Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny (2017-06-17)
..........................: K10 :..........................
1. 03314Borek Alicja K10 2007UKS Traper-Z06 203530019.04 2035300
2. 03887Miłaszewicz Magdalena K10 2007UKS Traper-Z06 68238119.04 682381
3. 03546Włodarczyk Wiktoria K10 2008UKS Traper-Z06 55347419.04 553474
4. 03740Halewicz Julia K10 2007UKS Orientpark.pl-D02 202500128.05 2025001
5. 03739Szeliga Sonia K10 2007UKS Orientpark.pl-D02 832112328.05 8321123
6. 03322Zawada Marcelina K10 2007UKS Orientpark.pl-D02 202501228.05 2025012
7. 02911Szczygieł Hanna K10 2007MKS MOS-D91 201628330.05 2016283
8. 03962Kula Maja K10 2007KOS BnO-Z01 139446731.05 1394467
9. 03958Matyja Weronika K10 2007KOS BnO-Z01 139444131.05 1394441
10. 03960Mikuła Daria K10 2007KOS BnO-Z01 139444031.05 1394440
11. 03959Mikuła Iga K10 2007KOS BnO-Z01 139448831.05 1394488
12. 03573Łącka Julia K10 2007UKS OSiR-W81 33829802.06 338298
13. 03613Sikora Sandra K10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106402.06 2801064
14. 03615Zabawa Emilia K10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105802.06 2801058
15. 03611Podgórska Marta K10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105902.06 2801059
16. 03923Dudek Milena K10 2008UKS Patria-K31 41336702.06 413367
17. 03622Fitrzyk Magdalena K10 2007UKS Patria-K31 88635202.06 886352
18. 03924Mamala Magdalena K10 2007UKS Patria-K31 88635402.06 886354
19. 03627Matląg Katarzyna K10 2007UKS Patria-K31 41336402.06 413364
20. 03629Odroniec Sandra K10 2008UKS Patria-K31 41235902.06 412359
21. 03632Zelek Martyna K10 2008UKS Patria-K31 88635702.06 886357
22. 03646Biskupska Julia K10 2008WKS Wawel-K30 211487003.06 2114870
23. 03936Hałucha Milena K10 2007WKS Wawel-K30 211486103.06 2114861
24. 04022Moszkowicz Julia K10 2008WKS Wawel-K30 211485503.06 2114855
25. 03651Niessner Pola K10 2007WKS Wawel-K30 863504703.06 8635047
26. 03938Olejnik Jaśmina K10 2008WKS Wawel-K30 211486203.06 2114862
27. 04023Oliinyk Yelyzaveta K10 2008WKS Wawel-K30 211486303.06 2114863
28. 03190Słońska Antonina K10 2007WKS Wawel-K30 207445303.06 2074453
29. 03676Socha Barbara K10 2007WKS Wawel-K30 211486003.06 2114860
30. 04039Bauta Zofia K10 2008HKS Azymut-P58 03.06
31. 04040Franc Antonina K10 2008HKS Azymut-P58 03.06
32. 03574Klecha Weronika K10 2007HKS Azymut-P58 03.06
33. 03575Miś Milena K10 2009HKS Azymut-P58 03.06
34. Wojdowska Julia K10 2007HKS Azymut-P58 03.06
35. Kuzak Zofia K10 2007HKS Azymut-P58 03.06
36. 03856Chabiera Filomena K10 2007UNTS-W87 140827103.06 1408271
37. 03784Kędzierska Zuzanna K10 2007UNTS-W87 03.06
38. 03785Korzeniowska Zofia K10 2007UNTS-W87 03.06
39. 03786Kozłowska Maja K10 2007UNTS-W87 03.06
40. 03789Krzosek Klementyna K10 2007UNTS-W87 03.06
41. 03554Mianowska Antonina K10 2007UNTS-W87 140826103.06 1408261
42. Belica Milena K10 2007-LUKS IMPULS Szczercó 04.06
?
43. Waligóra Alicja K10 2007LKO-P40 141987104.06 1419871
44. Kotłowska Julia K10 2007UKS Lotna-O27 203750404.06 2037504
45. Kotłowska Sonia K10 2007UKS Lotna-O27 203750504.06 2037505
46. Zapart Julia K10 2007UKS Lotna-O27 139257204.06 1392572
47. Wąsiewicz Urszula K10 2007-ind. 141871804.06 1418718
?
48. 03360Wejtko Diana K10 2007UMKS Kwidzyn-G03 141397504.06 1413975
..........................: K10N :..........................
49. 03702Nowak Zofia K10N 2008-KS Hades 206784030.05 2067840
50. 04012Wysocka Michalina K10N 2010MKS MOS-D91 201629901.06 2016299
51. Wasilewska Olga K10N 2008UKS OSiR-W81 34598202.06 345982
52. Podgórska Gabriela K10N 2009KS Kościelec Chrzanów-K48 41336902.06 413369
53. Pietrowska Zuzanna K10N 2008LKO-P40 141987204.06 1419872
54. Andrzejak Zuzanna K10N 2008LKO-P40 141987604.06 1419876
55. Bielecka Marta K10N 2008UKS Siódemka-G14 36181804.06 361818
56. Kostek Kinga K10N 2008UMKS Kwidzyn-G03 33250804.06 332508
57. Witońska Weronika K10N 2007UMKS Kwidzyn-G03 33254604.06 332546
58. Maciejewska Zuzanna K10N 2009BKS Wataha-W11 463177706.06 4631777
59. Łysoń Łucja K10N 2008UKS Siódemka-G14 21918106.06 219181
60. Szmidtka Martyna K10N 2008UKS Siódemka-G14 21918606.06 219186
..........................: K10R :..........................
61. 03815Klimkowska Maria K10R 2009BUKOS-P01 211515402.06 2115154
62. Kmiecik Gabryjela K10R 2012BUKOS-P01 211515502.06 2115155
63. Paterek Hanna K10R 2009HKS Azymut-P58 03.06
64. Wójtowicz Hanna K10R 2010UNTS-W87 03.06
65. Dżumaga Sara K10R 2009LKO-P40 88916504.06 889165
66. Pietrowska Matylda K10R 2009LKO-P40 211344404.06 2113444
67. Klecha Alicja K10R 2010HKS Azymut-P58 41240104.06 412401
68. Belica Karolina K10R 2010-LUKS IMPULS Szczercó 04.06
?
..........................: K11 :..........................
69. 02461Polewka Julianna K11 2006UKS Kometa-S28 202137723.04 2021377
70. 03031Wrzyszcz Weronika K11 2006UKS Orlik Rajbrot-K35 10.05
71. 03321Kowalczyk Honorata K11 2006UKS Orientpark.pl-D02 202501328.05 2025013
72. 02912Banasiak Anna K11 2006MKS MOS-D91 999200630.05 9992006
73. 04000Jordan Oliwia K11 2006MKS MOS-D91 206772101.06 2067721
74. 03756Borkowska Lena K11 2006UKS OSiR-W81 41216602.06 412166
75. 03366Dzwonkowska Paulina K11 2006UKS OSiR-W81 41896102.06 418961
76. Żółkiewicz Agnieszka K11 2006UKS Kometa-S28 202614202.06 2026142
77. 03654Siek Barbara K11 2006WKS Wawel-K30 211486403.06 2114864
78. 04045Golinowska Aleksandra K11 2006HKS Azymut-P58 34600903.06 346009
79. 03257Hajduk Maria K11 2006HKS Azymut-P58 03.06
80. 03262Młynkowa Karolina K11 2006HKS Azymut-P58 03.06
81. 03576Miś Natalia K11 2006HKS Azymut-P58 03.06
82. 03579Murek Emilia K11 2006HKS Azymut-P58 03.06
83. 03264Pieśniak Patrycja K11 2006HKS Azymut-P58 03.06
84. Rzyska Zofia K11 2006HKS Azymut-P58 03.06
85. Foterek Marta K11 2006HKS Azymut-P58 03.06
86. 03777Białoń Maria K11 2006UNTS-W87 03.06
87. 03778Dopierała Dominika K11 2006UNTS-W87 03.06
88. 03780Dudzińska Aniela K11 2006UNTS-W87 03.06
89. 03787Krolska Dominika K11 2006UNTS-W87 03.06
90. 03791Lisiecka Klara K11 2006UNTS-W87 03.06
91. 02858Nowak Anna K11 2006UKS Azymut 45-G17 88665604.06 886656
92. 03121Ukleja Patrycja K11 2006UKS Azymut 45-G17 88666704.06 886667
93. 03812Mikołajczak Iga K11 2006LKO-P40 141987404.06 1419874
94. 03858Prais Julia K11 2006LKO-P40 141987304.06 1419873
95. 03857Markowska Natalia K11 2006LKO-P40 141987304.06 1419873
96. vacat 1 K11 2006UKS Azymut 45-G17 208632804.06 2086328
97. Ciećwierz Weronika K11 2006-INDYWIDUALNIE 910264204.06 9102642
?
98. Markowska Apolonia K11 2006- 910263204.06 9102632
?
99. Ciećwierz Weronika K11 2006- 910264204.06 9102642
?
100. 03818Siniecka Katarzyna K11 2006BUKOS-P01 211515805.06 2115158
101. Nowak Anna K11 2006BUKOS-P01 211515105.06 2115151
..........................: K12 :..........................
102. 03545Szczurko Paulina K12 2005UKS Traper-Z06 68238519.04 682385
103. 03323Zawada Karolina K12 2005UKS Orientpark.pl-D02 202501528.05 2025015
104. Kulka Wiktoria K12 2005UKS Orientpark.pl-D02 202500228.05 2025002
105. 04004Masłowska Oliwia K12 2005MKS MOS-D91 201629230.05 2016292
106. 03827Kusztelska Natalia K12 2005KOS BnO-Z01 139445731.05 1394457
107. 03047Gielec Julia K12 2005UKS Orientuś-E75 01.06
108. 03686Janczara Natalia K12 2005MKS MOS-D91 201629601.06 2016296
109. 04003Maciejewska Agata K12 2005MKS MOS-D91 201628101.06 2016281
110. 03609Lechowska Agata K12 2005KS Kościelec Chrzanów-K48 280106602.06 2801066
111. Kochoń Julia K12 2005UKS Kometa-S28 201695502.06 2016955
112. 03193Królikiewicz Hanna K12 2005WKS Wawel-K30 910267503.06 9102675
113. 04021Kurtycz Natalia K12 2005WKS Wawel-K30 211485303.06 2114853
114. 03832Lamparska Maja K12 2005WKS Wawel-K30 211485403.06 2114854
115. 03937Michno Marta K12 2005WKS Wawel-K30 211485903.06 2114859
116. 03763Moszkowicz Anna K12 2005WKS Wawel-K30 211485603.06 2114856
117. 03256Dreier Anna K12 2005HKS Azymut-P58 03.06
118. 04041Jąder Sandra K12 2006HKS Azymut-P58 03.06
119. 03259Karkut Estera K12 2005HKS Azymut-P58 03.06
120. 03261Michalewicz Alicja K12 2005HKS Azymut-P58 03.06
121. 03166Lipka Maria K12 2005UNTS-W87 03.06
122. 03311Rogala Nina K12 2005UNTS-W87 03.06
123. 03170Swobodzińska Aniela K12 2005UNTS-W87 03.06
124. 03295Melzer Anna K12 2005UKS Siódemka-G14 41892004.06 418920
125. 03391Pupiec Agata K12 2005UKS Siódemka-G14 34994204.06 349942
126. 03563Kędzior Alicja K12 2005UMKS Kwidzyn-G03 21951504.06 219515
127. 02764Muller Iga K12 2005UMKS Kwidzyn-G03 207783504.06 2077835
128. 03845Kiełb Patrycja K12 2005UKS Azymut Dębów-R22 202384405.06 2023844
..........................: K13 :..........................
129. 02910Urban Aneta K13 2004UKS Traper-Z06 68239228.04 682392
130. 03218Majewska Maja K13 2004PUKS Młode Orły-W03 30068820.04 300688
131. 03406Leśniak Matylda K13 2004UKS Kometa-S28 203517723.04 2035177
132. 03324Kowalczyk Wiktoria K13 2004UKS Orientpark.pl-D02 202501428.05 2025014
133. 02221Banasiak Joanna K13 2004MKS MOS-D91 999200430.05 9992004
134. 03684Winiarska Kaja K13 2004MKS MOS-D91 201628730.05 2016287
135. 03685Graba Weronika K13 2004MKS MOS-D91 201628901.06 2016289
136. 03683Sienicz Klaudia K13 2004MKS MOS-D91 201629301.06 2016293
137. 03397Fijałkowska Klaudia K13 2004UKS OSiR-W81 33829402.06 338294
138. 02781Powichrowska Ilona K13 2004UKS OSiR-W81 88967202.06 889672
139. 03759Sobiepanek Maksymilian K13 2004UKS OSiR-W81 41216102.06 412161
140. 02867Rajca Luiza K13 2004KS Kościelec Chrzanów-K48 280106502.06 2801065
141. 03158Dolińska Julia K13 2004BKS Wataha-W11 198600403.06 1986004
142. 03484Gonda Julia K13 2004HKS Azymut-P58 03.06
143. 03912Kapska Nina K13 2004HKS Azymut-P58 03.06
144. 03864Skrzypczak Marika K13 2004HKS Azymut-P58 03.06
145. 03223Malak Maria K13 2004UNTS-W87 03.06
146. 03814Szkudlarska Weronika K13 2004LKO-P40 141201004.06 1412010
147. 03859Zendran Maja K13 2004LKO-P40 141987704.06 1419877
148. 03978Muras Dominika K13 2004UKS Reflex Sekcja BnO-S51 204816804.06 2048168
149. 03774Łukasik Aleksandra K13 2004UKS Lotna-O27 203695004.06 2036950
150. 03771Burak Natalia K13 2004UKS Lotna-O27 203695204.06 2036952
151. 03363Perfikowska Hanna K13 2004UMKS Kwidzyn-G03 207783404.06 2077834
152. 03724Skorupa Maja K13 2004-Górzanka 42877504.06 428775
153. 03413Kiełb Wiktoria K13 2004UKS Azymut Dębów-R22 201583405.06 2015834
..........................: K14 :..........................
154. 02575Gradek Zuzanna K14 2003UKS Traper-Z06 910130919.04 9101309
155. 02576Kmieć Zuzanna K14 2003UKS Traper-Z06 68239519.04 682395
156. 03317Przeszłowska Hanna K14 2003UKS Traper-Z06 197020919.04 1970209
157. 03217Zielińska Oliwia K14 2003PUKS Młode Orły-W03 43190820.04 431908
158. 03478Ogrodnik Magdalena K14 2003LUKS Azymek-O47 139259016.05 1392590
159. 03726Oleśniewicz Nina K14 2003LUKS Azymek-O47 139257616.05 1392576
160. 03325Piecek Emilia K14 2003UKS Orientpark.pl-D02 202500428.05 2025004
161. 02222Mazurek Joanna K14 2003MKS MOS-D91 201629430.05 2016294
162. 03491Sudoł Hanna K14 2003MKS MOS-D91 205713330.05 2057133
163. 02922Nowak Maria K14 2003-KS Hades 206783930.05 2067839
164. 03453Sadzikowska Magdalena K14 2003KOS BnO-Z01 209068931.05 2090689
165. 03503Berlińska Paulina K14 2003UKS Orientuś-E75 01.06
166. 03854Doreń Wiktoria K14 2003UKS Orientuś-E75 01.06
167. 03048Gola Martyna K14 2003UKS Orientuś-E75 01.06
168. 03076Sobiepanek Zuzanna K14 2004UKS OSiR-W81 33829302.06 338293
169. 03748Bąba Oliwia K14 2003UKS Patria-K31 41217302.06 412173
170. 03749Czachura Anna K14 2004UKS Patria-K31 207783602.06 2077836
171. 02149Zelek Klaudia K14 2003UKS Patria-K31 88635102.06 886351
172. 02830Biernaczyk Aleksandra K14 2003BUKOS-P01 211515302.06 2115153
173. 02827Jurdeczka Kinga K14 2003BUKOS-P01 720005702.06 7200057
174. 02748Dolińska Zuzanna K14 2003BKS Wataha-W11 706040303.06 7060403
175. 03762Łabuzek Marta K14 2003WKS Wawel-K30 211485803.06 2114858
176. 02395Gąsienica-Samek Anna K14 2003UNTS-W87 140826803.06 1408268
177. 02409Nitsch Aleksandra K14 2003UNTS-W87 828080303.06 8280803
178. Rupocińska Magdalena K14 2003LKO-P40 141200804.06 1412008
179. 02741Pesta Anna K14 2003UKS Azymut 45-G17 50220904.06 502209
180. 03813Rabiega Wiktoria K14 2003LKO-P40 141987904.06 1419879
181. 03975Banialis Amelia K14 2003UKS Reflex Sekcja BnO-S51 202384704.06 2023847
182. Zdziebłowska Natalia K14 2003UKS Reflex Sekcja BnO-S51 88917104.06 889171
183. Spandel Nadia K14 2003UKS Reflex Sekcja BnO-S51 204389204.06 2043892
184. 02854Rutkowska Magdalena K14 2003UKS Siódemka-G14 910264004.06 9102640
185. 02649Kołodziejczyk Marta K14 2003UKS Azymut-E71 88669804.06 886698
186. 03871Ziółkowska Oliwia K14 2003PUKS Młode Orły-W03 41239905.06 412399
187. Orzechowska Aleksandra K14 2003UKS Azymut Dębów-R22 201583305.06 2015833
..........................: M10 :..........................
188. 03542Gradek Mateusz M10 2007UKS Traper-Z06 68238719.04 682387
189. 04002Kociuba Wiktor M10 2008MKS MOS-D91 205713630.05 2057136
190. 03963Frąckowiak Tymon M10 2007KOS BnO-Z01 139443531.05 1394435
191. 03965Sporny Hubert M10 2007KOS BnO-Z01 139440731.05 1394407
192. 03926Ciupa Jan M10 2008UKS Orientuś-E75 01.06
193. 03711Młynarczyk Maksymilian M10 2007UKS Orientuś-E75 01.06
194. 03712Rzeńca Tomasz M10 2008UKS Orientuś-E75 01.06
195. 03932Ziółkiewicz Jan M10 2007UKS Orientuś-E75 01.06
196. 03602Chodlewski Antoni M10 2008KS Kościelec Chrzanów-K48 280106702.06 2801067
197. 03616Zychowicz Krystian M10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105702.06 2801057
198. 03621Duplak Maciej M10 2007UKS Patria-K31 41335702.06 413357
199. 03624Król Maksymilian M10 2008UKS Patria-K31 41335302.06 413353
200. 03625Kurnyta Dawid M10 2009UKS Patria-K31 41336202.06 413362
201. 03628Mordarski Oskar M10 2008UKS Patria-K31 41336502.06 413365
202. 03631Zelek Filip M10 2009UKS Patria-K31 41336602.06 413366
203. Bałaziński Antoni M10 2009UKS Patria-K31 02.06
204. 03608Klakla Kacper M10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105603.06 2801056
205. 03610Ludwin Jakub M10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106903.06 2801069
206. 04019Królikiewicz Jeremi M10 2009WKS Wawel-K30 141397903.06 1413979
207. 03939Tarnowski Przemysław M10 2007WKS Wawel-K30 201694603.06 2016946
208. 04046Golinowski Piotr M10 2009HKS Azymut-P58 34600503.06 346005
209. 03578Murawski Rafał M10 2007HKS Azymut-P58 03.06
210. 03865Wyrwa Tobiasz M10 2007HKS Azymut-P58 03.06
211. 03779Drosik Marcel M10 2007UNTS-W87 03.06
212. 03782Gajda Ignacy M10 2007UNTS-W87 03.06
213. 03783Hajkowski Olaf M10 2007UNTS-W87 03.06
214. 03788Krzosek Bruno M10 2007UNTS-W87 03.06
215. 03798Świtała Michał M10 2007UNTS-W87 03.06
216. 03799Tandejko Radosław M10 2007UNTS-W87 03.06
217. 03800Wierzbicki Grzegorz M10 2007UNTS-W87 03.06
218. 03120Ukleja Krzysztof M10 2008UKS Azymut 45-G17 88665904.06 886659
219. 03772Dammfeld Adam M10 2007UKS Lotna-O27 203751004.06 2037510
220. Konopka Tomasz M10 2007UKS Lotna-O27 203695104.06 2036951
221. Kipka Mateusz M10 2007UKS Lotna-O27 203750804.06 2037508
222. 03559Krempiński Franciszek M10 2007UKS Azymut-E71 126070304.06 1260703
223. 03879Wiśniewski Jakub M10 2007UKS Azymut-E71 88724504.06 887245
224. 03764Droń Wiktor M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 210394904.06 2103949
225. 03920Gutkowski Samuel M10 2008UMKS Kwidzyn-G03 21952204.06 219522
226. 03569Pękal Mikołaj M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395404.06 2103954
227. 03568Perfikowski Paweł M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 209068604.06 2090686
228. 03922Poteracki-Bendarczyk Igor M10 2008UMKS Kwidzyn-G03 33252104.06 332521
229. 03570Rygielski Wiktor M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 210394304.06 2103943
230. 03567Zaremba Adam M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395004.06 2103950
231. 03765Słomczyński Filip M10 2007UKS Orientuś-E75 04.06
232. Zieliński Tomek M10 2007-KS Hades 20606.06 206
?
..........................: M10N :..........................
233. 03603Chodlewski Szymon M10N 2008KS Kościelec Chrzanów-K48 88635002.06 886350
234. Ratajczak Filip M10N 2009HKS Azymut-P58 03.06
235. Kazimierczak Feliks M10N 2008UNTS-W87 88667203.06 886672
236. 03580Murek Marcin M10N 2009HKS Azymut-P58 34599904.06 345999
237. Mieszko Chachurski M10N 2007-UNTS 6795004.06 67950
?
238. Kaszkiewicz Tymon M10N 2009UKS Azymut 45-G17 208632604.06 2086326
239. 03921Dreger Jan M10N 2009UMKS Kwidzyn-G03 33251804.06 332518
240. 03915Grajewski Jakub M10N 2007UMKS Kwidzyn-G03 21952404.06 219524
241. 03913Jankiewicz Radosław M10N 2008UMKS Kwidzyn-G03 33263304.06 332633
242. 03919Klamecki Antoni M10N 2007UMKS Kwidzyn-G03 21951206.06 219512
..........................: M10R :..........................
243. Chachurski Mieszko M10R 2007-UNTS 6495004.06 64950
?
244. Filipczak-Dudziak Andrzej M10R 2009LKO-P40 41228104.06 412281
245. Wiśniewski Adam M10R 2010UKS Azymut-E71 140308604.06 1403086
..........................: M11 :..........................
246. 03073Pachnik Jędrzej M11 2006UKS Orientpark.pl-D02 139672528.05 1396725
247. Dwojak Gracjan M11 2006UKS Orientpark.pl-D02 0197928.05 01979
248. 03271Kurzyp Michał M11 2006MKS MOS-D91 205713930.05 2057139
249. 03867Jurczak Miłosz M11 2006MKS Paulinum-D93 209992331.05 2099923
250. 03664Kotkowiak Bartosz M11 2006KOS BnO-Z01 920134331.05 9201343
251. 03296Łącki Jakub M11 2006UKS OSiR-W81 33829502.06 338295
252. 03943Maciejewski Bartłomiej M11 2006BKS Wataha-W11 198600703.06 1986007
253. 03260Michalczak Paweł M11 2006HKS Azymut-P58 03.06
254. 03270Włodarczyk Łukasz M11 2006HKS Azymut-P58 03.06
255. 02573Gąsienica-Samek Adam M11 2006UNTS-W87 140826703.06 1408267
256. 03792Michalski Mikołaj M11 2006UNTS-W87 03.06
257. 03794Siwiorek Mikołaj M11 2006UNTS-W87 03.06
258. 03796Sobczyk Jeremi M11 2006UNTS-W87 03.06
259. 03795Sobczyk Jakub M11 2006UNTS-W87 03.06
260. 03801Wojda Michał M11 2006UNTS-W87 03.06
261. 03941Ciechanowicz Mikołaj M11 2006UKS Azymut 45-G17 208632104.06 2086321
262. 03898Grzybowski Maciej M11 2006UKS Azymut 45-G17 208632204.06 2086322
263. 03900Miłkowski Jakub M11 2006UKS Azymut 45-G17 208632304.06 2086323
264. Kilichowski Kacper M11 2006UKS Azymut 45-G17 208632404.06 2086324
265. 03811Łukaszyk Maksymilian M11 2006LKO-P40 141987704.06 1419877
266. Filipczak-Dudziak Bartosz M11 2006LKO-P40 211575404.06 2115754
267. Mielcarek Krzysztof M11 2006HKS Azymut-P58 41240204.06 412402
268. Stopczyński Bartosz M11 2006BKS Wataha-W11 198600604.06 1986006
269. Kleinszmidt Michał M11 2006UKS Azymut 45-G17 208632704.06 2086327
270. Burak Łukasz M11 2006UKS Lotna-O27 139473704.06 1394737
271. 03562Sztranek Maciej M11 2006UKS Azymut-E71 204389004.06 2043890
272. 03564Gajewski Marceli M11 2006UMKS Kwidzyn-G03 21951304.06 219513
273. 03700Bultrowicz Tymoteusz M11 2006-KS HADES 206783306.06 2067833
..........................: M12 :..........................
274. 03823Marszałek Patryk M12 2005UKS Kometa-S28 203231923.04 2032319
275. 03030Jarząbski Bartłomiej M12 2005UKS Orlik Rajbrot-K35 142064310.05 1420643
276. 03968Kwiatkowski Olaf M12 2005KOS BnO-Z01 139446531.05 1394465
277. 03451Pawłowski Leon M12 2005KOS BnO-Z01 920134831.05 9201348
278. 03049Lisiak Adam M12 2005UKS Orientuś-E75 01.06
279. 04011Ważny Artur M12 2005MKS MOS-D91 201628201.06 2016282
280. 03907Dąbrowski Karol M12 2005UKS OSiR-W81 41216402.06 412164
281. 03502Majowski Jan M12 2005UKS OSiR-W81 33829702.06 338297
282. 02780Podworski Kacper M12 2005UKS OSiR-W81 41896002.06 418960
283. 03841Tywonek Jan M12 2005UKS OSiR-W81 41896402.06 418964
284. 02779Wasilewski Mikołaj M12 2005UKS OSiR-W81 33830002.06 338300
285. 03618Bałaziński Karol M12 2006UKS Patria-K31 41213802.06 412138
286. 03468Nyga Juliusz M12 2005UKS Kometa-S28 202138002.06 2021380
287. Jadczyk Mikołaj M12 2005UKS Kometa-S28 203387102.06 2033871
288. 03201Żesławski Jakub M12 2005WKS Wawel-K30 911977903.06 9119779
289. 02991Wójcik Paweł M12 2005WKS Wawel-K30 141514403.06 1415144
290. Leśniak Tomasz M12 2005WKS Wawel-K30 03.06
291. Leśniak Jan M12 2005WKS Wawel-K30 03.06
292. 02897Cupryś Amadeusz M12 2005HKS Azymut-P58 730045603.06 7300456
293. 03910Górniaczyk Michał M12 2005HKS Azymut-P58 03.06
294. 03265Placek Tymoteusz M12 2005HKS Azymut-P58 03.06
295. 02385Antonowicz Jan M12 2005UNTS-W87 863618803.06 8636188
296. 03781Dudziński Patryk M12 2006UNTS-W87 03.06
297. 03163Gajda Tymon M12 2005UNTS-W87 03.06
298. 03164Hajkowicz Filip M12 2005UNTS-W87 03.06
299. 03165Lewandowski Jakub M12 2005UNTS-W87 03.06
300. 03167Lubczyński Maciej M12 2005UNTS-W87 03.06
301. 03224Mrugacz Szymon M12 2005UNTS-W87 03.06
302. 03172Wieczorek Hubert M12 2005UNTS-W87 03.06
303. 03394Westa Jakub M12 2005UKS Siódemka-G14 41245004.06 412450
304. Wąsiewicz Jerzy M12 2005-Ind. 141871104.06 1418711
?
305. 03918Chmielowski Bartosz M12 2005UMKS Kwidzyn-G03 21953904.06 219539
306. 03572Gostkiewicz Mateusz M12 2005UMKS Kwidzyn-G03 211102904.06 2111029
307. Gaffke BRUNO M12 2005- 204131504.06 2041315
?
..........................: M13 :..........................
308. 03319Udycz Jonasz M13 2004UKS Traper-Z06 55346128.04 553461
309. 03719Skowron Wojciech M13 2004UKS Kometa-S28 203528823.04 2035288
310. 03725Kubicki Jakub M13 2004LUKS Azymek-O47 139257316.05 1392573
311. 03680Lubryka Krzysztof M13 2004MKS MOS-D91 201628630.05 2016286
312. 03727Staszak Tomasz M13 2004MKS Paulinum-D93 88967831.05 889678
313. 03443Czyński Miłosz M13 2004KOS BnO-Z01 920134931.05 9201349
314. 03665Kotkowiak Piotr M13 2004KOS BnO-Z01 920134231.05 9201342
315. 03674Vlasiuk Yaroslav M13 2004KOS BnO-Z01 920134631.05 9201346
316. 03682Godek Damian M13 2004MKS MOS-D91 201628501.06 2016285
317. 03635Kawala Patryk M13 2004KS Kościelec Chrzanów-K48 88634302.06 886343
318. 02871Trębacz Antoni M13 2004KS Kościelec Chrzanów-K48 280106802.06 2801068
319. 03947Husak Patryk M13 2004BKS Wataha-W11 198600503.06 1986005
320. 03200Żesławski Mateusz M13 2004WKS Wawel-K30 911922903.06 9119229
321. 02380Brożyński Oliwier M13 2004HKS Azymut-P58 84266003.06 842660
322. 03162Chojka Krzysztof M13 2004UNTS-W87 03.06
323. 03427Drosik Oskar M13 2004UNTS-W87 03.06
324. 03168Malinowski Michał M13 2004UNTS-W87 03.06
325. 03169Prusiński Kacper M13 2004UNTS-W87 03.06
326. 03428Serafin Kacper M13 2004UNTS-W87 03.06
327. 03171Urbankiewicz Kacper M13 2004UNTS-W87 03.06
328. 02677Wierzbicki Witold M13 2004UNTS-W87 03.06
329. 03173Wietrzyński Jakub M13 2004UNTS-W87 03.06
330. 03557Wołek Stanisław M13 2004UNTS-W87 141419903.06 1414199
331. 03981Reck Mateusz M13 2004UKS Reflex Sekcja BnO-S51 88662304.06 886623
332. 03776Zapart Patryk M13 2004UKS Lotna-O27 203695304.06 2036953
333. 03560Marcinkowski Dawid M13 2004UKS Azymut-E71 88721404.06 887214
334. 03877Nowogrodzki Jakub M13 2004UKS Azymut-E71 88721604.06 887216
335. 02578Muller Wiktor M13 2004UMKS Kwidzyn-G03 206768304.06 2067683
336. 02880Soliwoda Mateusz M13 2004UMKS Kwidzyn-G03 208749804.06 2087498
337. 03843Curzytek Kacper M13 2004UKS Azymut Dębów-R22 88665105.06 886651
338. 03844Curzytek Krystian M13 2004UKS Azymut Dębów-R22 88665205.06 886652
339. 03483Wołowiec Daniel M13 2004UKS Azymut Dębów-R22 201648805.06 2016488
340. Kostek Kevin M13 2004UMKS Kwidzyn-G03 33250906.06 332509
..........................: M14 :..........................
341. 03543Osak Maciej M14 2003UKS Traper-Z06 68238419.04 682384
342. 03230Kołodziejczyk Bartłomiej M14 2003UKS Kometa-S28 201696423.04 2016964
343. 03231Kołodziejczyk Łukasz M14 2003UKS Kometa-S28 202614123.04 2026141
344. 03359Towarek Michał M14 2003UKS Kometa-S28 201696523.04 2016965
345. 02390Biolik Emil M14 2003-Indywidualnie Maz 98164402.05 981644
346. 02802Pachnik Stanisław M14 2003UKS Orientpark.pl-D02 139672428.05 1396724
347. 03281Łagoda Franciszek M14 2003MKS MOS-D91 205713730.05 2057137
348. 04001Kędzierski Nataniel M14 2003MKS MOS-D91 201628430.05 2016284
349. 03279Plezia Mikołaj M14 2003MKS MOS-D91 205713430.05 2057134
350. 02141Toborek Jakub M14 2003MKS MOS-D91 803080330.05 8030803
351. 03104Jończy Jakub M14 2003MKS Paulinum-D93 720017631.05 7200176
352. 03102Jurczak Szymon M14 2003MKS Paulinum-D93 207614131.05 2076141
353. 03868Sobiński Adrian M14 2003MKS Paulinum-D93 209992231.05 2099922
354. 03103Zaleski Jakub M14 2003MKS Paulinum-D93 207614231.05 2076142
355. 03445Dobiecki Michał M14 2003KOS BnO-Z01 920133831.05 9201338
356. 03666Kula Mateusz IIM14 2003KOS BnO-Z01 863699631.05 8636996
357. 02127Bartos Zbigniew M14 2003UKS Orientuś-E75 720017201.06 7200172
358. 03929Nowak Michał M14 2003UKS Orientuś-E75 01.06
359. 02837Słomczyński Ignacy M14 2003UKS Orientuś-E75 720016701.06 7200167
360. 03928Sydor Hubert M14 2003UKS Orientuś-E75 01.06
361. 03407Kochańczyk Jakub M14 2003UKS Kometa-S28 203529402.06 2035294
362. 02927Mejza Mateusz M14 2003BUKOS-P01 720018702.06 7200187
363. 02925Mejza Marcin M14 2003BUKOS-P01 720018802.06 7200188
364. 02582Smektała Patryk M14 2003BUKOS-P01 720018602.06 7200186
365. 02757Czernicki Michał M14 2003BKS Wataha-W11 198600303.06 1986003
366. 03757Gondek Jan M14 2003WKS Wawel-K30 211485103.06 2114851
367. 02615Salwiński Jan M14 2003WKS Wawel-K30 88665403.06 886654
368. 03834Tarnawski Jan M14 2003WKS Wawel-K30 211486503.06 2114865
369. 02376Paterek Mikołaj M14 2003HKS Azymut-P58 730045503.06 7300455
370. 02956Marte Igor M14 2003UNTS-W87 03.06
371. 02370Nowak Grzegorz M14 2003UKS Azymut 45-G17 920183404.06 9201834
372. 03494Białasik Mikołaj M14 2003LKO-P40 141200804.06 1412008
373. 03494Rupociński Wojciech M14 2003LKO-P40 141200904.06 1412009
374. 02426Sędłak Michał M14 2003KS OK!Sport-W02 98164104.06 981641
375. 02752Gawryś Radosław M14 2003BKS Wataha-W11 703032004.06 7030320
376. 02855Bielecki Michał M14 2004UKS Siódemka-G14 41897904.06 418979
377. 03477Jacheć Tomasz M14 2003UKS Lotna-O27 203750704.06 2037507
378. 02653Sztranek Jan M14 2003UKS Azymut-E71 140762104.06 1407621
379. 02877Serzhanov Kirill M14 2003UMKS Kwidzyn-G03 21951404.06 219514
380. 03005Roman Szymon M14 2003UKS Azymut Dębów-R22 88665305.06 886653
..........................: OPEN :..........................
381. 00706Pachnik Dariusz OPEN 1969UKS Orientpark.pl-D02 50440828.05 504408
382. Bartkowiak Henryk OPEN 1946-mazowsze 41259829.05 412598
?
383. Szczygieł Marcin OPEN 1971MKS MOS-D91 201630030.05 2016300
384. 01298Jończy Daniel OPEN 1975MKS Paulinum-D93 141101731.05 1411017
385. 03672Sadzikowski Andrzej OPEN 1971KOS BnO-Z01 209069831.05 2090698
386. 01319Mazan Bartłomiej OPEN 1992-WKS Śląsk Wrocław 92100131.05 921001
387. 00228Olbrycht Janusz OPEN 1955-indyw Mazowsze 41212801.06 412128
388. 02584Marciniak Weronika OPEN 2002BUKOS-P01 211515602.06 2115156
389. 03819Smektała Justyna OPEN 1981BUKOS-P01 139752402.06 1397524
390. 02581Mejza Lidia OPEN 2002BUKOS-P01 211515202.06 2115152
391. 00229Olbrycht Anna OPEN 1956-indyw Mazowsze 41237702.06 412377
392. 03143Doliński Grzegorz OPEN 1972BKS Wataha-W11 197205903.06 1972059
393. 01853Galicz Karol OPEN 1986BKS Wataha-W11 777198603.06 7771986
394. 03142Galicz Krystyna OPEN 1951BKS Wataha-W11 195182603.06 1951826
395. 04020Królikiewicz Nina OPEN 2001WKS Wawel-K30 863699303.06 8636993
396. 03191Słońska Zofia OPEN 2002WKS Wawel-K30 207783703.06 2077837
397. 03655Słońska Bogusława OPEN 1976WKS Wawel-K30 141420003.06 1414200
398. 00091Górnicka-Antonowicz Anna OPEN 1968UNTS-W87 89501503.06 895015
399. 02688Krasuski Marcin OPEN 1972-orienteering.waw.pl 720276404.06 7202764
400. Prais Anna OPEN 1981LKO-P40 88916704.06 889167
401. Kaczmarek Anna OPEN 1986LKO-P40 88926204.06 889262
402. Łukaszyk Sylwia OPEN 1977LKO-P40 141988004.06 1419880
403. 00328Mazan Aleksandra OPEN 1995UKS Traper-Z06 910130804.06 9101308
404. Dudziak Karolina OPEN 1978LKO-P40 88926104.06 889261
405. 01696Seidel Julia IOPEN 1999HKS Azymut-P58 280112604.06 2801126
406. 01222Nowak Barbara OPEN 1970HKS Azymut-P58 99788904.06 997889
407. 00193Paterek Honorata OPEN 1974HKS Azymut-P58 04.06
408. 03150Nowakowski Maciej OPEN 2002BKS Wataha-W11 198600104.06 1986001
409. 02118Ogdowski Bartłomiej IOPEN 2000UKS Siódemka-G14 141095206.06 1410952
410. 00339Biniecka Małgorzata OPEN 1987UKS Azymut-E71 50500204.06 505002
411. 03558Gąsiorowski Adam OPEN 1989UKS Azymut-E71 88722404.06 887224
412. 02953Konc Katarzyna OPEN 1975UKS Azymut-E71 720277804.06 7202778
413. 02651Krempińska Julia OPEN 2003UKS Azymut-E71 864090804.06 8640908
414. Wąsiewicz Piotr OPEN 1970-ind. 141871704.06 1418717
?
415. Wąsiewicz Marzena OPEN 1970-ind. 141871304.06 1418713
?
416. Banasiak Marcin OPEN 1973-indywidualnie 999197304.06 9991973
?
417. Ciećwierz Sławomir OPEN 1978- 204131804.06 2041318
?
418. Parfianowicz Marcin OPEN 1963-ind 99999904.06 999999
?
419. 03251Lisiak Paweł OPEN 1974UKS Orientuś-E75 05.06
420. 03294Młynarczyk Piotr OPEN 1964UKS Orientuś-E75 715026405.06 7150264
421. 03930Nowak Paweł OPEN 1977UKS Orientuś-E75 05.06
422. 02438Rzeńca Piotr OPEN 1970UKS Orientuś-E75 05.06
423. 02374Piwowar Lidia OPEN 2002HKS Azymut-P58 280112305.06 2801123
424. 02691Trykozko Urszula OPEN 1969-Stowarzyszenie Team 90042406.06 900424
425. 02223Mazurek Agnieszka IOPEN 2001WKS Śląsk-D95 720369606.06 7203696
426. 00715Sokalski Dariusz OPEN 1984-KU AZS WAT 88896906.06 888969
427. Biolik Agnieszka OPEN 1977-indywidualnie 819778706.06 8197787
?
428. Biolik Grzegorz OPEN 1976-Indywidualnie 77032706.06 770327
?
429. 02347Śliwczyńska Ilona OPEN 1978-indywidualnie 712127806.06 7121278
430. 02611Leśnicka Agnieszka OPEN 2002UKS Azymut Dębów-R22 720370206.06 7203702

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies