Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
00137 Mikielski Witold M-21 UMKS ORKAN 1988  
00139 Mikielski Daniel M-21 UMKS ORKAN 1990  
00136 Mikielski Marek M-55 UMKS ORKAN 1960  
04224 Mikołajczak Tymon M-10 UKS Dąb Leszno 2008 
04248 Mikołajczak Iga K-12 UKS Dąb Leszno 2006 
02663 Mikołajczyk Klaudia K-16 MUKS Junior 2003 
03960 Mikuła Daria K-12 KOS BnO 2007  
03959 Mikuła Iga K-12 KOS BnO 2007  
03342 Milczarek Julia K-14 UKS Reflex Sekcja BnO 2005 
03970 Mioduszewski Mateusz M-40 Indywidualny Mazowsze 1976  
03575 Miś Milena K-10 HKS Azymut 2009  
03576 Miś Natalia K-12 HKS Azymut 2006  
02434 Miśkiewicz Martyna K-21 KS OK!Sport 1989 
04165 Miśków Krzysztof M-14 KS Kościelec Chrzanów 2005 
04380 Mirek Gracjan M-14 LKS Górzanka 2004 
01318 Misiaczek Ewa K-50 Indywidualny Mazowsze 1968  
00142 Miszewski Romuald M-60 UKS Azymut 45 1954  
04214 Modrzejewska Agnieszka K-14 GKS Luzino 2004 
03840 Modzelewski Mikołaj M-14 UKS Siódemka 2005 
02866 Mol Krzysztof M-40 HKS Azymut 1975  
04326 Moniak Andrzej M-50 LKS Górzanka 1965  
00681 Moon-Zalewska Graham M-75 KU AZS UMCS 1939  
01627 Morawska Zuzanna K-20 UKS Azymut 45 1999  
00234 Morawska Anna K-21 UKS Azymut 45 1993  
00160 Morawska Irena K-55 UKS Azymut 45 1962  
01376 Morawska Maja K-21 UKS Azymut 45 1996  
00145 Morawski Paweł M-55 UKS Azymut 45 1962  
03628 Mordarski Oskar M-10 UKS Patria 2008 
02117 Moskal Zuzanna K-16 UKS Siódemka 2002 
01115 Mossakowski Wojciech M-20 UNTS 1998  
01758 Mossakowski Przemysław M-55 Indywidualny Mazowsze 1960 
00826 Moszkowicz Paweł M-50 WKS Wawel 1967  
03763 Moszkowicz Anna K-14 WKS Wawel 2005  
04022 Moszkowicz Julia K-10 WKS Wawel 2008  
03901 Movko Marina K-55 UKS Azymut 45 1960  
04047 Movko Sergei M-60 UKS Azymut 45 1955  
04367 Mrówczyński Szymon M-21 KU AZS WAT 1994 
02687 Mróz Jacek M-60 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1958  
03224 Mrugacz Szymon M-14 UNTS 2005  
02577 Muller Tomasz M-50 UMKS Kwidzyn 1968  
02578 Muller Wiktor M-14 UMKS Kwidzyn 2004  
02764 Muller Iga K-14 UMKS Kwidzyn 2005  
03978 Muras Dominika K-14 UKS Reflex Sekcja BnO 2004 
03255 Murawska Marta K-20 HKS Azymut 1998  
03578 Murawski Rafał M-12 HKS Azymut 2007  
03588 Murawski Piotr M-45 HKS Azymut 1973  
03579 Murek Emilia K-12 HKS Azymut 2006  
03580 Murek Marcin M-10 HKS Azymut 2009  
02544 Musiała Bartosz M-20 UKS Grom 1998 
02541 Musiała Hubert M-18 UKS Grom 2000 
04341 Myśliwiec Aleksandra K-12 UKS Kometa 2007  
04195 Mysza Sławomir M-40 InO Jura OS Morawica 1976 
01672 Myszkowski Maciej M-20 UKS OSiR 1998 
04318 Nagórek Kamil M-35 GKS Luzino 1983 
02851 Najman Natalia K-21 KS OK!Sport 1988 
04119 Narożny Kacper M-12 UKS GOK Galewice 2007 
04227 Nędzewicz Zofia K-12 UKS Dąb Leszno 2007 
04412 Ner Monika K-35 HKS Azymut 1983  
03301 Nestorowicz Łukasz M-21 KU AZS UMCS 1985  
02947 Niebielski Bartosz M-18 UKS Falenica 2001  
02945 Niebielski Bartosz M-45 UKS Falenica 1971  
03942 Niedabała Jakub M-12 UKS Azymut 45 2006  
02725 Niessner Piotr M-55 WKS Wawel 1963  
03651 Niessner Pola K-12 WKS Wawel 2007  
01021 Niewiedziała Robert M-21 UKS Siódemka 1993 
02504 Niezgódka Dominika K-18 UKS Arkady 2001 
03250 Nikitczenko Natasza K-21 UKS Orientuś 1997  
01093 Nitsch Tomasz M-45 UNTS 1971  
02407 Nitsch Joanna K-45 UNTS 1973  
02408 Nitsch Tomasz (jr.) M-18 UNTS 2000  
02409 Nitsch Aleksandra K-16 UNTS 2003  
04157 Nogaj Dorota K-12 KS Hades 2007  
01954 Nowacka Katarzyna K-18 HKS Azymut 2000  
03722 Nowacki Zbigniew M-50 GKS Luzino 1968 
04031 Nowacki Szymon M-14 UKS Arkady 2005 
01113 Nowak Maciej M-21 MKS Paulinum 1996  
01222 Nowak Barbara K-45 HKS Azymut 1970 
00144 Nowak Beata K-45 UKS Azymut 45 1973  
02858 Nowak Anna K-12 UKS Azymut 45 2006  
00143 Nowak Jacek M-40 UKS Azymut 45 1976  
00907 Nowak Remigiusz M-45 KS Hades 1972  
02370 Nowak Grzegorz M-16 UKS Azymut 45 2003  
02922 Nowak Maria K-16 KS Hades 2003  
03017 Nowak Bartosz M-20 UKS Falenica 1999  
03702 Nowak Zofia K-10 KS Hades 2008  
03817 Nowak Anna K-12 BUKOS 2006 
03929 Nowak Michał M-16 UKS Orientuś 2003  
03930 Nowak Paweł M-40 UKS Orientuś 1977  
4462 Nowak Natalia K-14 MKS Metalowiec 2005 
03150 Nowakowski Maciej M-16 BKS Wataha 2002  
03710 Nowakowski Sławomir M-40 BKS Wataha 1974  
02729 Nowicka-Bielecka Kornelia K-40 UKS Siódemka 1974 
03587 Nowicki Łukasz M-35 HKS Azymut 1981  
02986 Nyga Julia K-16 UKS Kometa 2002  
03468 Nyga Juliusz M-14 UKS Kometa 2005  
04185 Obrzud Maksymilian M-16 UMKS Kwidzyn 2002  
04421 Obsadna Ewa K-12 UKS Arkady 2007 
03861 Obsadny Paweł M-14 UKS Arkady 2005 
03331 Obstoj Adam M-18 LUKS Azymek 2000  
03862 Oczkowski Kacper M-14 UKS Arkady 2004 
03629 Odroniec Sandra K-10 UKS Patria 2008 
02347 Śliwczyńska Ilona K-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1978  
03480 Ślusarczyk Katarzyna K-21 KS OK!Sport 1989 
03853 Ślusarczyk Piotr M-14 LKS Górzanka 2004  
04371 Śmigielska Weronika K-10 MKS Metalowiec 2008 
04372 Śmigielska Martyna K-10 MKS Metalowiec 2008 
02796 Świca Katarzyna K-18 UKS Orientpark.pl 2000 
00885 Świerczyński Bogdan M-65 KOS Modrzew 1953 
02361 Świerczyński Hubert M-21 KOS BnO 1988  
03798 Świtała Michał M-12 UNTS 2007  
04418 Świtała Nikola K-10 UKS Arkady 2008 
04303 Świtaniak Jacek M-12 UKS Orientpark.pl 2007 
02118 Ogdowski Bartłomiej M-18 UKS Siódemka 2000 
03478 Ogrodnik Magdalena K-16 LUKS Azymek 2003  
02059 Ohlaszeny Zuzanna K-18 KS Kościelec Chrzanów 2001 
00422 Olas Jacek M-45 UKS Orientuś 1969  
00228 Olbrycht Janusz M-60 Indywidualny Mazowsze 1955  
00229 Olbrycht Anna K-60 Indywidualny Mazowsze 1956  
01564 Olech Przemysław M-21 UKS Siódemka 1985 
00551 Olech Andrzej M-55 PKO Harpagan 1959  
00340 Olejnik Michał M-21 WKS Grunwald 1992 
03938 Olejnik Jaśmina K-10 WKS Wawel 2008  
04092 Olejnik Mikołaj M-12 BKS Wataha 2007  
04120 Olejnik Ewa K-40 WKS Wawel 1976  
04270 Olejnik Tomasz M-40 WKS Wawel 1976  
04334 Olejnik Tomasz M-12 UKS GOK Galewice 2007 
03726 Oleśniewicz Nina K-16 LUKS Azymek 2003  
02641 Oleszek Aleksandra K-20 LUKS Azymek 1999  
03652 Oliinyk Alona K-35 WKS Wawel 1983  
03653 Oliinyk Illia K-21 WKS Wawel 1984  
04023 Oliinyk Yelyzaveta K-10 WKS Wawel 2008  
Olszanka Wioletta K-45 OKS Start 1970
Olszanka Artur M-50 OKS Start 1966
02015 Olszanka Wioleta K-45 KS OK!Sport 1970 
02427 Olszanka Gabriela K-18 KS OK!Sport 2001 
04137 Olszewska Klaudia K-12 UNTS 2007  
02572 Olszewski Bartłomiej M-16 UNTS 2002  
04302 Orszulak Gracjan M-10 UKS Orientpark.pl 2008 
04057 Orzechowska Aleksandra K-16 UKS Azymut Dębów 2003 
03543 Osak Maciej M-16 UKS Traper 2003 
04145 Osak Zuzanna K-10 UKS Traper 2011 
01053 Ostojski Jerzy M-75 UKS Energetyk 1942 
01334 Ostój Piotr M-21 WKS Śląsk 1994  
04364 Owsiak Stanisław M-12 BKS Wataha 2006  
03758 Owsianka Wiktoria K-14 WKS Wawel 2005  
01785 Płóciennik Konrad M-18 UKS Azymut 2000  
00883 Płuciennik Waldemar M-75 KOS Modrzew 1943 
03669 Płytnik Anna K-40 KOS BnO 1977  
03670 Płytnik Stanisław M-50 KOS BnO 1966  
04188 Pabian Patrycja K-35 UMKS Kwidzyn 1980  
poprzednie123456[7]891011nastepne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies