Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
02932 Wiśniewski Paweł M-45 WKS Wawel 1974
03879 Wiśniewski Jakub M-12 UKS Azymut 2007
04406 Wiśniewski Adam M-10 UKS Azymut 2010
4138 Witczak Przemysław M-45 Indywidualny Mazowsze 1970
00238 Witkowska Izabela K-45 UKS Azymut 45 1970
00158 Witkowski Adam M-45 UKS Azymut 45 1970
04187 Witulska Klaudia K-10 UMKS Kwidzyn 2009
00074 Wołejszo Tadeusz M-65 KU AZS WAT 1951
01208 Wołek Ewa K-50 UNTS 1968
03555 Wołek Andrzej M-55 UNTS 1964
03556 Wołek Małgorzata K-50 UNTS 1966
03557 Wołek Stanisław M-16 UNTS 2004
00886 Wołochowicz Władysław M-70 KOS BnO 1947
00113 Wołowczyk Marek M-55 UNTS 1963
00488 Wołowczyk Krzysztof M-21 UNTS 1995
00489 Wołowczyk Michał M-21 UNTS 1997
00112 Wołowczyk Mariola K-50 UNTS 1968
03483 Wołowiec Daniel M-16 UKS Azymut Dębów 2004
04112 Woch Natalia K-16 UKS Orientuś 2004
03369 Wojarska Kamila K-55 Indywidualny Śląskie 1960
01121 Wojarski Krzysztof M-55 UKS Sparta Czyżowice 1960
03801 Wojda Michał M-14 UNTS 2006
04262 Wojtas Julia K-12 WKS Wawel 2007
03220 Wojtczak- Luter Anna K-45 MKS Metalowiec 1973
01297 Wojtyła Jerzy M-70 UMKS ORKAN 1948
04052 Wojtysiak Paula K-14 UKS Błyskawica 2005
04107 Wolski Igor M-14 UKS Azymut 2006
00906 Woźniak Sławomir M-45 WKS Grunwald 1972
00131 Woźniak Henryk M-70 UMKS ORKAN 1948
03479 Woźniak Maciej M-18 LUKS Azymek 2002
00518 Wójcik Beata K-50 KS Spójnia Warszawa 1966
02454 Wójcik Dariusz M-50 KS OK!Sport 1967
02991 Wójcik Paweł M-14 WKS Wawel 2005
02992 Wójcik Natalia K-18 WKS Wawel 2002
03195 Wójcik Grzegorz M-45 WKS Wawel 1974
03673 Wójcik Rafał M-45 HKS Azymut 1972
04437 Wójcik Antonina K-60 InO Jura OS Morawica 1956
04440 Wójcik Ziemowit M-14 KInO ORIENTOP 2006
03174 Wójtowicz Krzysztof M-16 UNTS 2004
02724 Wroniak Adam M-50 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1969
03326 Wroniak Krzysztof M-16 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2004
00225 Wróblewska Bogna K-60 KS OK!Sport 1958
00226 Wróblewski Tadeusz M-60 KS OK!Sport 1958
01135 Wróblewski Mateusz M-21 KS OK!Sport 1989
00227 Wróblewski Grzegorz M-21 KS OK!Sport 1987
01138 Wrzesiński Krzysztof M-50 WKS Śląsk 1968
00569 Wrzosek Zbigniew M-45 Indywidualny Mazowsze 1970
02278 Wrzyszcz Dominik M-18 UKS Orlik Rajbrot 2002
03031 Wrzyszcz Weronika K-14 UKS Orlik Rajbrot 2006
03865 Wyrwa Tobiasz M-12 HKS Azymut 2007
01400 Wysocka Joanna K-45 WKS Śląsk 1971
02181 Wysocka Jolanta K-60 UKS Kometa 1956
04012 Wysocka Michalina K-10 MKS MOS 2010
00523 Wysocki Stanisław M-90 KS Spójnia Warszawa 1929
02697 Wysocki Andrzej M-65 UKS Kometa 1951
02150 Wziętek Barbara K-21 WKS Wawel 1998
04291 Złotowska Joanna K-14 MKS MOS 2006
04294 Złotowski Michał M-14 MKS MOS 2006
03615 Zabawa Emilia K-12 KS Kościelec Chrzanów 2007
03890 Zabuski Jakub M-16 MKS Metalowiec 2003
02186 Zając Dawid M-20 UKS Azymut 2000
02384 Zając Magdalena K-18 HKS Azymut 2002
04327 Zając Honorata K-21 WKS Wawel 1986
04393 Zając Barbara K-16 UKS Reflex Sekcja BnO 2004
04324 Zakrzewska Maja K-12 UKS Dąb Leszno 2007
03553 Zalega Mateusz M-21 MKS Metalowiec 1985
04345 Zaleska Julia K-12 MKS MOS 2008
03103 Zaleski Jakub M-16 MKS Paulinum 2003
03698 Zamiara Piotr M-35 KS Hades 1981
02529 Zamojski Rafał M-20 UKS Siódemka 2000
03567 Zaremba Adam M-12 UMKS Kwidzyn 2007
03659 Zawada Zuzanna K-14 WKS Wawel 2006
03323 Zawada Karolina K-14 UKS Orientpark.pl 2005
03322 Zawada Marcelina K-12 UKS Orientpark.pl 2007
00915 Zbroja-Nowak Justyna K-35 KS Hades 1980
00302 Zdanowicz Jan M-60 UKS Kometa 1959
02149 Zelek Klaudia K-16 UKS Patria 2003
03631 Zelek Filip M-10 UKS Patria 2009
03632 Zelek Martyna K-12 UKS Patria 2008
04243 Zendran Maja K-16 UKS Dąb Leszno 2004
01828 Zięba Emilia K-21 WKS Śląsk 1998
00751 Zielczyńska Helena K-90 Indywidualny Mazowsze 1927
00752 Zielczyński Piotr M-55 Indywidualny Mazowsze 1960
00750 Zielczyński Mieczysław M-85 Indywidualny Mazowsze 1930
03217 Zielińska Oliwia K-16 PUKS Młode Orły 2003  
03344 Zieliński Artur M-40 PUKS Młode Orły 1977  
03701 Zieliński Tomasz M-12 KS Hades 2007
00913 Zieliński Paweł M-50 KS Hades 1968
04491 Zieliński Michał M-12 PUKS Młode Orły 2008 
03105 Zierałka Paweł M-14 MKS Paulinum 2005
03055 Ziętek Aleksandra K-16 UKS Arkady 2003
04424 Ziętek Ewelina K-12 UKS Arkady 2007
03851 Ziętkiewicz Aleksander M-18 LKS Górzanka 2002
04292 Zimoch Nina K-14 MKS MOS 2006
04316 Zimoch Ida K-10 MKS MOS 2010
03932 Ziółkiewicz Jan M-12 UKS Orientuś 2007
03986 Ziółkiewicz Krzysztof M-50 UKS Orientuś 1965
01724 Zuchmański Przemysław M-21 UKS Orientuś 1998
03802 Zych Igor M-12 UNTS 2007
03616 Zychowicz Krystian M-12 KS Kościelec Chrzanów 2007
04167 Zychowicz Bartosz M-10 KS Kościelec Chrzanów 2010
poprzednie12345678910[11]
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bartoń NataliaDomaszk AlicjaDzienisz MagdalenaFaron PaulinaGibas AdrianGórak IgnacyJachna DariuszKonopacka MartynaKarwowska WiktoriaPiekarz DariuszPaluszek MateuszPodwórny JacekStróżek JustynaSfora KrystianSzcześniak PiotrSiennicka AleksandraSzymczyk MartaSkorupa MariuszTopór MonikaWłostkowska KlaudiaWięckowska AleksandraZawada MarcelinaZając MagdalenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies