Polski Związek Orientacj Sportowej
Klubowe Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych w RJnO - dystans klasyczny
Numer id1655
Termin28.04.2013
Typ zawodówRJnO - indywidualne
Rangaogólnopolskie
RankingNie
Organizator
MiejsceWarszawa
Województwomazowieckie
Strona www
Biuletynwww.orienteering.org.pl/pliki/2013kmppnrjno.pdf
Wyniki

Dodawanie newsa
Język
Podpis *
Tytuł*
Treść*



Pozostałe etapy tych zawodów
Klubowe Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych w RJnO - dystans sprinterski
Numer id: 1653
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 26.04.2013
Ranking:
Klubowe Mistrzostwa Polski, Puchar Najmłodszych w RJnO - dystans sredni
Numer id: 1654
Typ zawodów: indywidualne
Termin: 27.04.2013
Ranking:
10.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)
Anulewicz AnnaDębska MagdalenaGrosman AnnaImiela MateuszKania AdamMoskal ZuzannaNowak WojciechNguyen Van SandraPietrzykowski TomaszRycerski KarolRębacz KrzysztofSkorupa MariuszŚliwa KatarzynaŁugowska KrystynaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies