Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
03736 Krzysztofiak Grażyna K-60 UMKS Kwidzyn 1958  
02619 Krzysztyński Michał M-18 WKS Wawel 2000  
04281 Kubacka Wiktoria K-14 HKS Azymut 2005  
00613 Kubica Arkadiusz M-21 UKS Kometa 1995  
01928 Kubicka Sonia K-18 PUKS Młode Orły 2001  
00037 Kubicka Zuzanna K-21 UNTS 1993  
03725 Kubicki Jakub M-14 LUKS Azymek 2004  
02032 Kuca Kacper M-20 WKS Wawel 1999  
02464 Kucharczyk Jakub M-18 UKS Kometa 2001  
04295 Kuciel Hanna K-12 MKS MOS 2007 
02990 Kukla Bartosz M-16 UKS Kometa 2002  
03470 Kukla Szymon M-14 UKS Kometa 2004
02353 Kukuryka Jan M-70 KU AZS WAT 1947 
03666 Kula Mateusz M-16 KOS BnO 2003  
03962 Kula Maja K-12 KOS BnO 2007  
00966 Kulczycka-Wójcik Dominika K-21 KS Kościelec Chrzanów 1993 
04098 Kulesza Igor M-16 UKS Orientuś 2003  
03855 Kulka Wiktoria K-14 UKS Orientpark.pl 2005 
00861 Kulpa Andrzej M-50 OKS Start 1964
04203 Kupiszak Bartosz M-21 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1986
04288 Kurasińska Lena K-10 HKS Azymut 2008  
04293 Kurdziel Szymon M-12 MKS MOS 2006 
03625 Kurnyta Dawid M-10 UKS Patria 2009 
04170 Kurowski Kacper M-12 UKS Azymut 2006  
04309 Kurpios Klaudia K-12 MKS MOS 2007 
04021 Kurtycz Natalia K-14 WKS Wawel 2005  
03252 Kuryj Marek M-40 WKS Wawel 1978  
04254 Kurzawiński Sławomir M-21 KU AZS WAT 1996  
03271 Kurzyp Michał M-12 MKS MOS 2006 
02225 Kurzyp Stanisław M-16 WKS Śląsk 2002  
04156 Kusza Marcelina K-21 KS Hades 1985  
03827 Kusztelska Natalia K-14 KOS BnO 2005  
01349 Kuźba Justyna K-21 UKS Siódemka 1994 
02165 Kuźba Jakub M-18 UKS Siódemka 2000 
03968 Kwiatkowski Olaf M-14 KOS BnO 2005  
04207 Kwok Kin Kwan M-21 KOS BnO 1995  
02574 Lach Tomasz M-50 UKS Azymut 45 1966  
00345 Lajn Daria K-21 UKS Azymut 1989  
03832 Lamparska Maja K-14 WKS Wawel 2005  
04272 Lamparska Iwona K-45 WKS Wawel 1973  
03430 Landowska Aneta K-18 GKS Luzino 2000 
03293 Lange Weronika K-14 GKS Luzino 2005 
03899 Lazareva Natalia K-60 UKS Azymut 45 1955  
00789 Lech Bogdan M-55 UMKS ORKAN 1960  
03609 Lechowska Agata K-14 KS Kościelec Chrzanów 2005 
01970 Ledniowski Filip M-18 WKS Śląsk 2000  
04111 Ledzion Piotr M-16 UKS Orientuś 2003  
04073 Lenczowski Adam M-10 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2008  
04074 Lenczowski Jan M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1976  
04075 Lenczowski Krzysztof M-10 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2011  
01391 Lendzioszek Paweł M-40 KS Spójnia Warszawa 1977 
03640 Lendzioszek Antoni M-12 KS Spójnia Warszawa 2006 
03406 Leśniak Matylda K-14 UKS Kometa 2004  
02611 Leśnicka Agnieszka K-16 UKS Azymut Dębów 2002 
00367 Lewandowski Krzysztof M-60 UKS Orientuś 1958  
03165 Lewandowski Jakub M-14 UNTS 2005  
04204 Lewicki Łukasz M-21 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1987
00129 Lewoń Ewa K-60 UMKS ORKAN 1955  
00130 Lewoń Bogdan M-60 UMKS ORKAN 1955  
01663 Lickiewicz Jarosław M-50 Indywidualny Podlaskie 1964 
02826 Ligienza Krzysztof M-45 Indywidualny Dolnośląskie 1972  
03983 Ligocka Małgorzata K-18 UKS Technik Ruciane-Nida 2001  
03984 Ligocki Maciej M-40 UKS Technik Ruciane-Nida 1976  
04159 Lipińska Julia K-16 WKS Śląsk 2002  
02024 Lipiński Artur M-45 KS OK!Sport 1969 
03769 Lipiński Artiom M-14 KS OK!Sport 2004 
03790 Lipka Mateusz M-12 UNTS 2007  
01620 Lippa Grzegorz M-40 LUKS Azymek 1978  
03254 Lisak Krzysztof M-35 KU AZS WAT 1983  
02091 Lisewska Agnieszka K-20 PKO Harpagan 1998  
03049 Lisiak Adam M-14 UKS Orientuś 2005  
03251 Lisiak Paweł M-40 UKS Orientuś 1974  
03791 Lisiecka Klara K-12 UNTS 2006  
01530 Listek Marta K-20 WKS Wawel 1999  
00943 Lubak Kamila K-21 WKS Śląsk 1991  
00169 Lubkiewicz Tomasz M-21 WKS Wawel 1987  
02656 Lubomski Dariusz M-21 UKS Azymut 1984  
03680 Lubryka Krzysztof M-14 MKS MOS 2004 
02451 Ludwiczak Agata K-35 MKS Metalowiec 1979
03610 Ludwin Jakub M-12 KS Kościelec Chrzanów 2007 
01831 Mądra Paulina K-20 WKS Śląsk 1998  
02142 Mądra Magdalena K-20 WKS Śląsk 1999  
04005 Mądry Bartłomiej M-12 MKS MOS 2006 
02885 Mądrzyński Zbigniew M-60 UMKS Kwidzyn 1956  
03294 Młynarczyk Piotr M-50 UKS Orientuś 1964  
03711 Młynarczyk Maksymilian M-12 UKS Orientuś 2007  
03262 Młynkowiak Karolina K-12 HKS Azymut 2006  
03906 Małecki Bartłomiej M-35 KOS Modrzew 1979 
03414 Maca Martyna K-16 UKS Azymut Dębów 2002 
00483 Machowska Weronika K-21 UKS OSiR 1986 
03908 Machowska- Łącka Magdalena K-35 UKS OSiR 1983 
00482 Machowski Władysław M-55 UKS OSiR 1959 
04256 Machulak Mirosław M-55 UNTS 1963  
01420 Maciejewska Katarzyna K-20 UKS Traper 1999 
04003 Maciejewska Agata K-14 MKS MOS 2005 
03944 Maciejewski Mikołaj M-40 BKS Wataha 1976  
03943 Maciejewski Bartłomiej M-12 BKS Wataha 2006  
00320 Macul Martyna K-21 UKS Traper 1995 
00705 Madej Mateusz M-21 UKS Orientpark.pl 1991 
01029 Majasow Agata K-21 WKS Śląsk 1985  
01406 Majasow Kostiantyn M-35 WKS Śląsk 1983  
03218 Majewska Maja K-14 PUKS Młode Orły 2004  
00880 Majewski Igor M-21 KS Spójnia Warszawa 1993 
00536 Majewski Piotr M-21 KS Spójnia Warszawa 1988 
03343 Majewski Marek M-40 PUKS Młode Orły 1977  
03502 Majowski Jan M-14 UKS OSiR 2005 
04205 Maksimowicz Aleksandra K-21 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1997
04109 Malik Patryk M-14 UKS Grom 2004 
01236 Malinowski Wiktor M-60 MKS Metalowiec 1958 
03168 Malinowski Michał M-14 UNTS 2004  
03356 Malinowski Zbigniew M-50 KS Spójnia Warszawa 1968 
02732 Mamala Piotr M-20 UKS Patria 1999 
03924 Mamala Magdalena K-12 UKS Patria 2007 
00567 Mańka Zbigniew M-60 KU AZS UMCS 1954  
00535 Marchlik Małgorzata K-21 KS Spójnia Warszawa 1988 
02289 Marchuk Ilya M-21 UNTS 1987  
00354 Marciniak Patryk M-21 UKS Azymut 1995  
02584 Marciniak Weronika K-16 BUKOS 2002 
04296 Marciniak Weronika K-12 MKS MOS 2007 
01947 Marcinkiewicz Grzegorz H M-21 PUKS Młode Orły 1986  
02495 Marcinkiewicz Grzegorz M-21 PUKS Młode Orły 1985  
00026 Marcinkiewicz-Kajzer Monika K-40 PUKS Młode Orły 1976  
02345 Marcjanek Maciej M-21 UKS Orientuś 1981  
03766 Marcjanek Filip M-12 UKS Orientuś 2007  
02248 Marek Wiktoria K-20 UNTS 1999  
04226 Markowska Natalia K-12 UKS Dąb Leszno 2006 
03304 Marszałek Marcin M-45 KS OK!Sport 1970 
03823 Marszałek Patryk M-14 UKS Kometa 2005  
03903 Marszałek Marek M-50 KS OK!Sport 1966 
04146 Marszałek Waldemar M-45 UKS Kometa 1973  
04147 Marszałek Maria K-40 UKS Kometa 1974  
04148 Marszałek Dawid M-10 UKS Kometa 2010  
01940 Marte Michał M-40 KU AZS WAT 1975 
02956 Marte Igor M-16 UNTS 2003  
04004 Masłowska Oliwia K-14 MKS MOS 2005 
04311 Masłowska Julia K-10 MKS MOS 2008 
03850 Maszota Nikola K-16 GKS Luzino 2002 
02558 Masztalski Paweł M-21 UKS Sparta Czyżowice 1985  
03627 Matląg Katarzyna K-12 UKS Patria 2007 
04094 Matuszewski Grzegorz M-50 KOS BnO 1968  
01569 Matyba Anna K-21 WKS Grunwald 1996 
03958 Matyja Weronika K-12 KOS BnO 2007  
01319 Mazan Bartłomiej M-21 WKS Śląsk 1992  
00328 Mazan Aleksandra K-21 UKS Traper 1995 
00350 Mazur Katarzyna K-35 UKS Azymut 1983  
02952 Mazur Michał M-35 UKS Azymut 1983  
01982 Mazurek Krzysztof M-60 MKS Metalowiec 1957 
02223 Mazurek Agnieszka K-18 WKS Śląsk 2001  
02222 Mazurek Joanna K-16 WKS Śląsk 2003  
04260 Mazurkiewicz Jakub M-21 KS OK!Sport 1993 
poprzednie1234[5]678910nastepne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies