Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
00167 Borychowska Marlena K-21 MKS Paulinum 1988  
03284 Borychowski Mariusz M-45 GKS Luzino 1972 
02751 Borzym Izabela K-16 BKS Wataha 2002  
03952 Borzym Anna K-45 BKS Wataha 1972  
03307 Borzyszkowski Jacek M-40 UKS Siódemka 1974 
4471 Borzyszkowski Bartłomiej M-12 UKS Siódemka 2006 
04268 Breksa Blanka K-10 WKS Wawel 2010  
04113 Breska Nadia K-16 UKS Azymut 45 2002  
04125 Breska Wiktor M-12 UKS Azymut 45 2006  
02380 Brożyński Oliwier M-14 HKS Azymut 2004  
03512 Brzóska Katarzyna K-16 UKS Włóczykij 2003 
03957 Brzuchalska Patrycja K-21 KOS BnO 1993  
03410 Buława Filip M-16 UKS Kometa 2002  
04018 Bublik Piotr M-14 WKS Wawel 2005  
02843 Buciak Piotr M-35 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1979  
01528 Bugaj Katarzyna K-20 WKS Wawel 1998  
03313 Bugaj Teresa K-50 WKS Wawel 1968  
04199 Bukowska Agnieszka K-40 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1978
00944 Bultrowicz Agnieszka K-40 KS Hades 1977  
03700 Bultrowicz Tymoteusz M-12 KS Hades 2006  
03699 Burchardt Sławomir M-50 KS Hades 1966  
02726 Byrczek Jan M-18 UKS Kometa 2000  
00081 Cegiełka Jan M-55 KU AZS WAT 1962  
04115 Cegiełka Milena K-12 UKS GOK Galewice 2006 
04336 Cegiełka Konrad M-10 UKS GOK Galewice 2009 
04180 Cepurdej Aleksandr M-60 UMKS Kwidzyn 1958  
04182 Cepurdej Nina K-16 UMKS Kwidzyn 2003  
04183 Cepurdej Katarzyna K-14 UMKS Kwidzyn 2004  
04184 Cepurdej Wladyslaw M-12 UMKS Kwidzyn 2006  
02521 Chabiera Tomasz M-40 UNTS 1976  
03856 Chabiera Filomena K-12 UNTS 2007  
02391 Chabiera Lena K-16 UNTS 2003  
00065 Chachurski Ryszard M-55 KU AZS WAT 1963  
04193 Chachurski Mieszko M-12 UNTS 2007  
00402 Charuba Łukasz M-21 UKS Orientuś 1990  
03733 Chęcińska Angelika K-21 UKS Azymut 45 1993  
03972 Cherek Norbert M-14 PKO Harpagan 2004  
04152 Chmarzyński Krzysztof M-12 KS Hades 2007  
03061 Chmielarz Sandra K-14 UKS Arkady 2005 
00369 Chmielecki Piotr M-21 UKS Orientuś 1987 
02546 Chmielecki Adam M-20 UKS Grom 1999 
03918 Chmielowski Bartosz M-14 UMKS Kwidzyn 2005  
04151 Chołody Paweł M-45 KS Hades 1973  
03602 Chodlewski Antoni M-12 KS Kościelec Chrzanów 2008 
03603 Chodlewski Szymon M-10 KS Kościelec Chrzanów 2008 
03162 Chojka Krzysztof M-14 UNTS 2004  
02365 Choroś Tomasz M-18 PUKS Młode Orły 2000  
04456 Chrastova Tereza K-16 UKS Azymut Dębów 2002 
01942 Chrubczyńska Patrycja K-18 UKS Traper 2000 
00547 Chułek Aleksander M-60 UKS Azymut 45 1956 
04377 Chwalińska Magdalena K-12 UKS Błyskawica 2007 
03909 Ciarkowska Magdalena K-21 HKS Azymut 1987  
03108 Ciastek Bogusław M-35 Indywidualny Mazowsze 1982  
04312 Ciastoń Oliwia K-10 MKS MOS 2008 
04338 Ciećwierz Sławomir M-35 Indywidualni Pomorskie 1979 
04366 Ciećwierz Weronika K-12 UKS Azymut 45 2006  
03941 Ciechanowicz Mikołaj M-12 UKS Azymut 45 2006  
04026 Cieluch Patrycja K-14 UKS Arkady 2004 
04200 Cieśluk Agata K-45 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1973
01827 Ciesiółka Katarzyna K-18 WKS Śląsk 2000  
01112 Ciesiółka Sebastian M-40 WKS Śląsk 1975  
Cisek Beata K-55 OKS Start 1963
01330 Ciszek Marcin M-40 WKS Śląsk 1976  
04290 Ciszek Katarzyna K-12 MKS MOS 2006 
03926 Ciupa Jan M-10 UKS Orientuś 2008  
03927 Ciupa Marcin M-40 UKS Orientuś 1978  
03696 Ciura Aleksandra K-18 WKS Śląsk 2001  
04439 Corda Sbatina Anna K-14 UKS Traper 2005 
01697 Cupryś Gracjan M-20 HKS Azymut 1999  
02897 Cupryś Amadeusz M-14 HKS Azymut 2005  
03843 Curzytek Kacper M-14 UKS Azymut Dębów 2004 
03844 Curzytek Krystian M-14 UKS Azymut Dębów 2004 
03707 Cwalina Karol M-35 KS OK!Sport 1983 
00718 Cych Piotr M-50 WKS Śląsk 1968  
01586 Cych Weronika K-21 WKS Śląsk 1996  
02099 Cych Agnieszka K-20 WKS Śląsk 1999  
00836 Cygler Paulina K-21 WKS Wawel 1991  
00093 Cygler Sławomir M-21 UNTS 1990  
00233 Czabańska Małgorzata K-65 UKS Azymut 45 1952  
00514 Czabański Edward M-75 UKS Azymut 45 1939  
03749 Czachura Anna K-14 UKS Patria 2004 
02891 Czajka Izabela K-35 UKS Siódemka 1982 
04464 Czajka Piotr M-12 MKS San 2006 
02933 Czapla Przemysław M-40 WKS Wawel 1974  
03432 Czapla Tomasz M-40 WKS Wawel 1976  
01976 Czapliński Jakub M-18 WKS Śląsk 2000  
04095 Czarnecka Aleksandra K-18 UKS Technik Ruciane-Nida 2001  
00951 Czechowski Bolesław M-60 UMKS ORKAN 1955  
01495 Czerkawska Urszula K-55 UKS Sparta Czyżowice 1962  
01496 Czerkawski Wacław M-55 UKS Sparta Czyżowice 1960  
01932 Czerniak Łukasz M-21 UMKS ORKAN 1996  
01933 Czerniak Roman M-40 UMKS ORKAN 1974  
02455 Czerniak Wojciech M-18 UMKS ORKAN 2001  
03106 Czerniak Marzena K-40 UMKS ORKAN 1976  
02757 Czernicki Michał M-16 BKS Wataha 2003  
03443 Czyński Miłosz M-14 KOS BnO 2004  
04233 Dżumaga Sara K-10 UKS Dąb Leszno 2009 
03907 Dąbrowski Karol M-14 UKS OSiR 2005 
03476 Dammfeld Karolina K-16 LUKS Azymek 2002  
03159 Daniluk Karina K-45 BKS Wataha 1972  
04271 Dargacz Piotr M-40 WKS Wawel 1977  
4488 Dargacz Paulina K-12 PKO Harpagan 2007  
02202 Dawidowska Natalia K-20 UKS Siódemka 1999 
04245 Dembinska Emilia K-12 UKS Dąb Leszno 2007 
04246 Dembinski Patryk M-14 UKS Dąb Leszno 2005 
03513 Dembowski Kacper M-14 UKS Włóczykij 2004 
00148 Depta Piotr M-50 MKS Paulinum 1965 
00165 Depta Monika K-21 MKS Paulinum 1970 
01055 Deptuła Jerzy M-55 UKS Energetyk 1959 
02366 Deptulska Maria K-18 UNTS 2000  
02367 Deptulska Agnieszka K-45 UNTS 1971  
02368 Deptulski Tomasz M-50 UNTS 1965  
02839 Deredos Bruno M-18 UKS Orientuś 2001  
03247 Deredos Andrzej M-55 UKS Orientuś 1963  
03248 Deredos Nina K-55 UKS Orientuś 1961  
02637 Deszcz Michał M-18 MKS Metalowiec 2001 
02638 Deszcz Stanisław M-45 MKS Metalowiec 1970 
03872 Dettlaff Anna K-21 UKS Włóczykij 1989 
03661 Dobiecki Artur M-45 KOS BnO 1973  
04381 Dobromilska Izabela K-12 UKS Azymut Siedliska 2007 
03060 Dobroś Aleksandra K-14 UKS Arkady 2004 
02972 Dobrowolski Piotr M-45 KU AZS UMCS 1973  
03828 Dobrowolski Jakub M-16 KU AZS UMCS 2003  
02748 Dolińska Zuzanna K-16 BKS Wataha 2003  
03158 Dolińska Julia K-14 BKS Wataha 2004  
03143 Doliński Grzegorz M-45 BKS Wataha 1972  
01917 Domagała Marcel M-20 MKS Paulinum 1998  
03835 Domagała Emilia K-14 UKS Grom 2005 
04388 Domagała Jakub M-10 UKS Grom 2008 
4486 Domagała Kacper M-12 MKS Paulinum 2006  
00932 Dominiak Dagmara K-21 PUKS Młode Orły 1997  
04305 Dominiak Kacper M-12 UKS Orientpark.pl 2007 
03778 Dopierała Dominika K-12 UNTS 2006  
03854 Doreń Wiktoria K-16 UKS Orientuś 2003  
00862 Drągowska Marzena K-55 KS OK!Sport 1962 
00685 Drągowska Maria K-21 KS OK!Sport 1995 
00786 Drągowska Malwina K-21 KS OK!Sport 1985 
00860 Drągowski Marek M-50 KS OK!Sport 1965 
00690 Drągowski Robert M-55 KS OK!Sport 1959 
00687 Drągowski Piotr M-35 KS OK!Sport 1982 
00684 Drągowski Kuba M-21 KS OK!Sport 1990 
02429 Drągowski Paweł M-18 KS OK!Sport 2001 
03921 Dreger Jan M-10 UMKS Kwidzyn 2009  
03256 Dreier Anna K-14 HKS Azymut 2005  
4476 Drewczyńska Malwina K-14 GKS Luzino 2005 
04259 Drożdż Rafała M-21 KS OK!Sport 1993 
03764 Droń Wiktor M-12 UMKS Kwidzyn 2007  
04351 Droń Grzegorz M-35 UMKS Kwidzyn 1979  
03427 Drosik Oskar M-14 UNTS 2004  
03779 Drosik Marcel M-12 UNTS 2007  
poprzednie1[2]34567891011nastepne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies