Polski Związek Orientacj Sportowej
UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy
Numer id2808
Termin10.09.2017
Termin zgłoszeń03.09.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaregionalne
RankingNie
OrganizatorUNTS Warszawa
MiejsceWarszawa
Województwomazowieckie
Strona wwwunts.waw.pl/index.php?mnu=141
Biuletynunts.waw.pl/index.php?app=docs&view=file&action=get&iid=1984
Wynikiunts.waw.pl/index.php?mnu=142&id=2220

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
UNTS Cup 2017 - bieg nocny
Numer id: 2806
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 09.09.2017
Termin zgłoszeń: 03.09.2017
Ranking:
UNTS Cup 2017 - city race
Numer id: 2807
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 09.09.2017
Termin zgłoszeń: 03.09.2017
Ranking:
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Dajewska KatarzynaDeredos AndrzejGrabarczyk JolantaGendek MartaGielec ZuzannaGrajner PatrykGuga RomualdJędrzejkowska MonikaKuźba JakubKrawczyk AleksandraMichalak TomaszSzymańska WeronikaSania JakubStefański MarekSowa AnielaSzulżycki KazimierzŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies