Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
04066 Leśniak Jan M-14 WKS Wawel 2005  
04067 Leśniak Tomasz M-14 WKS Wawel 2005  
02611 Leśnicka Agnieszka K-16 UKS Azymut Dębów 2002 
04101 Leszczyński Tomasz M-50 Indywidualny Mazowsze 1968  
4468 Lewandowska Antonina K-10 UKS Siódemka 2008 
00367 Lewandowski Krzysztof M-60 UKS Orientuś 1958  
03165 Lewandowski Jakub M-14 UNTS 2005  
04204 Lewicki Łukasz M-21 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1987
00129 Lewoń Ewa K-60 UMKS ORKAN 1955  
00130 Lewoń Bogdan M-60 UMKS ORKAN 1955  
01663 Lickiewicz Jarosław M-50 Indywidualny Podlaskie 1964 
02826 Ligienza Krzysztof M-45 KInO ORIENTOP 1972  
03983 Ligocka Małgorzata K-18 UKS Technik Ruciane-Nida 2001  
03984 Ligocki Maciej M-40 UKS Technik Ruciane-Nida 1976  
4480 Lińska Paulina K-14 GKS Luzino 2005 
04159 Lipińska Julia K-16 WKS Śląsk 2002  
02024 Lipiński Artur M-45 KS OK!Sport 1969 
03769 Lipiński Artiom M-14 KS OK!Sport 2004 
03790 Lipka Mateusz M-12 UNTS 2007  
01620 Lippa Grzegorz M-40 LUKS Azymek 1978  
04249 Lis Antoni M-12 UKS Azymut Dębów 2007 
03254 Lisak Krzysztof M-35 KU AZS WAT 1983  
02091 Lisewska Agnieszka K-20 PKO Harpagan 1998  
03049 Lisiak Adam M-14 UKS Orientuś 2005  
03251 Lisiak Paweł M-40 UKS Orientuś 1974  
03791 Lisiecka Klara K-12 UNTS 2006  
01530 Listek Marta K-20 WKS Wawel 1999  
00943 Lubak Kamila K-21 WKS Śląsk 1991  
00169 Lubkiewicz Tomasz M-21 WKS Wawel 1987  
00345 Lubomska (Lajn) Daria K-21 UKS Azymut 1989  
02656 Lubomski Dariusz M-21 UKS Azymut 1984  
03680 Lubryka Krzysztof M-14 MKS MOS 2004 
02451 Ludwiczak Agata K-35 MKS Metalowiec 1979
03610 Ludwin Jakub M-12 KS Kościelec Chrzanów 2007 
01831 Mądra Paulina K-20 WKS Śląsk 1998  
02142 Mądra Magdalena K-20 WKS Śląsk 1999  
04005 Mądry Bartłomiej M-12 MKS MOS 2006 
02885 Mądrzyński Zbigniew M-60 UMKS Kwidzyn 1956  
03294 Młynarczyk Piotr M-50 UKS Orientuś 1964  
03711 Młynarczyk Maksymilian M-12 UKS Orientuś 2007  
03262 Młynkowiak Karolina K-12 HKS Azymut 2006  
03086 Małecki Marcel M-14 MUKS Junior 2004 
03906 Małecki Bartłomiej M-35 KOS Modrzew 1979 
03414 Maca Martyna K-16 UKS Azymut Dębów 2002 
00483 Machowska Weronika K-21 UKS OSiR 1986 
03908 Machowska- Łącka Magdalena K-35 UKS OSiR 1983 
00482 Machowski Władysław M-55 UKS OSiR 1959 
04256 Machulak Mirosław M-55 UNTS 1963  
01420 Maciejewska Katarzyna K-20 UKS Traper 1999 
04003 Maciejewska Agata K-14 MKS MOS 2005 
03944 Maciejewski Mikołaj M-40 BKS Wataha 1976  
03943 Maciejewski Bartłomiej M-12 BKS Wataha 2006  
00320 Macul Martyna K-21 UKS Traper 1995 
00705 Madej Mateusz M-21 UKS Orientpark.pl 1991 
04446 Magdziak Emilia K-12 MKS San 2006 
4484 Magiera Igor M-12 UKS Kometa 2006  
01029 Majasow Agata K-21 WKS Śląsk 1985  
01406 Majasow Kostiantyn M-35 WKS Śląsk 1983  
03218 Majewska Maja K-14 PUKS Młode Orły 2004  
00880 Majewski Igor M-21 KS Spójnia Warszawa 1993 
00536 Majewski Piotr M-21 KS Spójnia Warszawa 1988 
03343 Majewski Marek M-40 PUKS Młode Orły 1977  
03502 Majowski Jan M-14 UKS OSiR 2005 
04403 Makowski Cyprian M-10 UKS Azymut 2008  
04205 Maksimowicz Aleksandra K-21 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1997
04410 Malec Nikola K-12 UKS Azymut Siedliska 2007 
04485 Malicka Natalia K-12 UKS Kometa 2006  
04109 Malik Patryk M-14 UKS Grom 2004 
04386 Malik Wiktoria K-12 UKS Grom 2007 
01236 Malinowski Wiktor M-60 MKS Metalowiec 1958 
03168 Malinowski Michał M-14 UNTS 2004  
03356 Malinowski Zbigniew M-50 KS Spójnia Warszawa 1968 
02732 Mamala Piotr M-20 UKS Patria 1999 
03924 Mamala Magdalena K-12 UKS Patria 2007 
02666 Mania Patryk M-18 MUKS Junior 2000 
00567 Mańka Zbigniew M-60 KU AZS UMCS 1954  
00535 Marchlik Małgorzata K-21 KS Spójnia Warszawa 1988 
02289 Marchuk Ilya M-21 UNTS 1987  
02019 Marchuk Wioletta K-21 UNTS 1991  
00354 Marciniak Patryk M-21 UKS Azymut 1995  
02584 Marciniak Weronika K-16 BUKOS 2002 
03420 Marciniak Adrianna K-14 UKS Błyskawica 2004 
04296 Marciniak Weronika K-12 MKS MOS 2007 
04374 Marciniak Martyna K-10 UKS Błyskawica 2008 
01947 Marcinkiewicz Grzegorz H M-21 PUKS Młode Orły 1986  
02495 Marcinkiewicz Grzegorz M-21 PUKS Młode Orły 1985  
04447 Marcinkiewicz Justyna K-12 MKS San 2006 
00026 Marcinkiewicz-Kajzer Monika K-40 PUKS Młode Orły 1976  
02345 Marcjanek Maciej M-21 UKS Orientuś 1981  
03766 Marcjanek Filip M-12 UKS Orientuś 2007  
02248 Marek Wiktoria K-20 UNTS 1999  
04226 Markowska Natalia K-12 UKS Dąb Leszno 2006 
03304 Marszałek Marcin M-45 KS OK!Sport 1970 
03823 Marszałek Patryk M-14 UKS Kometa 2005  
03903 Marszałek Marek M-50 KS OK!Sport 1966 
04146 Marszałek Waldemar M-45 UKS Kometa 1973  
04147 Marszałek Maria K-40 UKS Kometa 1974  
04148 Marszałek Dawid M-10 UKS Kometa 2010  
04389 Marszałek Alan M-12 UKS Grom 2006 
01940 Marte Michał M-40 KU AZS WAT 1975 
02956 Marte Igor M-16 UNTS 2003  
04342 Martinczak Alicja K-12 UKS Kometa 2006  
04004 Masłowska Oliwia K-14 MKS MOS 2005 
04311 Masłowska Julia K-10 MKS MOS 2008 
03850 Maszota Nikola K-16 GKS Luzino 2002 
02558 Masztalski Paweł M-21 UKS Sparta Czyżowice 1985  
03627 Matląg Katarzyna K-12 UKS Patria 2007 
04094 Matuszewski Grzegorz M-50 KOS BnO 1968  
01569 Matyba Anna K-21 WKS Grunwald 1996 
03958 Matyja Weronika K-12 KOS BnO 2007  
01319 Mazan Bartłomiej M-21 WKS Śląsk 1992  
00328 Mazan Aleksandra K-21 UKS Traper 1995 
00350 Mazur Katarzyna K-35 UKS Azymut 1983  
02952 Mazur Michał M-35 UKS Azymut 1983  
4472 Mazur Tomasz M-12 BUKOS 2007 
01982 Mazurek Krzysztof M-60 MKS Metalowiec 1957 
02223 Mazurek Agnieszka K-18 WKS Śląsk 2001  
02222 Mazurek Joanna K-16 WKS Śląsk 2003  
04453 Mazurek Piotr M-45 WKS Śląsk 1970  
04260 Mazurkiewicz Jakub M-21 KS OK!Sport 1993 
02581 Mejza Lidia K-16 BUKOS 2002 
02925 Mejza Marcin M-16 BUKOS 2003 
02927 Mejza Mateusz M-16 BUKOS 2003 
04150 Meller Jan M-10 KS Hades 2009  
02114 Melzer Zofia K-18 UKS Siódemka 2001 
02115 Melzer Szymon M-20 UKS Siódemka 1999 
03295 Melzer Anna K-14 UKS Siódemka 2005 
03887 Miłaszewicz Magdalena K-12 UKS Traper 2007 
04140 Miłaszewicz Paweł M-10 UKS Traper 2012 
03900 Miłkowski Jakub M-12 UKS Azymut 45 2006  
02096 Mianowska Julia K-18 UNTS 2001  
02405 Mianowska Dorota K-40 UNTS 1974  
03554 Mianowska Antonina K-12 UNTS 2007  
02068 Mianowski Rafał M-45 UNTS 1973  
00742 Michałek Janusz M-70 KOS Modrzew 1948 
02894 Michałowska Agata K-40 KS Spójnia Warszawa 1978 
02980 Michalak Kacper M-18 UNTS 2001  
02981 Michalak Tomasz M-45 UNTS 1969  
03260 Michalczak Paweł M-12 HKS Azymut 2006  
03261 Michalewicz Alicja K-14 HKS Azymut 2005  
03949 Michalska Izabela K-35 BKS Wataha 1979  
03792 Michalski Mikołaj M-12 UNTS 2006  
03950 Michalski Tomasz M-10 BKS Wataha 2008  
03937 Michno Marta K-14 WKS Wawel 2005  
04283 Mielcarek Krzysztof M-14 HKS Azymut 2005  
04362 Mielko Zuzanna K-10 UKS Azymut Siedliska 2008 
00806 Mientki Sebastian M-40 UMKS ORKAN 1976  
00788 Mientki Tadeusz M-65 UMKS ORKAN 1952  
04006 Mikłuszka Kornelia K-12 MKS MOS 2006 
00138 Mikielska Danuta K-55 UMKS ORKAN 1959  
poprzednie12345[6]7891011nastepne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies