Polski Związek Orientacj Sportowej
CTZ; Grand Prix Mazowsza - E2
Numer id2575
Termin02.05.2017
Pierwszy termin zgłoszeń26.03.2017
Termin zgłoszeń23.04.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorPUKS Młode Orły Nowy Dwór Maz.
MiejsceWarszawa Choszczówka
Województwomazowieckie
Strona wwwwww.gpm2017.pl
Biuletyn
Wyniki
Grand Prix Mazowsza 2017 to trzy etapowa impreza, która w tym roku zostanie rozegrana w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Warszawie. W tegorocznej edycji na zawodników czeka między innymi: sprint po historycznej Twierdzy Modlin oraz pierwszy w Polsce bieg na 100 punktów.

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
CTZ; Grand Prix Mazowsza - E1
Numer id: 2574
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 01.05.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 26.03.2017
Termin zgłoszeń: 23.04.2017
Ranking: 1.10
CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Numer id: 2576
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 03.05.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 26.03.2017
Termin zgłoszeń: 23.04.2017
Ranking: 1.10
10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej
Czarnecki JakubCzupajło PatrycjaHoliński PawełKardyś BartłomiejKruk WojciechLeśnicki StanisławMurawski SylwesterSzymański AdamSkorupa PiotrZielińska OliwiaŻurek GrzegorzŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies