Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
00331 Pabich Tomasz M-35 UKS Azymut 1982  
00330 Pabich Maria K-35 UKS Azymut 1982  
00338 Pabich Mariusz M-21 UKS Azymut 1988  
00355 Pabich Marta K-21 UKS Azymut 1990  
04168 Pabich Hanna K-10 UKS Azymut 2011  
02346 Pacek Karolina K-21 Indywidualny Mazowsze 1988  
4489 Pacek Adam M-16 PKO Harpagan 2003  
4490 Pacek Agnieszka K-14 PKO Harpagan 2005  
00704 Pachnik Wojciech M-21 UKS Orientpark.pl 1991 
00706 Pachnik Dariusz M-45 UKS Orientpark.pl 1969 
03073 Pachnik Jędrzej M-12 UKS Orientpark.pl 2006 
04297 Pachnik Stanisław M-16 MKS Paulinum 2003  
04299 Pachnik Antoni M-10 UKS Orientpark.pl 2010 
04395 Pachucki Tymoteusz M-12 BKS Wataha 2007 
04206 Pająk Karolina K-20 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1999
03825 Pallach Martyna K-16 GKS Luzino 2003 
03160 Pańkowski Mateusz M-21 UKS Technik Ruciane-Nida 1984  
04384 Parafiniuk Hanna K-12 MKS Metalowiec 2006 
00100 Parfianowicz Joanna K-50 UNTS 1964  
00101 Parfianowicz Ludomir M-60 UNTS 1955  
00102 Parfianowicz Piotr M-21 UNTS 1994  
03905 Paruszewski Marek M-40 Indywidualni Pomorskie 1975  
03300 Parys Jarosław M-21 KU AZS UMCS 1989  
00072 Parzewski Jerzy M-65 KU AZS WAT 1952 
02005 Pasek Marcin M-21 UKS Sparta Czyżowice 1996  
03421 Paszkiewicz Julia K-14 UKS Błyskawica 2004 
00423 Paszyński Piotr M-21 UKS Orientuś 1981  
00383 Paszyński Józef M-65 UKS Orientuś 1953  
00542 Patejko Patrycja K-21 KS Spójnia Warszawa 1988 
00521 Patejko Tadeusz M-70 KS Spójnia Warszawa 1948 
00530 Patejko Przemysław M-35 KS Spójnia Warszawa 1982  
02376 Paterek Mikołaj M-16 HKS Azymut 2003  
00193 Paterek Honorata K-40 HKS Azymut 1974 
02605 Pawłowicz Bruno M-18 MKS Paulinum 2000  
03451 Pawłowski Leon M-14 KOS BnO 2005  
04276 Pawilonis Natalia K-10 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2008  
04275 Pawilonis Justyna K-35 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1981  
00898 Pawlak Bartosz M-21 WKS Grunwald 1990 
04247 Pawlak Małgorzata K-12 UKS Dąb Leszno 2007 
04282 Pawlak Tomasz M-40 HKS Azymut 1976  
01995 Pazhukh Yaroslav M-21 UKS Azymut Dębów 1990 
04314 Peach Julia K-10 MKS MOS 2008 
03569 Pękal Mikołaj M-12 UMKS Kwidzyn 2007  
04444 Pękal Paweł M-10 UMKS Kwidzyn 2010  
03363 Perfikowska Hanna K-14 UMKS Kwidzyn 2004  
04191 Perfikowska Aleksandra K-40 UMKS Kwidzyn 1974  
03568 Perfikowski Paweł M-12 UMKS Kwidzyn 2007  
04190 Perfikowski Piotr M-40 UMKS Kwidzyn 1976  
02741 Pesta Anna K-16 UKS Azymut 45 2003  
02742 Pesta Piotr M-18 UKS Azymut 45 2001  
02857 Pesta Adam M-45 UKS Azymut 45 1969  
03452 Petersburski Krystian M-18 KOS BnO 2001  
00859 Piłkowski Paweł M-50 KS OK!Sport 1966 
00689 Piłkowski Tadeusz M-21 KS OK!Sport 1990 
04062 Piaścik Joanna K-14 UKS Kometa 2005  
03325 Piecek Emilia K-16 UKS Orientpark.pl 2003 
00693 Piekarski Ryszard M-21 UKS OSiR 1991 
03264 Pieśniak Patrycja K-12 HKS Azymut 2006  
03678 Piepiórka Wiktoria K-18 GKS Luzino 2001 
04434 Pieragowska Julia K-14 UKS Traper 2005 
02411 Pierzchała Michał M-18 UNTS 2001  
04058 Piestrak Karolina K-12 UKS Azymut Dębów 2006  
04460 Piestrak Aleksandra K-14 UKS Azymut Dębów 2005 
01084 Pietkiewicz Waldemar M-75 Indywidualny Dolnośląskie 1943  
04228 Pietrowska Dobrochna K-16 UKS Dąb Leszno 2002 
04229 Pietrowska Matylda K-10 UKS Dąb Leszno 2009 
04238 Pietrowska Zuzanna K-10 UKS Dąb Leszno 2008 
01323 Pietrusiński Marek M-60 KS Artemis 1956  
03347 Pietrzak Konrad M-21 KU AZS UMCS 1989  
01625 Piotrowski Radosław M-21 UKS Azymut 45 1996  
04257 Piotrów Marek M-35 UNTS 1983  
04408 Pióro Dawid M-12 UKS Azymut Siedliska 2007 
04263 Pisarek Kordian M-12 WKS Wawel 2006  
01145 Piwakowski Wojciech M-40 PKO Harpagan 1977  
04219 Piwoński Szymon M-12 UKS Orientuś 2007  
02374 Piwowar Lidia K-16 HKS Azymut 2002  
04308 Piwowarski Tomasz M-10 UKS Orientpark.pl 2009 
01304 Plesiński Mariusz M-45 KS Artemis 1973
01304 Plesiński Mariusz M-45 HKS Azymut 1973  
03279 Plezia Mikołaj M-16 WKS Śląsk 2003  
00071 Plich Marek M-50 KU AZS UMCS 1964  
02507 Pluta Aleksandra K-16 UKS Arkady 2003 
04063 Podgórny Daniel M-14 UKS Kometa 2004  
03611 Podgórska Marta K-12 KS Kościelec Chrzanów 2007 
04164 Podgórska Gabriela K-10 KS Kościelec Chrzanów 2009 
02780 Podworski Kacper M-14 UKS OSiR 2005 
00410 Podziński Rafał M-21 UKS Orientuś 1991  
02490 Pogoda Kinga K-16 UKS Kometa 2002  
01503 Pokora Edward M-70 UMKS Kwidzyn 1944  
03671 Pokrzywiński Zbigniew M-21 HKS Azymut 1987  
02811 Polak Katarzyna K-50 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1968  
00301 Polewka Tomasz M-45 UKS Kometa 1973  
02462 Polewka Aleksandra K-16 UKS Kometa 2002  
02460 Polewka Beata K-45 UKS Kometa 1971  
02461 Polewka Julianna K-12 UKS Kometa 2006  
04258 Polewski Dariusz M-55 Indywidualny Opolskie 1961  
01962 Polishchuk Mariya K-21 UNTS 1994  
00103 Popowski Jarosław M-45 UNTS 1969  
02045 Porada Lilianna K-20 UKS Reflex Sekcja BnO 1998 
02084 Porada Robert M-45 UKS Reflex Sekcja BnO 1972 
02371 Porzycz Grzegorz M-16 UKS Azymut 45 2002  
00151 Porzycz Agata K-55 UKS Azymut 45 1960 
00154 Porzycz Jerzy M-55 UKS Azymut 45 1961 
00232 Porzycz Janusz M-45 UKS Siódemka 1973 
01626 Porzycz Agnieszka K-21 UKS Siódemka 1984 
04252 Porzycz Małgorzata K-10 UKS Siódemka 2008 
03826 Post Julianna K-16 GKS Luzino 2003 
02781 Powichrowska Ilona K-14 UKS OSiR 2004 
04225 Prais Julia K-12 UKS Dąb Leszno 2006 
03706 Prekiel Katarzyna K-21 KS OK!Sport 1988 
04087 Próchniak Kevin M-12 UKS Kometa 2006  
03169 Prusiński Kacper M-14 UNTS 2004  
04143 Pruszkowski Paweł M-40 UKS Traper 1978 
01756 Pryjma Tomasz M-50 UNTS 1964  
02672 Pryjma Fryderyk M-20 UNTS 1998  
04194 Pryjma Katarzyna K-40 UNTS 1976  
03317 Przeszłowska Hanna K-16 UKS Traper 2003 
03318 Przeszłowski Łukasz M-14 UKS Traper 2004 
00073 Przybyła Sylwester M-60 KU AZS WAT 1957 
02110 Przybyła Krzysztof M-21 KU AZS WAT 1986 
03058 Przygoda Klaudia K-16 UKS Arkady 2003 
03589 Przyworski Kamil M-21 HKS Azymut 1991  
03793 Ptak Szymon M-12 UNTS 2007  
04411 Ptak Maciej M-10 UKS Azymut Siedliska 2008 
03193 Pułczyńska Hanna K-14 WKS Wawel 2005  
04020 Pułczyńska Nina K-18 WKS Wawel 2001  
04019 Pułczyński Jeremi M-10 WKS Wawel 2009  
03852 Pudełek Błażej M-16 LKS Górzanka 2002  
03998 Pudełek Jowita K-14 LKS Górzanka 2005  
03999 Pudełek Michalina K-18 LKS Górzanka 2000  
04339 Pudełek Paweł M-45 LKS Górzanka 1971 
02623 Pudlis Natalia K-16 UMKS Kwidzyn 2002  
03391 Pupiec Agata K-14 UKS Siódemka 2005 
03590 Put Janusz M-21 HKS Azymut 1984  
02550 Puternicka Joanna K-21 KInO ORIENTOP 1987  
01716 Pyra Bartłomiej M-35 WKS Śląsk 1979  
04355 Rabiega Kamil M-14 UKS Azymut Siedliska 2005 
04329 Radomiński Tomasz M-40 Indywidualny Mazowsze 1974  
02867 Rajca Luiza K-14 KS Kościelec Chrzanów 2004 
04181 Rasczupkina Nina K-21 UMKS Kwidzyn 1984  
01504 Ratajczak Piotr M-45 UMKS ORKAN 1969  
03981 Reck Mateusz M-14 UKS Reflex Sekcja BnO 2004 
04284 Reimann Julia K-14 HKS Azymut 2004  
04077 Rejmer Julia K-12 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2007  
04273 Rejmer Anna K-10 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2013  
04267 Rejmer Edward M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1976  
03107 Rekowski Tomasz M-45 UMKS ORKAN 1970  
03566 Reniecki Franciszek M-18 UMKS Kwidzyn 2000  
02642 Repak Magdalena K-20 LUKS Azymek 1998 
00149 Richert Marcin M-21 UKS Siódemka 1979 
poprzednie1234567[8]91011nastepne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies