Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
UNTS Cup 2017 - bieg nocny (2017-09-09)
..........................: K16 :..........................
1. 02391Chabiera Lena K16 2003UNTS-W87 844499928.08 8444999
2. 02397Gąsienica Samek Zofia K16 2001UNTS-W87 140826928.08 1408269
3. 02395Gąsienica-Samek Anna K16 2003UNTS-W87 140826828.08 1408268
4. 02096Mianowska Julia K16 2001UNTS-W87 88668528.08 886685
5. 02409Nitsch Aleksandra K16 2003UNTS-W87 828080328.08 8280803
6. 02136Staszak Alicja K16 2001UNTS-W87 111177728.08 1111777
..........................: K18 :..........................
7. 02754Głowacz Julia IK18 2000UNTS-W87 111020028.08 1110200
8. 02248Marek Wiktoria K18 1999UNTS-W87 98164628.08 981646
9. 02205Rosochacka Karolina IK18 2000UKS OSiR-W81 88631803.09 886318
..........................: K21 :..........................
10. 00037Kubicka Zuzanna MK21 1993UNTS-W87 862573928.08 8625739
11. 01481Żebrowska Barbara K21 1995UNTS-W87 140761928.08 1407619
12. 01627Morawska Zuzanna MK21 1999-UKS Azymut 45 Gdynia 920183303.09 9201833
..........................: K35 :..........................
13. 02347Śliwczyńska Ilona K35 1978-indywidualnie 712127826.08 7121278
..........................: K40 :..........................
14. 02690Szymanska Zuzanna K40 1977-Team 360° 98164329.08 981643
..........................: K45 :..........................
15. 02691Trykozko Urszula K45 1969-Stowarzyszenie Team 90042426.08 900424
16. 02418Staszak Anna K45 1970UNTS-W87 98186228.08 981862
..........................: K50 :..........................
17. 03556Wołek Małgorzata K50 1966UNTS-W87 140825928.08 1408259
..........................: K55 :..........................
18. 00225Wróblewska Bogna K55 1958-KS OK!Sport 863844203.09 8638442
..........................: M16 :..........................
19. 02956Marte Igor M16 2003UNTS-W87 720596128.08 7205961
20. 02980Michalak Kacper M16 2001UNTS-W87 906060128.08 9060601
21. 02572Olszewski Bartłomiej M16 2002UNTS-W87 140308728.08 1403087
22. 03557Wołek Stanisław M16 2004UNTS-W87 141419928.08 1414199
23. 03174Wójtowicz Krzysztof M16 2004UNTS-W87 88667128.08 886671
24. Nowakowksi Maciek M16 2002-BKS Wataha 03.09
?
25. 03150Nowakowski Maciej M16 2002BKS Wataha-W11 198600103.09 1986001
..........................: M18 :..........................
26. 03729Gładecki Dawid M18 2000UKS OSiR-W81 141985703.09 1419857
..........................: M20 :..........................
27. 04096Bednarski Jan M20 1998UNTS-W87 43523828.08 435238
28. 01115Mossakowski Wojciech M20 1998UNTS-W87 89902728.08 899027
29. 02250Rutka Jan IM20 1998UNTS-W87 812199828.08 8121998
30. 01515Urbaniak Jerzy M20 1998UNTS-W87 88666828.08 886668
..........................: M21 :..........................
31. 02688Krasuski Marcin M21 1972-orienteering.waw.pl 720276423.08 7202764
32. 00102Parfianowicz Piotr IM21 1994UNTS-W87 864091628.08 8640916
33. 03707Cwalina Karol M21 1983KS OK!Sport-W02 141871401.09 1418714
34. 01939Gędziorowski Maciej M21 1990-KU AZS WAT Warszawa 139489502.09 1394895
35. 00227Wróblewski Grzegorz M21 1987-OK! Sport 99783003.09 997830
36. 01853Galicz Karol M21 1986BKS Wataha-W11 777198603.09 7771986
..........................: M35 :..........................
37. 02394Gąsienica-Samek Andrzej M35 1980UNTS-W87 140826628.08 1408266
..........................: M40 :..........................
38. 02068Mianowski Rafał M40 1973UNTS-W87 88668728.08 886687
39. 02679Błachut Igor M40 1973-Team 360 Stopni 720277002.09 7202770
40. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103903.09 9101039
41. 01940Marte Michal M40 1975-AZS WAT Warszawa 708197503.09 7081975
42. Paszkowski Robert M40 1974-KU AZS WAT Warszawa 03.09
?
43. Maciejewski Mikołaj M40 1976-BKS Wataha 03.09
?
44. 03944Maciejewski Mikołaj M40 1976BKS Wataha-W11 198600703.09 1986007
..........................: M45 :..........................
45. 02981Michalak Tomasz M45 1969UNTS-W87 730027728.08 7300277
46. 02013Staszak Artur M45 1970UNTS-W87 88668628.08 886686
47. 03143Doliński Grzegorz M45 1972BKS Wataha-W11 197205903.09 1972059
..........................: M50 :..........................
48. 00065Chachurski Ryszard M50 1963-KU AZS WAT 196301226.08 1963012
49. 03555Wołek Andrzej M50 1964UNTS-W87 140949728.08 1409497
50. 02454Wójcik Dariusz M50 1967KS OK!Sport-W02 139903503.09 1399035
51. Marszałek Marek M50 1966-OK! Sport Warszawa 88925603.09 889256
?
52. 02725Niessner Piotr M50 1963-WKS WAWEL 205714503.09 2057145
..........................: M60 :..........................
53. 02423Rogala Mirosław M60 1957-KU AZS WAT WARSZAWA 140147201.09 1401472
..........................: M65 :..........................
54. 00072Parzewski Jerzy M65 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113320.08 1391133
..........................: M70 :..........................
55. 02353Kukuryka Jan M70 1947-KU AZS WAT WARSZAWA 140145701.09 1401457

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej
Czarnecki JakubCzupajło PatrycjaHoliński PawełKardyś BartłomiejKruk WojciechLeśnicki StanisławMurawski SylwesterSzymański AdamSkorupa PiotrZielińska OliwiaŻurek GrzegorzŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies