Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
MMM strefa C - etap 3 klasyk z dnia: 2018-09-30
nkl nazwisko imię 99 00000
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Banasiak Joanna 04 02221 MOS31.22 600
2 Karkut Estera 05 03259 Azymut34.56 560
3 Banasiak Anna 06 02912 MOS36.50 537
4 Dreier Anna 05 03256 Azymut37.30 530
5 Ciszek Katarzyna 06 04290 MOS37.43 528
6 Winiarska Kaja 04 03684 MOS39.39 506
7 SZKUDLARSKA WERONIKA 04 04242 Dąb40.29 497
8 Skrzypczak Marika 04 03864 Azymut41.04 490
9 Gonda Julia 04 03484 Azymut41.15 488
10 Michalewicz Alicja 05 03261 Azymut41.29 485
11 Szczygieł Hanna 07 02911 MOS41.41 482
12 Kuciel Hanna 07 04295 MOS41.54 481
13 Halewicz Julia 07 03740 Orientpark.pl43.08 466
14 Wysocka Michalina 10 04012 MOS43.39 461
15 Hajduk Maria 06 03257 Azymut45.08 443
16 Miś Milena 09 03575 Azymut45.28 440
17 Kapska Nina 04 03912 Azymut46.53 424
18 Szeliga Sonia 07 03739 Orientpark.pl50.27 384
19 Klecha Weronika 07 03574 Azymut50.53 379
20 Chmielarz Sandra 05 03061 Arkady52.31 360
21 Murek Emilia 06 03579 Azymut53.35 348
22 Prais Julia 06 04225 Dąb53.50 345
23 Maciejewska Agata 05 04003 MOS54.14 340
24 Stefańska Agnieszka 05 04033 Arkady55.43 324
25 Rzyska Zofia 06 04279 Azymut57.13 306
26 Sienicz Klaudia 04 03683 MOS57.40 301
27 MIKOŁAJCZAK IGA 06 04248 Dąb59.12 284
28 Kubacka Wiktoria 05 04281 Azymut59.39 279
29 Masłowska Oliwia 05 04004 MOS59.43 278
30 Dobroś Aleksandra 04 03060 Arkady59.48 278
31 Jąder Sandra 06 04041 Azymut61.05 263
32 Pieśniak Patrycja 06 03264 Azymut66.21 203
33 Cieluch Patrycja 04 04026 Arkady69.06 172
34 Młynkowiak Karolina 06 03262 Azymut72.09 137
35 Kulka Wiktoria 05 03855 Orientpark.pl74.36 109
36 Kasała Eryka 05 04028 Arkady76.26 88
37 GREMBOWSKA JULIA 07 04223 Dąb79.52 49
38 DŻUMAGA SARA 09 04233 Dąb80.59 37
39 Marciniak Weronika 07 04296 MOS81.46 28
40 ZENDRAN MAJA 04 04243 Dąb82.04 25
41 MARKOWSKA NATALIA 06 04226 Dąb96.10 0
nkl nazwisko imię 99 00000
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Cupryś Amadeusz 05 02897 Azymut44.17 600
2 Brożyński Oliwier 04 02380 Azymut48.51 571
3 Pachnik Jędrzej 06 03073 Orientpark.pl49.27 567
4 Bultrowicz Tymoteusz 06 03700 Hades51.59 550
5 Staszak Tomasz 04 03727 Paulinum52.42 546
6 Zieliński Tomasz 07 03701 Hades59.43 501
7 Dwojak Gracjan 06 04123 Orientpark.pl60.30 495
8 Górniaczyk Michał 05 03910 Azymut69.21 437
9 Kaczocha Mikołaj 05 03860 Arkady69.32 437
10 Kurzyp Michał 06 03271 MOS74.16 406
11 Wdowczyk Paweł 06 04036 Arkady75.40 397
12 Skurak Adrian 05 04007 MOS77.02 388
13 Szczęsny Michał 05 03863 Arkady78.30 378
14 Wyrwa Tobiasz 07 03865 Azymut79.12 374
15 Królikowski Dominik 05 04432 Paulinum81.07 361
16 Kawała Mateusz 05 04027 Arkady84.40 340
17 Tomalak Jakub 05 03869 Paulinum85.02 336
18 Król Jan 07 04030 Arkady85.37 333
19 Nowacki Szymon 05 04031 Arkady99.42 242
20 MIKOŁAJCZAK TYMON 08 04224 Dąb104.53 208
21 Szlafka Mikołaj 06 04289 Azymut110.05 174
22 Domagała Kacper 06 4486 Paulinum115.01 143
23 BIAŁASIK BARTOSZ 07 04230 Dąb127.24 62
24 Włodarczyk Łukasz 06 03270 Azymut128.32 54
25 Jaskuła Jakub 07 04285 Azymut136.25 5
26 Murawski Rafał 07 03578 Azymut142.24 0
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Antonowicz Anna-MariaBojka ArturCegiełka JanDłużak KacperFitrzyk JanuszGocławska PaulinaMorawska MałgorzataMusiał AgnieszkaMasny AnnaRekowski TomaszSzozda NataliaTyszer NataliaWamberska JuliaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies