Polski Związek Orientacj Sportowej
CTZ; IV Bukowa Cup - E3
Numer id2565
Termin15.10.2017
Pierwszy termin zgłoszeń31.08.2017
Termin zgłoszeń05.10.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorKOS BnO Szczecin
MiejsceSzczecin, Puszcza Bukowa
Województwozachodniopomorskie
Strona wwwbno.szczecin.pl/bukowa-cup-iv/
Biuletynbno.szczecin.pl/bukowa-cup-iv/
Wynikibno.szczecin.pl/bukowa-cup-iv/
IV Bukowa Cup; zawody indywidualne, klasyfikacja łączna po trzech etapach; Do 31 sierpnia obowiązuje tańsze wpisowe

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
CTZ; IV Bukowa Cup - E1
Numer id: 2563
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 13.10.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 31.08.2017
Termin zgłoszeń: 05.10.2017
Ranking: 1.10
CTZ; IV Bukowa Cup - E2
Numer id: 2564
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 14.10.2017
Pierwszy termin zgłoszeń: 31.08.2017
Termin zgłoszeń: 05.10.2017
Ranking: 1.10
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Antonowicz JanDura MagdalenaDudych AndriyGrabiec MagdalenaKrzyżanowski MaciejKłobus MateuszKostrowska IzabelaKozel MikołajMazur MichałMarszałek PatrykMikułka TomaszMusiała BartoszMistewicz HelenaPiosik PatrykPłóciennik KonradPiwakowski WojciechUrbaniak SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies