Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
UNTS Cup 2014 - sprint (2014-10-19)
..........................: 10N :..........................
1. Lendzioszek Antoni 10N 2006KS Spójnia Warszawa-W80 471461812.10 4714618
?
2. Janowski Filip 10N 2005KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
?
..........................: 10R :..........................
3. Sobiepanek Barbara 10R 2006UKS OSiR-W81 338229412.10 3382294
?
4. Dzwonkowska Paulina 10R 2006UKS OSiR-W81 33829312.10 338293
?
5. Wasilewska Ola 10R 2009UKS OSiR-W81 43525012.10 435250
?
6. Lendzioszek Leszek 10R 2008KS Spójnia Warszawa-W80 471461712.10 4714617
?
7. Patejko Zuzanna 10R 2012KS Spójnia Warszawa-W80 716061212.10 7160612
?
..........................: K10 :..........................
8. 02781Powichrowska Ilona IIIK10 2004UKS OSiR-W81 41896012.10 418960
9. 03076Sobiepanek Zuzanna K10 2004UKS OSiR-W81 33829912.10 338299
10. 02593Jacniacka Anna IIIK10 2004UNTS-W87 30598012.10 305980
..........................: K12 :..........................
11. 97004Onik Małgorzata K12 2002UKS Saper-W97 33258129.09 332581
12. 97026Trzaska Julia K12 2003UKS Saper-W97 33258629.09 332586
13. 02414Rudenko Zuzanna IIIK12 2002UNTS-W87 88667811.10 886678
14. 02611Leśnicka Agnieszka 2K12 2002UKS Azymut Dębów-R22 202384412.10 2023844
15. 02391Chabiera Lena IIIK12 2003UNTS-W87 99780912.10 997809
16. 02395Gąsiennica-Samek Anna K12 2003UNTS-W87 41247412.10 412474
17. 02522Gers Magdalena K12 2002UNTS-W87 471453412.10 4714534
18. 02568Gołda Otylia K12 2002UNTS-W87 471453012.10 4714530
19. 02570Jakimiuk Helena K12 2003UNTS-W87 471454412.10 4714544
20. 02833Kubicka Magdalena K12 2002UNTS-W87 41217112.10 412171
21. 02594Kwiecień Magdalena IIIK12 2002UNTS-W87 88667312.10 886673
22. 02409Nitsch Aleksandra IIIK12 2003UNTS-W87 204388612.10 2043886
23. 02595Orlicka Julia K12 2002UNTS-W87 471450812.10 4714508
24. 02410Perkowska Maja K12 2002UNTS-W87 12.10
25. 02416Słupska Kaja K12 2002UNTS-W87 471451912.10 4714519
26. 02415Siennicka Aleksandra IIIK12 2002UNTS-W87 471451712.10 4714517
..........................: K14 :..........................
27. 02890Susek Julia K14 2001KS OK!Sport-W02 41232109.10 412321
28. 01927Filipczak Natalia K14 2000PUKS Młode Orły-W03 41239010.10 412390
29. 01928Kubicka Sonia K14 2001PUKS Młode Orły-W03 41239910.10 412399
30. 02362Suwińska Dagmara K14 2000PUKS Młode Orły-W03 41239110.10 412391
31. 02397Gąsienica Samek Zosia K14 2001UNTS-W87 11.10
32. 02096Mianowska Julia K14 2001UNTS-W87 88668511.10 886685
33. 02136Staszak Alicja K14 2001UNTS-W87 111177711.10 1111777
34. 02205Rosochacka Karolina K14 2000UKS OSiR-W81 41216112.10 412161
35. 02673Urbaniak Alicja K14 2000KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
36. 02610Stecko Aleksandra 2K14 2000UKS Azymut Dębów-R22 88631312.10 886313
..........................: K16 :..........................
37. 02842Swęda Natalia K16 1999UKS Saper-W97 201799329.09 2017993
38. 01803Antonowicz Anna-Maria K16 1998UNTS-W87 88668011.10 886680
39. 02248Marek Wiktoria K16 1999UNTS-W87 98164611.10 981646
40. 02204Piekarska Emilia K16 1999UKS OSiR-W81 41896412.10 418964
41. 01627Morawska Zuzanna K16 1999-UKS Azymut 45 Gdynia 88666712.10 886667
42. 01737Bonat Julia IK16 1998KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: K18 :..........................
43. 00932Dominiak Dagmara IK18 1997PUKS Młode Orły-W03 41211710.10 412117
44. 01311Urbanowicz Kinga IK18 1997UKS OSiR-W81 88631412.10 886314
..........................: K21 :..........................
45. Khliabets Tamara IK21 1984-Berestie 04.10
?
46. Skindzer Liudmila K21 1980-Berestje BLR 08.10
?
47. 02851Najman Natalia K21 1988-KS OK! Sport Warszaw 30067309.10 300673
48. 02891Czajka Izabela K21 1982KS OK!Sport-W02 41232409.10 412324
49. 00786Wysocka Malwina K21 1985KS OK!Sport-W02 88661709.10 886617
50. 00037Kubicka Zuzanna IK21 1993PUKS Młode Orły-W03 202384810.10 2023848
51. 00016Skrzypkowska Iwona K21 1993PUKS Młode Orły-W03 41238810.10 412388
52. 01481Żebrowska Barbara IK21 1995UNTS-W87 88721911.10 887219
53. 02019Piastrouskaya Viyaleta IK21 1991UNTS-W87 88668111.10 886681
54. Veretennikova Elena K21 1991-BNTU Minsk 12.10
?
55. 01159Bartosiak Patrycja K21 1992KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
56. 00542Patejko Patrycja K21 1988KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: K35 :..........................
57. 00026Marcinkiewicz-Kajzer Monika IIIK35 1976PUKS Młode Orły-W03 203527610.10 2035276
58. 02690Szymańska Zuzanna K35 1977-Team 360º 98164312.10 981643
..........................: K40 :..........................
59. 02425Sędłak Ewa K40 1974KS OK!Sport-W02 920009311.10 9200093
60. 02691Trykozko Urszula K40 1969-Stowarzyszenie Team 90042412.10 900424
61. 02396Gąsienica-Samek Ewa K40 1970UNTS-W87 5413212.10 54132
..........................: K45 :..........................
62. 00864Bargiel Beata K45 1965KS OK!Sport-W02 41231010.10 412310
63. 02969Kierebińska Paulina K45 1967KS OK!Sport-W02 41233910.10 412339
64. Wychowaniec Anna K45 1918KS OK!Sport-W02 10.10
?
65. 01485Wańczyk Magdalena IIIK45 1968PUKS Młode Orły-W03 203527510.10 2035275
..........................: K50 :..........................
66. 00160Morawska Irena K50 1962-UKS Azymut 45 Gdynia 88665712.10 886657
..........................: K55 :..........................
67. 00075Krochmal Małgorzata K55 1958-KU AZS WAT Warszawa 599212.10 5992
..........................: K60 :..........................
68. Deck Krystyna K60 1950-Indywidualnie Sulejó 41242412.10 412424
?
..........................: K65 :..........................
69. 87056Glińska Barbara K65 1949-UNTS 41222812.10 412228
70. 87056Glińska Barbara K65 1949-UNTS 12.10
..........................: M10 :..........................
71. 03073Pachnik Jędrzej M10 2006UKS Tukan Iwiny-D23 202500909.10 2025009
72. 02385Antonowicz Jan IIIM10 2005UNTS-W87 88667211.10 886672
73. 02780Podworski Kacper IIIM10 2005UKS OSiR-W81 33830012.10 338300
74. 02779Wasilewski Mikołaj IIIM10 2005UKS OSiR-W81 41216612.10 412166
75. Bonat Karol M10 2006KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
?
76. 02573Gąsiennica-Samek Adam IIIM10 2006UNTS-W87 41223112.10 412231
77. 02677Wierzbicki Witold M10 2004UNTS-W87 471451812.10 4714518
..........................: M12 :..........................
78. 07007Onik Adam M12 2003UKS Saper-W97 33258229.09 332582
79. 97021Kubiak Dawid M12 2003UKS Saper-W97 33259329.09 332593
80. 02802Pachnik Stanisław M12 2003UKS Tukan Iwiny-D23 910921109.10 9109211
81. 02426Sędłak Michał IIIM12 2003KS OK!Sport-W02 98164111.10 981641
82. 03003Słoma Kacper IIIM12 2002UKS Azymut Dębów-R22 201583412.10 2015834
83. 02597Dębowski Anatol M12 2002UNTS-W87 471453912.10 4714539
84. 02516Jakoniuk Dawid M12 2002UNTS-W87 471450512.10 4714505
85. 02571Juzaszek Dawid IIIM12 2002UNTS-W87 471450212.10 4714502
86. 02956Marte Igor IIIM12 2003UNTS-W87 12.10
87. 02572Olszewski Bartłomiej IIIM12 2002UNTS-W87 140308712.10 1403087
88. 02417Słupski Kuba M12 2002UNTS-W87 471451012.10 4714510
89. 02518Szala Jakub M12 2002UNTS-W87 12.10
90. 02943Wypniewski Patryk M12 2002UNTS-W87 471451612.10 4714516
91. Świtała Stanisław M12 2002UNTS-W87 30066612.10 300666
?
..........................: M14 :..........................
92. 02429Drągowski Paweł M14 2001KS OK!Sport-W02 41233412.10 412334
93. 97012Stasiak Kacper M14 2001UKS Saper-W97 33259229.09 332592
94. 02365Choroś Tomasz M14 2000PUKS Młode Orły-W03 140309210.10 1403092
95. 01935Kajzer Marcel M14 2001PUKS Młode Orły-W03 203419710.10 2034197
96. 02411Pierzchała Michał IIIM14 2001UNTS-W87 88668311.10 886683
97. 02980Michalak Kacper M14 2001KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
98. 03002Bawor Konrad M14 2001UKS Azymut Dębów-R22 201582912.10 2015829
99. 02612Huba Karol 2M14 2000UKS Azymut Dębów-R22 50509112.10 505091
100. 02608Liszka Marcin M14 2001UKS Azymut Dębów-R22 88665112.10 886651
101. 02393Gawlikowski Tomasz M14 2001UNTS-W87 140827212.10 1408272
102. 02596Olszewski Krzysztof M14 2001UNTS-W87 41245312.10 412453
..........................: M16 :..........................
103. 02844Besarab Eugeniusz IM16 1998UNTS-W87 88667511.10 886675
104. 01115Mossakowski Wojciech IM16 1998UNTS-W87 89902711.10 899027
105. 02250Rutka Jan IM16 1998UNTS-W87 88667411.10 886674
106. 02030Sotniczuk Piotr IM16 1998UNTS-W87 88667011.10 886670
107. 02430Wiśniewski Jan M16 1999KS OK!Sport-W02 12.10
108. 01672Myszkowski Maciej M16 1998UKS OSiR-W81 34598212.10 345982
109. 01582Borkowski Maciej M16 1998KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
110. 02672Pryjma Fryderyk IM16 1998KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
111. 01515Urbaniak Jerzy M16 1998KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M18 :..........................
112. 02715Skrzypkowski Mariusz M18 1997PUKS Młode Orły-W03 41239710.10 412397
113. 00694Rosochacki Marek M18 1996UKS OSiR-W81 88967512.10 889675
114. 01518Janowski Mateusz M18 1996KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M20 :..........................
115. Parfianowicz Adam M20 1994-indywidualny 99999926.09 999999
?
116. 02193Zalewski Kasper M20 1994KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M21 :..........................
117. Papshau Hleb IM21 1990-Berestie 04.10
?
118. Haroshka Artsiom M21 1989-Berestje BLR 08.10
?
119. 00704Pachnik Wojciech M21 1991UKS Tukan Iwiny-D23 50440709.10 504407
120. 01853Galicz Karol IM21 1986PUKS Młode Orły-W03 98185410.10 981854
121. 00032Kochn Łukasz M21 1990PUKS Młode Orły-W03 41238110.10 412381
122. 00088Anc Kamil IM21 1995UNTS-W87 89903011.10 899030
123. 00102Parfianowicz Piotr MM21 1994UNTS-W87 862573911.10 8625739
124. 00489Wołowczyk Michał IM21 1997UNTS-W87 920009411.10 9200094
125. 00488Wołowczyk Krzysztof MM21 1995UNTS-W87 920009511.10 9200095
126. Karagoda Arkadz M21 1991-BNTU Minsk 12.10
?
127. Marchuk Valery M21 1990-BNTU Minsk 25991212.10 259912
?
128. 00880Majewski Igor M21 1993KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
129. 00530Patejko Przemysław M21 1982KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M35 :..........................
130. 01940Marte Michał M35 1975-AZS WAT 54818005.09 548180
131. 01329Zając Piotr M35 1975-KU AZS WAT Warszawa 1392022.09 13920
132. 01391Lendzioszek Paweł M35 1977KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M40 :..........................
133. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103910.09 9101039
134. 00569Wrzosek Zbigniew M40 1970-ind mazowsze 41832022.09 418320
135. 01130Sędłak Krystian M40 1973KS OK!Sport-W02 88722011.10 887220
..........................: M45 :..........................
136. 01175Krupiński Andrzej M45 1969UKS Saper-W97 33259729.09 332597
137. 02422Wiejacki Janusz M45 1966UKS Saper-W97 700018429.09 7000184
138. 00706Pachnik Dariusz M45 1969UKS Tukan Iwiny-D23 50440809.10 504408
139. 00860Drągowski Marek M45 1965KS OK!Sport-W02 34598612.10 345986
140. 01527Janowski Piotr M45 1965KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
141. 02981Michalak Tomasz M45 1969KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
142. 00522Urbaniak Krzysztof M45 1967KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M50 :..........................
143. 00065Chachurski Ryszard M50 1963-KU AZS WAT 196301207.09 1963012
144. Parfianowicz Marcin M50 1963-indywidualny 99999926.09 999999
?
145. 00145Morawski Paweł M50 1962-UKS Azymut 45 Gdynia 50066112.10 500661
146. 00682Kłos Józef M50 1963-UKS Azymut Pabianice 34600112.10 346001
147. 01756Pryjma Tomasz M50 1964KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M55 :..........................
148. 01173Wałachowski Janusz M55 1959UKS Saper-W97 41236929.09 412369
149. 00865Konstanciak Andrzej M55 1959KS OK!Sport-W02 41231612.10 412316
150. 00482Machowski Władysław M55 1959UKS OSiR-W81 41896112.10 418961
151. 00076Krochmal Grzegorz M55 1959-KU AZS WAT Warszawa 599312.10 5993
152. 00528Krochmal Andrzej M55 1956KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M60 :..........................
153. 01174Kania Feliks M60 1951UKS Saper-W97 33259830.09 332598
154. Deck Wiesław M60 1954-Indywidualnie Sulejó 41242312.10 412423
?
..........................: M65 :..........................
155. 01168Wasilewski Stanisław M65 1946UKS Saper-W97 33260029.09 332600
156. 00521Patejko Tadeusz M65 1948KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
157. 00523Wysocki Stanisław M65 1929KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
158. 87057Gliński Jan M65 1940-UNTS 33869812.10 338698
..........................: M80 :..........................
159. W00402Zielczyński Mieczysław M80 1930-A-To-My 41212723.09 412127
160. W00401Zielczyńska Helena M80 1927-A-To-My 30068923.09 300689
..........................: Pocz :..........................
161. Tomankiewicz Alicja Pocz 1918KS OK!Sport-W02 10.10
?
162. Tomankiewicz Katarzyna Pocz 1918KS OK!Sport-W02 10.10
?
..........................: Zuchwal :..........................
163. Łukaszewicz Tomasz Zuchwal 1984- 08.10
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Biała AgnieszkaChwaliszewski MarekDrągowska MalwinaDopierała PiotrDrągowska (Wysocka) MalwinaFronia MariuszGordon DianaGombiewska KarolinaKalata MichałLewita DamianNalepko MateuszPapke ArkadiuszPapke ArkadiuszWasilewski MikołajWysocka MalwinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies