Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
UNTS Cup 2015 - bieg nocny (2015-10-03)
..........................: K16 :..........................
1. Susek Julia K16 2001-OK!sport 701062624.09 7010626
?
2. 02391Chabiera Lena K16 2003UNTS-W87 140827224.09 1408272
3. 02248Marek Wiktoria K16 1999UNTS-W87 98164624.09 981646
4. 02096Mianowska Julia K16 2001UNTS-W87 88668524.09 886685
5. 01927Filipczak Natalia K16 2000PUKS Młode Orły-W03 41239025.09 412390
6. 02205Rosochacka Karolina K16 2000UKS OSiR-W81 41216127.09 412161
..........................: K18 :..........................
7. 00932Dominiak Dagmara IK18 1997PUKS Młode Orły-W03 720596725.09 7205967
8. 00038Szmulkowska Magdalena IK18 1997PUKS Młode Orły-W03 41239425.09 412394
9. 01311Urbanowicz Kinga IK18 1997UKS OSiR-W81 88631427.09 886314
..........................: K20 :..........................
10. 00685Drągowska Maria MK20 1995KS OK!Sport-W02 862869927.09 8628699
..........................: K21 :..........................
11. Czajka Izabela K21 1982-Ok!sport 207779924.09 2077799
?
12. Czajka Izabela K21 1982-Ok!sport 207779924.09 2077799
?
13. 01376Morawska Maja MK21 1996-UKS Azymut 45 720409426.09 7204094
14. 01627Morawska Zuzanna IK21 1999-UKS Azymut 45 88666726.09 886667
..........................: K35 :..........................
15. 02690Szymańska Zuzanna K35 1977-Team 360 98164327.09 981643
..........................: K40 :..........................
16. 02691Trykozko Urszula K40 1969-Stowarzyszenie Team 90042426.09 900424
17. 00821Tarnowska Ewa K40 1971KU AZS UMCS-L03 720322527.09 7203225
..........................: K55 :..........................
18. 00225Wróblewska Bogna K55 1958KS OK!Sport-W02 41222627.09 412226
..........................: M16 :..........................
19. 02572Olszewski Bartłomiej M16 2002UNTS-W87 140308724.09 1403087
20. 02411Pierzchała Michał M16 2001UNTS-W87 88668324.09 886683
21. 02365Choroś Tomasz M16 2000PUKS Młode Orły-W03 140309225.09 1403092
22. 02980Michalak Kacper M16 2001KS Spójnia Warszawa-W80 906060127.09 9060601
23. 00523Wysocki Stanisław M16 1929KS Spójnia Warszawa-W80 88158027.09 881580
..........................: M18 :..........................
24. Rutka Jan IM18 1998-UNTS Warszawa 88667409.09 886674
?
25. 01115Mossakowski Wojciech M18 1998UNTS-W87 89902721.09 899027
26. 02250Rutka Jan IM18 1998UNTS-W87 88667424.09 886674
27. 02030Sotniczuk Piotr IM18 1998UNTS-W87 88667024.09 886670
28. 00489Wołowczyk Michał IM18 1997UNTS-W87 920009424.09 9200094
..........................: M20 :..........................
29. 00694Rosochacki Marek M20 1996UKS OSiR-W81 88967527.09 889675
30. 01090Szuryga Bartosz M20 1995KU AZS UMCS-L03 88741527.09 887415
..........................: M21 :..........................
31. 00488Wołowczyk Krzysztof MM21 1995UNTS-W87 920009524.09 9200095
32. 01171Dudek Wojciech IM21 1994PUKS Młode Orły-W03 720505025.09 7205050
33. 00017Szmulkowski Adam M21 1993PUKS Młode Orły-W03 202384525.09 2023845
34. 02848Jendrych Marek M21 1984KS OK!Sport-W02 207779725.09 2077797
35. 02454Wójcik Dariusz M21 1967-OK!Sport 139903527.09 1399035
36. 00684Drągowski Kuba IM21 1990KS OK!Sport-W02 862869827.09 8628698
37. 00227Wróblewski Grzegorz M21 1987KS OK!Sport-W02 99783027.09 997830
38. 00687Drągowski Piotr M21 1982KS OK!Sport-W02 84266427.09 842664
39. 02688Krasuski Marcin M21 1972-orienteering.waw.pl 720276427.09 7202764
..........................: M35 :..........................
40. 01391Lendzioszek Paweł M35 1977KS Spójnia Warszawa-W80 30067727.09 300677
..........................: M40 :..........................
41. 01329Zając Piotr M40 1975-KU AZS WAT Warszawa 1392009.09 13920
42. Ratajczak Piotr M40 1969-UMKS Ostroda 69050524.09 690505
?
43. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103927.09 9101039
44. 02494Sołowiej Stanisław M40 1975KU AZS UMCS-L03 720322327.09 7203223
..........................: M45 :..........................
45. 03304Marszałek Marcin M45 1970KS OK!Sport-W02 197024424.09 1970244
46. Krasuski Bartlomiej M45 1970-Team360 970040625.09 9700406
?
47. 02422Wiejacki Janusz M45 1966PUKS Młode Orły-W03 280061725.09 2800617
48. 02021Olszanka Artur M45 1966KS OK!Sport-W02 41231325.09 412313
49. 02981Michalak Tomasz M45 1969KS Spójnia Warszawa-W80 730027727.09 7300277
50. 00522Urbaniak Krzysztof M45 1967KS Spójnia Warszawa-W80 67081927.09 670819
51. 00683Szuryga Hubert M45 1968KU AZS UMCS-L03 88741327.09 887413
..........................: M50 :..........................
52. 00071Plich Marek M50 1964KU AZS UMCS-L03 88742627.09 887426
53. 00764Tarnowski Mirosław M50 1964KU AZS UMCS-L03 720322727.09 7203227
54. 00065Chachurski Ryszard M50 1963-KU AZS WAT 196301227.09 1963012
..........................: M55 :..........................
55. 02423Rogala Mirosław M55 1957-KU AZS WAT Warszawa 140147227.09 1401472
56. 00690Drągowski Robert M55 1959KS OK!Sport-W02 88722227.09 887222
57. 00528Krochmal Andrzej M55 1956KS Spójnia Warszawa-W80 904015627.09 9040156
..........................: M60 :..........................
58. 00072Parzewski Jerzy M60 1952-KU AZS WAT Warszawa 139113322.09 1391133
..........................: M65 :..........................
59. 02353Kukuryka Jan M65 1947-KU AZS WAT Warszawa 140145727.09 1401457
60. 00525Janowski Konrad M65 1949KS Spójnia Warszawa-W80 908001727.09 9080017

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Górski AndrzejJankowski JacekRosłaniec NataliaSchulmann SzymonStroka MichałSypuła MaciejTandejko RadosławUściński MarekZelewski DariuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies