Polski Związek Orientacj Sportowej
V Puchar Elbląga - średni
Numer id2714
Termin09.09.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaregionalne
RankingTak
0.80
OrganizatorUMKS Orkan Ostróda, WMZ BnOiRS
MiejsceElbląg, Pięknolas 2
Województwowarmińsko-mazurskie
Strona wwwwww.ekogryf.pl/
Biuletyn
Wyniki
V Puchar Elbląga Mistrzostwa Warmi i Mazur, Puchar Pomorza, XXIII Mistrzostwa Pomorza Kujaw,

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
V Puchar Elbląga - klasyk
Numer id: 2715
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 10.09.2017
Ranking: 0.80
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Antonowicz JanDura MagdalenaDudych AndriyGrabiec MagdalenaKrzyżanowski MaciejKłobus MateuszKostrowska IzabelaKozel MikołajMazur MichałMarszałek PatrykMikułka TomaszMusiała BartoszMistewicz HelenaPiosik PatrykPłóciennik KonradPiwakowski WojciechUrbaniak SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies