Polski Związek Orientacj Sportowej
ZGŁOSZENIA NA ZAWODY
UNTS Cup 2014 - średni (2014-10-18)
..........................: 10N :..........................
1. Lendzioszek Antoni 10N 2006KS Spójnia Warszawa-W80 471461812.10 4714618
?
2. Janowski Filip 10N 2005KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
?
3. Barszczewski Norbert 10N 2004UNTS-W87 471452413.10 4714524
?
..........................: 10R :..........................
4. Rapinczuk Jan 10R 2009-Ind-NDMaz. 28.09
?
5. Lendzioszek Leszek 10R 2008KS Spójnia Warszawa-W80 471461712.10 4714617
?
6. Patejko Zuzanna 10R 2012KS Spójnia Warszawa-W80 716061212.10 7160612
?
7. Chojka Krzysztof 10R 2004UNTS-W87 471454213.10 4714542
?
8. Gajda Tymon 10R 2005UNTS-W87 471453613.10 4714536
?
..........................: K10 :..........................
9. 02593Jacniacka Anna IIIK10 2004UNTS-W87 30598012.10 305980
..........................: K12 :..........................
10. 97004Onik Małgorzata K12 2002UKS Saper-W97 33258129.09 332581
11. 97026Trzaska Julia K12 2003UKS Saper-W97 33258629.09 332586
12. 02414Rudenko Zuzanna IIIK12 2002UNTS-W87 88667811.10 886678
13. 02611Leśnicka Agnieszka 2K12 2002UKS Azymut Dębów-R22 202384412.10 2023844
14. 02391Chabiera Lena IIIK12 2003UNTS-W87 99780912.10 997809
15. 02395Gąsiennica-Samek Anna K12 2003UNTS-W87 41247412.10 412474
16. 02522Gers Magdalena K12 2002UNTS-W87 471453412.10 4714534
17. 02568Gołda Otylia K12 2002UNTS-W87 471453012.10 4714530
18. 02570Jakimiuk Helena K12 2003UNTS-W87 471454412.10 4714544
19. 02833Kubicka Magdalena K12 2002UNTS-W87 41217112.10 412171
20. 02594Kwiecień Magdalena IIIK12 2002UNTS-W87 88667312.10 886673
21. 02409Nitsch Aleksandra IIIK12 2003UNTS-W87 204388612.10 2043886
22. 02595Orlicka Julia K12 2002UNTS-W87 471450812.10 4714508
23. 02410Perkowska Maja K12 2002UNTS-W87 12.10
24. 02416Słupska Kaja K12 2002UNTS-W87 471451912.10 4714519
25. 02415Siennicka Aleksandra IIIK12 2002UNTS-W87 471451712.10 4714517
..........................: K14 :..........................
26. 02397Gąsienica Samek Zosia K14 2001UNTS-W87 11.10
27. 02096Mianowska Julia K14 2001UNTS-W87 88668511.10 886685
28. 02136Staszak Alicja K14 2001UNTS-W87 111177711.10 1111777
29. 02673Urbaniak Alicja K14 2000KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
30. 02610Stecko Aleksandra 2K14 2000UKS Azymut Dębów-R22 88631312.10 886313
..........................: K16 :..........................
31. 02842Swęda Natalia K16 1999UKS Saper-W97 201799329.09 2017993
32. 01803Antonowicz Anna-Maria K16 1998UNTS-W87 88668011.10 886680
33. 02248Marek Wiktoria K16 1999UNTS-W87 98164611.10 981646
34. 01627Morawska Zuzanna K16 1999-UKS Azymut 45 Gdynia 88666712.10 886667
35. 01737Bonat Julia IK16 1998KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: K21 :..........................
36. 00943Lubak Kamila K21 1991-WKS Śląsk Wrocław 201799208.10 2017992
37. Skindzer Liudmila K21 1980-Berestje BLR 08.10
?
38. 02891Czajka Izabela K21 1982KS OK!Sport-W02 41232409.10 412324
39. 00786Wysocka Malwina K21 1985KS OK!Sport-W02 88661709.10 886617
40. 01481Żebrowska Barbara IK21 1995UNTS-W87 88721911.10 887219
41. 02019Piastrouskaya Viyaleta IK21 1991UNTS-W87 88668111.10 886681
42. 01159Bartosiak Patrycja K21 1992KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
43. 00542Patejko Patrycja K21 1988KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: K35 :..........................
44. 02690Szymańska Zuzanna K35 1977-Team 360º 98164312.10 981643
..........................: K40 :..........................
45. 02425Sędłak Ewa K40 1974KS OK!Sport-W02 920009311.10 9200093
46. 02691Trykozko Urszula K40 1969-Stowarzyszenie Team 90042412.10 900424
47. 02396Gąsienica-Samek Ewa K40 1970UNTS-W87 5413212.10 54132
..........................: K45 :..........................
48. 00864Bargiel Beata K45 1965KS OK!Sport-W02 41231010.10 412310
49. 02969Kierebińska Paulina K45 1967KS OK!Sport-W02 41233910.10 412339
50. Wychowaniec Anna K45 1918KS OK!Sport-W02 10.10
?
..........................: K50 :..........................
51. 00160Morawska Irena K50 1962-UKS Azymut 45 Gdynia 88665712.10 886657
..........................: K55 :..........................
52. 00075Krochmal Małgorzata K55 1958-KU AZS WAT Warszawa 599212.10 5992
..........................: K60 :..........................
53. Deck Krystyna K60 1950-Indywidualnie Sulejó 41242412.10 412424
?
..........................: K65 :..........................
54. 87056Glińska Barbara K65 1949-UNTS 41222812.10 412228
55. 87056Glińska Barbara K65 1949-UNTS 12.10
..........................: M10 :..........................
56. 03073Pachnik Jędrzej M10 2006UKS Tukan Iwiny-D23 202500909.10 2025009
57. 02385Antonowicz Jan IIIM10 2005UNTS-W87 88667211.10 886672
58. Bonat Karol M10 2006KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
?
59. 02573Gąsiennica-Samek Adam IIIM10 2006UNTS-W87 41223112.10 412231
60. 02677Wierzbicki Witold M10 2004UNTS-W87 471451812.10 4714518
..........................: M12 :..........................
61. 07007Onik Adam M12 2003UKS Saper-W97 33258229.09 332582
62. 97021Kubiak Dawid M12 2003UKS Saper-W97 33259329.09 332593
63. 02802Pachnik Stanisław M12 2003UKS Tukan Iwiny-D23 910921109.10 9109211
64. 02426Sędłak Michał IIIM12 2003KS OK!Sport-W02 98164111.10 981641
65. 03003Słoma Kacper IIIM12 2002UKS Azymut Dębów-R22 201583412.10 2015834
66. 02597Dębowski Anatol M12 2002UNTS-W87 471453912.10 4714539
67. 02516Jakoniuk Dawid M12 2002UNTS-W87 471450512.10 4714505
68. 02571Juzaszek Dawid IIIM12 2002UNTS-W87 471450212.10 4714502
69. 02956Marte Igor IIIM12 2003UNTS-W87 12.10
70. 02572Olszewski Bartłomiej IIIM12 2002UNTS-W87 140308712.10 1403087
71. 02417Słupski Kuba M12 2002UNTS-W87 471451012.10 4714510
72. 02518Szala Jakub M12 2002UNTS-W87 12.10
73. 02943Wypniewski Patryk M12 2002UNTS-W87 471451612.10 4714516
74. Świtała Stanisław M12 2002UNTS-W87 30066612.10 300666
?
..........................: M14 :..........................
75. 02429Drągowski Paweł M14 2001KS OK!Sport-W02 41233412.10 412334
76. 97012Stasiak Kacper M14 2001UKS Saper-W97 33259229.09 332592
77. 02411Pierzchała Michał IIIM14 2001UNTS-W87 88668311.10 886683
78. 02980Michalak Kacper M14 2001KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
79. 03002Bawor Konrad M14 2001UKS Azymut Dębów-R22 201582912.10 2015829
80. 02612Huba Karol 2M14 2000UKS Azymut Dębów-R22 50509112.10 505091
81. 02608Liszka Marcin M14 2001UKS Azymut Dębów-R22 88665112.10 886651
82. 02393Gawlikowski Tomasz M14 2001UNTS-W87 140827212.10 1408272
83. 02596Olszewski Krzysztof M14 2001UNTS-W87 41245312.10 412453
..........................: M16 :..........................
84. 02844Besarab Eugeniusz IM16 1998UNTS-W87 88667511.10 886675
85. 01115Mossakowski Wojciech IM16 1998UNTS-W87 89902711.10 899027
86. 02250Rutka Jan IM16 1998UNTS-W87 88667411.10 886674
87. 02030Sotniczuk Piotr IM16 1998UNTS-W87 88667011.10 886670
88. 02430Wiśniewski Jan M16 1999KS OK!Sport-W02 12.10
89. 01582Borkowski Maciej M16 1998KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
90. 02672Pryjma Fryderyk IM16 1998KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
91. 01515Urbaniak Jerzy M16 1998KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M18 :..........................
92. 01518Janowski Mateusz M18 1996KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M20 :..........................
93. 02193Zalewski Kasper M20 1994KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M21 :..........................
94. Haroshka Artsiom M21 1989-Berestje BLR 08.10
?
95. 00704Pachnik Wojciech M21 1991UKS Tukan Iwiny-D23 50440709.10 504407
96. 00088Anc Kamil IM21 1995UNTS-W87 89903011.10 899030
97. 00102Parfianowicz Piotr MM21 1994UNTS-W87 862573911.10 8625739
98. 00489Wołowczyk Michał IM21 1997UNTS-W87 920009411.10 9200094
99. 00488Wołowczyk Krzysztof MM21 1995UNTS-W87 920009511.10 9200095
100. 02454Wójcik Dariusz M21 1967-OK!Sport 139903512.10 1399035
101. 00880Majewski Igor M21 1993KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
102. 00530Patejko Przemysław M21 1982KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M35 :..........................
103. 01940Marte Michał M35 1975-AZS WAT 54818005.09 548180
104. 01329Zając Piotr M35 1975-KU AZS WAT Warszawa 1392022.09 13920
105. 01391Lendzioszek Paweł M35 1977KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M40 :..........................
106. 03016Wieczorek Piotr M40 1973Indywidualny Mazowsze-W00 910103910.09 9101039
107. 00569Wrzosek Zbigniew M40 1970-ind mazowsze 41832022.09 418320
108. Rapinczuk Jan M40 1974-Ind-NDMaz. 197730628.09 1977306
?
109. 01130Sędłak Krystian M40 1973KS OK!Sport-W02 88722011.10 887220
..........................: M45 :..........................
110. 01175Krupiński Andrzej M45 1969UKS Saper-W97 33259729.09 332597
111. 02422Wiejacki Janusz M45 1966UKS Saper-W97 700018429.09 7000184
112. 00706Pachnik Dariusz M45 1969UKS Tukan Iwiny-D23 50440809.10 504408
113. 00860Drągowski Marek M45 1965KS OK!Sport-W02 34598612.10 345986
114. 01527Janowski Piotr M45 1965KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
115. 02981Michalak Tomasz M45 1969KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
116. 00522Urbaniak Krzysztof M45 1967KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M50 :..........................
117. 00065Chachurski Ryszard M50 1963-KU AZS WAT 196301207.09 1963012
118. Parfianowicz Marcin M50 1963-indywidualny 99999926.09 999999
?
119. 00145Morawski Paweł M50 1962-UKS Azymut 45 Gdynia 50066112.10 500661
120. 01756Pryjma Tomasz M50 1964KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M55 :..........................
121. 01173Wałachowski Janusz M55 1959UKS Saper-W97 41236929.09 412369
122. 02423Rogala Mirosław M55 1957-KU AZS WAT 140147209.10 1401472
123. 00865Konstanciak Andrzej M55 1959KS OK!Sport-W02 41231612.10 412316
124. 00076Krochmal Grzegorz M55 1959-KU AZS WAT Warszawa 599312.10 5993
125. 00528Krochmal Andrzej M55 1956KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
..........................: M60 :..........................
126. 01174Kania Feliks M60 1951UKS Saper-W97 33259830.09 332598
127. Deck Wiesław M60 1954-Indywidualnie Sulejó 41242312.10 412423
?
..........................: M65 :..........................
128. 01168Wasilewski Stanisław M65 1946UKS Saper-W97 33260029.09 332600
129. 00521Patejko Tadeusz M65 1948KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
130. 00523Wysocki Stanisław M65 1929KS Spójnia Warszawa-W80 12.10
131. 87057Gliński Jan M65 1940-UNTS 33869812.10 338698
..........................: M80 :..........................
132. W00402Zielczyński Mieczysław M80 1930-A-To-My 41212723.09 412127
133. W00401Zielczyńska Helena M80 1927-A-To-My 30068923.09 300689
..........................: Pocz :..........................
134. Tomankiewicz Alicja Pocz 1918KS OK!Sport-W02 10.10
?
135. Tomankiewicz Katarzyna Pocz 1918KS OK!Sport-W02 10.10
?
136. Bargiel Włodzimierz Pocz 1918KS OK!Sport-W02 10.10
?
..........................: Zuchwal :..........................
137. Łukaszewicz Tomasz Zuchwal 1984- 08.10
?

Pobierz zgłoszenia

typ pliku*

11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Brożyński OliwierJasnowska GrażynaKopydłowski IzabelaKrochmal TomaszKoniuszy JoannaLechowska AgataNowak BartoszPonkało JakubRotter DanielSzafarewicz KatarzynaWapiński BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies