Polski Związek Orientacj Sportowej
CTZ; MP i MPM BnO - klasyk
Numer id2559
Termin23.09.2017
Termin zgłoszeń10.09.2017
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.30
OrganizatorUKS Siódemka Rumia
MiejscePuszcza Darżlubska
Województwopomorskie
Strona wwwsiodemka.rumia.pl/mp2017/
Biuletynsiodemka.rumia.pl/mp2017/biuletyn.html
Wynikisiodemka.rumia.pl/mp2017/wyniki.html
Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski Masters w klasycznym i sztafetowym BnO 23-24.09.2017

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
CTZ; MP i MPM BnO - sztafety
Numer id: 2560
Typ zawodów: sztafety
Termin: 24.09.2017
Ranking:
07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Biała AgnieszkaChwaliszewski MarekDrągowska MalwinaDopierała PiotrDrągowska (Wysocka) MalwinaFronia MariuszGordon DianaGombiewska KarolinaKalata MichałLewita DamianNalepko MateuszPapke ArkadiuszPapke ArkadiuszWasilewski MikołajWysocka MalwinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies