Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski (2017-06-16)
..........................: K10 :..........................
1. 03314Borek Alicja K10 2007UKS Traper-Z06 203530019.04 2035300
2. 03887Miłaszewicz Magdalena K10 2007UKS Traper-Z06 68238119.04 682381
3. 03546Włodarczyk Wiktoria K10 2008UKS Traper-Z06 55347419.04 553474
4. 03740Halewicz Julia K10 2007UKS Orientpark.pl-D02 202500128.05 2025001
5. 03739Szeliga Sonia K10 2007UKS Orientpark.pl-D02 832112328.05 8321123
6. 03322Zawada Marcelina K10 2007UKS Orientpark.pl-D02 202501228.05 2025012
7. 02911Szczygieł Hanna K10 2007MKS MOS-D91 201628330.05 2016283
8. 03962Kula Maja K10 2007KOS BnO-Z01 139446731.05 1394467
9. 03958Matyja Weronika K10 2007KOS BnO-Z01 139444131.05 1394441
10. 03960Mikuła Daria K10 2007KOS BnO-Z01 139444031.05 1394440
11. 03959Mikuła Iga K10 2007KOS BnO-Z01 139448831.05 1394488
12. 03573Łącka Julia K10 2007UKS OSiR-W81 33829802.06 338298
13. Wasilewska Olga K10 2008UKS OSiR-W81 34598202.06 345982
14. 03613Sikora Sandra K10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106402.06 2801064
15. 03615Zabawa Emilia K10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105802.06 2801058
16. 03611Podgórska Marta K10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105902.06 2801059
17. 03923Dudek Milena K10 2008UKS Patria-K31 41336702.06 413367
18. 03622Fitrzyk Magdalena K10 2007UKS Patria-K31 88635202.06 886352
19. 03924Mamala Magdalena K10 2007UKS Patria-K31 88635402.06 886354
20. 03627Matląg Katarzyna K10 2007UKS Patria-K31 41336402.06 413364
21. 03629Odroniec Sandra K10 2008UKS Patria-K31 41235902.06 412359
22. 03632Zelek Martyna K10 2008UKS Patria-K31 88635702.06 886357
23. 03646Biskupska Julia K10 2008WKS Wawel-K30 211487003.06 2114870
24. 03936Hałucha Milena K10 2007WKS Wawel-K30 211486103.06 2114861
25. 04022Moszkowicz Julia K10 2008WKS Wawel-K30 211485503.06 2114855
26. 03651Niessner Pola K10 2007WKS Wawel-K30 863504703.06 8635047
27. 03938Olejnik Jaśmina K10 2008WKS Wawel-K30 211486203.06 2114862
28. 04023Oliinyk Yelyzaveta K10 2008WKS Wawel-K30 211486303.06 2114863
29. 03190Słońska Antonina K10 2007WKS Wawel-K30 207445303.06 2074453
30. 03676Socha Barbara K10 2007WKS Wawel-K30 211486003.06 2114860
31. 04039Bauta Zofia K10 2008HKS Azymut-P58 41241403.06 412414
32. 04040Franc Antonina K10 2008HKS Azymut-P58 34598103.06 345981
33. 03574Klecha Weronika K10 2007HKS Azymut-P58 41241803.06 412418
34. 03575Miś Milena K10 2009HKS Azymut-P58 41241603.06 412416
35. Wojdowska Julia K10 2007HKS Azymut-P58 41242003.06 412420
36. Kuzak Zofia K10 2007HKS Azymut-P58 41240303.06 412403
37. 03856Chabiera Filomena K10 2007UNTS-W87 140827103.06 1408271
38. 03784Kędzierska Zuzanna K10 2007UNTS-W87 464443303.06 4644433
39. 03785Korzeniowska Zofia K10 2007UNTS-W87 464444303.06 4644443
40. 03786Kozłowska Maja K10 2007UNTS-W87 464444003.06 4644440
41. 03789Krzosek Klementyna K10 2007UNTS-W87 464443603.06 4644436
42. 03554Mianowska Antonina K10 2007UNTS-W87 140826103.06 1408261
43. Waligóra Alicja K10 2007LKO-P40 141987104.06 1419871
44. Kotłowska Julia K10 2007UKS Lotna-O27 203750404.06 2037504
45. Kotłowska Sonia K10 2007UKS Lotna-O27 203750504.06 2037505
46. Zapart Julia K10 2007UKS Lotna-O27 139257204.06 1392572
47. Wąsiewicz Urszula K10 2007-ind. 141871804.06 1418718
?
48. 03360Wejtko Diana K10 2007UMKS Kwidzyn-G03 141397504.06 1413975
49. Witońska Weronika K10 2007UMKS Kwidzyn-G03 33254604.06 332546
..........................: K10N :..........................
50. 03702Nowak Zofia K10N 2008-KS Hades 206784030.05 2067840
51. 04012Wysocka Michalina K10N 2010MKS MOS-D91 201629901.06 2016299
52. Podgórska Gabriela K10N 2009KS Kościelec Chrzanów-K48 41336902.06 413369
53. Pietrowska Zuzanna K10N 2008LKO-P40 141987204.06 1419872
54. Andrzejak Zuzanna K10N 2008LKO-P40 141987604.06 1419876
55. Bielecka Marta K10N 2008UKS Siódemka-G14 36181804.06 361818
56. Kostek Kinga K10N 2008UMKS Kwidzyn-G03 33250804.06 332508
57. Łysoń Łucja K10N 2008UKS Siódemka-G14 21918106.06 219181
58. Szmidtka Martyna K10N 2008UKS Siódemka-G14 21918606.06 219186
..........................: K10R :..........................
59. 03815Klimkowska Maria K10R 2009BUKOS-P01 211515402.06 2115154
60. Kmiecik Gabryjela K10R 2012BUKOS-P01 211515502.06 2115155
61. Paterek Hanna K10R 2009HKS Azymut-P58 34598503.06 345985
62. Wójtowicz Hanna K10R 2010UNTS-W87 471450303.06 4714503
63. Dżumaga Sara K10R 2009LKO-P40 88916504.06 889165
64. Pietrowska Matylda K10R 2009LKO-P40 211344404.06 2113444
65. Klecha Alicja K10R 2010HKS Azymut-P58 41240104.06 412401
..........................: K11 :..........................
66. 02461Polewka Julianna K11 2006UKS Kometa-S28 202137723.04 2021377
67. 03031Wrzyszcz Weronika K11 2006UKS Orlik Rajbrot-K35 142064210.05 1420642
68. 03321Kowalczyk Honorata K11 2006UKS Orientpark.pl-D02 202501328.05 2025013
69. 02912Banasiak Anna K11 2006MKS MOS-D91 999200630.05 9992006
70. 04000Jordan Oliwia K11 2006MKS MOS-D91 206772101.06 2067721
71. 03756Borkowska Lena K11 2006UKS OSiR-W81 41216602.06 412166
72. 03366Dzwonkowska Paulina K11 2006UKS OSiR-W81 41896102.06 418961
73. Żółkiewicz Agnieszka K11 2006UKS Kometa-S28 202614202.06 2026142
74. 03654Siek Barbara K11 2006WKS Wawel-K30 211486403.06 2114864
75. 04045Golinowska Aleksandra K11 2006HKS Azymut-P58 34600903.06 346009
76. 03257Hajduk Maria K11 2006HKS Azymut-P58 99785303.06 997853
77. 03262Młynkowa Karolina K11 2006HKS Azymut-P58 41242103.06 412421
78. 03576Miś Natalia K11 2006HKS Azymut-P58 41242203.06 412422
79. 03579Murek Emilia K11 2006HKS Azymut-P58 41241903.06 412419
80. 03264Pieśniak Patrycja K11 2006HKS Azymut-P58 42308303.06 423083
81. Rzyska Zofia K11 2006HKS Azymut-P58 42307803.06 423078
82. Foterek Marta K11 2006HKS Azymut-P58 41241303.06 412413
83. 03777Białoń Maria K11 2006UNTS-W87 211102703.06 2111027
84. 03778Dopierała Dominika K11 2006UNTS-W87 464444603.06 4644446
85. 03780Dudzińska Aniela K11 2006UNTS-W87 464443703.06 4644437
86. 03787Krolska Dominika K11 2006UNTS-W87 464442403.06 4644424
87. 03791Lisiecka Klara K11 2006UNTS-W87 464443803.06 4644438
88. 02858Nowak Anna K11 2006UKS Azymut 45-G17 88665604.06 886656
89. 03121Ukleja Patrycja K11 2006UKS Azymut 45-G17 88666704.06 886667
90. 03812Mikołajczak Iga K11 2006LKO-P40 141987404.06 1419874
91. 03858Prais Julia K11 2006LKO-P40 141987304.06 1419873
92. 03857Markowska Natalia K11 2006LKO-P40 141987304.06 1419873
93. vacat 1 K11 2006UKS Azymut 45-G17 208632804.06 2086328
94. Ciećwierz Weronika K11 2006-INDYWIDUALNIE 910264204.06 9102642
?
95. Markowska Apolonia K11 2006- 910263204.06 9102632
?
96. 03818Siniecka Katarzyna K11 2006BUKOS-P01 211515805.06 2115158
97. Nowak Anna K11 2006BUKOS-P01 211515105.06 2115151
..........................: K12 :..........................
98. 03545Szczurko Paulina K12 2005UKS Traper-Z06 68238519.04 682385
99. 03323Zawada Karolina K12 2005UKS Orientpark.pl-D02 202501528.05 2025015
100. Kulka Wiktoria K12 2005UKS Orientpark.pl-D02 202500228.05 2025002
101. 04004Masłowska Oliwia K12 2005MKS MOS-D91 201629230.05 2016292
102. 03827Kusztelska Natalia K12 2005KOS BnO-Z01 139445731.05 1394457
103. 03047Gielec Julia K12 2005UKS Orientuś-E75 88723401.06 887234
104. Seń Rozalia K12 2005-Warszawa 141118001.06 1411180
?
105. 03686Janczara Natalia K12 2005MKS MOS-D91 201629601.06 2016296
106. 04003Maciejewska Agata K12 2005MKS MOS-D91 201628101.06 2016281
107. 03609Lechowska Agata K12 2005KS Kościelec Chrzanów-K48 280106602.06 2801066
108. Kochoń Julia K12 2005UKS Kometa-S28 201695502.06 2016955
109. 03061Chmielarz Sandra K12 2005UKS Arkady-P35 201619403.06 2016194
110. 04033Stefańska Agnieszka K12 2005UKS Arkady-P35 203782903.06 2037829
111. 03193Królikiewicz Hanna K12 2005WKS Wawel-K30 910267503.06 9102675
112. 04021Kurtycz Natalia K12 2005WKS Wawel-K30 211485303.06 2114853
113. 03832Lamparska Maja K12 2005WKS Wawel-K30 211485403.06 2114854
114. 03937Michno Marta K12 2005WKS Wawel-K30 211485903.06 2114859
115. 03763Moszkowicz Anna K12 2005WKS Wawel-K30 211485603.06 2114856
116. 03256Dreier Anna K12 2005HKS Azymut-P58 50508303.06 505083
117. 04041Jąder Sandra K12 2006HKS Azymut-P58 99782303.06 997823
118. 03259Karkut Estera K12 2005HKS Azymut-P58 50508403.06 505084
119. 03261Michalewicz Alicja K12 2005HKS Azymut-P58 99782403.06 997824
120. 03166Lipka Maria K12 2005UNTS-W87 464445303.06 4644453
121. 03311Rogala Nina K12 2005UNTS-W87 464445203.06 4644452
122. 03170Swobodzińska Aniela K12 2005UNTS-W87 464445103.06 4644451
123. 03295Melzer Anna K12 2005UKS Siódemka-G14 41892004.06 418920
124. 03391Pupiec Agata K12 2005UKS Siódemka-G14 34994204.06 349942
125. 03563Kędzior Alicja K12 2005UMKS Kwidzyn-G03 21951504.06 219515
126. 02764Muller Iga K12 2005UMKS Kwidzyn-G03 207783504.06 2077835
127. 03845Kiełb Patrycja K12 2005UKS Azymut Dębów-R22 202384405.06 2023844
..........................: K13 :..........................
128. 02910Urban Aneta K13 2004UKS Traper-Z06 68239228.04 682392
129. 03218Majewska Maja K13 2004PUKS Młode Orły-W03 30068820.04 300688
130. 03406Leśniak Matylda K13 2004UKS Kometa-S28 203517723.04 2035177
131. 03324Kowalczyk Wiktoria K13 2004UKS Orientpark.pl-D02 202501428.05 2025014
132. 02221Banasiak Joanna K13 2004MKS MOS-D91 999200430.05 9992004
133. 03684Winiarska Kaja K13 2004MKS MOS-D91 201628730.05 2016287
134. 03685Graba Weronika K13 2004MKS MOS-D91 201628901.06 2016289
135. 03683Sienicz Klaudia K13 2004MKS MOS-D91 201629301.06 2016293
136. 03397Fijałkowska Klaudia K13 2004UKS OSiR-W81 33829402.06 338294
137. 02781Powichrowska Ilona K13 2004UKS OSiR-W81 88967202.06 889672
138. 03076Sobiepanek Zuzanna K13 2004UKS OSiR-W81 33829302.06 338293
139. 02867Rajca Luiza K13 2004KS Kościelec Chrzanów-K48 280106502.06 2801065
140. 03749Czachura Anna K13 2004UKS Patria-K31 207783602.06 2077836
141. 03060Dobroś Aleksandra K13 2004UKS Arkady-P35 55348003.06 553480
142. 03158Dolińska Julia K13 2004BKS Wataha-W11 198600403.06 1986004
143. 03484Gonda Julia K13 2004HKS Azymut-P58 720018203.06 7200182
144. 03912Kapska Nina K13 2004HKS Azymut-P58 50508203.06 505082
145. 03864Skrzypczak Marika K13 2004HKS Azymut-P58 720018003.06 7200180
146. 03814Szkudlarska Weronika K13 2004LKO-P40 141201004.06 1412010
147. 03859Zendran Maja K13 2004LKO-P40 141987704.06 1419877
148. 03978Muras Dominika K13 2004UKS Reflex Sekcja BnO-S51 204816804.06 2048168
149. 03774Łukasik Aleksandra K13 2004UKS Lotna-O27 203695004.06 2036950
150. 03771Burak Natalia K13 2004UKS Lotna-O27 203695204.06 2036952
151. 03363Perfikowska Hanna K13 2004UMKS Kwidzyn-G03 207783404.06 2077834
152. 03724Skorupa Maja K13 2004-Górzanka 42877504.06 428775
153. 03413Kiełb Wiktoria K13 2004UKS Azymut Dębów-R22 201583405.06 2015834
..........................: K14 :..........................
154. 02575Gradek Zuzanna K14 2003UKS Traper-Z06 910130919.04 9101309
155. 02576Kmieć Zuzanna K14 2003UKS Traper-Z06 68239519.04 682395
156. 03317Przeszłowska Hanna K14 2003UKS Traper-Z06 197020919.04 1970209
157. 03217Zielińska Oliwia K14 2003PUKS Młode Orły-W03 43190820.04 431908
158. 03478Ogrodnik Magdalena K14 2003LUKS Azymek-O47 139259016.05 1392590
159. 03726Oleśniewicz Nina K14 2003LUKS Azymek-O47 139257616.05 1392576
160. 03325Piecek Emilia K14 2003UKS Orientpark.pl-D02 202500428.05 2025004
161. 02222Mazurek Joanna K14 2003MKS MOS-D91 201629430.05 2016294
162. 03491Sudoł Hanna K14 2003MKS MOS-D91 205713330.05 2057133
163. 02922Nowak Maria K14 2003-KS Hades 206783930.05 2067839
164. 03453Sadzikowska Magdalena K14 2003KOS BnO-Z01 209068931.05 2090689
165. 03503Berlińska Paulina K14 2003UKS Orientuś-E75 88724301.06 887243
166. 03854Doreń Wiktoria K14 2003UKS Orientuś-E75 88724401.06 887244
167. 03048Gola Martyna K14 2003UKS Orientuś-E75 88723801.06 887238
168. 03748Bąba Oliwia K14 2003UKS Patria-K31 41217302.06 412173
169. 02149Zelek Klaudia K14 2003UKS Patria-K31 88635102.06 886351
170. 02830Biernaczyk Aleksandra K14 2003BUKOS-P01 211515302.06 2115153
171. 02827Jurdeczka Kinga K14 2003BUKOS-P01 720005702.06 7200057
172. 03058Przygoda Klaudia K14 2003UKS Arkady-P35 89523903.06 895239
173. 02748Dolińska Zuzanna K14 2003BKS Wataha-W11 706040303.06 7060403
174. 03762Łabuzek Marta K14 2003WKS Wawel-K30 211485803.06 2114858
175. 02395Gąsienica-Samek Anna K14 2003UNTS-W87 140826803.06 1408268
176. 02409Nitsch Aleksandra K14 2003UNTS-W87 828080303.06 8280803
177. Rupocińska Magdalena K14 2003LKO-P40 141200804.06 1412008
178. 02741Pesta Anna K14 2003UKS Azymut 45-G17 50220904.06 502209
179. 03813Rabiega Wiktoria K14 2003LKO-P40 141987904.06 1419879
180. 03975Banialis Amelia K14 2003UKS Reflex Sekcja BnO-S51 202384704.06 2023847
181. Zdziebłowska Natalia K14 2003UKS Reflex Sekcja BnO-S51 88917104.06 889171
182. Spandel Nadia K14 2003UKS Reflex Sekcja BnO-S51 204389204.06 2043892
183. 02854Rutkowska Magdalena K14 2003UKS Siódemka-G14 910264004.06 9102640
184. 02649Kołodziejczyk Marta K14 2003UKS Azymut-E71 88669804.06 886698
185. 03871Ziółkowska Oliwia K14 2003PUKS Młode Orły-W03 41239905.06 412399
186. Orzechowska Aleksandra K14 2003UKS Azymut Dębów-R22 201583305.06 2015833
..........................: M10 :..........................
187. 03542Gradek Mateusz M10 2007UKS Traper-Z06 68238719.04 682387
188. 04002Kociuba Wiktor M10 2008MKS MOS-D91 205713630.05 2057136
189. 03963Frąckowiak Tymon M10 2007KOS BnO-Z01 139443531.05 1394435
190. 03965Sporny Hubert M10 2007KOS BnO-Z01 139440731.05 1394407
191. 03926Ciupa Jan M10 2008UKS Orientuś-E75 41212101.06 412121
192. 03711Młynarczyk Maksymilian M10 2007UKS Orientuś-E75 41234701.06 412347
193. 03712Rzeńca Tomasz M10 2008UKS Orientuś-E75 41237501.06 412375
194. 03932Ziółkiewicz Jan M10 2007UKS Orientuś-E75 41218901.06 412189
195. Seń Mikołaj M10 2007-Warszawa 141871201.06 1418712
?
196. 03602Chodlewski Antoni M10 2008KS Kościelec Chrzanów-K48 280106702.06 2801067
197. 03616Zychowicz Krystian M10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105702.06 2801057
198. 03621Duplak Maciej M10 2007UKS Patria-K31 41335702.06 413357
199. 03624Król Maksymilian M10 2008UKS Patria-K31 41335302.06 413353
200. 03625Kurnyta Dawid M10 2009UKS Patria-K31 41336202.06 413362
201. 03628Mordarski Oskar M10 2008UKS Patria-K31 41336502.06 413365
202. 03631Zelek Filip M10 2009UKS Patria-K31 41336602.06 413366
203. Bałaziński Antoni M10 2009UKS Patria-K31 02.06
204. 03608Klakla Kacper M10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280105603.06 2801056
205. 03610Ludwin Jakub M10 2007KS Kościelec Chrzanów-K48 280106903.06 2801069
206. Olejnik Mkołaj M10 2007BKS Wataha-W11 198600803.06 1986008
207. 04019Królikiewicz Jeremi M10 2009WKS Wawel-K30 141397903.06 1413979
208. 03939Tarnowski Przemysław M10 2007WKS Wawel-K30 201694603.06 2016946
209. 04046Golinowski Piotr M10 2009HKS Azymut-P58 34600503.06 346005
210. 03578Murawski Rafał M10 2007HKS Azymut-P58 34601003.06 346010
211. 03865Wyrwa Tobiasz M10 2007HKS Azymut-P58 42309003.06 423090
212. 03779Drosik Marcel M10 2007UNTS-W87 464444503.06 4644445
213. 03782Gajda Ignacy M10 2007UNTS-W87 464443403.06 4644434
214. 03783Hajkowski Olaf M10 2007UNTS-W87 464442103.06 4644421
215. 03788Krzosek Bruno M10 2007UNTS-W87 464442503.06 4644425
216. 03798Świtała Michał M10 2007UNTS-W87 464442603.06 4644426
217. 03799Tandejko Radosław M10 2007UNTS-W87 464442903.06 4644429
218. 03800Wierzbicki Grzegorz M10 2007UNTS-W87 464444103.06 4644441
219. 03120Ukleja Krzysztof M10 2008UKS Azymut 45-G17 88665904.06 886659
220. 03772Dammfeld Adam M10 2007UKS Lotna-O27 203751004.06 2037510
221. Konopka Tomasz M10 2007UKS Lotna-O27 203695104.06 2036951
222. Kipka Mateusz M10 2007UKS Lotna-O27 203750804.06 2037508
223. 03559Krempiński Franciszek M10 2007UKS Azymut-E71 126070304.06 1260703
224. 03879Wiśniewski Jakub M10 2007UKS Azymut-E71 88724504.06 887245
225. 03921Dreger Jan M10 2009UMKS Kwidzyn-G03 33251804.06 332518
226. 03764Droń Wiktor M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 210394904.06 2103949
227. 03915Grajewski Jakub M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 21952404.06 219524
228. 03920Gutkowski Samuel M10 2008UMKS Kwidzyn-G03 21952204.06 219522
229. 03913Jankiewicz Radosław M10 2008UMKS Kwidzyn-G03 33263304.06 332633
230. 03569Pękal Mikołaj M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395404.06 2103954
231. 03568Perfikowski Paweł M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 209068604.06 2090686
232. 03922Poteracki-Bendarczyk Igor M10 2008UMKS Kwidzyn-G03 33252104.06 332521
233. 03570Rygielski Wiktor M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 210394304.06 2103943
234. 03567Zaremba Adam M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 210395004.06 2103950
235. 03765Słomczyński Filip M10 2007UKS Orientuś-E75 41259904.06 412599
236. 03919Klamecki Antoni M10 2007UMKS Kwidzyn-G03 21951206.06 219512
237. 03701Zieliński Tomek M10 2007-KS Hades 206783606.06 2067836
..........................: M10N :..........................
238. 03603Chodlewski Szymon M10N 2008KS Kościelec Chrzanów-K48 88635002.06 886350
239. Ratajczak Filip M10N 2009HKS Azymut-P58 42307303.06 423073
240. Kazimierczak Feliks M10N 2008UNTS-W87 88667203.06 886672
241. 03580Murek Marcin M10N 2009HKS Azymut-P58 34599904.06 345999
242. Mieszko Chachurski M10N 2007-UNTS 6795004.06 67950
?
243. Kaszkiewicz Tymon M10N 2009UKS Azymut 45-G17 208632604.06 2086326
..........................: M10R :..........................
244. Chachurski Mieszko M10R 2007-UNTS 6495004.06 64950
?
245. Filipczak-Dudziak Andrzej M10R 2009LKO-P40 41228104.06 412281
246. Wiśniewski Adam M10R 2010UKS Azymut-E71 140308604.06 1403086
..........................: M11 :..........................
247. 03073Pachnik Jędrzej M11 2006UKS Orientpark.pl-D02 139672528.05 1396725
248. Dwojak Gracjan M11 2006UKS Orientpark.pl-D02 0197928.05 01979
249. 03271Kurzyp Michał M11 2006MKS MOS-D91 205713930.05 2057139
250. 03867Jurczak Miłosz M11 2006MKS Paulinum-D93 209992331.05 2099923
251. 03664Kotkowiak Bartosz M11 2006KOS BnO-Z01 920134331.05 9201343
252. 03296Łącki Jakub M11 2006UKS OSiR-W81 33829502.06 338295
253. 03618Bałaziński Karol M11 2006UKS Patria-K31 41213802.06 412138
254. 03260Michalczak Paweł M11 2006HKS Azymut-P58 42307403.06 423074
255. 03270Włodarczyk Łukasz M11 2006HKS Azymut-P58 42308603.06 423086
256. 03781Dudziński Patryk M11 2006UNTS-W87 464442303.06 4644423
257. 02573Gąsienica-Samek Adam M11 2006UNTS-W87 140826703.06 1408267
258. 03792Michalski Mikołaj M11 2006UNTS-W87 464443203.06 4644432
259. 03794Siwiorek Mikołaj M11 2006UNTS-W87 464442203.06 4644422
260. 03796Sobczyk Jeremi M11 2006UNTS-W87 464443903.06 4644439
261. 03795Sobczyk Jakub M11 2006UNTS-W87 464442703.06 4644427
262. 03801Wojda Michał M11 2006UNTS-W87 464443003.06 4644430
263. 03941Ciechanowicz Mikołaj M11 2006UKS Azymut 45-G17 208632104.06 2086321
264. 03898Grzybowski Maciej M11 2006UKS Azymut 45-G17 208632204.06 2086322
265. 03900Miłkowski Jakub M11 2006UKS Azymut 45-G17 208632304.06 2086323
266. Kilichowski Kacper M11 2006UKS Azymut 45-G17 208632404.06 2086324
267. 03811Łukaszyk Maksymilian M11 2006LKO-P40 141987704.06 1419877
268. Filipczak-Dudziak Bartosz M11 2006LKO-P40 211575404.06 2115754
269. Mielcarek Krzysztof M11 2006HKS Azymut-P58 41240204.06 412402
270. Stopczyński Bartosz M11 2006BKS Wataha-W11 198600604.06 1986006
271. Kleinszmidt Michał M11 2006UKS Azymut 45-G17 208632704.06 2086327
272. Burak Łukasz M11 2006UKS Lotna-O27 139473704.06 1394737
273. 03562Sztranek Maciej M11 2006UKS Azymut-E71 204389004.06 2043890
274. 03564Gajewski Marceli M11 2006UMKS Kwidzyn-G03 21951304.06 219513
275. 03700Bultrowicz Tymoteusz M11 2006-KS HADES 206783306.06 2067833
..........................: M12 :..........................
276. 03823Marszałek Patryk M12 2005UKS Kometa-S28 203231923.04 2032319
277. 03030Jarząbski Bartłomiej M12 2005UKS Orlik Rajbrot-K35 142064310.05 1420643
278. 03968Kwiatkowski Olaf M12 2005KOS BnO-Z01 139446531.05 1394465
279. 03451Pawłowski Leon M12 2005KOS BnO-Z01 920134831.05 9201348
280. 03049Lisiak Adam M12 2005UKS Orientuś-E75 864092801.06 8640928
281. 04011Ważny Artur M12 2005MKS MOS-D91 201628201.06 2016282
282. 03907Dąbrowski Karol M12 2005UKS OSiR-W81 41216402.06 412164
283. 03502Majowski Jan M12 2005UKS OSiR-W81 33829702.06 338297
284. 02780Podworski Kacper M12 2005UKS OSiR-W81 41896002.06 418960
285. 03841Tywonek Jan M12 2005UKS OSiR-W81 41896402.06 418964
286. 02779Wasilewski Mikołaj M12 2005UKS OSiR-W81 33830002.06 338300
287. 03468Nyga Juliusz M12 2005UKS Kometa-S28 202138002.06 2021380
288. Jadczyk Mikołaj M12 2005UKS Kometa-S28 203387102.06 2033871
289. 03860Kaczocha Mikołaj M12 2005UKS Arkady-P35 201619303.06 2016193
290. 03861Obsadny Paweł M12 2005UKS Arkady-P35 201620703.06 2016207
291. 03863Szczęsny Michał M12 2005UKS Arkady-P35 201619503.06 2016195
292. 03201Żesławski Jakub M12 2005WKS Wawel-K30 911977903.06 9119779
293. 02991Wójcik Paweł M12 2005WKS Wawel-K30 141514403.06 1415144
294. 03394Westa Jakub M12 2005UKS Siódemka-G14 04.06
295. Leśniak Tomasz M12 2005WKS Wawel-K30 03.06
296. Leśniak Jan M12 2005WKS Wawel-K30 03.06
297. 02897Cupryś Amadeusz M12 2005HKS Azymut-P58 730045603.06 7300456
298. 03910Górniaczyk Michał M12 2005HKS Azymut-P58 42307503.06 423075
299. 03265Placek Tymoteusz M12 2005HKS Azymut-P58 42308203.06 423082
300. 02385Antonowicz Jan M12 2005UNTS-W87 863618803.06 8636188
301. 03163Gajda Tymon M12 2005UNTS-W87 41212603.06 412126
302. 03164Hajkowicz Filip M12 2005UNTS-W87 30061503.06 300615
303. 03165Lewandowski Jakub M12 2005UNTS-W87 140825703.06 1408257
304. 03167Lubczyński Maciej M12 2005UNTS-W87 140826403.06 1408264
305. 03224Mrugacz Szymon M12 2005UNTS-W87 41247403.06 412474
306. 03172Wieczorek Hubert M12 2005UNTS-W87 140827503.06 1408275
307. Wąsiewicz Jerzy M12 2005-ind. 141871104.06 1418711
?
308. 03918Chmielowski Bartosz M12 2005UMKS Kwidzyn-G03 21953904.06 219539
309. 03572Gostkiewicz Mateusz M12 2005UMKS Kwidzyn-G03 211102904.06 2111029
310. Gaffke BRUNO M12 2005- 204131504.06 2041315
?
..........................: M13 :..........................
311. 03319Udycz Jonasz M13 2004UKS Traper-Z06 55346128.04 553461
312. 03719Skowron Wojciech M13 2004UKS Kometa-S28 203528823.04 2035288
313. 03725Kubicki Jakub M13 2004LUKS Azymek-O47 139257316.05 1392573
314. 03680Lubryka Krzysztof M13 2004MKS MOS-D91 201628630.05 2016286
315. 03727Staszak Tomasz M13 2004MKS Paulinum-D93 88967831.05 889678
316. 03443Czyński Miłosz M13 2004KOS BnO-Z01 920134931.05 9201349
317. 03665Kotkowiak Piotr M13 2004KOS BnO-Z01 920134231.05 9201342
318. 03674Vlasiuk Yaroslav M13 2004KOS BnO-Z01 920134631.05 9201346
319. 03682Godek Damian M13 2004MKS MOS-D91 201628501.06 2016285
320. 03759Sobiepanek Maksymilian M13 2004UKS OSiR-W81 41216102.06 412161
321. 03635Kawala Patryk M13 2004KS Kościelec Chrzanów-K48 88634302.06 886343
322. 02871Trębacz Antoni M13 2004KS Kościelec Chrzanów-K48 280106802.06 2801068
323. 03862Oczkowski Kacper M13 2004UKS Arkady-P35 201619703.06 2016197
324. 03947Husak Patryk M13 2004BKS Wataha-W11 198600503.06 1986005
325. 03200Żesławski Mateusz M13 2004WKS Wawel-K30 911922903.06 9119229
326. 02380Brożyński Oliwier M13 2004HKS Azymut-P58 84266003.06 842660
327. 03162Chojka Krzysztof M13 2004UNTS-W87 41245303.06 412453
328. 03427Drosik Oskar M13 2004UNTS-W87 33263203.06 332632
329. 03168Malinowski Michał M13 2004UNTS-W87 20041903.06 200419
330. 03169Prusiński Kacper M13 2004UNTS-W87 140826503.06 1408265
331. 03428Serafin Kacper M13 2004UNTS-W87 41217103.06 412171
332. 03171Urbankiewicz Kacper M13 2004UNTS-W87 41249203.06 412492
333. 02677Wierzbicki Witold M13 2004UNTS-W87 30066603.06 300666
334. 03557Wołek Stanisław M13 2004UNTS-W87 141419903.06 1414199
335. 03981Reck Mateusz M13 2004UKS Reflex Sekcja BnO-S51 88662304.06 886623
336. 03776Zapart Patryk M13 2004UKS Lotna-O27 203695304.06 2036953
337. 03560Marcinkowski Dawid M13 2004UKS Azymut-E71 88721404.06 887214
338. 03877Nowogrodzki Jakub M13 2004UKS Azymut-E71 88721604.06 887216
339. 02578Muller Wiktor M13 2004UMKS Kwidzyn-G03 206768304.06 2067683
340. 02880Soliwoda Mateusz M13 2004UMKS Kwidzyn-G03 208749804.06 2087498
341. 03843Curzytek Kacper M13 2004UKS Azymut Dębów-R22 88665105.06 886651
342. 03844Curzytek Krystian M13 2004UKS Azymut Dębów-R22 88665205.06 886652
343. 03483Wołowiec Daniel M13 2004UKS Azymut Dębów-R22 201648805.06 2016488
344. Kostek Kevin M13 2004UMKS Kwidzyn-G03 33250906.06 332509
..........................: M14 :..........................
345. 03543Osak Maciej M14 2003UKS Traper-Z06 68238419.04 682384
346. 03230Kołodziejczyk Bartłomiej M14 2003UKS Kometa-S28 201696423.04 2016964
347. 03231Kołodziejczyk Łukasz M14 2003UKS Kometa-S28 202614123.04 2026141
348. 03359Towarek Michał M14 2003UKS Kometa-S28 201696523.04 2016965
349. 02390Biolik Emil M14 2003-Indywidualnie Maz 98164402.05 981644
350. 02802Pachnik Stanisław M14 2003UKS Orientpark.pl-D02 139672428.05 1396724
351. 03281Łagoda Franciszek M14 2003MKS MOS-D91 205713730.05 2057137
352. 04001Kędzierski Nataniel M14 2003MKS MOS-D91 201628430.05 2016284
353. 03279Plezia Mikołaj M14 2003MKS MOS-D91 205713430.05 2057134
354. 02141Toborek Jakub M14 2003MKS MOS-D91 803080330.05 8030803
355. 03104Jończy Jakub M14 2003MKS Paulinum-D93 720017631.05 7200176
356. 03102Jurczak Szymon M14 2003MKS Paulinum-D93 207614131.05 2076141
357. 03868Sobiński Adrian M14 2003MKS Paulinum-D93 209992231.05 2099922
358. 03103Zaleski Jakub M14 2003MKS Paulinum-D93 207614231.05 2076142
359. 03445Dobiecki Michał M14 2003KOS BnO-Z01 920133831.05 9201338
360. 03666Kula Mateusz IIM14 2003KOS BnO-Z01 863699631.05 8636996
361. 02127Bartos Zbigniew M14 2003UKS Orientuś-E75 720017201.06 7200172
362. 03929Nowak Michał M14 2003UKS Orientuś-E75 720016901.06 7200169
363. 02837Słomczyński Ignacy M14 2003UKS Orientuś-E75 720016701.06 7200167
364. 03928Sydor Hubert M14 2003UKS Orientuś-E75 41219101.06 412191
365. 03407Kochańczyk Jakub M14 2003UKS Kometa-S28 203529402.06 2035294
366. 02927Mejza Mateusz M14 2003BUKOS-P01 720018702.06 7200187
367. 02925Mejza Marcin M14 2003BUKOS-P01 720018802.06 7200188
368. 02582Smektała Patryk M14 2003BUKOS-P01 720018602.06 7200186
369. 02757Czernicki Michał M14 2003BKS Wataha-W11 198600303.06 1986003
370. 03757Gondek Jan M14 2003WKS Wawel-K30 211485103.06 2114851
371. 02615Salwiński Jan M14 2003WKS Wawel-K30 88665403.06 886654
372. 03834Tarnawski Jan M14 2003WKS Wawel-K30 211486503.06 2114865
373. 02376Paterek Mikołaj M14 2003HKS Azymut-P58 730045503.06 7300455
374. 02956Marte Igor M14 2003UNTS-W87 720596103.06 7205961
375. 02370Nowak Grzegorz M14 2003UKS Azymut 45-G17 920183404.06 9201834
376. 03494Białasik Mikołaj M14 2003LKO-P40 141200804.06 1412008
377. 03494Rupociński Wojciech M14 2003LKO-P40 141200904.06 1412009
378. 02426Sędłak Michał M14 2003KS OK!Sport-W02 98164104.06 981641
379. 02752Gawryś Radosław M14 2003BKS Wataha-W11 703032004.06 7030320
380. 02855Bielecki Michał M14 2004UKS Siódemka-G14 41897904.06 418979
381. 03477Jacheć Tomasz M14 2003UKS Lotna-O27 203750704.06 2037507
382. 02653Sztranek Jan M14 2003UKS Azymut-E71 140762104.06 1407621
383. 02877Serzhanov Kirill M14 2003UMKS Kwidzyn-G03 21951404.06 219514
384. 03005Roman Szymon M14 2003UKS Azymut Dębów-R22 88665305.06 886653
..........................: OPEN :..........................
385. 00706Pachnik Dariusz OPEN 1969UKS Orientpark.pl-D02 50440828.05 504408
386. Bartkowiak Henryk OPEN 1946-Indywidualnie MAZ 41259829.05 412598
?
387. Szczygieł Marcin OPEN 1971MKS MOS-D91 201630030.05 2016300
388. 01298Jończy Daniel OPEN 1975MKS Paulinum-D93 141101731.05 1411017
389. 03672Sadzikowski Andrzej OPEN 1971KOS BnO-Z01 209069831.05 2090698
390. 01319Mazan Bartłomiej OPEN 1992-WKS Śląsk Wrocław 92100131.05 921001
391. 00228Olbrycht Janusz OPEN 1955-indyw Mazowsze 41212801.06 412128
392. 02581Mejza Lidia OPEN 2002BUKOS-P01 211515202.06 2115152
393. 02584Marciniak Weronika OPEN 2002BUKOS-P01 211515602.06 2115156
394. 03819Smektała Justyna OPEN 1981BUKOS-P01 139752402.06 1397524
395. 00229Olbrycht Anna OPEN 1956-indyw Mazowsze 41237702.06 412377
396. 03143Doliński Grzegorz OPEN 1972BKS Wataha-W11 197205903.06 1972059
397. 01853Galicz Karol OPEN 1986BKS Wataha-W11 777198603.06 7771986
398. 03142Galicz Krystyna OPEN 1951BKS Wataha-W11 195182603.06 1951826
399. 04020Królikiewicz Nina OPEN 2001WKS Wawel-K30 863699303.06 8636993
400. 03191Słońska Zofia OPEN 2002WKS Wawel-K30 207783703.06 2077837
401. 03655Słońska Bogusława OPEN 1976WKS Wawel-K30 141420003.06 1414200
402. 00091Górnicka-Antonowicz Anna OPEN 1968UNTS-W87 89501503.06 895015
403. 02688Krasuski Marcin OPEN 1972-orienteering.waw.pl 720276404.06 7202764
404. Prais Anna OPEN 1981LKO-P40 88916704.06 889167
405. Kaczmarek Anna OPEN 1986LKO-P40 88926204.06 889262
406. Łukaszyk Sylwia OPEN 1977LKO-P40 141988004.06 1419880
407. 00328Mazan Aleksandra OPEN 1995UKS Traper-Z06 910130804.06 9101308
408. Dudziak Karolina OPEN 1978LKO-P40 88926104.06 889261
409. 01696Seidel Julia IOPEN 1999HKS Azymut-P58 280112604.06 2801126
410. 01222Nowak Barbara OPEN 1970HKS Azymut-P58 99788904.06 997889
411. 00193Paterek Honorata OPEN 1974HKS Azymut-P58 42307104.06 423071
412. 03150Nowakowski Maciej OPEN 2002BKS Wataha-W11 198600104.06 1986001
413. 02118Ogdowski Bartłomiej IOPEN 2000UKS Siódemka-G14 141095206.06 1410952
414. 00339Biniecka Małgorzata OPEN 1987UKS Azymut-E71 50500204.06 505002
415. 03558Gąsiorowski Adam OPEN 1989UKS Azymut-E71 88722404.06 887224
416. 02953Konc Katarzyna OPEN 1975UKS Azymut-E71 720277804.06 7202778
417. 02651Krempińska Julia OPEN 2003UKS Azymut-E71 864090804.06 8640908
418. Wąsiewicz Piotr OPEN 1970-ind. 141871704.06 1418717
?
419. Wąsiewicz Marzena OPEN 1970-ind. 141871304.06 1418713
?
420. Banasiak Marcin OPEN 1973-indywidualnie 999197304.06 9991973
?
421. Ciećwierz Sławomir OPEN 1978- 204131804.06 2041318
?
422. Nowak-Skorupa Magdalena OPEN 1977-Górzanka 04.06
?
423. Parfianowicz Marcin OPEN 1963-ind 99999904.06 999999
?
424. Parfianowicz Adam OPEN 1994-ind 99999904.06 999999
?
425. 03251Lisiak Paweł OPEN 1974UKS Orientuś-E75 05.06
426. 03294Młynarczyk Piotr OPEN 1964UKS Orientuś-E75 715026405.06 7150264
427. 03930Nowak Paweł OPEN 1977UKS Orientuś-E75 05.06
428. 02438Rzeńca Piotr OPEN 1970UKS Orientuś-E75 05.06
429. 02374Piwowar Lidia OPEN 2002HKS Azymut-P58 280112305.06 2801123
430. 02691Trykozko Urszula OPEN 1969-Stowarzyszenie Team 90042406.06 900424
431. 02223Mazurek Agnieszka IOPEN 2001WKS Śląsk-D95 720369606.06 7203696
432. 00715Sokalski Dariusz OPEN 1984-KU AZS WAT 88896906.06 888969
433. Biolik Agnieszka OPEN 1977-indywidualnie 819778706.06 8197787
?
434. Biolik Grzegorz OPEN 1976-Indywidualnie 77032706.06 770327
?
435. 02347Śliwczyńska Ilona OPEN 1978-indywidualnie 712127806.06 7121278
436. 02611Leśnicka Agnieszka OPEN 2002UKS Azymut Dębów-R22 720370206.06 7203702

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies