Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
UNTS Cup 2016 - bieg średniodystansowy (2016-09-25)
..........................: 10N :..........................
1. Trzaska Karol 10N 2008UKS Saper-W97 33258113.09 332581
?
2. Mostkiewicz Filip 10N 2007UKS Saper-W97 33258613.09 332586
?
3. Gromke Mateusz 10N 2008UKS Saper-W97 33259613.09 332596
?
4. Marte Ewa 10N 2008- 5481818.09 54818
?
..........................: K10 :..........................
5. 03573Łącka Julia K10 2007UKS OSiR-W81 33829818.09 338298
6. 03756Borkowska Lena K10 2006UKS OSiR-W81 41216618.09 412166
7. 03366Dzwonkowska Paulina K10 2006UKS OSiR-W81 41896118.09 418961
8. 03365Sobiepanek Barbara K10 2006UKS OSiR-W81 33829918.09 338299
9. 03554Mianowska Anotnina K10 2007UNTS-W87 140826118.09 1408261
..........................: K12 :..........................
10. 03218Majewska Maja K12 2004PUKS Młode Orły-W03 30068814.09 300688
11. 03397Fijałkowska Klaudia K12 2004UKS OSiR-W81 33829418.09 338294
12. 02781Powichrowska Ilona K12 2004UKS OSiR-W81 88967218.09 889672
13. 03076Sobiepanek Zuzanna K12 2004UKS OSiR-W81 33829318.09 338293
..........................: K14 :..........................
14. 03217Zielińska Oliwia K14 2003PUKS Młode Orły-W03 43190814.09 431908
15. 02391Chabiera Lena K14 2003UNTS-W87 140827218.09 1408272
16. 02395Gąsienica-Samek Anna K14 2003UNTS-W87 140826818.09 1408268
17. 02409Nitsch Aleksandra K14 2003UNTS-W87 828080318.09 8280803
18. 02651Krempińska Julia K14 2003UKS Azymut-E71 126070318.09 1260703
19. 03505Borkowska Monika K14 2003KS Spójnia Warszawa-W80 201694918.09 2016949
..........................: K16 :..........................
20. 01927Filipczak Natalia K16 2000PUKS Młode Orły-W03 41239014.09 412390
21. 01928Kubicka Sonia K16 2001PUKS Młode Orły-W03 41239114.09 412391
22. 02890Susek Julia K16 2001KS OK!Sport-W02 701062617.09 7010626
23. 02427Olszanka Gabriela K16 2001KS OK!Sport-W02 41232718.09 412327
24. 02205Rosochacka Karolina K16 2000UKS OSiR-W81 88631818.09 886318
25. 02397Gąsienica Samek Zofia K16 2001UNTS-W87 140826918.09 1408269
26. 02754Głowacz Julia K16 2000UNTS-W87 111020018.09 1110200
27. 02096Mianowska Julia K16 2001UNTS-W87 88668518.09 886685
28. 02136Staszak Alicja K16 2001UNTS-W87 111177718.09 1111777
..........................: K18 :..........................
29. 01803Antonowicz Anna-Maria K18 1998UNTS-W87 88668018.09 886680
30. 02248Marek Wiktoria K18 1999UNTS-W87 98164618.09 981646
31. 01737Bonat Julia K18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 201694318.09 2016943
..........................: K20 :..........................
32. 00932Dominiak Dagmara IK20 1997PUKS Młode Orły-W03 720536714.09 7205367
33. 01664Wańczyk Zuzanna IK20 1997PUKS Młode Orły-W03 139672914.09 1396729
..........................: K21 :..........................
34. 03480Ślusarczyk Katarzyna K21 1989KS OK!Sport-W02 863652215.09 8636522
35. 00508Kocińska Agnieszka K21 1987-UMKS Orkan Ostróda 203419217.09 2034192
36. 00747Górska Kinga IK21 1989-UMKS Orkan Ostróda 203419617.09 2034196
37. 00413Kaźmierczak Aneta MK21 1995UKS Orientuś-E75 720016118.09 7200161
38. 00091Górnicka-Antonowicz Anna IK21 1968UNTS-W87 89501518.09 895015
39. 00037Kubicka Zuzanna MK21 1993UNTS-W87 862572918.09 8625729
40. 02019Piastrouskaya Viyaleta IK21 1991UNTS-W87 88668118.09 886681
41. 00489Wołowczyk Michał IK21 1997UNTS-W87 920009418.09 9200094
42. 00330Pabich Maria MK21 1982UKS Azymut-E71 55346618.09 553466
43. 00535Marchlik Małgorzata K21 1988KS Spójnia Warszawa-W80 30063618.09 300636
44. 00542Patejko Patrycja K21 1988KS Spójnia Warszawa-W80 920012118.09 9200121
..........................: K35 :..........................
45. 02178Biolik Agnieszka K35 1977-Indywidualnie Mazows 81977813.09 819778
46. Śliwczyńska Ilona K35 1978-indywidualnie 712127814.09 7121278
?
..........................: K40 :..........................
47. Karina Daniluk K40 1972-BKS Wataha 711067214.09 7110672
?
48. 00026Marcinkiewicz-Kajzer Monika K40 1976PUKS Młode Orły-W03 203527614.09 2035276
49. 02405Mianowska Dorota K40 1974UNTS-W87 140826018.09 1408260
50. 02953Konc Katarzyna K40 1975UKS Azymut-E71 720277818.09 7202778
..........................: K45 :..........................
51. 01485Wańczyk Magdalena K45 1968PUKS Młode Orły-W03 203527515.09 2035275
..........................: K50 :..........................
52. 00518Wójcik Beata K50 1966KS Spójnia Warszawa-W80 30068618.09 300686
..........................: K55 :..........................
53. Krochmal Małgorzata K55 1958-KU AZS WAT 599217.09 5992
?
54. 00225Wróblewska Bogna K55 1958KS OK!Sport-W02 863652518.09 8636525
..........................: K65 :..........................
55. 87056Glińska Barbara K65 1949-UNTS 41222818.09 412228
..........................: K80 :..........................
56. 751Zielczyńska Helena K80 1927-A-To-My 30068918.09 300689
..........................: M10 :..........................
57. Gromke Mateusz M10 2008UKS Saper-W97 33259613.09 332596
?
58. 03296Łącki Jakub M10 2006UKS OSiR-W81 33829518.09 338295
59. 02573Gąsienica-Samek Adam M10 2006UNTS-W87 140826718.09 1408267
60. 03559Krempiński Franciszek M10 2007UKS Azymut-E71 206172518.09 2061725
61. 751Zielczyńska Helena M10 1927-A-To-My 30068918.09 300689
62. 750Zielczyński Mpeczysław M10 1930-A-To-My 41212718.09 412127
63. 03640Lendzioszek Antoni M10 2006KS Spójnia Warszawa-W80 471461818.09 4714618
..........................: M12 :..........................
64. 03219Choroś Jan M12 2005PUKS Młode Orły-W03 41218414.09 412184
65. 03502Majowski Jan M12 2005UKS OSiR-W81 33829718.09 338297
66. 02780Podworski Kacper M12 2005UKS OSiR-W81 41896018.09 418960
67. 03759Sobiepanek Maksymilian M12 2004UKS OSiR-W81 41216118.09 412161
68. 02779Wasilewski Mikołaj M12 2005UKS OSiR-W81 33830018.09 338300
69. 02385Antonowicz Jan M12 2005UNTS-W87 863618818.09 8636188
70. 03557Wołek Stanisław M12 2004UNTS-W87 141419918.09 1414199
71. 03174Wójtowicz Krzysztof M12 2004UNTS-W87 88667118.09 886671
72. 03506Janowski Filip M12 2005KS Spójnia Warszawa-W80 88896618.09 888966
73. 03507Zaborski Maciej M12 2004KS Spójnia Warszawa-W80 43523818.09 435238
..........................: M14 :..........................
74. 03245Onik Adam M14 2003UKS Saper-W97 33258213.09 332582
75. 02390Biolik Emil M14 2003-Indywidualnie Mazows 98164413.09 981644
76. 02572Olszewski Bartłomiej M14 2002UNTS-W87 140308718.09 1403087
77. Marte Igor M14 2003-UNTS 720596118.09 7205961
?
78. 02426Sędłak Michał M14 2003KS OK!Sport-W02 98164118.09 981641
..........................: M16 :..........................
79. 03244Stasiak Kacper M16 2001UKS Saper-W97 33259213.09 332592
80. 01935Kajzer Marcel M16 2001PUKS Młode Orły-W03 720038914.09 7200389
81. 03729Gładecki Dawid M16 2000UKS OSiR-W81 43525018.09 435250
82. 02411Pierzchała Michał M16 2001UNTS-W87 88668318.09 886683
..........................: M18 :..........................
83. 01672Myszkowski Maciej M18 1998UKS OSiR-W81 34598218.09 345982
84. 01582Borkowski Maciej IM18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 201694618.09 2016946
85. 01515Urbaniak Jerzy IM18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 88666818.09 886668
..........................: M20 :..........................
86. 00694Rosochacki Marek M20 1996UKS OSiR-W81 88967518.09 889675
..........................: M21 :..........................
87. Lisak Krzysztof M21 1983-KU AZS WAT Warszawa 139752214.09 1397522
?
88. 00689Piłkowski Tadeusz M21 1990KS OK!Sport-W02 84265814.09 842658
89. 01171Dudek Wojciech IM21 1994PUKS Młode Orły-W03 863157118.09 8631571
90. 02848Jendrych Marek M21 1984KS OK!Sport-W02 207779717.09 2077797
91. Sokalski Dariusz M21 1984-KU AZS WAT 88896918.09 888969
?
92. 00684Drągowski Kuba M21 1990KS OK!Sport-W02 862869818.09 8628698
93. 02454Wójcik Dariusz M21 1967-OK!Sport 139903518.09 1399035
94. 01673Łącki Łukasz M21 1982UKS OSiR-W81 720504918.09 7205049
95. 02289Marchuk Ilya M21 1987UNTS-W87 98164218.09 981642
96. 01115Mossakowski Wojciech IM21 1998UNTS-W87 89902718.09 899027
97. 00102Parfianowicz Piotr MM21 1994UNTS-W87 84265918.09 842659
98. 02672Pryjma Fryderyk M21 1998UNTS-W87 998040718.09 9980407
99. 02250Rutka Jan IM21 1998UNTS-W87 88667418.09 886674
100. 00488Wołowczyk Krzysztof MM21 1995UNTS-W87 920009518.09 9200095
101. 02657Łubis Michał M21 1985UKS Azymut-E71 88721418.09 887214
102. 00331Pabich Tomasz M21 1982UKS Azymut-E71 88631018.09 886310
..........................: M35 :..........................
103. 03343Majewski Marek M35 1977PUKS Młode Orły-W03 41239314.09 412393
104. 03344Zieliński Artur M35 1977PUKS Młode Orły-W03 41211814.09 412118
105. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003018.09 7900030
106. 01391Lendzioszek Paweł M35 1977KS Spójnia Warszawa-W80 30067718.09 300677
..........................: M40 :..........................
107. 1940Marte Michal M40 1975-KU AZS WAT Warszawa 708197531.08 7081975
108. 00569Wrzosek Zbigniew M40 1970-ind mazowsze 41832003.09 418320
109. 02177Biolik Grzegorz M40 1976-Indywidualnie Mazows 77032713.09 770327
110. Zając Piotr M40 1975-KU AZS WAT Warszawa 43192014.09 431920
?
111. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103915.09 9101039
112. 02679Błachut Igor M40 1973-Team 360 Stopni 720277016.09 7202770
113. 01758M Przemysław M40 1960-ind. 34600018.09 346000
114. 02068Mianowski Rafał M40 1973UNTS-W87 88668718.09 886687
115. 01130Sędłak Krystian M40 1973KS OK!Sport-W02 88722018.09 887220
..........................: M45 :..........................
116. 01175Krupiński Andrzej M45 1969UKS Saper-W97 33259713.09 332597
117. 01504Ratajczak Piotr M45 1969-UMKS Orkan Ostróda 69050517.09 690505
118. 00422Olas Jacek M45 1969UKS Orientuś-E75 88725318.09 887253
119. 02981Michalak Tomasz M45 1969KS Spójnia Warszawa-W80 730027718.09 7300277
120. 00522Urbaniak Krzysztof M45 1967KS Spójnia Warszawa-W80 67081918.09 670819
..........................: M50 :..........................
121. 000065Chachurski Ryszard M50 1963-KU AZS WAT 196301230.08 1963012
122. 01756Pryjma Tomasz M50 1964UNTS-W87 88896118.09 888961
123. 03555Wołek Andrzej M50 1964UNTS-W87 43524518.09 435245
124. 01527Janowski Piotr M50 1965KS Spójnia Warszawa-W80 43522718.09 435227
..........................: M55 :..........................
125. 01173Wałachowski Janusz M55 1959UKS Saper-W97 41236913.09 412369
126. Krochmal Grzegorz M55 1959-KU AZS WAT 599317.09 5993
?
127. 00226Wróblewski Tadeusz M55 1958KS OK!Sport-W02 863652718.09 8636527
128. 00482Machowski Władysław M55 1959UKS OSiR-W81 208652918.09 2086529
..........................: M60 :..........................
129. 00072Parzewski Jerzy M60 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113306.09 1391133
130. 00228Olbrycht Janusz M60 1955-indywidualny Mazowsz 41212818.09 412128
131. 00528Krochmal Andrzej M60 1956KS Spójnia Warszawa-W80 904015618.09 9040156
..........................: M65 :..........................
132. 00884Królikowski Władysław M65 1947KOS Modrzew-F54 42759212.09 427592
133. 00742Michałek Janusz M65 1948KOS Modrzew-F54 88631712.09 886317
134. 01174Kania Feliks M65 1951UKS Saper-W97 33259813.09 332598
135. 00069Kmieciński Józef M65 1947PUKS Młode Orły-W03 280047114.09 2800471
136. 00521Patejko Tadeusz M65 1948KS Spójnia Warszawa-W80 88120018.09 881200
..........................: M70 :..........................
137. 00883Płuciennik Waldemar M70 1943KOS Modrzew-F54 205365512.09 2053655
138. 01168Wasilewski Stanisław M70 1946UKS Saper-W97 33260013.09 332600
..........................: M75 :..........................
139. 87057Gliński Jan M75 1940-UNTS 33869818.09 338698
..........................: M80 :..........................
140. 750Zielczyński Mpeczysław M80 1930-A-To-My 41212718.09 412127
141. 00523Wysocki Stanisław M80 1929KS Spójnia Warszawa-W80 88158018.09 881580

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Górski AndrzejJankowski JacekRosłaniec NataliaSchulmann SzymonStroka MichałSypuła MaciejTandejko RadosławUściński MarekZelewski DariuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies