OK! Sport Warszawa 88925603.09 889256
?
..........................: M55 :..........................
86. 00076Krochmal Grzegorz M55 1959-KU AZS WAT Warszawa 828035930.08 8280359
87. 00482Machowski Władysław M55 1959UKS OSiR-W81 208652903.09 2086529
..........................: M65 :..........................
88. 00072Parzewski Jerzy M65 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113320.08 1391133
..........................: M70 :..........................
89. 01168Wasilewski Stanisław M70 1946PUKS Młode Orły-W03 862661703.09 8626617
..........................: M80 :..........................
90. oo750Zielczyński Mpeczysław M80 1930-A-To-My 41212724.08 412127
..........................: Zuchwali :..........................
91. Bargiel Włodzimierz Zuchwali 1964-OK! SPORT WARSZAWA 41230631.08 412306
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Górski AndrzejJankowski JacekRosłaniec NataliaSchulmann SzymonStroka MichałSypuła MaciejTandejko RadosławUściński MarekZelewski DariuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies