Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
MMM strefa C - Etap 1 sprint z dnia: 2018-09-29
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Karkut Estera 05 03259 Azymut12.20 600
2 Banasiak Joanna 04 02221 MOS12.56 589
3 Banasiak Anna 06 02912 MOS13.18 581
4 Ciszek Katarzyna 06 04290 MOS13.56 570
5 SZKUDLARSKA WERONIKA 04 04242 Dąb14.49 553
6 Gonda Julia 04 03484 Azymut15.00 549
7 Prais Julia 06 04225 Dąb15.07 547
8 Winiarska Kaja 04 03684 MOS15.22 543
9 Klecha Weronika 07 03574 Azymut15.31 539
10 MIKOŁAJCZAK IGA 06 04248 Dąb15.36 538
11 Dreier Anna 05 03256 Azymut15.39 538
12 Hajduk Maria 06 03257 Azymut16.10 528
13 Szczygieł Hanna 07 02911 MOS16.17 524
14 Sienicz Klaudia 04 03683 MOS16.24 522
15 ZENDRAN MAJA 04 04243 Dąb16.43 517
16 Michalewicz Alicja 05 03261 Azymut16.54 513
17 Kubacka Wiktoria 05 04281 Azymut17.36 500
18 Franc Antonina 08 04040 Azymut17.40 500
19 Szeliga Sonia 07 03739 Orientpark.pl17.43 498
20 Reimann Julia 04 04284 Azymut18.02 492
21 Ciastoń Oliwia 08 04312 MOS18.04 492
21 Miś Milena 09 03575 Azymut18.04 492
23 Kapska Nina 04 03912 Azymut19.15 469
24 DŻUMAGA SARA 09 04233 Dąb19.34 464
25 Pieśniak Patrycja 06 03264 Azymut20.37 443
26 Nowak Zofia 08 03702 Hades21.05 433
27 Jąder Sandra 06 04041 Azymut21.35 424
28 Marciniak Weronika 07 04296 MOS22.01 416
29 Skrzypczak Marika 04 03864 Azymut23.00 397
30 GREMBOWSKA JULIA 07 04223 Dąb23.18 392
31 Kulka Wiktoria 05 03855 Orientpark.pl24.50 363
32 Nowak Anna 06 03817 Stary25.25 352
33 MARKOWSKA NATALIA 06 04226 Dąb26.17 335
34 Młynkowiak Karolina 06 03262 Azymut26.50 326
35 Siniecka Katarzyna 06 03818 Stary29.49 269
36 Maciejewska Agata 05 04003 MOS33.12 204
37 Dwojak Pola 06 4483 Paulinum33.53 191
38 Kuciel Hanna 07 04295 MOS35.15 165
39 Masłowska Oliwia 05 04004 MOS36.16 146
40 Wysocka Michalina 10 04012 MOS37.26 123
41 Kurasińska Lena 08 04288 Azymut41.52 40
42 Halewicz Julia 07 03740 Orientpark.pl48.09 0
43 Rzyska Zofia 06 04279 Azymut73.13 0
nkl Murek Emilia 06 03579 Azymut
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Pachnik Jędrzej 06 03073 Orientpark.pl13.02 600
2 Staszak Tomasz 04 03727 Paulinum15.17 566
3 Bultrowicz Tymoteusz 06 03700 Hades16.03 554
4 Skurak Adrian 05 04007 MOS16.10 552
5 Królikowski Dominik 05 04432 Paulinum17.13 538
6 Kurzyp Michał 06 03271 MOS17.23 534
7 Cupryś Amadeusz 05 02897 Azymut17.37 531
8 Kociuba Wiktor 08 04002 MOS18.31 518
9 Tomalak Jakub 05 03869 Paulinum20.45 484
10 Dwojak Gracjan 06 04123 Orientpark.pl21.59 466
11 Zieliński Tomasz 07 03701 Hades22.03 465
12 Stefańczak Tymon 08 04344 MOS23.08 449
13 Swora Krystian 09 Stary23.28
14 Michalczak Paweł 06 03260 Azymut23.37 442
15 Wyrwa Tobiasz 07 03865 Azymut23.55 438
16 Domagała Kacper 06 4486 Paulinum26.17 402
17 BIAŁASIK BARTOSZ 07 04230 Dąb26.49 393
18 Górniaczyk Michał 05 03910 Azymut26.53 393
19 Mielcarek Krzysztof 05 04283 Azymut28.28 370
20 Murawski Rafał 07 03578 Azymut28.40 367
21 Brożyński Oliwier 04 02380 Azymut29.36 353
22 MIKOŁAJCZAK TYMON 08 04224 Dąb30.03 345
23 Jaskuła Jakub 07 04285 Azymut31.05 331
24 Golinowski Piotr 09 04046 Azymut33.01 301
25 Jakubczak Szymon 06 4473 Stary39.31 205
26 Murek Marcin 09 03580 Azymut41.13 180
27 Mazur Tomasz 07 4472 Stary41.34 174
28 DEMBINSKI PATRYK 05 04246 Dąb61.33 0
29 Jurczak Miłosz 06 03867 Paulinum73.46 0
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies