Polski Związek Orientacj Sportowej
Puchar Bałtyku - dzień 1
Numer id1858
Termin01.05.2015
Pierwszy termin zgłoszeń10.04.2015
Termin zgłoszeń22.04.2015
Typ zawodówBnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingTak
1.10
OrganizatorUKS Siódemka Rumia
MiejsceWejherowo
Województwopomorskie
Strona wwwbalticcup.org.pl/
Biuletynbalticcup.org.pl/
Wynikibalticcup.org.pl/
Zapraszamy na jubileuszowy XX PUCHAR BAŁTYKU. Jak co roku w licznej obsadzie międzynarodowej. Zawody zostaną rozegrane w terenie morenowym w okolicach Wejherowa

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
Puchar Bałtyku - dzień 2
Numer id: 1859
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 02.05.2015
Pierwszy termin zgłoszeń: 10.04.2015
Termin zgłoszeń: 22.04.2015
Ranking: 1.10
Puchar Bałtyku - dzień 3
Numer id: 1860
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 03.05.2015
Pierwszy termin zgłoszeń: 10.04.2015
Termin zgłoszeń: 22.04.2015
Ranking: 1.10
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Antonowicz JanDura MagdalenaDudych AndriyGrabiec MagdalenaKrzyżanowski MaciejKłobus MateuszKostrowska IzabelaKozel MikołajMazur MichałMarszałek PatrykMikułka TomaszMusiała BartoszMistewicz HelenaPiosik PatrykPłóciennik KonradPiwakowski WojciechUrbaniak SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies