Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
MMM strefa B - bieg klasyczny z dnia: 2018-09-29
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Gielec Julia 05 03047 UKS Orientuś Łódź28.58 600
2 Majewska Maja 04 03218 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo35.30 542
3 Domagała Emilia 05 03835 UKS Grom Sokolniki35.55 538
4 Powichrowska Ilona 04 02781 UKS OSiR Góra Kalwaria36.01 537
5 Mianowska Antonina 07 03554 UNTS Warszawa37.25 526
6 Janik Patrycja 04 04117 UKS GOK Galewice37.38 523
7 Krzyżostanek Partycja 05 03838 UKS Grom Sokolniki37.57 520
8 Wiśniewska Hana 05 04222 UKS Orientuś Łódź39.55 503
9 Chabiera Filomena 07 03856 UNTS Warszawa41.42 486
10 Borkowska Lena 06 03756 UKS OSiR Góra Kalwaria41.46 486
11 Dzwonkowska Paulina 06 03366 UKS OSiR Góra Kalwaria42.53 476
12 Cegiełka Milena 06 04115 UKS GOK Galewice44.54 458
13 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR Góra Kalwaria47.34 434
14 Parafiniuk Hanna 06 04384 MKS Metalowiec Łódź48.45 424
15 Woch Natalia 04 04112 UKS Orientuś Łódź49.51 415
16 Sobiepanek Barbara 06 03365 UKS OSiR Góra Kalwaria52.30 391
17 Dolińska Julia 04 03158 BKS Wataha Warszawa53.15 384
18 Kwiecień Paulina 4 00000 PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazo53.21
19 Białoń Maria 06 03777 UNTS Warszawa53.32 381
20 Dopierała Dominika 06 03778 UNTS Warszawa58.23 339
21 Saładajczyk Malwina 05 03878 UKS Azymut Pabianice60.10 322
22 Szindler Aleksandra 07 03797 UNTS Warszawa61.02 315
23 Hodur Katarzyna 04 04108 UKS Grom Sokolniki61.54 306
24 Kędzierska Zuzana 07 03784 UNTS Warszawa62.13 304
25 Krolska Dominika 06 03787 UNTS Warszawa65.32 274
26 Wasilewska Olga 08 04251 UKS OSiR Góra Kalwaria66.27 266
27 Korzeniowska Zofia 07 03785 UNTS Warszawa70.28 230
28 Dudzińska Aniela 06 03780 UNTS Warszawa74.21 195
29 Krzosek Klementyna 07 03789 UNTS Warszawa89.09 63
30 Dziewanowska Maja 05 4461 MKS Metalowiec Łódź92.15 37
31 Śmigielska Martyna 08 04372 MKS Metalowiec Łódź110.31 0
32 Śmigielska Weronika 08 04371 MKS Metalowiec Łódź112.43 0
33 Kozłowska Maja 07 03786 UNTS Warszawa113.28 0
nkl Nazwisko Imię 99 00000 Klub
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Wójtowicz Krzysztof 04 03174 UNTS Warszawa34.42 600
2 Podworski Kacper 05 02780 UKS OSiR Góra Kalwaria34.48 600
3 Majowski Jan 05 03502 UKS OSiR Góra Kalwaria35.37 593
4 Dąbrowski Karol 05 03907 UKS OSiR Góra Kalwaria36.22 586
5 Antonowicz Jan 05 02385 UNTS Warszawa36.43 583
6 Sztranek Maciej 06 03562 UKS Azymut Pabianice37.53 573
7 Sobiepanek Maksymilian 04 03759 UKS OSiR Góra Kalwaria42.34 534
8 Marcjanek Filip 07 03766 UKS Orientuś Łódź42.39 533
9 Durma Jerzy 06 4457 UKS Azymut Pabianice43.24 527
10 Tywonek Jan 05 03841 UKS OSiR Góra Kalwaria43.41 524
11 Wołek Stanisław 04 03557 UNTS Warszawa44.48 515
12 Lisiak Adam 05 03049 UKS Orientuś Łódź47.20 493
13 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR Góra Kalwaria47.34 491
14 Drosik Oskar 04 03427 UNTS Warszawa49.49 471
15 Rzeńca Tomasz 08 03712 UKS Orientuś Łódź52.34 449
16 Wiśniewski Jakub 07 03879 UKS Azymut Pabianice52.49 446
17 Małecki Marcel 04 03086 MUKS Junior Ochędzyn52.57 445
18 Lewandowski Jakub 05 03165 UNTS Warszawa53.28 441
19 Malik Patryk 04 04109 UKS Grom Sokolniki55.17 425
20 Ziółkiewicz Jan 07 03932 UKS Orientuś Łódź55.32 423
21 Narożny Kacper 07 04119 UKS GOK Galewice56.47 412
22 Drosik Marcel 07 03779 UNTS Warszawa57.27 406
23 Wasilewski Antoni 08 04441 UKS OSiR Góra Kalwaria59.08 392
24 Ertel Jacek 4 00000 MUKS Junior Ochędzyn63.59
25 Świtała Michał 07 03798 UNTS Warszawa64.14 348
26 Hryciuk Mikołaj 05 03836 UKS Grom Sokolniki66.24 331
27 Stopczyński Bartosz 06 04093 BKS Wataha Warszawa68.25 313
28 Fronia Jakub 05 04116 UKS GOK Galewice72.16 281
29 Dudziński Patryk 06 03781 UNTS Warszawa72.22 280
30 Krempiński Franciszek 07 03559 UKS Azymut Pabianice72.28 279
31 Kowalczyk Mateusz 06 04328 MKS Metalowiec Łódź74.38 260
32 Wieczorek Hubert 05 03172 UNTS Warszawa76.31 244
33 Wasilewski Mikołaj 05 02779 UKS OSiR Góra Kalwaria78.52 224
34 Wesołowski Oskar 06 4458 UKS Azymut Pabianice79.41 217
35 Słomczyński Filip 07 03765 UKS Orientuś Łódź80.21 211
36 Hajkowicz Olaf 07 03783 UNTS Warszawa80.23 211
37 Michalski Mikołaj 06 03792 UNTS Warszawa81.32 202
38 Kielnierowski Wojciech 06 04105 UKS Azymut Pabianice84.55 172
39 Wolski Igor 06 04107 UKS Azymut Pabianice89.14 136
40 Trepczyński Franciszek 09 04220 UKS Orientuś Łódź93.05 103
41 Młynarczyk Maksymilian 07 03711 UKS Orientuś Łódź100.17 43
42 Janowski Filip 05 03506 KS Spójnia Warszawa101.34 31
43 Lendzioszek Antoni 06 03640 KS Spójnia Warszawa102.03 27
44 Tandejko Radosław 07 03799 UNTS Warszawa104.05 9
45 Ciupa Jan 08 03926 UKS Orientuś Łódź105.21 0
46 Sieroń Karol 05 04404 UKS Azymut Pabianice105.45 0
47 Ptak Szymon 07 03793 UNTS Warszawa108.41 0
48 Krzosek Bruno 07 03788 UNTS Warszawa111.36 0
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies