Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
02921 Druciarek Mikołaj M-21 WKS Grunwald 1997 
04253 Dubińska Monika K-35 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1981  
04071 Dubiński Mateusz M-10 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2009  
04141 Duda Kornelia K-10 UKS Traper 2009 
04142 Duda Łukasz M-10 UKS Traper 2011 
01171 Dudek Wojciech M-21 PUKS Młode Orły 1994  
03923 Dudek Milena K-10 UKS Patria 2008 
04240 Dudziak Karolina K-40 UKS Dąb Leszno 1978 
03780 Dudzińska Aniela K-12 UNTS 2006  
03781 Dudziński Patryk M-12 UNTS 2006  
03621 Duplak Maciej M-12 UKS Patria 2007 
00720 Dura Kazimierz M-75 WKS Śląsk 1939  
01137 Dura Magdalena K-45 WKS Śląsk 1971  
4457 Durma Jerzy M-12 UKS Azymut 2006  
03584 Durzyńska Katarzyna K-21 HKS Azymut 1992  
00094 Dusza Anna K-21 UNTS 1989  
01279 Dutkiewicz Damian M-40 MKS Paulinum 1977 
03881 Dutkiewicz Wiktoria K-10 MKS Paulinum 2008 
00774 Dutkowski Mikołaj M-21 UKS Arkady 1992 
00780 Dutkowski Adam M-55 UKS Arkady 1963 
00728 Dwojak Wojciech M-35 WKS Śląsk 1981  
04123 Dwojak Gracjan M-12 UKS Orientpark.pl 2006 
4483 Dwojak Pola K-12 MKS Paulinum 2006 
04417 Dwornikowska Agata K-10 UKS Arkady 2008 
00845 Dyzio Katarzyna K-21 WKS Wawel 1988  
01533 Dyzio Włodzimierz M-55 WKS Wawel 1961  
03433 Dyzio Anna K-50 WKS Wawel 1968  
02057 Dzierwa Hanna K-18 KS Kościelec Chrzanów 2001 
4461 Dziewanowska Maja K-14 MKS Metalowiec 2005 
02065 Dzik Justyna K-21 LKS Górzanka 1997  
01195 Dzik Mirosław M-45 LKS Górzanka 1971  
01101 Dzioba Mateusz M-21 MKS Paulinum 1995  
04340 Dziuba Justyna K-12 UKS Kometa 2006  
03366 Dzwonkowska Paulina K-12 UKS OSiR 2006 
04175 Eggert Wiktoria K-12 UKS Włóczykij 2007 
00823 Etterle-Biederman Lilianna K-45 WKS Wawel 1973  
00363 Ewiak - Paszyńska Alicja K-21 UKS Orientuś 1987  
03940 Falk Oliwia K-16 GKS Luzino 2003 
00911 Faltyński Władysław M-65 WKS Grunwald 1949 
03515 Fankidejski Wiktor M-12 UKS Włóczykij 2006 
03873 Fankidejski Artur M-40 UKS Włóczykij 1978 
03547 Fastyn Marcin M-35 MKS Metalowiec 1983 
04352 Fedorova Olena K-21 UKS Azymut Dębów 1992  
04261 Fell Ronja K-21 KOS BnO 1993  
02906 Fiedorowicz Szczepan M-40 UKS Traper 1976 
03884 Fiedorowicz Hieronim M-14 UKS Traper 2004 
04330 Fiejtek Filip M-10 UKS Patria 2010 
4477 Figlon Patrycja K-14 GKS Luzino 2005 
03397 Fijałkowska Klaudia K-14 UKS OSiR 2004 
01927 Filipczak Natalia K-18 PUKS Młode Orły 2000  
04241 Filipczak-Dudziak Bartosz M-12 UKS Dąb Leszno 2006 
04153 Filipiak Adrianna K-16 KS Hades 2003  
04413 Filipiak Agnieszka K-40 KS Hades 1975  
04414 Filipiak Marek M-45 KS Hades 1973  
04415 Filipiak Mateusz M-20 KS Hades 1998  
02143 Fitrzyk Krzysztof M-16 UKS Patria 2002 
03622 Fitrzyk Magdalena K-12 UKS Patria 2007 
04363 Fliszkiewicz Bartłomiej M-21 KU AZS WAT 1991 
00920 Florkowska-Dwojak Marta K-35 WKS Grunwald 1982 
02836 Fortuniak Weronika K-20 UKS Orientuś 1998  
02620 Forystek Marek M-45 WKS Wawel 1973  
02621 Forystek Wiktoria K-21 WKS Wawel 1997  
02080 Forystek Józef M-50 WKS Wawel 1966  
02267 Forystek Konrad M-21 WKS Wawel 1993  
03935 Forystek Szymon M-10 WKS Wawel 2008  
04370 Frątczak Sławomir M-21 GKS Luzino 1984 
04040 Franc Antonina K-10 HKS Azymut 2008  
03623 Frey Jakub M-10 UKS Patria 2008 
04116 Fronia Jakub M-14 UKS GOK Galewice 2005 
02397 Gąsienica Samek Zofia K-18 UNTS 2001  
02394 Gąsienica-Samek Andrzej M-35 UNTS 1980  
02573 Gąsienica-Samek Adam M-12 UNTS 2006  
02396 Gąsienica-Samek Ewa K-45 UNTS 1970  
02395 Gąsienica-Samek Anna K-16 UNTS 2003  
03361 Gąsior Rafał M-16 UMKS Kwidzyn 2002  
03558 Gąsiorowski Adam M-21 UKS Azymut 1989  
03729 Gładecki Dawid M-18 UKS OSiR 2000 
03824 Głombiowska Karolina K-16 GKS Luzino 2003 
02754 Głowacz Julia K-18 UNTS 2000  
00846 Gackowski Bogdan M-65 PKO Harpagan 1953  
03163 Gajda Tymon M-14 UNTS 2005  
03782 Gajda Ignacy M-12 UNTS 2007  
02283 Gajkowski Bartosz M-21 WKS Wawel 1985  
01853 Galicz Karol M-21 BKS Wataha 1986  
03142 Galicz Krystyna K-65 BKS Wataha 1951  
00194 Galla Franciszek M-21 HKS Azymut 1989  
00202 Galla Jacek M-21 HKS Azymut 1993  
00215 Galla Katarzyna K-21 HKS Azymut 1995  
01539 Galla Zofia K-20 HKS Azymut 1998  
02437 Gapiński Włodzimierz M-50 UKS Orientuś 1964  
01584 Garbacik Michał M-21 WKS Wawel 1995  
01585 Garbacik Maja K-18 WKS Wawel 2000  
01750 Garstka Jakub M-20 UKS Arkady 1998 
04425 Gawron Agata K-14 UKS Arkady 2005 
02752 Gawryś Radosław M-16 BKS Wataha 2003  
04136 Gendek Marta K-14 UNTS 2004  
04173 Gęs Szymon M-10 UKS Azymut 2008  
03516 Gibas Adrian M-14 UKS Włóczykij 2004 
03874 Gibas Wiktor M-12 UKS Włóczykij 2006
03046 Gielec Zuzanna K-16 UKS Orientuś 2002  
03047 Gielec Julia K-14 UKS Orientuś 2005  
00428 Glińska Barbara K-65 UNTS 1949  
00429 Gliński Jan M-75 UNTS 1940  
01237 Gmur Karol M-40 WKS Śląsk 1976  
04211 Gniadek Monika K-35 GKS Luzino 1981 
03517 Gniewkowska Julia K-16 UKS Włóczykij 2002 
03682 Godek Damian M-14 MKS MOS 2004 
03891 Godyń Kinga K-12 KS Kościelec Chrzanów 2007 
03048 Gola Martyna K-16 UKS Orientuś 2003  
03718 Golenia Julia K-14 UKS Kometa 2004  
03675 Golinowska Elżbieta K-35 HKS Azymut 1980  
04045 Golinowska Aleksandra K-12 HKS Azymut 2006  
02892 Golinowski Paweł M-35 HKS Azymut 1979  
04046 Golinowski Piotr M-10 HKS Azymut 2009  
03484 Gonda Julia K-14 HKS Azymut 2004  
03305 Gorczyca Jacek M-45 KS Hades 1971  
03306 Gorczyca Magdalena K-45 KS Hades 1971  
02971 Gorczyca Maria K-21 WKS Grunwald 1997 
02883 Gostkiewicz Maciej M-40 UMKS Kwidzyn 1974  
03572 Gostkiewicz Mateusz M-14 UMKS Kwidzyn 2005  
04400 Górak Ignacy M-12 UKS Azymut 2006  
03910 Górniaczyk Michał M-14 HKS Azymut 2005  
00091 Górnicka-Antonowicz Anna K-50 Indywidualny Mazowsze 1968  
00747 Górska Kinga K-21 UMKS ORKAN 1989  
03685 Graba Weronika K-14 MKS MOS 2004 
04201 Graba Katarzyna K-20 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1999
00804 Grabowicz Andrzej M-60 WKS Wawel 1957  
03716 Grabowska Joanna K-35 WKS Wawel 1979  
04445 Grabowska Zuzanna K-12 MKS San 2007 
00147 Grabowski Maciej M-35 UNTS 1981  
02575 Gradek Zuzanna K-16 UKS Traper 2003 
03542 Gradek Mateusz M-12 UKS Traper 2007 
03885 Gradek Beata K-40 UKS Traper 1975 
03886 Gradek Jarosław M-45 UKS Traper 1972 
03915 Grajewski Jakub M-12 UMKS Kwidzyn 2007  
04223 Grembowska Julia K-12 UKS Dąb Leszno 2007 
02566 Grobelny Alex M-16 HKS Azymut 2002  
04072 Gromadzki Wiktor M-10 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2009  
04348 Gronostaj Natalia K-10 MKS MOS 2009 
04124 Grosser Franciszek M-14 UMKS Kwidzyn 2005  
02853 Gruziel Magdalena K-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1976  
03933 Grydziuszko Marcin M-40 UKS Energetyk 1975 
00336 Gryzio Łukasz M-21 UKS Azymut 1988  
03447 Grzegorczyk Mateusz M-16 KOS BnO 2002  
04481 Grzegorczyk Borys M-12 WKS Wawel 2006  
03898 Grzybowski Maciej M-12 UKS Azymut 45 2006  
04154 Grzywacz Andrzej M-50 KS Hades 1965  
04277 Grzywacz Agnieszka K-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1974  
00716 Guga Romuald M-60 WKS Śląsk 1955  
02756 Gumowski Szymon M-18 BKS Wataha 2001  
poprzednie12[3]4567891011nastepne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies