Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
02509 Szczepański Marek M-60 UKS Technik Ruciane-Nida 1954  
04255 Szczepniuk Kamil M-21 KU AZS WAT 1997  
03308 Szczerbik Hanna K-20 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1998  
04423 Szczęsna Małgorzata K-12 UKS Arkady 2007 
03863 Szczęsny Michał M-14 UKS Arkady 2005 
04448 Szczotka Hanna K-12 MKS San 2006 
03545 Szczurko Paulina K-14 UKS Traper 2005 
02911 Szczygieł Hanna K-12 MKS MOS 2007 
01177 Szeliga Małgorzata K-21 UKS Orientpark.pl 1993 
03739 Szeliga Sonia K-12 UKS Orientpark.pl 2007 
00141 Szepelak Jan M-65 UMKS ORKAN 1950  
04274 Szewczykowska Anna K-35 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1980  
03797 Szindler Aleksandra K-12 UNTS 2007  
04347 Szkudlarek Amelia K-10 MKS MOS 2008 
04242 Szkudlarska Weronika K-14 UKS Dąb Leszno 2004 
04289 Szlafka Mikołaj M-12 HKS Azymut 2006  
02206 Szmidtka Wiesław M-55 GKS Luzino 1961 
4469 Szmidtka Martyna K-10 UKS Siódemka 2008 
00038 Szmulkowska Magdalena K-21 PUKS Młode Orły 1997  
02653 Sztranek Jan M-16 UKS Azymut 2003  
03562 Sztranek Maciej M-12 UKS Azymut 2006  
04244 Szudrowicz Nataniel M-12 UKS Dąb Leszno 2007 
02125 Szulżycki Kazimierz M-50 UMKS ORKAN 1964  
04010 Szulc Agnieszka K-12 MKS MOS 2006 
00683 Szuryga Hubert M-50 KU AZS UMCS 1968  
03411 Szwaja Mateusz M-20 UKS Kometa 1999  
02690 Szymańska Zuzanna K-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1977  
03742 Szymańska Alida K-40 UKS Falenica 1975  
01897 Szymański Kornel M-21 MKS Paulinum 1997  
03197 Szymański Adam M-40 UKS Falenica 1977  
03198 Szymański Eryk M-14 UKS Falenica 2004  
03199 Szymański Norman M-12 UKS Falenica 2006  
03988 Szymański Oskar M-10 UKS Falenica 2008  
02731 Szypliński Michał M-35 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1982  
02835 Tłokiński Adam M-45 MKS Metalowiec 1973 
00904 Tadejewski Paweł M-35 UMKS ORKAN 1979  
03799 Tandejko Radosław M-12 UNTS 2007  
03834 Tarnawski Jan M-16 WKS Wawel 2003  
00821 Tarnowska Ewa K-45 KU AZS UMCS 1971  
00764 Tarnowski Mirosław M-50 KU AZS UMCS 1964  
00765 Tarnowski Aleksander M-21 KU AZS UMCS 1997  
03939 Tarnowski Przemysław M-12 WKS Wawel 2007  
04369 Tarnowski Radosław M-35 WKS Wawel 1979  
4487 Teclaf Natalia K-12 GKS Luzino 2006 
02243 Terpai Dmytro M-21 UNTS 1985  
04455 Thor Tomas M-20 UKS Azymut Dębów 1999 
04038 Tichy Tomas M-21 WKS Wawel 1992  
03253 Tkaczuk Tomasz M-35 UKS Azymut 1979  
02141 Toborek Jakub M-16 WKS Śląsk 2003  
03869 Tomalak Jakub M-14 MKS Paulinum 2005  
03989 Tomashevskii Eduard M-35 UKS Falenica 1982  
02303 Topór Michał M-20 WKS Wawel 1998  
02935 Topór Magdalena K-18 WKS Wawel 2001  
03371 Topór Marek M-45 WKS Wawel 1973  
03372 Topór Monika K-45 WKS Wawel 1970  
02625 Torchała Mariusz M-21 UMKS Kwidzyn 1993  
03358 Towarek Ireneusz M-45 UKS Kometa 1973  
03359 Towarek Michał M-16 UKS Kometa 2003  
02871 Trębacz Antoni M-14 KS Kościelec Chrzanów 2004 
04221 Trepczyński Jarosław M-35 UKS Orientuś 1983  
04220 Trepczyński Franciszek M-10 UKS Orientuś 2009  
02694 Trocha Roman M-55 KInO ORIENTOP 1963  
01610 Trojecka Marta K-35 KS OK!Sport 1983 
02691 Trykozko Urszula K-45 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1969  
4470 Trzebiatowska Martyna K-12 UKS Siódemka 2007 
00691 Trzpil Lech M-65 KS OK!Sport 1949  
04025 Tsyvilska Feia K-16 UKS Azymut Dębów 2002 
04300 Turkiewicz Bartosz M-10 UKS Orientpark.pl 2009 
04064 Tylek Mateusz M-14 UKS Kometa 2004  
04307 Tyszkiewicz Natalia K-12 UKS Orientpark.pl 2007 
03841 Tywonek Jan M-14 UKS OSiR 2005 
04100 Tywonek Julia K-18 UKS OSiR 2001 
04035 Uciechowska Amelia K-12 UKS Arkady 2006 
04416 Uciechowska Oliwia K-10 UKS Arkady 2009 
03319 Udycz Jonasz M-14 UKS Traper 2004 
03120 Ukleja Krzysztof M-10 UKS Azymut 45 2008  
03121 Ukleja Patrycja K-12 UKS Azymut 45 2006  
03714 Ukleja Ewa K-35 UKS Azymut 45 1980  
03902 Ukleja Marcin M-35 UKS Azymut 45 1980  
02686 Ulbrych Paweł M-45 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1973  
04078 Ulbrych Helena K-12 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2007  
04091 Ulbrych Łucja K-14 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2005  
02910 Urban Aneta K-14 UKS Traper 2004 
02354 Urbańczyk Aleksandra K-18 KS Kościelec Chrzanów 2001 
00522 Urbaniak Krzysztof M-50 Indywidualny Mazowsze 1967  
01515 Urbaniak Jerzy M-20 UNTS 1998  
01311 Urbanowicz Kinga K-21 UKS OSiR 1997 
04375 Usowski Mateusz M-10 UKS Błyskawica 2008 
04378 Usowski Damian M-12 UKS Błyskawica 2007 
03674 Vlasiuk Yaroslav M-14 KOS BnO 2004  
04079 Wąsiewicz Jerzy M-14 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2005  
04080 Wąsiewicz Marzena K-45 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1970  
04081 Wąsiewicz Piotr M-45 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1970  
04082 Wąsiewicz Urszula K-12 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2007  
01146 Włodarczyk Michał M-65 KS Artemis 1949  
01122 Włodarczyk Anna Maria K-40 MKS Paulinum 1975  
03270 Włodarczyk Łukasz M-12 HKS Azymut 2006  
03546 Włodarczyk Wiktoria K-10 UKS Traper 2008 
03888 Włodarczyk Agnieszka K-35 UKS Traper 1980 
04037 Włodarczyk Robert M-14 UKS Arkady 2005 
00236 Włodarczyk Kamil M-21 Stowarzyszenie Aktywni 1987 
03889 Włodarczyka Łukasz M-35 UKS Traper 1980 
04158 Włodarski Mariusz M-50 Indywidualny Łódzkie 1966 
04011 Ważny Artur M-14 MKS MOS 2005 
01173 Wałachowski Janusz M-55 PUKS Młode Orły 1959  
04358 Wałczuk-Piech Wiktor M-12 UKS Azymut Siedliska 2006 
04322 Walczak Marcin M-35 KU AZS UMCS 1981  
03438 Walicki Rafał M-40 HKS Azymut 1978  
02692 Waluga Ireneusz M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1974  
01664 Wańczyk Zuzanna K-21 PUKS Młode Orły 1997  
01485 Wańczyk Magdalena K-50 PUKS Młode Orły 1968  
04251 Wasilewska Olga K-10 UKS OSiR 2008 
04407 Wasilewska Marlena K-12 UKS Azymut Siedliska 2007 
02779 Wasilewski Mikołaj M-14 UKS OSiR 2005 
01168 Wasilewski Stanisław M-70 PUKS Młode Orły 1946  
04441 Wasilewski Antoni M-10 UKS OSiR 2008 
04036 Wdowczyk Paweł M-12 UKS Arkady 2006 
04186 Wdowczyk Piotr M-35 UMKS Kwidzyn 1983  
02850 Weber Michał M-21 KS OK!Sport 1985 
03360 Wejtko Diana K-12 UMKS Kwidzyn 2007  
03916 Wejtko Michał M-40 UMKS Kwidzyn 1975  
03961 Welc Dominika K-10 KOS BnO 2009  
00003 Wels Dominik M-21 LKO 1992 
02585 Wels Agata K-16 BUKOS 2002 
00153 Wensław Mateusz M-21 UKS Azymut 45 1987  
4458 Wesołowski Oskar M-12 UKS Azymut 2006  
03394 Westa Jakub M-14 UKS Siódemka 2005 
00484 Wicha Małgorzata K-21 WKS Wawel 1991  
00485 Wicha Iwona K-21 KS OK!Sport 1987 
01064 Widziewicz Remigiusz M-50 WKS Śląsk 1966  
02838 Wiecha Dominika K-20 UKS Orientuś 1998  
03016 Wieczorek Piotr M-45 Indywidualny Mazowsze 1973  
03172 Wieczorek Hubert M-14 UNTS 2005  
02422 Wiejacki Janusz M-50 PUKS Młode Orły 1966  
02670 Wiercińska Anna K-21 MKS Metalowiec 1988 
01105 Wierciński Piotr M-60 MKS Metalowiec 1956 
02677 Wierzbicki Witold M-14 UNTS 2004  
03800 Wierzbicki Grzegorz M-12 UNTS 2007  
02549 Wieszaczewski Jacek M-21 KInO ORIENTOP 1985  
03173 Wietrzyński Jakub M-14 UNTS 2004  
03745 Wiktor Wojciech M-35 WKS Śląsk 1982  
04089 Wiktor Wiktoria K-12 UKS Kometa 2006  
01452 Wiktor Lucyna K-21 WKS Śląsk 1988  
04382 Wiktorowicz Mateusz M-35 LKS Górzanka 1981 
03362 Wilk Wiktor M-14 UMKS Kwidzyn 2004  
03684 Winiarska Kaja K-14 MKS MOS 2004 
00724 Wiśniewska Hanna K-21 WKS Śląsk 1990  
04222 Wiśniewska Hana K-14 UKS Orientuś 2005  
02932 Wiśniewski Paweł M-40 WKS Wawel 1974  
03879 Wiśniewski Jakub M-12 UKS Azymut 2007  
poprzednie123456789[10]11nastepne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies