Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
02423 Rogala Mirosław M-60 KU AZS WAT 1957 
03005 Roman Szymon M-16 UKS Azymut Dębów 2003 
04333 Roman Szymon M-14 LUKS Azymek 2004  
02227 Rosłaniec Mateusz M-18 WKS Śląsk 2000  
04128 Rosłaniec Katarzyna K-14 MKS MOS 2005 
02205 Rosochacka Karolina K-18 UKS OSiR 2000 
04192 Roszak Maja K-40 UMKS Kwidzyn 1975  
04396 Rotter Daniel M-40 KOS BnO 1978  
04301 Rozmus Dominik M-12 UKS Orientpark.pl 2007 
04088 Ruparewicz Kevin M-12 UKS Kometa 2006  
02250 Rutka Jan M-20 UNTS 1998  
03732 Rutka Antoni M-14 UNTS 2005  
02854 Rutkowska Magdalena K-16 UKS Siódemka 2003 
00908 Rutkowski Tadeusz M-70 WKS Grunwald 1946 
01308 Rycerska Marzena K-40 KS Artemis 1975  
01302 Rycerski Bogdan M-45 KS Artemis 1971  
00014 Rydliński Bartosz M-21 PUKS Młode Orły 1985  
03570 Rygielski Wiktor M-12 UMKS Kwidzyn 2007  
01725 Rzeńca Krzysztof M-21 UKS Orientuś 1996  
02129 Rzeńca Piotr M-18 UKS Orientuś 2001  
02438 Rzeńca Piotr M-45 UKS Orientuś 1970  
03712 Rzeńca Tomasz M-10 UKS Orientuś 2008  
04279 Rzyska Zofia K-12 HKS Azymut 2006  
03003 Słoma Kacper M-16 UKS Azymut Dębów 2002 
02837 Słomczyński Ignacy M-16 UKS Orientuś 2003  
03001 Słomczyński Robert M-45 UKS Orientuś 1972  
03765 Słomczyński Filip M-12 UKS Orientuś 2007  
03459 Słomka Paweł M-21 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1990  
03190 Słońska Antonina K-12 WKS Wawel 2007  
03191 Słońska Zofia K-16 WKS Wawel 2002  
03655 Słońska Bogusława K-40 WKS Wawel 1976  
03192 Słoński Marek M-45 WKS Wawel 1969  
03878 Saładajczyk Malwina K-14 UKS Azymut 2005  
04350 Sadowski Michał M-21 PKO Harpagan 1986  
03453 Sadzikowska Magdalena K-16 KOS BnO 2003  
03672 Sadzikowski Andrzej M-45 KOS BnO 1971  
00295 Sanocka Barbara K-21 UKS Kometa 1992  
04122 Sawicki Michał M-14 UKS Błyskawica 2004 
01130 Sędłak Krystian M-45 KS OK!Sport 1973 
02426 Sędłak Michał M-16 KS OK!Sport 2003 
01696 Seidel Julia K-20 HKS Azymut 1999  
02175 Seidel Jagoda K-18 HKS Azymut 2001  
02173 Seidel Nikodem M-18 HKS Azymut 2001  
01548 Sekreta Anna K-21 UKS Azymut Dębów 1997 
02840 Senderek Łukasz M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1977  
04114 Serdiuk Yurii M-20 UKS Azymut Dębów 1999 
03695 Serocki Wojciech M-40 UMKS Kwidzyn 1975  
02877 Serzhanov Kirill M-16 UMKS Kwidzyn 2003  
4474 Sfora Wiktoria K-12 BUKOS 2007 
4475 Sfora Krystian M-10 BUKOS 2009 
04422 Sibińska Aleksandra K-12 UKS Arkady 2007 
03654 Siek Barbara K-12 WKS Wawel 2006  
03683 Sienicz Klaudia K-14 MKS MOS 2004 
03734 Sienkiewicz Maksymilian M-18 UKS Azymut 45 2001  
04360 Sierakowska Marta K-12 UKS Azymut Siedliska 2007 
04404 Sieroń Karol M-14 UKS Azymut 2005  
01498 Siess Małgorzata K-21 UKS Azymut 1995  
01506 Siess Grzegorz M-20 UKS Azymut 1998  
01475 Sikora Waldemar M-45 KU AZS UMCS 1971  
03613 Sikora Sandra K-12 KS Kościelec Chrzanów 2007 
03475 Sikorski Marcin M-16 LUKS Azymek 2002  
03818 Siniecka Katarzyna K-12 BUKOS 2006 
02583 Siniecki Dawid M-16 BUKOS 2002 
04379 Sitnicki Mariusz M-40 HKS Azymut 1977 
03794 Siwiorek Mikołaj M-12 UNTS 2006  
04450 Skiba Julia K-14 MKS San 2005 
03285 Skocelas Grzegorz M-21 GKS Luzino 1990 
02979 Skonieczny Andrzej M-60 Indywidualny Dolnośląskie 1957  
01439 Skorupa Marek M-21 WKS Wawel 1996  
03724 Skorupa Maja K-14 LKS Górzanka 2004  
01004 Skorupa Mariusz M-45 LKS Górzanka 1970  
01009 Skorupa Piotr M-21 LKS Górzanka 1993  
01005 Skorupa Stanisław M-50 UKS Kometa 1964  
01011 Skorupa Małgorzata K-21 UKS Kometa 1996  
03719 Skowron Wojciech M-14 UKS Kometa 2004  
04310 Skowrońska Natalia K-12 MKS MOS 2007 
03864 Skrzypczak Marika K-14 HKS Azymut 2004  
04323 Skrzypczak Anna K-10 UKS Dąb Leszno 2008 
04007 Skurak Adrian M-14 MKS MOS 2005 
04174 Skurznica Oskar M-12 UKS Azymut 2006  
04306 Skwarek Łukasz M-10 UKS Orientpark.pl 2009 
02247 Smektała Klaudia K-18 BUKOS 2001 
02582 Smektała Patryk M-16 BUKOS 2003 
03819 Smektała Justyna K-35 BUKOS 1981 
02159 Smyk Bartosz M-16 UKS Traper 2002 
02494 Sołowiej Stanisław M-40 KU AZS UMCS 1975  
03591 Sobczak Izabela K-35 HKS Azymut 1983  
03795 Sobczyk Jakub M-12 UNTS 2006  
03796 Sobczyk Jeremi M-12 UNTS 2006  
00717 Sobczyński Kalikst M-45 WKS Śląsk 1971  
02491 Sobel Natalia K-16 UKS Kometa 2002  
00077 Sobiegraj Marek M-55 KOS BnO 1962  
03076 Sobiepanek Zuzanna K-14 UKS OSiR 2004 
03365 Sobiepanek Barbara K-12 UKS OSiR 2006 
03759 Sobiepanek Maksymilian M-14 UKS OSiR 2004 
03868 Sobiński Adrian M-16 MKS Paulinum 2003  
03820 Socha Jakub M-14 BUKOS 2005 
01392 Sochacki Witold M-50 UKS Patria 1964 
03934 Sochacki Marcin M-40 UKS Energetyk 1974 
00715 Sokalski Dariusz M-21 KU AZS WAT 1984  
02880 Soliwoda Mateusz M-14 UMKS Kwidzyn 2004  
04454 Soroka Martyna K-21 KS OK!Sport 1994  
01575 Sosenko Szymon M-20 WKS Śląsk 1998  
02030 Sotniczuk Piotr M-20 UNTS 1998  
04051 Sowa Aniela K-12 UKS Błyskawica 2006 
02146 Spiliszewska Róża K-45 KS Artemis 1973  
02145 Spiliszewski Piotr M-40 KS Artemis 1974  
02200 Sroka Małgorzata K-16 UKS Patria 2002 
04008 Stach Hanna K-12 MKS MOS 2006 
04405 Stachera Oliwier M-10 UKS Azymut 2008  
04465 Stacherczak Bartosz M-14 UKS Reflex Sekcja BnO 2004 
04373 Stachnik Amelia K-10 UKS Błyskawica 2008 
02626 Stanek Jerzy M-18 WKS Wawel 2001  
04346 Staniec Julia K-10 MKS MOS 2008 
00376 Stankiewicz Agata K-21 UKS Orientuś 1994  
02061 Starzykiewicz Kacper M-18 KS Kościelec Chrzanów 2001 
02136 Staszak Alicja K-18 UNTS 2001  
02013 Staszak Artur M-45 UNTS 1970  
02418 Staszak Anna K-45 UNTS 1970  
03093 Staszak Wiktor M-20 MKS Paulinum 1998  
03727 Staszak Tomasz M-14 MKS Paulinum 2004  
04344 Stefańczak Tymon M-10 MKS MOS 2008 
03767 Stefaniak Izabela K-12 KOS BnO 2007  
4466 Stefaniak Robert M-12 UKS Azymut 45 2006  
04033 Stefańska Agnieszka K-14 UKS Arkady 2005 
00909 Stefański Dawid M-21 WKS Grunwald 1989 
04034 Stefański Marek M-10 UKS Arkady 2008 
04139 Stempniewska Nadia K-10 UKS Traper 2008 
04390 Stondo Weronika K-10 UKS Reflex Sekcja BnO 2008 
04093 Stopczyński Bartosz M-12 BKS Wataha 2006  
04231 Stróżycka Antonina K-10 UKS Dąb Leszno 2008 
04232 Stróżycki Stnisław M-12 UKS Dąb Leszno 2006 
02665 Strózik Sandra K-16 MUKS Junior 2003 
04121 Strugała Barbara K-35 WKS Wawel 1981  
04160 Strugarek Łukasz M-16 WKS Śląsk 2003  
01802 Stryjak Tomasz M-45 Indywidualny Kujawsko-Pomorskie 1973 
04110 Sucha Andżelinka K-14 UKS Grom 2005 
04361 Sudak Oliwia K-12 UKS Azymut Siedliska 2007 
03491 Sudoł Hanna K-16 WKS Śląsk 2003  
03333 Sulikowska Weronika K-18 LUKS Azymek 2000  
02890 Susek Julia K-18 UKS Siódemka 2001 
04162 Svadlena Pavel M-40 WKS Śląsk 1975  
04163 Svadlena Michal M-18 WKS Śląsk 2001  
03170 Swobodzińska Aniela K-14 UNTS 2005  
03928 Sydor Hubert M-16 UKS Orientuś 2003  
00748 Sypuła Sławomir M-60 UNTS 1958  
02834 Sypuła Katarzyna K-21 UNTS 1987  
03469 Szabat Szymon M-14 UKS Kometa 2004  
04179 Szafarewicz Katarzyna K-10 UMKS Kwidzyn 2010  
04009 Szafran Karolina K-10 MKS MOS 2009 
poprzednie12345678[9]1011nastepne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Bitner MarcinFormella KorneliaGadecki MichałGrono MiłoszHyjek AdamKurek JolantaKreft OliwiaKrzywda TomaszMikołajczak JuliaPaszyński JózefPerduta AleksandraSzamota OtyliaSchmidt AnnaWoźniak JanŁubis MichałŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies