Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
00384 Gwóźdź Ewa K-21 UKS Orientuś 1990  
03936 Hałucha Milena K-12 WKS Wawel 2007  
04265 Hałucha Martyna K-14 WKS Wawel 2004  
04304 Hałuza Julia K-12 UKS Orientpark.pl 2007 
01717 Hajdas Przemysław M-35 WKS Śląsk 1980  
03257 Hajduk Maria K-12 HKS Azymut 2006  
03164 Hajkowicz Filip M-14 UNTS 2005  
03783 Hajkowicz Olaf M-12 UNTS 2007  
03740 Halewicz Julia K-12 UKS Orientpark.pl 2007 
04189 Halibożek Zuzanna K-10 UMKS Kwidzyn 2009  
02999 Hasiura Anna K-16 MKS Metalowiec 2003 
04070 Hejsak Maciej M-14 MKS San 2005 
03822 Herbeć Ewelina K-16 MUKS Junior 2002 
04430 Herbeć Anna K-12 MUKS Junior 2007 
00162 Hewelt Maciej M-21 UKS Azymut 45 1990  
04449 Hilaszek Amelia K-14 UKS Kometa 2005  
00568 Hiller Jerzy M-70 KU AZS UMCS 1947  
04108 Hodur Katarzyna K-14 UKS Grom 2004 
01524 Hornik Aleksandra K-21 WKS Grunwald 1996 
01296 Hornik Alicja K-55 WKS Grunwald 1963 
01554 Hornik Zbigniew M-60 LKO 1956  
03836 Hryciuk Mikołaj M-14 UKS Grom 2005 
02612 Huba Karol M-18 UKS Azymut Dębów 2000 
03947 Husak Patryk M-14 BKS Wataha 2004  
03332 Hyla Damian M-18 LUKS Azymek 2001  
02684 Indyka Maciej M-35 WKS Wawel 1980  
04055 Inglot Maciej M-14 UKS Azymut Dębów 2005 
02600 Izydorczyk Urszula K-21 MKS Paulinum 1996  
04041 Jąder Sandra K-12 HKS Azymut 2006  
04313 Jabłońska Amelia K-10 MKS MOS 2008 
04428 Jabłońska Emilia K-12 MUKS Junior 2006 
04429 Jabłoński Piotr M-14 MUKS Junior 2005 
02126 Jachna Dariusz M-45 UMKS ORKAN 1973  
04060 Jadczyk Mikołaj M-14 UKS Kometa 2005  
00179 Jakielaszek Ryszard M-65 GKS Luzino 1949 
4473 Jakubczak Szymon M-12 BUKOS 2006 
02511 Jakubczyk Damian M-21 UKS Technik Ruciane-Nida 1995  
03911 Jakubczyk Paulina K-21 HKS Azymut 1993  
04266 Jamrozik Krzysztof M-45 WKS Wawel 1969  
04420 Jańczak Matylda K-12 UKS Arkady 2007 
03686 Janczara Natalia K-14 MKS MOS 2005 
04332 Janda Dominik M-20 LUKS Azymek 1999  
02108 Janiak Paweł M-35 MKS Pogoń 1980  
04391 Janiak Lena K-12 UKS Reflex Sekcja BnO 2007 
04166 Janicka Hanna K-12 KS Kościelec Chrzanów 2007 
04097 Janiczek Krystyna K-40 WKS Śląsk 1974  
04117 Janik Patrycja K-14 UKS GOK Galewice 2004 
03913 Jankiewicz Radosław M-10 UMKS Kwidzyn 2008  
04208 Jankowiak Paweł M-21 Indywidualny Wielkopolskie 1989 
00989 Jankowski Tomasz M-50 PKO Harpagan 1967  
04433 Jankowski Kewin M-14 UKS Traper 2004 
00525 Janowski Konrad M-65 KS Spójnia Warszawa 1949  
01527 Janowski Piotr M-50 KS Spójnia Warszawa 1965  
03506 Janowski Filip M-14 KS Spójnia Warszawa 2005  
01783 Jaśkiewicz Magdalena K-21 UKS Azymut 1997  
03875 Jaśkowska Oliwia K-12 UKS Włóczykij 2006 
04427 Jarczak Marika K-12 MUKS Junior 2007 
00566 Jarecki Krzysztof M-60 KU AZS UMCS 1955  
03831 Jaroń Wiktoria K-16 WKS Wawel 2002  
04084 Jarosz Oliwia K-12 UKS Kometa 2006  
01494 Jaroszek Radosław M-21 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1994  
01736 Jaroszek Jakub M-20 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1998  
03030 Jarząbski Bartłomiej M-14 UKS Orlik Rajbrot 2005 
02685 Jaskuła Kornel M-21 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1984  
03805 Jaskuła Wacław M-60 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1954  
04285 Jaskuła Jakub M-12 HKS Azymut 2007  
04048 Jaszczyk Piotr M-12 UKS Błyskawica 2006 
03694 Jędras Przemysław M-35 UMKS Kwidzyn 1981  
04149 Jędrowska Katarzyna K-21 KS Hades 1990  
03697 Jewuła Arkadiusz M-35 KOS BnO 1983
03821 Jeziorowski Kacper M-14 KU AZS UMCS 2005  
01298 Jończy Daniel M-40 MKS Paulinum 1975  
03104 Jończy Jakub M-16 MKS Paulinum 2003  
03882 Jończy Michał M-10 MKS Paulinum 2008  
03917 Joniec Hubert M-10 UMKS Kwidzyn 2008  
04000 Jordan Oliwia K-12 MKS MOS 2006 
04438 Józefowicz Emil M-12 UKS Błyskawica 2006
04319 Juraszewski Igor M-12 KU AZS UMCS 2007 
04320 Juraszewski Sławomir M-40 KU AZS UMCS 1977 
03102 Jurczak Szymon M-16 MKS Paulinum 2003  
03867 Jurczak Miłosz M-12 MKS Paulinum 2006  
01936 Jurczyk Tomasz M-21 UKS Sparta Czyżowice 1994  
02052 Jurczyk Marta K-18 UKS Sparta Czyżowice 2000  
02064 Jurczyk Maciej M-20 UKS Sparta Czyżowice 1998  
02928 Jurczyk Piotr M-45 UKS Sparta Czyżowice 1969  
02827 Jurdeczka Kinga K-16 BUKOS 2003 
04331 Kącki Paweł M-12 UKS Patria 2007 
00682 Kłos Józef M-55 UKS Azymut 1963  
03299 Kłyś Paweł M-35 KU AZS UMCS 1983  
03969 Kaczmarek Damian M-40 MKS Skarmat 1975  
04234 Kaczmarek Anna K-21 UKS Dąb Leszno 1986 
04317 Kaczmarski Paweł M-35 LKS Górzanka 1980 
01568 Kaczocha Przemysław M-21 UKS Arkady 1996 
03063 Kaczocha Szymon M-16 UKS Arkady 2003 
03860 Kaczocha Mikołaj M-14 UKS Arkady 2005 
04133 Kaczor Weronika K-16 MKS Paulinum 2002  
04216 Kaczyński Jakub M-40 PKO Harpagan 1978  
04349 Kaczyński Piotr M-21 PKO Harpagan 1984  
01935 Kajzer Marcel M-18 PUKS Młode Orły 2001  
00853 Kalata Michał M-21 MKS Paulinum 1989  
02027 Kalisiak Dawid M-18 UKS Azymut 2000  
00985 Kalsztein Karol M-40 PKO Harpagan 1974  
00061 Kamińska Anna K-35 KU AZS WAT 1983  
04298 Kamzurska Aleksandra K-10 UKS Orientpark.pl 2009 
03290 Kankowska Dominka K-18 GKS Luzino 2001 
03912 Kapska Nina K-14 HKS Azymut 2004  
01339 Karbowiak Iga K-21 WKS Śląsk 1995  
04172 Karczmarz Emilia K-10 UKS Azymut 2009  
04356 Kardasz Jakub M-12 UKS Azymut Siedliska 2006 
03259 Karkut Estera K-14 HKS Azymut 2005  
00828 Karnia-Biskupska Anna K-35 WKS Wawel 1980  
03768 Karpenko Julia K-21 WKS Śląsk 1994  
03807 Karski Ryszard M-50 MKS Paulinum 1965 
04028 Kasała Eryka K-14 UKS Arkady 2005 
04419 Kasałka Monika K-10 UKS Arkady 2008 
04467 Kaszkiewicz Tymon M-10 UKS Azymut 45 2009  
04027 Kawała Mateusz M-14 UKS Arkady 2005 
00413 Kaźmierczak Aneta K-21 UKS Orientuś 1995  
04029 Kaźmierczak Amelia K-12 UKS Arkady 2006 
04452 Kaźmierczak Piotr M-40 UNTS 1974 
04451 Kaźmierczak Feliks M-10 UNTS 2009  
02377 Kędzierska Nadia K-16 HKS Azymut 2002  
03784 Kędzierska Zuzana K-12 UNTS 2007  
04001 Kędzierski Nataniel M-16 WKS Śląsk 2003  
03563 Kędzior Alicja K-14 UMKS Kwidzyn 2005  
04177 Kędzior Katarzyna K-40 UMKS Kwidzyn 1975  
4478 Kepka Zuzanna K-12 GKS Luzino 2006 
03413 Kiełb Wiktoria K-14 UKS Azymut Dębów 2004 
03845 Kiełb Patrycja K-14 UKS Azymut Dębów 2005 
04354 Kiełbasa Damian M-21 UKS Azymut Siedliska 1987 
04387 Kiełbik Nikola K-12 UKS Grom 2006 
02946 Kielak Hubert M-21 UKS Falenica 1996  
03018 Kielak Igor M-20 UKS Falenica 1999  
03019 Kielak Sławomir M-45 UKS Falenica 1972  
04105 Kielnierowski Wojciech M-12 UKS Azymut 2006  
04431 Kiersztyn Jakub M-10 UKS Azymut Siedliska 2008 
04043 Kiewluk Magdalena K-21 HKS Azymut 1991  
02994 Kijak Jakub M-18 WKS Wawel 2000  
00085 Kijewski Jacek M-45 KU AZS WAT 1970  
04126 Kilichowski Kacper M-12 UKS Azymut 45 2006  
03754 Kisłowski Marek M-10 UMKS Kwidzyn 2008  
03608 Klakla Kacper M-12 KS Kościelec Chrzanów 2007 
03730 Klasa Tomasz M-50 KS Hades 1966  
03895 Klawczyński Zbigniew M-55 UMKS Kwidzyn 1962 
03574 Klecha Weronika K-12 HKS Azymut 2007  
04325 Klefas Oskar M-14 UKS Dąb Leszno 2005 
03520 Kleina Antoni M-12 UKS Włóczykij 2006 
04127 Kleinszmidt Michał M-12 UKS Azymut 45 2006  
4482 Klimczak Olimpia K-10 UKS Siódemka 2008 
03815 Klimkowska Maria K-10 BUKOS 2009 
poprzednie123[4]567891011nastepne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Bitner MarcinFormella KorneliaGadecki MichałGrono MiłoszHyjek AdamKurek JolantaKreft OliwiaKrzywda TomaszMikołajczak JuliaPaszyński JózefPerduta AleksandraSzamota OtyliaSchmidt AnnaWoźniak JanŁubis MichałŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies