Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
UNTS Cup 2016 - Ursynów City Race (2016-09-24)
..........................: 10N :..........................
1. Gromke Mateusz 10N 2008UKS Saper-W97 33259613.09 332596
?
2. Trzaska Karol 10N 2008UKS Saper-W97 33258113.09 332581
?
3. Mostkiewicz Filip 10N 2007UKS Saper-W97 33258613.09 332586
?
..........................: K10 :..........................
4. 03573Łącka Julia K10 2007UKS OSiR-W81 33829818.09 338298
5. 03756Borkowska Lena K10 2006UKS OSiR-W81 41216618.09 412166
6. 03366Dzwonkowska Paulina K10 2006UKS OSiR-W81 41896118.09 418961
7. 03365Sobiepanek Barbara K10 2006UKS OSiR-W81 33829918.09 338299
8. 03554Mianowska Anotnina K10 2007UNTS-W87 140826118.09 1408261
..........................: K12 :..........................
9. 03218Majewska Maja K12 2004PUKS Młode Orły-W03 30068814.09 300688
10. 03397Fijałkowska Klaudia K12 2004UKS OSiR-W81 33829418.09 338294
11. 02781Powichrowska Ilona K12 2004UKS OSiR-W81 88967218.09 889672
12. 03076Sobiepanek Zuzanna K12 2004UKS OSiR-W81 33829318.09 338293
..........................: K14 :..........................
13. 03217Zielińska Oliwia K14 2003PUKS Młode Orły-W03 43190814.09 431908
14. 02391Chabiera Lena K14 2003UNTS-W87 140827218.09 1408272
15. 02395Gąsienica-Samek Anna K14 2003UNTS-W87 140826818.09 1408268
16. 02409Nitsch Aleksandra K14 2003UNTS-W87 828080318.09 8280803
17. 02651Krempińska Julia K14 2003UKS Azymut-E71 126070318.09 1260703
18. 03505Borkowska Monika K14 2003KS Spójnia Warszawa-W80 201694918.09 2016949
..........................: K16 :..........................
19. 01927Filipczak Natalia K16 2000PUKS Młode Orły-W03 41239014.09 412390
20. 01928Kubicka Sonia K16 2001PUKS Młode Orły-W03 41239114.09 412391
21. 02270Kozłowska Maria K16 2001UKS Patria-K31 202137216.09 2021372
22. 02271Kozłowska Olga K16 2001UKS Patria-K31 202137116.09 2021371
23. 02890Susek Julia K16 2001KS OK!Sport-W02 701062617.09 7010626
24. 02205Rosochacka Karolina K16 2000UKS OSiR-W81 88631818.09 886318
25. 02397Gąsienica Samek Zofia K16 2001UNTS-W87 140826918.09 1408269
26. 02754Głowacz Julia K16 2000UNTS-W87 111020018.09 1110200
27. 02096Mianowska Julia K16 2001UNTS-W87 88668518.09 886685
28. 02136Staszak Alicja K16 2001UNTS-W87 111177718.09 1111777
29. 02673Urbaniak Alicja K16 2000KS Spójnia Warszawa-W80 201694818.09 2016948
..........................: K18 :..........................
30. 02269Kozłowska Wiktoria K18 1999UKS Patria-K31 34599816.09 345998
31. 01803Antonowicz Anna-Maria K18 1998UNTS-W87 88668018.09 886680
32. 02248Marek Wiktoria K18 1999UNTS-W87 98164618.09 981646
..........................: K20 :..........................
33. 00932Dominiak Dagmara IK20 1997PUKS Młode Orły-W03 720536714.09 7205367
34. 01664Wańczyk Zuzanna IK20 1997PUKS Młode Orły-W03 139672914.09 1396729
..........................: K21 :..........................
35. 00091Górnicka-Antonowicz Anna IK21 1968UNTS-W87 89501518.09 895015
36. 00037Kubicka Zuzanna MK21 1993UNTS-W87 862572918.09 8625729
37. 02019Piastrouskaya Viyaleta IK21 1991UNTS-W87 88668118.09 886681
38. 00330Pabich Maria MK21 1982UKS Azymut-E71 55346618.09 553466
..........................: K35 :..........................
39. 02178Biolik Agnieszka K35 1977-Indywidualnie Mazows 81977813.09 819778
40. Śliwczyńska Ilona K35 1978-indywidualnie 712127814.09 7121278
?
41. 01115Mossakowski Wojciech IK35 1998UNTS-W87 89902718.09 899027
..........................: K40 :..........................
42. Karina Daniluk K40 1972-BKS Wataha 711067214.09 7110672
?
43. 02405Mianowska Dorota K40 1974UNTS-W87 140826018.09 1408260
44. 02953Konc Katarzyna K40 1975UKS Azymut-E71 720277818.09 7202778
..........................: K50 :..........................
45. 03556Wołek Małgorzata K50 1966UNTS-W87 140825618.09 1408256
46. 00518Wójcik Beata K50 1966KS Spójnia Warszawa-W80 30068618.09 300686
..........................: K65 :..........................
47. 87056Glińska Barbara K65 1949-UNTS 41222818.09 412228
..........................: K80 :..........................
48. 751Zielczyńska Helena K80 1927-A-To-My 30068918.09 300689
..........................: M10 :..........................
49. 03296Łącki Jakub M10 2006UKS OSiR-W81 33829518.09 338295
50. 02573Gąsienica-Samek Adam M10 2006UNTS-W87 140826718.09 1408267
51. 03559Krempiński Franciszek M10 2007UKS Azymut-E71 206172518.09 2061725
..........................: M12 :..........................
52. 03219Choroś Jan M12 2005PUKS Młode Orły-W03 41218414.09 412184
53. 03506Janowski Filip M12 2005KS Spójnia Warszawa-W80 88896618.09 888966
54. 03502Majowski Jan M12 2005UKS OSiR-W81 33829718.09 338297
55. 02780Podworski Kacper M12 2005UKS OSiR-W81 41896018.09 418960
56. 03759Sobiepanek Maksymilian M12 2004UKS OSiR-W81 41216118.09 412161
57. 02779Wasilewski Mikołaj M12 2005UKS OSiR-W81 33830018.09 338300
58. 02385Antonowicz Jan M12 2005UNTS-W87 863618818.09 8636188
59. 03557Wołek Stanisław M12 2004UNTS-W87 141419918.09 1414199
60. 03174Wójtowicz Krzysztof M12 2004UNTS-W87 88667118.09 886671
61. 03507Zaborski Maciej M12 2004KS Spójnia Warszawa-W80 43523818.09 435238
..........................: M14 :..........................
62. 03245Onik Adam M14 2003UKS Saper-W97 33258213.09 332582
63. 02390Biolik Emil M14 2003-Indywidualnie Mazows 98164413.09 981644
64. 02572Olszewski Bartłomiej M14 2002UNTS-W87 140308718.09 1403087
65. Marte Igor M14 2003-UNTS 720596118.09 7205961
?
..........................: M16 :..........................
66. 03244Stasiak Kacper M16 2001UKS Saper-W97 33259213.09 332592
67. 03729Gładecki Dawid M16 2000UKS OSiR-W81 43525018.09 435250
68. 02411Pierzchała Michał M16 2001UNTS-W87 88668318.09 886683
..........................: M18 :..........................
69. 01672Myszkowski Maciej M18 1998UKS OSiR-W81 34598218.09 345982
70. 01582Borkowski Maciej IM18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 201694618.09 2016946
71. 01515Urbaniak Jerzy IM18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 88666818.09 886668
..........................: M20 :..........................
72. 00694Rosochacki Marek M20 1996UKS OSiR-W81 88967518.09 889675
..........................: M21 :..........................
73. Lisak Krzysztof M21 1983-KU AZS WAT Warszawa 139752214.09 1397522
?
74. 00689Piłkowski Tadeusz M21 1990KS OK!Sport-W02 84265814.09 842658
75. Sokalski Dariusz M21 1984-KU AZS WAT 88896918.09 888969
?
76. 01673Łącki Łukasz M21 1982UKS OSiR-W81 720504918.09 7205049
77. 02289Marchuk Ilya M21 1987UNTS-W87 98164218.09 981642
78. 00102Parfianowicz Piotr MM21 1994UNTS-W87 84265918.09 842659
79. 02672Pryjma Fryderyk M21 1998UNTS-W87 998040718.09 9980407
80. 02250Rutka Jan IM21 1998UNTS-W87 88667418.09 886674
81. 00488Wołowczyk Krzysztof MM21 1995UNTS-W87 920009518.09 9200095
82. 00489Wołowczyk Michał IM21 1997UNTS-W87 920009418.09 9200094
83. 02657Łubis Michał M21 1985UKS Azymut-E71 88721418.09 887214
84. 00331Pabich Tomasz M21 1982UKS Azymut-E71 88631018.09 886310
..........................: M35 :..........................
85. 03343Majewski Marek M35 1977PUKS Młode Orły-W03 41239314.09 412393
86. 03344Zieliński Artur M35 1977PUKS Młode Orły-W03 41211814.09 412118
87. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979UKS Azymut-E71 790003018.09 7900030
..........................: M40 :..........................
88. 00569Wrzosek Zbigniew M40 1970-ind mazowsze 41832003.09 418320
89. 02177Biolik Grzegorz M40 1976-Indywidualnie Mazows 77032713.09 770327
90. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103915.09 9101039
91. 02679Błachut Igor M40 1973-Team 360 Stopni 720277016.09 7202770
92. 02068Mianowski Rafał M40 1973UNTS-W87 88668718.09 886687
..........................: M45 :..........................
93. 01175Krupiński Andrzej M45 1969UKS Saper-W97 33259713.09 332597
94. 01504Ratajczak Piotr M45 1969-UMKS Orkan Ostróda 69050517.09 690505
95. 02981Michalak Tomasz M45 1969KS Spójnia Warszawa-W80 730027718.09 7300277
96. 00522Urbaniak Krzysztof M45 1967KS Spójnia Warszawa-W80 67081918.09 670819
..........................: M50 :..........................
97. 000065Chachurski Ryszard M50 1963-KU AZS WAT 196301230.08 1963012
98. 01044Kozłowski Jacek M50 1963UKS Patria-K31 16.09
99. 01527Janowski Piotr M50 1965KS Spójnia Warszawa-W80 43522718.09 435227
100. 01756Pryjma Tomasz M50 1964UNTS-W87 88896118.09 888961
..........................: M55 :..........................
101. Krochmal Grzegorz M55 1959-KU AZS WAT 599317.09 5993
?
102. 00482Machowski Władysław M55 1959UKS OSiR-W81 208652918.09 2086529
..........................: M60 :..........................
103. 00072Parzewski Jerzy M60 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113306.09 1391133
104. 00228Olbrycht Janusz M60 1955-Indywidualny Mazowsz 41212818.09 412128
105. 00528Krochmal Andrzej M60 1956KS Spójnia Warszawa-W80 904015618.09 9040156
..........................: M65 :..........................
106. 00069Kmieciński Józef M65 1947PUKS Młode Orły-W03 280047114.09 2800471
107. 00521Patejko Tadeusz M65 1948KS Spójnia Warszawa-W80 88120018.09 881200
..........................: M70 :..........................
108. 01168Wasilewski Stanisław M70 1946UKS Saper-W97 33260013.09 332600
..........................: M75 :..........................
109. 87057Gliński Jan M75 1940-UNTS 33869818.09 338698
..........................: M80 :..........................
110. 750Zielczyński Mpeczysław M80 1930-A-To-My 41212718.09 412127
..........................: Poczatkujacy :..........................
111. Marte Ewa Poczatkujacy 2008- 5481818.09 54818
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Adamczuk RafałBenesz PiotrBukowska AgnieszkaCegiełka DominikaDorcz KarolinaGoubau JohanJankiewicz RadosławJordan OliwiaKąpielewska OliwiaKamińska AleksandraLipska MartaMoniak AndrzejNalepko PiotrPłatek PatrycjaPoneta KrzysztofRadosz RafałSzafrański PawełStępień RafałSiess MałgorzataWandzel DariuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies