Polski Związek Orientacj Sportowej
ZAWODNICY
Nr lic. Nazwisko i imię Kategoria Klub Rok E-mail Składki
03242 Żak Tomasz M-45 UKS Energetyk 1973
01481 Żebrowska Barbara K-21 UNTS 1995
01532 Żebrowski Dariusz M-55 KS OK!Sport 1963
02119 Żebrowski Artur M-21 PKO Harpagan 1998
03200 Żesławski Mateusz M-16 WKS Wawel 2004
03201 Żesławski Jakub M-14 WKS Wawel 2005
03660 Żesławski Wojciech M-50 WKS Wawel 1967
03925 Żeziński Julian M-12 UKS Azymut 2008
04065 Żółkiewicz Agnieszka K-14 UKS Kometa 2006
04155 Żubrowski Damian M-21 KS Hades 1989
04335 Żuczkowska Oliwia K-12 UKS GOK Galewice 2007
02543 Żuraw Wiktor M-21 UKS Grom 1997
03956 Żurawski Jakub M-21 KOS BnO 1992
02112 Żurek Grzegorz M-20 UKS Siódemka 2000
02113 Żurek Julia K-18 UKS Siódemka 2002
02116 Żurek Marta K-18 UKS Siódemka 2002
02530 Życzkowski Jakub M-18 UKS Siódemka 2002
03573 Łącka Julia K-12 UKS OSiR 2007
01673 Łącki Łukasz M-35 UKS OSiR 1982
03296 Łącki Jakub M-14 UKS OSiR 2006
02233 Łabuda Wiktoria K-20 UKS Kometa 2000
04086 Łabuda Mateusz M-14 UKS Kometa 2006
03762 Łabuzek Marta K-16 WKS Wawel 2003
04365 Ładyko Bartłomiej M-14 BKS Wataha 2006
03282 Łagoda Zofia K-16 MKS MOS 2004
03281 Łagoda Franciszek M-16 WKS Śląsk 2003
04044 Łakoma Monika K-21 HKS Azymut 1991
03474 Łakomska Aleksandra K-18 LUKS Azymek 2001
04459 Łakomy Karolina K-14 UKS Azymut Dębów 2005
00190 Łapanowski Jacenty M-65 KU AZS WAT 1950
02161 Łaszkiewicz Dominik M-18 UKS Traper 2001
03552 ŁaszkowskaPłóciennik Tatiana K-40 MKS Metalowiec 1979
02109 Ławecki Szymon M-40 MKS Pogoń 1978
02657 Łubis Michał M-21 UKS Azymut 1985
04169 Łubisz Dominik M-14 UKS Azymut 2006
04402 Łubisz Łukasz M-10 UKS Azymut 2009
04235 Łukaszyk Sylwia K-40 UKS Dąb Leszno 1977
04236 Łukaszyk Maksymilian M-14 UKS Dąb Leszno 2006
00133 Łuńska Regina K-60 UMKS ORKAN 1956
00132 Łuński Zbigniew M-65 UMKS ORKAN 1952
04399 Łysoń Łucja K-12 UKS Siódemka 2008
04442 Abramczuk Natalia K-12 UNTS 2007
04286 Alabrodzińska-Rycher Agnieszka K-21 HKS Azymut 1985
00089 Anc Mateusz M-21 UNTS 1991
04237 Andrzejak Zuzanna K-12 UKS Dąb Leszno 2008
02192 Andrzejczak Maciej M-18 UKS Azymut 2002
01623 Andrzejewska Agnieszka K-21 UKS Azymut 45 1997
01624 Andrzejewski Leszek M-60 UKS Azymut 45 1959
02385 Antonowicz Jan M-14 UNTS 2005
04013 Bączek Dariusz M-50 UKS Technik Ruciane-Nida 1965
04014 Bączek Małgorzata K-18 UKS Technik Ruciane-Nida 2001
04435 Bączek Janusz M-50 UKS Technik Ruciane-Nida 1967
00810 Bączek-Motała Barbara K-40 WKS Wawel 1972
04215 Bąkowska Dominika K-21 PKO Harpagan 1992
02679 Błachut Igor M-45 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1973
02681 Błachut Roch M-16 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2004
02682 Błachut Olgierd M-10 Stowarzyszenie Team 360 stopni 2009
04269 Błyskosz Magdalena K-16 WKS Wawel 2004
03618 Bałaziński Karol M-14 UKS Patria 2006
02930 Babych Serhiy M-35 UKS Azymut Dębów 1983
03441 Baczulis Miłosz M-18 KOS BnO 2002
03744 Baczulis Magdalena K-40 KOS BnO 1977
01404 Badan Jurij M-21 WKS Śląsk 1994
04392 Baj Zuzanna K-12 UKS Reflex Sekcja BnO 2008
02105 Bala Bogdan M-65 MKS Pogoń 1954
02106 Bala Radosław M-35 MKS Pogoń 1980
02957 Bala Julia K-16 Indywidualny Dolnośląskie 2004
02958 Bala Tymoteusz M-16 Indywidualny Dolnośląskie 2004
04401 Balcerak Aleksandra K-12 UKS Azymut 2008
01440 Banach Krzysztof M-45 UMKS ORKAN 1974
00927 Banach Robert M-45 WKS Grunwald 1974
02846 Banach Piotr M-16 UMKS ORKAN 2003
02221 Banasiak Joanna K-16 MKS MOS 2004
02912 Banasiak Anna K-14 MKS MOS 2006
04287 Bańska-Bodziona Aneta K-40 HKS Azymut 1979
01558 Baran Jan M-21 WKS Wawel 1997
02036 Baran Grzegorz M-18 WKS Wawel 2001
03849 Bargańska Julia K-16 GKS Luzino 2003
00864 Bargiel Beata K-50 KS OK!Sport 1965
00743 Bartczak Jarosław M-50 UMKS ORKAN 1968
00925 Bartkowiak Edward M-70 WKS Grunwald 1948
04083 Bartoń Bartosz M-14 UKS Kometa 2006
02130 Bartos Grzegorz M-18 UKS Orientuś 2001
02127 Bartos Zbigniew M-16 UKS Orientuś 2003
04218 Bartos Maciej M-45 UKS Orientuś 1972
04217 Bartos Ryszard M-10 UKS Orientuś 2009
04278 Bartosiak Katarzyna K-35 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1984
03349 Basiuk Anastazja K-21 UKS Azymut Dębów 1997
04436 Bator Grażyna K-70 InO Jura OS Morawica 1947
04409 Batyra Filip M-12 UKS Azymut Siedliska 2008
04039 Bauta Zofia K-12 HKS Azymut 2008
02148 Becmer Dariusz M-45 WKS Śląsk 1971
01981 Becmer Aleksandra K-18 WKS Śląsk 2002
01967 Becmer Damian M-21 KU AZS WAT 1997
04321 Bednarczuk Jerzy M-35 KU AZS UMCS 1983
04096 Bednarski Jan M-21 UNTS 1998
04196 Bednarski Rafał M-35 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1984
04357 Bekier Daniel M-12 UKS Azymut Siedliska 2007
04397 Belica Milena K-12 Indywidualny Łódzkie 2007
03751 Benesz Joanna K-40 Indywidualny Mazowsze 1979
03753 Benesz Rafał M-40 Indywidualny Mazowsze 1975
03751 Benesz Joanna K-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1979
03753 Benesz Rafał M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1975
02239 Berecz Eva K-35 MKS Metalowiec 1984
04068 Bereźnicki Mateusz M-14 MKS San 2005
03196 Bergier Tomasz M-45 WKS Wawel 1972
03503 Berlińska Paulina K-16 UKS Orientuś 2003
01402 Bernaciak Aleksander M-21 WKS Śląsk 1983
03883 Bernaś Tomasz M-21 WKS Śląsk 1987
04212 Bertrand Kornelia K-16 GKS Luzino 2004
04213 Bertrand Łucja K-16 GKS Luzino 2004
04230 Białasik Bartosz M-12 UKS Dąb Leszno 2007
04197 Białogłowska Malwina K-21 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1987
03777 Białoń Maria K-14 UNTS 2006
01390 Biederman Paweł M-45 WKS Wawel 1971
01508 Biederman Marcin M-21 WKS Wawel 1998
01509 Biederman Adrianna K-20 WKS Wawel 2000
04264 Biegun Katarzyna K-20 WKS Wawel 2000
02102 Bielecka Alicja K-21 UKS Siódemka 1998
02163 Bielecka Aleksandra K-20 UKS Siódemka 2000
04398 Bielecka Marta K-12 UKS Siódemka 2008
02855 Bielecki Michał M-16 UKS Siódemka 2004
02830 Biernaczyk Aleksandra K-16 BUKOS 2003
03442 Biernat Michał M-18 KOS BnO 2002
04042 Bilawa Karolina K-21 HKS Azymut 1995
00990 Bilor Henryk M-50 Indywidualni Pomorskie 1965
00339 Biniecka Małgorzata K-21 UKS Azymut 1987
02178 Biolik Agnieszka K-40 UNTS 1977
02390 Biolik Emil M-16 UNTS 2003
02177 Biolik Grzegorz M-40 UNTS 1976
03646 Biskupska Julia K-12 WKS Wawel 2008
01154 Biziuk Halina K-60 UMKS ORKAN 1957
00189 Blimke Roman M-70 LKS Górzanka 1946
02132 Block Amelia K-18 UKS Orientuś 2002
04209 Bluza Łukasz M-45 Indywidualny Śląskie 1974
04359 Bożek Ewelina K-12 UKS Azymut Siedliska 2007
03713 Bobrowski Wojciech M-35 HKS Azymut 1983
02245 Bogucka-Jaroszek Anna K-45 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1970
01299 Bogulak Adam M-70 MKS Paulinum 1948
02982 Bogumił Dariusz M-40 Stowarzyszenie Team 360 stopni 1977
00135 Bohaczek Janusz M-65 UMKS ORKAN 1952
01737 Bonat Julia K-21 KS Spójnia Warszawa 1998
04059 Borawski Dominik M-14 UKS Kometa 2005
02743 Borek Zbigniew M-18 UKS Azymut 45 2002
03314 Borek Alicja K-12 UKS Traper 2007
04144 Borek Adam M-10 UKS Traper 2012
01766 Borgiel Jarosław M-21 UKS Sparta Czyżowice 1997
03756 Borkowska Lena K-14 UKS OSiR 2006
03971 Borowiec Paweł M-18 PKO Harpagan 2002
04198 Borucka Marzena K-40 SnRRON "Tur Borówka" Katowice 1978
[1]234567891011nastepne
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.28 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskieo w BnO - Dystans średni10.27 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego - sprint10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 WCup 4 - Middle10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 WRE: Czech Champioships - Long09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO
Bartoń NataliaDomaszk AlicjaDzienisz MagdalenaFaron PaulinaGibas AdrianGórak IgnacyJachna DariuszKonopacka MartynaKarwowska WiktoriaPiekarz DariuszPaluszek MateuszPodwórny JacekStróżek JustynaSfora KrystianSzcześniak PiotrSiennicka AleksandraSzymczyk MartaSkorupa MariuszTopór MonikaWłostkowska KlaudiaWięckowska AleksandraZawada MarcelinaZając MagdalenaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies