Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
UNTS Cup 2015 - bieg średniodystansowy (2015-10-04)
..........................: 10N :..........................
1. Łącka Julia 10N 2007UKS OSiR-W81 33829827.09 338298
?
2. Lendzioszek Antoni 10N 2006KS Spójnia Warszawa-W80 471461827.09 4714618
?
3. Gorzkiewicz Gabriel 10N 2005KS Spójnia Warszawa-W80 30064827.09 300648
?
..........................: 10R :..........................
4. Patejko Zuzanna 10R 2012KS Spójnia Warszawa-W80 716061227.09 7160612
?
5. Lendzioszek Leszek 10R 2008KS Spójnia Warszawa-W80 471461727.09 4714617
?
6. Plich Wiktoria 10R 2014KU AZS UMCS-L03 88741427.09 887414
?
7. Chachurski Mieszko 10R 2007-UNTS 6495027.09 64950
?
..........................: K10 :..........................
8. 03366Dzwonkowska Paulina K10 2006UKS OSiR-W81 41896127.09 418961
9. 03365Sobiepanek Barbara K10 2006UKS OSiR-W81 33829927.09 338299
..........................: K12 :..........................
10. 02391Chabiera Lena K12 2003UNTS-W87 140827224.09 1408272
11. 03218Majewska Maja K12 2004PUKS Młode Orły-W03 30068825.09 300688
12. 03397Fijałkowska Klaudia K12 2004UKS OSiR-W81 33829427.09 338294
13. 02781Powichrowska Ilona K12 2004UKS OSiR-W81 41216627.09 412166
14. 03076Sobiepanek Zuzanna K12 2004UKS OSiR-W81 33829327.09 338293
15. Borkowska Monika K12 2003KS Spójnia Warszawa-W80 30061327.09 300613
?
..........................: K14 :..........................
16. Susek Julia K14 2001-OK!sport 701062624.09 7010626
?
17. 02096Mianowska Julia K14 2001UNTS-W87 88668524.09 886685
18. 02136Staszak Alicja K14 2001UNTS-W87 111177724.09 1111777
19. 01928Kubicka Sonia K14 2001PUKS Młode Orły-W03 41255325.09 412553
20. 02427Olszanka Gabriela K14 2001KS OK!Sport-W02 41232725.09 412327
21. 02493Sołowiej Alicja K14 2001KU AZS UMCS-L03 88742427.09 887424
..........................: K16 :..........................
22. 02248Marek Wiktoria K16 1999UNTS-W87 98164624.09 981646
23. 01927Filipczak Natalia K16 2000PUKS Młode Orły-W03 41239025.09 412390
24. 02759Proga Agnieszka IIK16 2000UKS Orientuś-E75 712001726.09 7120017
25. 02205Rosochacka Karolina K16 2000UKS OSiR-W81 41216127.09 412161
26. 02673Urbaniak Alicja K16 2000KS Spójnia Warszawa-W80 201694527.09 2016945
..........................: K18 :..........................
27. 01803Antonowicz Anna-Maria K18 1998UNTS-W87 88668024.09 886680
28. 00932Dominiak Dagmara IK18 1997PUKS Młode Orły-W03 720596725.09 7205967
29. 00038Szmulkowska Magdalena IK18 1997PUKS Młode Orły-W03 41239425.09 412394
30. 01664Wańczyk Zuzanna MK18 1997PUKS Młode Orły-W03 139672925.09 1396729
31. 01311Urbanowicz Kinga IK18 1997UKS OSiR-W81 88631427.09 886314
32. 01737Bonat Julia IK18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 201694327.09 2016943
..........................: K20 :..........................
33. 00685Drągowska Maria MK20 1995KS OK!Sport-W02 862869927.09 8628699
34. 01754Michałek Daria K20 1995KU AZS UMCS-L03 720322627.09 7203226
..........................: K21 :..........................
35. Czajka Izabela K21 1982-Ok!sport 207779924.09 2077799
?
36. Czajka Izabela K21 1982-Ok!sport 207779924.09 2077799
?
37. 00020Filipczak Jagoda IK21 1994PUKS Młode Orły-W03 41238025.09 412380
38. 01376Morawska Maja K21 1996-UKS Azymut 45 720409426.09 7204094
39. 01627Morawska Zuzanna K21 1999-UKS Azymut 45 88666726.09 886667
40. 00413Kaźmierczak Aneta IK21 1995UKS Orientuś-E75 720016126.09 7200161
41. 01376Morawska Maja K21 1996-UKS Azymut 45 720409426.09 7204094
42. 01627Morawska Zuzanna K21 1999-UKS Azymut 45 88666726.09 886667
43. 03426Wąsowska Agnieszka K21 1986-UNTS Warszawa 27.09
44. 00485Wicha Iwona MK21 1987KS OK!Sport-W02 206171627.09 2061716
45. Ślusarczyk Katarzyna K21 1989KS OK!Sport-W02 27.09
?
46. Pietrzak Ewelina K21 1989KU AZS UMCS-L03 88742727.09 887427
?
47. Uraziuk Dominika K21 1989KU AZS UMCS-L03 88741627.09 887416
?
..........................: K35 :..........................
48. W08014Szymańska Zuzanna K35 1977-Team 360 98164327.09 981643
..........................: K40 :..........................
49. 02691Trykozko Urszula K40 1969-Stowarzyszenie Team 90042426.09 900424
50. 00821Tarnowska Ewa K40 1971KU AZS UMCS-L03 720322527.09 7203225
..........................: K45 :..........................
51. 01485Wańczyk Magdalena K45 1968PUKS Młode Orły-W03 203527525.09 2035275
52. 02015Olszanka Wioleta K45 1970KS OK!Sport-W02 41232325.09 412323
..........................: K50 :..........................
53. 00862Drągowska Marzena K50 1962KS OK!Sport-W02 88722925.09 887229
54. 00864Bargiel Beata K50 1965KS OK!Sport-W02 26.09
..........................: K55 :..........................
55. 00225Wróblewska Bogna K55 1958KS OK!Sport-W02 41222627.09 412226
..........................: K65 :..........................
56. 00067Marcinkiewicz Jadwiga K65 1949PUKS Młode Orły-W03 30597625.09 305976
..........................: M10 :..........................
57. 03219Choroś Jan M10 2005PUKS Młode Orły-W03 41218425.09 412184
58. 03296Łącki Jakub M10 2006UKS OSiR-W81 33829527.09 338295
59. 02779Wasilewski Mikołaj M10 2005UKS OSiR-W81 33830027.09 338300
60. Majowski Jan M10 2005UKS OSiR-W81 33829727.09 338297
?
61. Lutoborski Tomasz M10 1993KS OK!Sport-W02 27.09
?
62. 00523Wysocki Stanisław M10 1929KS Spójnia Warszawa-W80 88158027.09 881580
63. Janowski Filip M10 2005KS Spójnia Warszawa-W80 88896627.09 888966
?
64. Zaborski Maciek M10 2005KS Spójnia Warszawa-W80 30063727.09 300637
?
65. Uraziuk Dominika M10 1989KU AZS UMCS-L03 88741627.09 887416
?
..........................: M12 :..........................
66. 02385Antonowicz Jan M12 2005UNTS-W87 88667224.09 886672
67. 02426Sędłak Michał M12 2003KS OK!Sport-W02 98164125.09 981641
68. 03049Lisiak Adam M12 2005UKS Orientuś-E75 88725126.09 887251
69. 02780Podworski Kacper M12 2005UKS OSiR-W81 41896027.09 418960
70. Szuryga Bogusz M12 2005KU AZS UMCS-L03 88742527.09 887425
?
..........................: M14 :..........................
71. 02411Pierzchała Michał M14 2001UNTS-W87 88668324.09 886683
72. 01935Kajzer Marcel M14 2001PUKS Młode Orły-W03 720038925.09 7200389
73. 02129Rzeńca Piotr M14 2001UKS Orientuś-E75 720016327.09 7200163
74. 02429Drągowski Paweł M14 2001KS OK!Sport-W02 41233427.09 412334
75. 02980Michalak Kacper M14 2001KS Spójnia Warszawa-W80 906060127.09 9060601
..........................: M16 :..........................
76. 02365Choroś Tomasz M16 2000PUKS Młode Orły-W03 140309225.09 1403092
77. 01517Janowski Bartłomiej M16 1999KS Spójnia Warszawa-W80 990324027.09 9903240
..........................: M18 :..........................
78. Rutka Jan IM18 1998-UNTS Warszawa 88667409.09 886674
?
79. 01115Mossakowski Wojciech M18 1998UNTS-W87 89902721.09 899027
80. 02030Sotniczuk Piotr IM18 1998UNTS-W87 88667024.09 886670
81. 00489Wołowczyk Michał IM18 1997UNTS-W87 920009424.09 9200094
82. 01582Borkowski Maciej IM18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 201694627.09 2016946
83. 01515Urbaniak Jerzy IM18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 88666827.09 886668
84. 00765Tarnowski Aleksander M18 1997KU AZS UMCS-L03 88741127.09 887411
..........................: M20 :..........................
85. 00694Rosochacki Marek M20 1996UKS OSiR-W81 88967527.09 889675
86. 01518Janowski Mateusz M20 1996KS Spójnia Warszawa-W80 43524327.09 435243
87. 01090Szuryga Bartosz M20 1995KU AZS UMCS-L03 88741527.09 887415
..........................: M21 :..........................
88. 00488Wołowczyk Krzysztof MM21 1995UNTS-W87 920009524.09 9200095
89. 01171Dudek Wojciech IM21 1994PUKS Młode Orły-W03 720505025.09 7205050
90. 00017Szmulkowski Adam M21 1993PUKS Młode Orły-W03 202384525.09 2023845
91. 02848Jendrych Marek M21 1984KS OK!Sport-W02 207779725.09 2077797
92. 02454Wójcik Dariusz M21 1967-OK!Sport 139903527.09 1399035
93. 00684Drągowski Kuba IM21 1990KS OK!Sport-W02 862869827.09 8628698
94. 00227Wróblewski Grzegorz M21 1987KS OK!Sport-W02 99783027.09 997830
95. 01673Łącki Łukasz M21 1982UKS OSiR-W81 770504927.09 7705049
96. 02688Krasuski Marcin M21 1972-orienteering.waw.pl 720276427.09 7202764
97. 02850Weber Michał M21 1985KS OK!Sport-W02 27.09
98. 00530Patejko Przemysław M21 1982KS Spójnia Warszawa-W80 280017627.09 2800176
99. 03299Kłyś Paweł M21 1983KU AZS UMCS-L03 88741827.09 887418
100. 03298Koguciuk Konrad M21 1991KU AZS UMCS-L03 88742027.09 887420
101. 03301Nestorowicz Łukasz M21 1985KU AZS UMCS-L03 88742327.09 887423
102. 03347Pietrzak Konrad M21 1989KU AZS UMCS-L03 720322827.09 7203228
..........................: M35 :..........................
103. 03343Majewski Marek M35 1977PUKS Młode Orły-W03 41239325.09 412393
104. 01391Lendzioszek Paweł M35 1977KS Spójnia Warszawa-W80 30067727.09 300677
105. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979-UKS Azymut 790003027.09 7900030
..........................: M40 :..........................
106. 01329Zając Piotr M40 1975-KU AZS WAT Warszawa 1392009.09 13920
107. Ratajczak Piotr M40 1969-UMKS Ostroda 69050524.09 690505
?
108. 01130Sędłak Krystian M40 1973KS OK!Sport-W02 88722025.09 887220
109. 03251Lisiak Paweł M40 1974UKS Orientuś-E75 41237526.09 412375
110. Wojciechowski-Boruta Jarosław M40 1971- 41237027.09 412370
?
111. 02972Dobrowolski Piotr M40 1973KU AZS UMCS-L03 205712927.09 2057129
112. 02494Sołowiej Stanisław M40 1975KU AZS UMCS-L03 720322327.09 7203223
..........................: M45 :..........................
113. 03304Marszałek Marcin M45 1970KS OK!Sport-W02 197024424.09 1970244
114. 02422Wiejacki Janusz M45 1966PUKS Młode Orły-W03 280061725.09 2800617
115. 02021Olszanka Artur M45 1966KS OK!Sport-W02 41231325.09 412313
116. 00859Piłkowski Paweł M45 1966KS OK!Sport-W02 41233827.09 412338
117. 02981Michalak Tomasz M45 1969KS Spójnia Warszawa-W80 730027727.09 7300277
118. 00522Urbaniak Krzysztof M45 1967KS Spójnia Warszawa-W80 67081927.09 670819
119. 00683Szuryga Hubert M45 1968KU AZS UMCS-L03 88741327.09 887413
..........................: M50 :..........................
120. 00860Drągowski Marek M50 1965KS OK!Sport-W02 34598627.09 345986
121. 01527Janowski Piotr M50 1965KS Spójnia Warszawa-W80 43522727.09 435227
122. 00071Plich Marek M50 1964KU AZS UMCS-L03 88742627.09 887426
123. 00764Tarnowski Mirosław M50 1964KU AZS UMCS-L03 720322727.09 7203227
124. 03294Młynarczyk Piotr M50 1964-MKS Metalowiec Łódź 715026427.09 7150264
125. 00065Chachurski Ryszard M50 1963-KU AZS WAT 196301227.09 1963012
..........................: M55 :..........................
126. 01173Wałachowski Janusz M55 1959-Saper Kazuń 41236921.09 412369
127. 00865Konstanciak Andrzej M55 1959KS OK!Sport-W02 41231625.09 412316
128. 02423Rogala Mirosław M55 1957-KU AZS WAT Warszawa 140147227.09 1401472
129. 00226Wróblewski Tadeusz M55 1958KS OK!Sport-W02 41223827.09 412238
130. 00482Machowski Władysław M55 1959UKS OSiR-W81 208652927.09 2086529
131. 00528Krochmal Andrzej M55 1956KS Spójnia Warszawa-W80 904015627.09 9040156
..........................: M60 :..........................
132. 00072Parzewski Jerzy M60 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113322.09 1391133
133. 00566Jarecki Krzysztof M60 1955KU AZS UMCS-L03 88741227.09 887412
134. 00567Mańka Zbigniew M60 1954KU AZS UMCS-L03 88741027.09 887410
..........................: M65 :..........................
135. 00069Kmieciński Józef M65 1947PUKS Młode Orły-W03 30597725.09 305977
136. 02353Kukuryka Jan M65 1947-KU AZS WAT Warszawa 140145727.09 1401457
137. 00525Janowski Konrad M65 1949KS Spójnia Warszawa-W80 908001727.09 9080017
138. 00521Patejko Tadeusz M65 1948KS Spójnia Warszawa-W80 88120027.09 881200
139. Hiller Jerzy M65 1949KU AZS UMCS-L03 88742227.09 887422
?
..........................: Pocz¹ :..........................
140. Zielczyński Mieczysław Pocz¹ 1930- 41212702.09 412127
?
141. Zielczyńska Helena Pocz¹ 1927- 30068902.09 300689
?
..........................: Zuchwali :..........................
142. Lipka Mateusz Zuchwali 1987- 30065127.09 300651
?
143. Machowska-Łącka Magdalena Zuchwali 1983UKS OSiR-W81 30133227.09 301332
?
144. 03303Dźwigała Natalia Zuchwali 1995KS OK!Sport-W02 27.09
145. Glinka Jakub Zuchwali 1995KS OK!Sport-W02 27.09
?
146. Lutoborski Tomasz Zuchwali 1993KS OK!Sport-W02 27.09
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Górski AndrzejJankowski JacekRosłaniec NataliaSchulmann SzymonStroka MichałSypuła MaciejTandejko RadosławUściński MarekZelewski DariuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies