Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
UNTS Cup 2016 - bieg nocny (2016-09-24)
..........................: K16 :..........................
1. 01927Filipczak Natalia K16 2000PUKS Młode Orły-W03 41239014.09 412390
2. 02270Kozłowska Maria K16 2001UKS Patria-K31 202137216.09 2021372
3. 02271Kozłowska Olga K16 2001UKS Patria-K31 202137116.09 2021371
4. 02890Susek Julia K16 2001KS OK!Sport-W02 701062617.09 7010626
5. 02205Rosochacka Karolina K16 2000UKS OSiR-W81 88631818.09 886318
6. 02391Chabiera Lena K16 2003UNTS-W87 140827218.09 1408272
7. 02397Gąsienica Samek Zofia K16 2001UNTS-W87 140826918.09 1408269
8. 02754Głowacz Julia K16 2000UNTS-W87 111020018.09 1110200
9. 02096Mianowska Julia K16 2001UNTS-W87 88668518.09 886685
10. 02409Nitsch Aleksandra K16 2003UNTS-W87 828080318.09 8280803
11. 02136Staszak Alicja K16 2001UNTS-W87 111177718.09 1111777
..........................: K18 :..........................
12. 02269Kozłowska Wiktoria K18 1999UKS Patria-K31 34599816.09 345998
13. 01803Antonowicz Anna-Maria K18 1998UNTS-W87 88668018.09 886680
14. 02248Marek Wiktoria K18 1999UNTS-W87 98164618.09 981646
15. 01737Bonat Julia K18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 201694318.09 2016943
..........................: K20 :..........................
16. 01664Wańczyk Zuzanna IK20 1997PUKS Młode Orły-W03 139672914.09 1396729
..........................: K21 :..........................
17. 00685Drągowska Maria IK21 1995KS OK!Sport-W02 88723301.09 887233
18. 03480Ślusarczyk Katarzyna K21 1989KS OK!Sport-W02 863652215.09 8636522
19. 00508Kocińska Agnieszka K21 1987-UMKS Orkan Ostróda 203419217.09 2034192
20. 00091Górnicka-Antonowicz Anna IK21 1968UNTS-W87 89501518.09 895015
21. 00037Kubicka Zuzanna MK21 1993UNTS-W87 862572918.09 8625729
22. 02019Piastrouskaya Viyaleta IK21 1991UNTS-W87 88668118.09 886681
23. 00413Kaźmierczak Aneta MK21 1995UKS Orientuś-E75 720016118.09 7200161
24. 00330Pabich Maria MK21 1982UKS Azymut-E71 55346618.09 553466
..........................: K35 :..........................
25. 02178Biolik Agnieszka K35 1977-Indywidualnie Mazows 819777813.09 8197778
26. Śliwczyńska Ilona K35 1978-indywidualnie 712127814.09 7121278
?
..........................: K40 :..........................
27. Karina Daniluk K40 1972-BKS Wataha 711067214.09 7110672
?
28. 00026Marcinkiewicz-Kajzer Monika K40 1976PUKS Młode Orły-W03 203527614.09 2035276
29. 02405Mianowska Dorota K40 1974UNTS-W87 140826018.09 1408260
..........................: K55 :..........................
30. 00225Wróblewska Bogna K55 1958KS OK!Sport-W02 863652518.09 8636525
..........................: M16 :..........................
31. 01935Kajzer Marcel M16 2001PUKS Młode Orły-W03 720038914.09 7200389
32. 03729Gładecki Dawid M16 2000UKS OSiR-W81 43525018.09 435250
33. 02572Olszewski Bartłomiej M16 2002UNTS-W87 140308718.09 1403087
34. 02411Pierzchała Michał M16 2001UNTS-W87 88668318.09 886683
35. 03557Wołek Stanisław M16 2004UNTS-W87 141419918.09 1414199
36. Marte Igor M16 2003-UNTS 720596118.09 7205961
?
37. 02980Michalak Kacper M16 2001KS Spójnia Warszawa-W80 906060118.09 9060601
..........................: M18 :..........................
38. 01582Borkowski Maciej IM18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 201694618.09 2016946
..........................: M20 :..........................
39. 00694Rosochacki Marek M20 1996UKS OSiR-W81 88967518.09 889675
..........................: M21 :..........................
40. Lisak Krzysztof M21 1983-KU AZS WAT Warszawa 139752214.09 1397522
?
41. 00689Piłkowski Tadeusz M21 1990KS OK!Sport-W02 84265814.09 842658
42. 02848Jendrych Marek M21 1984KS OK!Sport-W02 207779717.09 2077797
43. Sokalski Dariusz M21 1984-KU AZS WAT 88896918.09 888969
?
44. 01171Dudek Wojciech IM21 1994PUKS Młode Orły-W03 863157118.09 8631571
45. 00684Drągowski Kuba M21 1990KS OK!Sport-W02 862869818.09 8628698
46. 02454Wójcik Dariusz M21 1967-OK!Sport 139903518.09 1399035
47. 02289Marchuk Ilya M21 1987UNTS-W87 98164218.09 981642
48. 01115Mossakowski Wojciech IM21 1998UNTS-W87 89902718.09 899027
49. 00102Parfianowicz Piotr MM21 1994UNTS-W87 84265918.09 842659
50. 02672Pryjma Fryderyk M21 1998UNTS-W87 998040718.09 9980407
51. 02250Rutka Jan IM21 1998UNTS-W87 88667418.09 886674
52. 00488Wołowczyk Krzysztof MM21 1995UNTS-W87 920009518.09 9200095
53. 00489Wołowczyk Michał IM21 1997UNTS-W87 920009418.09 9200094
54. 02657Łubis Michał M21 1985UKS Azymut-E71 88721418.09 887214
55. 00331Pabich Tomasz M21 1982UKS Azymut-E71 88631018.09 886310
..........................: M35 :..........................
56. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003018.09 7900030
57. 01391Lendzioszek Paweł M35 1977KS Spójnia Warszawa-W80 30067718.09 300677
..........................: M40 :..........................
58. 01940Marte Michal M40 1975-KU AZS WAT Warszawa 708197531.08 7081975
59. 00569Wrzosek Zbigniew M40 1970-ind mazowsze 41832003.09 418320
60. 02177Biolik Grzegorz M40 1976-Indywidualnie 77032713.09 770327
61. 01329Zając Piotr M40 1975-KU AZS WAT Warszawa 43192014.09 431920
62. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103915.09 9101039
63. 02679Błachut Igor M40 1973-Team 360 Stopni 720277016.09 7202770
64. 01758Mossakowski Przemysław M40 1960-ind. 34600018.09 346000
65. 02068Mianowski Rafał M40 1973UNTS-W87 88668718.09 886687
66. 01130Sędłak Krystian M40 1973KS OK!Sport-W02 88722018.09 887220
..........................: M45 :..........................
67. 01504Ratajczak Piotr M45 1969-UMKS Orkan Ostróda 69050517.09 690505
68. 02981Michalak Tomasz M45 1969KS Spójnia Warszawa-W80 730027718.09 7300277
69. 00422Olas Jacek M45 1969UKS Orientuś-E75 88725318.09 887253
70. 00522Urbaniak Krzysztof M45 1967KS Spójnia Warszawa-W80 67081918.09 670819
..........................: M50 :..........................
71. 01044Kozłowski Jacek M50 1963UKS Patria-K31 16.09
72. 01756Pryjma Tomasz M50 1964UNTS-W87 88896118.09 888961
73. 03555Wołek Andrzej M50 1964UNTS-W87 43524518.09 435245
74. 01527Janowski Piotr M50 1965KS Spójnia Warszawa-W80 43522718.09 435227
..........................: M55 :..........................
75. 00690Drągowski Robert M55 1959KS OK!Sport-W02 88722201.09 887222
..........................: M60 :..........................
76. 00072Parzewski Jerzy M60 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113306.09 1391133
77. 00528Krochmal Andrzej M60 1956KS Spójnia Warszawa-W80 904015618.09 9040156
..........................: M65 :..........................
78. 02353Kukuryka Jan M65 1947-KU AZS WAT Warszawa 140145707.09 1401457
79. 00884Królikowski Władysław M65 1947KOS Modrzew-F54 42759212.09 427592
80. 00742Michałek Janusz M65 1948KOS Modrzew-F54 88631712.09 886317
81. 00521Patejko Tadeusz M65 1948KS Spójnia Warszawa-W80 88120018.09 881200
..........................: M70 :..........................
82. 00883Płuciennik Waldemar M70 1943KOS Modrzew-F54 205365512.09 2053655
..........................: M80 :..........................
83. 00523Wysocki Stanisław M80 1929KS Spójnia Warszawa-W80 88158018.09 881580

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej
Czarnecki JakubCzupajło PatrycjaHoliński PawełKardyś BartłomiejKruk WojciechLeśnicki StanisławMurawski SylwesterSzymański AdamSkorupa PiotrZielińska OliwiaŻurek GrzegorzŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies