Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
UNTS Cup 2015 - bieg średniodystansowy (2015-10-04)
..........................: 10N :..........................
1. Łącka Julia 10N 2007UKS OSiR-W81 33829827.09 338298
?
2. Lendzioszek Antoni 10N 2006KS Spójnia Warszawa-W80 471461827.09 4714618
?
3. Gorzkiewicz Gabriel 10N 2005KS Spójnia Warszawa-W80 30064827.09 300648
?
..........................: 10R :..........................
4. Patejko Zuzanna 10R 2012KS Spójnia Warszawa-W80 716061227.09 7160612
?
5. Lendzioszek Leszek 10R 2008KS Spójnia Warszawa-W80 471461727.09 4714617
?
6. Plich Wiktoria 10R 2014KU AZS UMCS-L03 88741427.09 887414
?
7. Chachurski Mieszko 10R 2007-UNTS 6495027.09 64950
?
..........................: K10 :..........................
8. 03366Dzwonkowska Paulina K10 2006UKS OSiR-W81 41896127.09 418961
9. 03365Sobiepanek Barbara K10 2006UKS OSiR-W81 33829927.09 338299
..........................: K12 :..........................
10. 02391Chabiera Lena K12 2003UNTS-W87 140827224.09 1408272
11. 03218Majewska Maja K12 2004PUKS Młode Orły-W03 30068825.09 300688
12. 03397Fijałkowska Klaudia K12 2004UKS OSiR-W81 33829427.09 338294
13. 02781Powichrowska Ilona K12 2004UKS OSiR-W81 41216627.09 412166
14. 03076Sobiepanek Zuzanna K12 2004UKS OSiR-W81 33829327.09 338293
15. Borkowska Monika K12 2003KS Spójnia Warszawa-W80 30061327.09 300613
?
..........................: K14 :..........................
16. Susek Julia K14 2001-OK!sport 701062624.09 7010626
?
17. 02096Mianowska Julia K14 2001UNTS-W87 88668524.09 886685
18. 02136Staszak Alicja K14 2001UNTS-W87 111177724.09 1111777
19. 01928Kubicka Sonia K14 2001PUKS Młode Orły-W03 41255325.09 412553
20. 02427Olszanka Gabriela K14 2001KS OK!Sport-W02 41232725.09 412327
21. 02493Sołowiej Alicja K14 2001KU AZS UMCS-L03 88742427.09 887424
..........................: K16 :..........................
22. 02248Marek Wiktoria K16 1999UNTS-W87 98164624.09 981646
23. 01927Filipczak Natalia K16 2000PUKS Młode Orły-W03 41239025.09 412390
24. 02759Proga Agnieszka IIK16 2000UKS Orientuś-E75 712001726.09 7120017
25. 02205Rosochacka Karolina K16 2000UKS OSiR-W81 41216127.09 412161
26. 02673Urbaniak Alicja K16 2000KS Spójnia Warszawa-W80 201694527.09 2016945
..........................: K18 :..........................
27. 01803Antonowicz Anna-Maria K18 1998UNTS-W87 88668024.09 886680
28. 00932Dominiak Dagmara IK18 1997PUKS Młode Orły-W03 720596725.09 7205967
29. 00038Szmulkowska Magdalena IK18 1997PUKS Młode Orły-W03 41239425.09 412394
30. 01664Wańczyk Zuzanna MK18 1997PUKS Młode Orły-W03 139672925.09 1396729
31. 01311Urbanowicz Kinga IK18 1997UKS OSiR-W81 88631427.09 886314
32. 01737Bonat Julia IK18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 201694327.09 2016943
..........................: K20 :..........................
33. 00685Drągowska Maria MK20 1995KS OK!Sport-W02 862869927.09 8628699
34. 01754Michałek Daria K20 1995KU AZS UMCS-L03 720322627.09 7203226
..........................: K21 :..........................
35. Czajka Izabela K21 1982-Ok!sport 207779924.09 2077799
?
36. Czajka Izabela K21 1982-Ok!sport 207779924.09 2077799
?
37. 00020Filipczak Jagoda IK21 1994PUKS Młode Orły-W03 41238025.09 412380
38. 01376Morawska Maja K21 1996-UKS Azymut 45 720409426.09 7204094
39. 01627Morawska Zuzanna K21 1999-UKS Azymut 45 88666726.09 886667
40. 00413Kaźmierczak Aneta IK21 1995UKS Orientuś-E75 720016126.09 7200161
41. 01376Morawska Maja K21 1996-UKS Azymut 45 720409426.09 7204094
42. 01627Morawska Zuzanna K21 1999-UKS Azymut 45 88666726.09 886667
43. 03426Wąsowska Agnieszka K21 1986-UNTS Warszawa 27.09
44. 00485Wicha Iwona MK21 1987KS OK!Sport-W02 206171627.09 2061716
45. Ślusarczyk Katarzyna K21 1989KS OK!Sport-W02 27.09
?
46. Pietrzak Ewelina K21 1989KU AZS UMCS-L03 88742727.09 887427
?
47. Uraziuk Dominika K21 1989KU AZS UMCS-L03 88741627.09 887416
?
..........................: K35 :..........................
48. W08014Szymańska Zuzanna K35 1977-Team 360 98164327.09 981643
..........................: K40 :..........................
49. 02691Trykozko Urszula K40 1969-Stowarzyszenie Team 90042426.09 900424
50. 00821Tarnowska Ewa K40 1971KU AZS UMCS-L03 720322527.09 7203225
..........................: K45 :..........................
51. 01485Wańczyk Magdalena K45 1968PUKS Młode Orły-W03 203527525.09 2035275
52. 02015Olszanka Wioleta K45 1970KS OK!Sport-W02 41232325.09 412323
..........................: K50 :..........................
53. 00862Drągowska Marzena K50 1962KS OK!Sport-W02 88722925.09 887229
54. 00864Bargiel Beata K50 1965KS OK!Sport-W02 26.09
..........................: K55 :..........................
55. 00225Wróblewska Bogna K55 1958KS OK!Sport-W02 41222627.09 412226
..........................: K65 :..........................
56. 00067Marcinkiewicz Jadwiga K65 1949PUKS Młode Orły-W03 30597625.09 305976
..........................: M10 :..........................
57. 03219Choroś Jan M10 2005PUKS Młode Orły-W03 41218425.09 412184
58. 03296Łącki Jakub M10 2006UKS OSiR-W81 33829527.09 338295
59. 02779Wasilewski Mikołaj M10 2005UKS OSiR-W81 33830027.09 338300
60. Majowski Jan M10 2005UKS OSiR-W81 33829727.09 338297
?
61. Lutoborski Tomasz M10 1993KS OK!Sport-W02 27.09
?
62. 00523Wysocki Stanisław M10 1929KS Spójnia Warszawa-W80 88158027.09 881580
63. Janowski Filip M10 2005KS Spójnia Warszawa-W80 88896627.09 888966
?
64. Zaborski Maciek M10 2005KS Spójnia Warszawa-W80 30063727.09 300637
?
65. Uraziuk Dominika M10 1989KU AZS UMCS-L03 88741627.09 887416
?
..........................: M12 :..........................
66. 02385Antonowicz Jan M12 2005UNTS-W87 88667224.09 886672
67. 02426Sędłak Michał M12 2003KS OK!Sport-W02 98164125.09 981641
68. 03049Lisiak Adam M12 2005UKS Orientuś-E75 88725126.09 887251
69. 02780Podworski Kacper M12 2005UKS OSiR-W81 41896027.09 418960
70. Szuryga Bogusz M12 2005KU AZS UMCS-L03 88742527.09 887425
?
..........................: M14 :..........................
71. 02411Pierzchała Michał M14 2001UNTS-W87 88668324.09 886683
72. 01935Kajzer Marcel M14 2001PUKS Młode Orły-W03 720038925.09 7200389
73. 02129Rzeńca Piotr M14 2001UKS Orientuś-E75 720016327.09 7200163
74. 02429Drągowski Paweł M14 2001KS OK!Sport-W02 41233427.09 412334
75. 02980Michalak Kacper M14 2001KS Spójnia Warszawa-W80 906060127.09 9060601
..........................: M16 :..........................
76. 02365Choroś Tomasz M16 2000PUKS Młode Orły-W03 140309225.09 1403092
77. 01517Janowski Bartłomiej M16 1999KS Spójnia Warszawa-W80 990324027.09 9903240
..........................: M18 :..........................
78. Rutka Jan IM18 1998-UNTS Warszawa 88667409.09 886674
?
79. 01115Mossakowski Wojciech M18 1998UNTS-W87 89902721.09 899027
80. 02030Sotniczuk Piotr IM18 1998UNTS-W87 88667024.09 886670
81. 00489Wołowczyk Michał IM18 1997UNTS-W87 920009424.09 9200094
82. 01582Borkowski Maciej IM18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 201694627.09 2016946
83. 01515Urbaniak Jerzy IM18 1998KS Spójnia Warszawa-W80 88666827.09 886668
84. 00765Tarnowski Aleksander M18 1997KU AZS UMCS-L03 88741127.09 887411
..........................: M20 :..........................
85. 00694Rosochacki Marek M20 1996UKS OSiR-W81 88967527.09 889675
86. 01518Janowski Mateusz M20 1996KS Spójnia Warszawa-W80 43524327.09 435243
87. 01090Szuryga Bartosz M20 1995KU AZS UMCS-L03 88741527.09 887415
..........................: M21 :..........................
88. 00488Wołowczyk Krzysztof MM21 1995UNTS-W87 920009524.09 9200095
89. 01171Dudek Wojciech IM21 1994PUKS Młode Orły-W03 720505025.09 7205050
90. 00017Szmulkowski Adam M21 1993PUKS Młode Orły-W03 202384525.09 2023845
91. 02848Jendrych Marek M21 1984KS OK!Sport-W02 207779725.09 2077797
92. 02454Wójcik Dariusz M21 1967-OK!Sport 139903527.09 1399035
93. 00684Drągowski Kuba IM21 1990KS OK!Sport-W02 862869827.09 8628698
94. 00227Wróblewski Grzegorz M21 1987KS OK!Sport-W02 99783027.09 997830
95. 01673Łącki Łukasz M21 1982UKS OSiR-W81 770504927.09 7705049
96. 02688Krasuski Marcin M21 1972-orienteering.waw.pl 720276427.09 7202764
97. 02850Weber Michał M21 1985KS OK!Sport-W02 27.09
98. 00530Patejko Przemysław M21 1982KS Spójnia Warszawa-W80 280017627.09 2800176
99. 03299Kłyś Paweł M21 1983KU AZS UMCS-L03 88741827.09 887418
100. 03298Koguciuk Konrad M21 1991KU AZS UMCS-L03 88742027.09 887420
101. 03301Nestorowicz Łukasz M21 1985KU AZS UMCS-L03 88742327.09 887423
102. 03347Pietrzak Konrad M21 1989KU AZS UMCS-L03 720322827.09 7203228
..........................: M35 :..........................
103. 03343Majewski Marek M35 1977PUKS Młode Orły-W03 41239325.09 412393
104. 01391Lendzioszek Paweł M35 1977KS Spójnia Warszawa-W80 30067727.09 300677
105. 03253Tkaczuk Tomasz M35 1979-UKS Azymut 790003027.09 7900030
..........................: M40 :..........................
106. 01329Zając Piotr M40 1975-KU AZS WAT Warszawa 1392009.09 13920
107. Ratajczak Piotr M40 1969-UMKS Ostroda 69050524.09 690505
?
108. 01130Sędłak Krystian M40 1973KS OK!Sport-W02 88722025.09 887220
109. 03251Lisiak Paweł M40 1974UKS Orientuś-E75 41237526.09 412375
110. Wojciechowski-Boruta Jarosław M40 1971- 41237027.09 412370
?
111. 02972Dobrowolski Piotr M40 1973KU AZS UMCS-L03 205712927.09 2057129
112. 02494Sołowiej Stanisław M40 1975KU AZS UMCS-L03 720322327.09 7203223
..........................: M45 :..........................
113. 03304Marszałek Marcin M45 1970KS OK!Sport-W02 197024424.09 1970244
114. 02422Wiejacki Janusz M45 1966PUKS Młode Orły-W03 280061725.09 2800617
115. 02021Olszanka Artur M45 1966KS OK!Sport-W02 41231325.09 412313
116. 00859Piłkowski Paweł M45 1966KS OK!Sport-W02 41233827.09 412338
117. 02981Michalak Tomasz M45 1969KS Spójnia Warszawa-W80 730027727.09 7300277
118. 00522Urbaniak Krzysztof M45 1967KS Spójnia Warszawa-W80 67081927.09 670819
119. 00683Szuryga Hubert M45 1968KU AZS UMCS-L03 88741327.09 887413
..........................: M50 :..........................
120. 00860Drągowski Marek M50 1965KS OK!Sport-W02 34598627.09 345986
121. 01527Janowski Piotr M50 1965KS Spójnia Warszawa-W80 43522727.09 435227
122. 00071Plich Marek M50 1964KU AZS UMCS-L03 88742627.09 887426
123. 00764Tarnowski Mirosław M50 1964KU AZS UMCS-L03 720322727.09 7203227
124. 03294Młynarczyk Piotr M50 1964-MKS Metalowiec Łódź 715026427.09 7150264
125. 00065Chachurski Ryszard M50 1963-KU AZS WAT 196301227.09 1963012
..........................: M55 :..........................
126. 01173Wałachowski Janusz M55 1959-Saper Kazuń 41236921.09 412369
127. 00865Konstanciak Andrzej M55 1959KS OK!Sport-W02 41231625.09 412316
128. 02423Rogala Mirosław M55 1957-KU AZS WAT Warszawa 140147227.09 1401472
129. 00226Wróblewski Tadeusz M55 1958KS OK!Sport-W02 41223827.09 412238
130. 00482Machowski Władysław M55 1959UKS OSiR-W81 208652927.09 2086529
131. 00528Krochmal Andrzej M55 1956KS Spójnia Warszawa-W80 904015627.09 9040156
..........................: M60 :..........................
132. 00072Parzewski Jerzy M60 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113322.09 1391133
133. 00566Jarecki Krzysztof M60 1955KU AZS UMCS-L03 88741227.09 887412
134. 00567Mańka Zbigniew M60 1954KU AZS UMCS-L03 88741027.09 887410
..........................: M65 :..........................
135. 00069Kmieciński Józef M65 1947PUKS Młode Orły-W03 30597725.09 305977
136. 02353Kukuryka Jan M65 1947-KU AZS WAT Warszawa 140145727.09 1401457
137. 00525Janowski Konrad M65 1949KS Spójnia Warszawa-W80 908001727.09 9080017
138. 00521Patejko Tadeusz M65 1948KS Spójnia Warszawa-W80 88120027.09 881200
139. Hiller Jerzy M65 1949KU AZS UMCS-L03 88742227.09 887422
?
..........................: Pocz¹ :..........................
140. Zielczyński Mieczysław Pocz¹ 1930- 41212702.09 412127
?
141. Zielczyńska Helena Pocz¹ 1927- 30068902.09 300689
?
..........................: Zuchwali :..........................
142. Lipka Mateusz Zuchwali 1987- 30065127.09 300651
?
143. Machowska-Łącka Magdalena Zuchwali 1983UKS OSiR-W81 30133227.09 301332
?
144. 03303Dźwigała Natalia Zuchwali 1995KS OK!Sport-W02 27.09
145. Glinka Jakub Zuchwali 1995KS OK!Sport-W02 27.09
?
146. Lutoborski Tomasz Zuchwali 1993KS OK!Sport-W02 27.09
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

06.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO
Adamczuk RafałBenesz PiotrBukowska AgnieszkaCegiełka DominikaDorcz KarolinaGoubau JohanJankiewicz RadosławJordan OliwiaKąpielewska OliwiaKamińska AleksandraLipska MartaMoniak AndrzejNalepko PiotrPłatek PatrycjaPoneta KrzysztofRadosz RafałSzafrański PawełStępień RafałSiess MałgorzataWandzel DariuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies