Polski Związek Orientacj Sportowej
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - srint
Numer id2910
Termin07.09.2018
Termin zgłoszeń25.08.2018
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.30
Organizator
MiejsceRzeszów
Województwopodkarpackie
Strona www
Biuletynzielonysport.pl/pliki/Biuletyn_1kmp2.pdf
Wyniki
.

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 bieg średniodystansowy
Numer id: 2911
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 08.09.2018
Termin zgłoszeń: 25.08.2018
Ranking: 1.30
Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 3 sztafeta klubowa
Numer id: 2912
Typ zawodów: sztafety
Termin: 09.09.2018
Termin zgłoszeń: 25.08.2018
Ranking:
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Bawor DominikBura ZuzannaBiałkowska AnetaCybula KrzysztofChułek AleksanderHałas KrzysztofKanarek KacperMikielski WitoldMiś NataliaNiedabała JakubPaciejewski PiotrPelc MaciejRosa AleksandraSpiliszewska RóżaSpiliszewska Róża (Miklis)Serafin KacperSkonieczny AndrzejWrześniak KrzysztofWelc DominikaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a