Polski Związek Orientacj Sportowej
CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Numer id2583
Termin18.08.2017
Termin zgłoszeń06.08.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorUKS Azymut 45 Gdynia
MiejsceBieszkowice
Województwopomorskie
Strona wwwazymut45gdynia.org/nasze-zawody/grandprixpomorza
Biuletynazymut45gdynia.org/biuletyn-XIII_1.pdf
Wyniki
XIII edycja Grand Prix Pomorza w biegu na orientację zawita w tym roku do Bieszkowic. Rywalizacja odbędzie się na trzech dystansach: średni, klasyk oraz skrócony klasyk. Ciekawy teren i trasy oraz pobyt nad morzem, może być wyśmienitym zakończeniem wakacji.

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
CTZ;Grand Prix Pomorza - E2
Numer id: 2584
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 19.08.2017
Termin zgłoszeń: 06.08.2017
Ranking: 1.10
CTZ;Grand Prix Pomorza - E3
Numer id: 2585
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 20.08.2017
Termin zgłoszeń: 06.08.2017
Ranking: 1.10
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bartoń NataliaDomaszk AlicjaDzienisz MagdalenaFaron PaulinaGibas AdrianGórak IgnacyJachna DariuszKonopacka MartynaKarwowska WiktoriaPiekarz DariuszPaluszek MateuszPodwórny JacekStróżek JustynaSfora KrystianSzcześniak PiotrSiennicka AleksandraSzymczyk MartaSkorupa MariuszTopór MonikaWłostkowska KlaudiaWięckowska AleksandraZawada MarcelinaZając MagdalenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies