Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk z dnia: 2017-07-08
K10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SłOńSKA Antonina 07 03190 WKS Wawel Kraków16.52 440
2 MIANOWSKA Antonina 07 03554 UNTS Warszawa21.58 274
3 RYCHLA Karolina 07 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov22.16
4 WąSIEWICZ Urszula 07 04082 Team 360o23.07 237
5 BISKUPSKA Julia 08 03646 WKS Wawel Kraków23.44 217
6 SIKORA SANDRA 07 03613 KS KOŚCIELEC CHRZANÓW23.45 216
7 WEJTKO Diana 07 03360 UMKS Kwidzyn24.39 187
8 OLEJNIK Jaśmina 08 03938 WKS Wawel Kraków25.09 171
9 ŁąCKA Julia 07 03573 UKS OSiR Góra Kalwaria28.36 58
10 BELICA Milena 07 00000 LUKS IMPULS Szczerców34.07
11 MOSZKOWICZ Julia 08 04022 WKS Wawel Kraków35.08 0
12 OLIINYK Yelyzaveta 08 04023 WKS Wawel Kraków57.17 0
13 BJöRNBERG Lovisa 07 00000 Västeras SOK59.01
nkl PALM Elin 08 00000 Västeras SOK
K10N
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SZCZYGIEł Hanna 07 02911 MKS MOS Wrocław33.14
2 BISKUPSKA Małgorzata 10 00000 WKS Wawel Kraków35.13
3 JAŚKIEWICZ Dominika 99 00000 WKS Wawel Kraków42.53
4 Nowak Zofia 08 03702 KS Hades Poznań46.00
5 PIEKIELNA Maja 08 00000 MUKS Junior Ochędzyn50.40
6 KUKAWSKA Julia 08 00000 MUKS Junior Ochędzyn58.57
K12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BJöRNBERG Elvira 05 00000 Västeras SOK24.11
2 NIESSNER Pola 07 03651 WKS Wawel Kraków25.27 550
3 NOWAK Anna 06 02858 UKS Azymut 45 Gdynia26.01 527
4 Banasiak Anna 06 02912 MKS MOS Wrocław26.14 518
5 Krzyżostanek Partycja 05 03838 UKSGrom Sokolniki26.36 504
6 KRóLIKIEWICZ Hanna 05 03193 WKS Wawel Kraków27.50 456
7 KęDZIOR Alicja 05 03563 UMKS Kwidzyn30.09 366
8 Muller Iga 05 02764 UMKS Kwidzyn30.10 365
9 DZWONKOWSKA Paulina 06 03366 UKS OSiR Góra Kalwaria30.17 361
10 MOSZKOWICZ Anna 05 03763 WKS Wawel Kraków31.59 294
11 UKLEJA Patrycja 06 03121 UKS Azymut 45 Gdynia34.53 180
12 GOLINOWSKA Aleksandra 06 04045 HKS Azymut35.07 170
13 BORKOWSKA Lena 06 03756 UKS OSiR Góra Kalwaria36.05 133
14 SIEK Barbara 06 03654 WKS Wawel Kraków36.07 131
15 MICHNO Marta 05 03937 WKS Wawel Kraków42.02 0
16 DOMAGAłA Emilia 05 03835 UKSGrom Sokolniki44.01 0
17 LAMPARSKA Maja 05 03832 WKS Wawel Kraków44.19 0
18 POLEWKA Julianna 06 02461 UKS Kometa Gliwice46.19 0
19 SOBIEPANEK Barbara 06 03365 UKS OSiR Góra Kalwaria46.56 0
20 KURTYCZ Natalia 05 04021 WKS Wawel Kraków52.58 0
21 CEGIEłKA Milena 06 00000 UKS GOK Galewice58.40
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 MAG Viktória 03 00000 Dornyay SE31.18
2 MAG Fruzsina 03 00000 Dornyay SE36.02
3 PERFIKOWSKA Hanna 04 03363 UMKS Kwidzyn40.27 660
4 MIKOłAJCZYK Klaudia 03 02663 MUKS Junior Ochędzyn41.03
5 BEDNAříKOVá Emma 03 00000 Slavia Liberec orienteering41.10
6 NAGY Szilvia 03 00000 Dornyay SE42.31
7 FILIPIAK Adrianna 03 00000 KS Hades Poznań43.03
8 NáDENíčKOVá Iva 03 00000 Nejdek Orienteering43.47
9 Banasiak Joanna 04 02221 MKS MOS Wrocław44.23 574
10 MAJEWSKA Maja 04 03218 PUKS Młode Orły48.15 490
11 Rajca Luiza 04 02867 KS KOŚCIELEC CHRZANÓW51.11 426
12 NORBERG Liv 04 00000 Avesta OK52.10
13 SEMENOVA Olesya 04 00000 Orienta Ski-O52.55
14 POWICHROWSKA Ilona 04 02781 UKS OSiR Góra Kalwaria52.55 387
15 STRóZIK Sandra 03 02665 MUKS Junior Ochędzyn53.26
16 ZIELIŃSKA Oliwia 03 03217 PUKS Młode Orły54.13 359
17 HASIURA Anna 03 02999 MKS Metalowiec Łódź57.37 284
18 FIJAłKOWSKA Klaudia 04 03397 UKS OSiR Góra Kalwaria59.12 250
19 NOWAK Maria 03 02922 KS Hades Poznań62.17 183
20 DOLIńSKA Zuzanna 03 02748 BKS Wataha Warszawa63.08 163
21 SKORUPA Maja 04 03724 Górzanka Nawojowa Góra68.33 45
22 BORKOWSKA Monika 03 03505 KS Spójnia Warszawa69.13 31
23 DOREń Wiktoria 03 03854 Orientuś Łódź69.50 17
24 BOSAK Natalia 04 04017 WKS Wawel Kraków82.55 0
K16
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BLOCK Amelia 02 02132 Orientuś Łódź44.35 825
2 MAZUREK Agnieszka 01 02223 WKS Śląsk44.49 817
3 KREMPIńSKA Julia 03 02651 UKS Azymut Pabianice45.21 802
4 KODYTKOVá Denisa 02 00000 OK Slavia Hradec Králové45.59
5 ŠKLíBOVá Veronika 01 00000 OK Slavia Hradec Králové46.10
6 ŻUREK Marta 02 02116 Siódemka Rumia46.30 767
7 DZIERWA HANNA 01 02057 KS KOŚCIELEC CHRZANÓW46.42 762
8 NáDENíčKOVá Pavla 01 00000 Nejdek Orienteering46.55
9 KRONIKOVá Štěpánka 01 00000 OK Slavia Hradec Králové47.06
10 OLSZANKA Gabriela 01 02427 OK! Sport Warszawa47.22 741
11 WóJCIK Natalia 02 02992 WKS Wawel Kraków49.15 686
12 OHLASZENY ZUZANNA 01 02059 KS KOŚCIELEC CHRZANÓW49.27 680
13 URBAŃCZYK ALEKSANDRA 01 02354 KS KOŚCIELEC CHRZANÓW52.38 584
14 LEśNICKA Agnieszka 02 02611 UKS Azymut Dębów52.44 581
15 TOPóR Magdalena 01 02935 WKS Wawel Kraków53.16 564
16 POGODA Kinga 02 02490 UKS Kometa Gliwice53.44 551
17 MELZER Zofia 01 02114 Siódemka Rumia57.09 449
18 MOSKAL Zuzanna 02 02117 Siódemka Rumia58.43 402
19 SUCHá Simona 03 00000 OK Slavia Hradec Králové59.11
20 INGESEN Adine 02 00000 Sarpsborg OL61.29
21 DVOřáKOVá Anna 01 00000 OK Slavia Hradec Králové64.54
22 KUBICKA Sonia 01 01928 PUKS Młode Orły74.07 0
23 BORZYM Izabela 02 02751 BKS Wataha Warszawa75.26 0
24 POLEWKA Aleksandra 02 02462 UKS Kometa Gliwice79.45 0
25 Tywonek Julia 01 04100 UKS OSiR Góra Kalwaria99.14
nkl Herbeć Ewelina 02 03822 MUKS Junior Ochędzyn
nkl SłOńSKA Zofia 02 03191 WKS Wawel Kraków
nkl PłóCIENNIK Maria 01 02960 MKS Metalowiec Łódź
K18
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 INGESEN Rikke 99 00000 FREDRIKSTAD SK46.52
2 JERNSTRöM Tindra 00 00000 Avesta OK51.32
3 DEPTULSKA Maria 00 02366 Siódemka Rumia52.03 880
4 ROSOCHACKA Karolina 00 02205 UKS OSiR Góra Kalwaria56.24 741
5 DAWIDOWSKA Natalia 99 02202 Siódemka Rumia56.32 737
6 NECHUTOVA Aneta 99 00000 SKP Unitop Zdar Nad Sazavou58.58
7 CIESIółKA Katarzyna 00 01827 WKS Śląsk60.13 619
8 BIELECKA Aleksandra 00 02163 Siódemka Rumia62.33 545
9 FILIPCZAK Natalia 00 01927 PUKS Młode Orły68.47 346
10 BERGGREN Lisa 96 00000 OK Kolmarden72.38
11 PUDEłEK Michalina 00 03999 Górzanka Nawojowa Góra79.47 0
nkl LISTEK Marta 99 01530 WKS Wawel Kraków
nkl ERIKSSON Emma 00 00000 OK Kolmarden
nkl Urbaniak Alicja 00 02673 ind. mazowsze
K20
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BONAT Julia 98 01737 KS Spójnia Warszawa49.37 990
2 ERIKSSON Julia 97 00000 OK Kolmarden60.25
3 PORADA Lilianna 98 02045 UKS Reflex Rybnik96.39 0
nkl Jaśkiewicz Magdalena 97 01783 UKS Azymut Pabianice
K21
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 MORAWSKA Maja 96 01376 UKS Azymut 45 Gdynia53.15 1100
2 PABICH Maria 82 00330 UKS Azymut Pabianice57.40 978
3 BąCZEK-MOTAłA Barbara 72 00810 WKS Wawel Kraków59.41 921
4 BORYCHOWSKA Marlena 88 00167 MKS Paulinum Jelenia Góra64.25 789
5 KORINA Tóth 92 00000 Dornyay SE66.01
6 WICHA Małgorzata 91 00484 WKS Wawel Kraków66.09 741
7 MACIEJEWSKA Angelika 96 00312 WKS Wawel Kraków68.38 672
8 SKINDER Liudmila 80 00000 OC Silwan Liuks74.05
9 Sypuła Katarzyna 87 02834 UNTS Warszawa82.49 276
10 SIESS Małgorzata 95 01498 UKS Azymut Pabianice98.01 0
11 MIśKIEWICZ Martyna 89 02434 OK! Sport Warszawa98.06 0
12 KUREK Marta 86 00000 On-Sight110.43
nkl FRĄCZEK-BOGACKA Justyna 99 00000 ARTeam
nkl ZIMNY Urszula 85 00000 Eventyr Team
nkl Ewiak - Paszyńska Alicja 87 00363 Orientuś Łódź
nkl Żebrowska Barbara 95 01481 UNTS Warszawa
K21B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BINIECKA Małgorzata 87 00339 UKS Azymut Pabianice40.43 550
2 DURZYŃSKA Katarzyna 92 03584 5 pułk artylerii Sulechów41.44 530
3 RYCHLA Pavla 85 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov45.13
4 ŁAKOMA Monika 91 04044 5 pułk artylerii Sulechów45.53 449
5 YUROK Irina 86 00000 BSU46.17
6 LEIJON Aino 85 00000 Avesta OK46.31
7 RUDH Sara 89 00000 Avesta OK49.44
8 CIARKOWSKA Magdalena 68 HKS Azymut Mochy50.50
9 DELIńSKA Natalia 84 00000 1 Brygada Logistyczna51.01
10 KAHS Natalia 92 00000 7 BOW Słupsk52.59
11 STANISZEWSKA Aneta 92 00000 7 BOW Słupsk54.34
12 SOBCZAK Izabela 83 03591 5 pułk artylerii Sulechów56.09 248
13 CYPIONKA Honorata 86 00000 WKS Wawel Kraków57.57
14 BERDOVA Katsiaryna 93 00000 BSMU58.36
15 GORDON Diana 90 02348 KU AZS WAT Warszawa60.08 170
16 JIRICKOVA Betka 83 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov62.02
17 DETTLAFF Anna 89 03872 Uczniowski Klub Sportowy Włócz62.49 118
18 ANANA-SARANEN Joanne 88 00000 Helsingin Suunnistajat81.20
19 MALANOWSKA Anna 86 00000 KInO Stowarzysze82.59
20 MUSIAł Anna 90 00000 Ajax Orienteering and Hill Run84.40
21 WIERCIńSKA Anna 88 02670 MKS Metalowiec Łódź122.26 0
nkl ZALEśKIEWICZ Iga 85 00000 7 BOW Słupsk
nkl GOLDMANN Dóra 93 00000 Dornyay SE
nkl KULEC Anna 90 00000 Indywidualnie
nkl CHRAPEK Joanna 90 00000 Indywidualnie
nkl KOLLNDORFER Kathrin 82 00000 HSV Großmittel
K35
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 DEPTA Monika 70 00165 Paulinum Jelenia Gora47.48 847
2 ŚLIWCZYńSKA Ilona 78 02347 indywidualnie70.20 243
3 UKLEJA Ewa 80 03714 UKS Azymut 45 Gdynia73.33 157
4 GRABOWSKA Joanna 79 03716 WKS Wawel Kraków75.57 93
5 ZBROJA-NOWAK Justyna 80 00915 KS Hades Poznań77.55 40
6 PAWLOS-DOROCICZ Elżbieta 81 00000 Szarotki82.03
nkl HATSUK Nataliya 82 00000 Kamvol
nkl ROSłANIEC Anna 78 00000 indywidualnie
K40
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 SEMENOVA Yuliya 76 00000 Omega Moscow42.06
2 PALM Eva 75 00000 Västeras SOK45.22
3 NOWAK Beata 73 00144 UKS Azymut 45 Gdynia46.25 847
4 BULTROWICZ Agnieszka 77 00944 KS Hades Poznań48.54 773
5 OLEJNIK Ewa 76 00000 WKS Wawel Kraków55.20
6 ŠKLíBOVá Jana 76 00000 OK Slavia Hradec Králové57.45
7 KONC Katarzyna 75 02953 UKS Azymut Pabianice59.23 463
8 WIERCIOCH-WóJTOWICZ Helena 77 00000 3. RWT SP Balice62.57
9 MARSZAłEK Maria 74 00000 Jastrzębie-Zdrój64.43
10 KINNUNEN Katja 74 00000 TÄBY OK65.30
11 KRONIKOVá Jana 73 00000 OK Slavia Hradec Králové66.10
12 GRADEK Beata 75 03885 UKS Traper Złocieniec73.00 58
13 MAIBACH Susanne 63 00000 ol norska75.56
14 SZYMAńSKA Zuzanna 77 02690 Team 360o80.37 0
15 SZTRANEK Iwona 74 00000 UKS Azymut Pabianice97.04
nkl SpetsStorhov Forunn 99 00000 FREIDIG
K45
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 WOłEK Ewa 68 01208 UNTS Warszawa41.17 847
2 BOROS Anna 70 00000 Dornyay SE47.37
3 ERIKSSON Agneta 69 00000 OK Kolmarden49.39
4 BUGAJ Teresa 68 03313 WKS Wawel Kraków50.52 575
5 BERGGREN Annica 69 00000 OK Kolmarden52.09
6 WOłOWCZYK Mariola 68 00112 UNTS Warszawa52.56 517
7 DROZD Olena 70 00000 SK SKIF52.59
8 WESTERBERG Sofia 70 00000 OK Kolmarden54.02
9 POLEWKA Beata 71 02460 UKS Kometa Gliwice56.38 411
10 TAFFEIREN Martine 60 00000 COLiege57.45
11 WAŃCZYK Magdalena 68 01485 PUKS Młode Orły59.32 329
12 KURZYP Anna 68 00000 indywidualnie60.41
13 EBINGER Monika 70 00000 KFK Budapest62.41
14 BELDJILALI Stephanie 69 00000 ATLAS63.01
15 INGESEN Tone 68 00000 Sarpsborg OL66.12
16 TRYKOZKO Urszula 69 02691 Team 360o72.28 0
17 WąSIEWICZ Marzena 70 04080 Team 360o91.51 0
K50
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 GUNNARSSON Inger 67 00000 Västeras SOK43.09
2 JAKUBEC Andrea 67 00000 Balassagyarmati BB49.21
3 SINGUR Marina 67 00000 DV Sport Khv60.08
4 TICHA Jana 64 00000 Slovan Jindrichuv Hradec60.28
5 HEDEGaRD Ebba 65 00000 OK Kolmarden62.12
6 CHERNYSHEVA Tatiana 63 00000 PionerSK64.26
7 TEMNIKOVA olga 65 00000 kaliningrad65.47
8 KULOVA Jana 65 00000 OOB Vamberk69.38
9 KINNAER Mia 64 00000 Omega84.28
10 WOłEK Małgorzata 66 03556 UNTS Warszawa85.39 847
11 BARGIEL Beata 65 00864 OK! Sport Warszawa89.46 535
12 MAGALHAES Líliane 63 00000 COABOM99.59
13 MUSIAł Anna 64 00000 OK! Sport Warszawa118.00
nkl CYWINSKA Katarzyna 63 00000 indywidualnie
nkl BüCHNER Beate 64 00000 IHW Alex 78 Berlin
nkl GOMES Simone 66 00000 RUMOS E ROTAS
K55
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 MOVKO Marina 60 03901 UKS Azymut 45 Gdynia48.23 847
2 NIKITSINA Tatsiana 57 00000 Belaya Rus57.22
3 DIACHENKO Iryna 58 00000 Kyiv61.19
4 CZERKAWSKA Urszula 62 01495 UKS Sparta Czyżowice63.55 547
5 SOLOVEVA Elena 58 00000 PionerSK64.55
6 MIKIELSKA Danuta 59 00138 UMKS ORKAN69.26 440
7 DEREDOS Nina 61 03248 Orientuś Łódź72.16 385
8 RUDH Titti 59 00000 Avesta OK72.35
9 ZENCHENKO Tamara 60 00000 Karnik?75.47
10 WOJARSKA Kamilla 60 00000 Bielsko-Biała O-Team81.26
11 KROCHMAL Małgorzata 58 00075 KU AZS WAT Warszawa88.59 62
12 PORZYCZ Agata 60 00151 UKS Azymut 45 Gdynia114.17 0
13 PANCHENKO Valentyna 60 00000 SK SKIF124.00
nkl BARTNIK Bożena 58 02708 AZS WAT
K60
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 ROSECKA Alena 56 00000 UNITOP SKP Zdar nad Sazvaou44.30
2 WYSOCKA Jolanta 56 02181 UKS Kometa - Gliwice53.30 847
3 CHECKLEY Judith 55 00000 Totana O.53.59
4 LEWOń Ewa 55 00129 UMKS ORKAN55.26 807
5 SERDIUK Nadiia 53 00000 Kyiv59.50
6 TKACHUK Tatiana 56 00000 DV Sport Khv60.16
7 HaKANSSON Gunilla 57 00000 IFK Hedemora OK60.59
8 JENOVARI Gabriella 57 00000 HSE-Hungary61.14
9 JENEI Margit 54 00000 BÖF65.10
10 KäRKKäINEN Ritva 55 00000 Avesta OK66.18
11 ŁUńSKA Regina 56 00133 UMKS ORKAN88.16 129
12 SMIRNOVA Natalia 56 00000 PionerSK101.21
13 OLBRYCHT Anna 56 00229 OLBnO105.44 0
14 KOSKININA Ekaterina 53 00000 DV Sport Khv135.12
nkl HILDEGARD Rehorst 55 00000 TuS Eintracht Dortmund
nkl KMIEć Barbara 57 00000 MUKS Junior Ochędzyn
K65
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KHRAPINA Nadzeya 48 00000 Peleng-Vimpel78.29
2 KORIAKOVA Valentyna 49 00000 Kyiv80.43
K70
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 STAM SIV 42 00000 SÄTERBYGDENS OK53.57
2 EURéN Lisbeth 43 00000 Avesta OK83.02
3 MARCHENKO Nadiia 46 00000 Kyiv90.05
nkl JANSSON INGRID 44 00000 SÄTERBYGDENS OK
K80
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 POKH LILIYA 34 00000 CSO Master52.52
2 ZIELCZYńSKA Helena 27 00751 A-To-My106.28 847
KM10R
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 ZALEWSKA Gabriela 13 00000 zielonkacup.com135.55
2 SARANEN Samuel 12 00000 Helsingin Suunnistajat24.26
3 PORADA Jagoda 08 00000 UKS Reflex Rybnik25.46
4 ŚLUSARCZYK Jakub 99 00000 WKS Wawel Kraków26.28
5 Forystek Szymon 08 WKS Wawel Kraków31.09
6 BARTOS Ryszard 09 00000 Orientuś Łódź31.32
7 MOTAłA Piotr 08 00000 UKS Siódemka Rumia31.39
8 MARSZAłEK Dawid 10 00000 Jastrzębie-Zdrój31.45
9 BULTROWICZ Franciszek 11 00000 KS Hades Poznań31.52
10 STRUGAŁA Tymoteusz 99 00000 WKS Wawel Kraków32.20
11 BANASIAK Emilia 13 00000 MKS MOS Wrocław32.29
12 BORYCHOWSKA Antonina 14 00000 GKS Luzino33.20
13 KUCIŃSKA Morganne 99 00000 CX80 Kalisz33.26
14 BELICA Karolina 10 00000 LUKS IMPULS Szczerców33.31
15 MOSZKOWICZ Ola 11 00000 WKS Wawel Kraków33.44
16 MOSZKOWICZ Michał 11 00000 WKS Wawel Kraków33.45
17 UDOVYTSKA Olesia 09 00000 Sirius34.20
18 VAN DE 09 00000 Omega38.07
19 VAN DE 11 00000 Omega41.29
20 KUJDA Remigiusz 12 00000 Niepubliczne Przedszkole Zamec41.36
21 ZWONEK Rafał 08 00000 Indywidualnie42.18
22 TARNOWSKI Piotr 11 00000 WKS Wawel Kraków42.59
23 KOTULAK Krzysztof 99 00000 Indywidualnie45.09
24 TOMANKIEWICZ Paweł 05 00000 OK! Sport Warszawa45.32
25 OMELCHENKO Vladyslaw 99 00000 Indywidualnie47.25
26 HYLA Natalia 08 00000 Indywidualnie47.48
27 PATEJKO Zuzanna 99 00000 Spójnia Warszawa50.41
28 MAZUR Marta 14 00000 UKS Azymut Pabianice50.52
29 URYGA Artur 10 00000 WKS Wawel Kraków58.05
30 WILISOWSKI Franek 99 00000 Indywidualnie58.17
31 KASZOWSKA Pola 99 00000 WKS Wawel Kraków65.18
32 KASZOWSKI Piotr 99 00000 WKS Wawel Kraków66.44
33 TRZMIELEWSKA Weronika 99 00000 WKS Wawel Kraków68.46
34 WIśNIEWSKI Adam 10 00000 UKS Azymut Pabianice79.30
35 PABICH Hanna 11 00000 UKS Azymut Pabianice79.41
nkl PIETRZKIWICZ Alicja 99 00000 Unia Jaroszowiec
nkl HECZKOVA Emma 99 00000 Indywidualnie
nkl INDYKA Jasiek 10 00000 WKS Wawel Kraków
nkl ANANA John 09 00000 Helsingin Suunnistajat
nkl WASILEWSCY Dorota 51 00000 CX80 Kalisz
nkl NADERA Tomasz 64 00000 CX80 Kalisz
nkl KULIGOWSKA Anna 50 00000 CX80 Kalisz
nkl MIELNIK Stanisław 99 00000 WKS Wawel Kraków
nkl MIELNIK Lilla 99 00000 WKS Wawel Kraków
M10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 HECZKO Erik 08 00000 Slavia Liberec orienteering19.30
2 UKLEJA Krzysztof 08 03120 UKS Azymut 45 Gdynia20.03 440
3 GOLINOWSKI Piotr 09 04046 HKS Azymut20.40 429
4 NAROżNY Kacper 07 00000 UKS GOK Galewice26.56
5 SENHE Liu 07 00000 Henan zhibeizhen Orienteering 27.25
6 PERFIKOWSKI Paweł 07 03568 UMKS Kwidzyn28.20 297
7 CHODLEWSKI ANTONI 08 03602 KS KOŚCIELEC CHRZANÓW29.00 286
8 TIAN Zhechang 07 00000 Henan zhibeizhen Orienteering 31.23
9 ZAREMBA Adam 07 03567 UMKS Kwidzyn33.11 214
10 TIAN Zhemeng 07 00000 Henan zhibeizhen Orienteering 35.22
11 CIUPA Jan 08 03926 Orientuś Łódź39.14 109
12 ZIELIŃSKI Tomasz 07 03701 KS Hades Poznań42.03 61
13 TARNOWSKI Przemysław 07 03939 WKS Wawel Kraków44.02 27
14 FIREK Grzegorz 08 00000 Indywidualnie47.07
15 OLEJNIK Tomasz 07 00000 UKS GOK Galewice54.41
16 DOMAGAłA Jakub 08 00000 UKSGrom Sokolniki59.36
17 BALCK Erik 08 00000 TÄBY OK61.21
18 MłYNARCZYK Maksymilian 07 03711 Orientuś Łódź68.18 0
19 SłOMCZYńSKI Filip 07 03765 Orientuś Łódź92.34 0
M10N
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 CHACHURSKI Mieszko 07 00000 UNTS Warszawa32.43
2 STRóZIK Tomasz 07 00000 MUKS Junior Ochędzyn34.06
3 CHODLEWSKI SZYMON 08 03603 KS KOŚCIELEC CHRZANÓW34.16
nkl KRASKO Pavlik 10 00000 Kamvol
M12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BEDNAříK Vilém 05 00000 Slavia Liberec orienteering20.51
2 LISIAK Adam 05 03049 Orientuś Łódź22.27 550
3 DąBROWSKI Karol 05 03907 UKS OSiR Góra Kalwaria22.56 536
4 MAJOWSKI Jan 05 03502 UKS OSiR Góra Kalwaria24.11 501
5 Krempiński Franciszek 07 03559 UKS Azymut Pabianice24.26 494
6 WóJCIK Paweł 05 02991 WKS Wawel Kraków24.30 492
7 MARSZAłEK Patryk 05 03823 UKS Kometa Gliwice25.42 458
8 BULTROWICZ Tymoteusz 06 03700 KS Hades Poznań26.59 422
9 TYWONEK Jan 05 03841 UKS OSiR Góra Kalwaria27.16 414
10 PODWORSKI Kacper 05 02780 UKS OSiR Góra Kalwaria30.12 332
11 Czapla Tadeusz 05 03647 WKS Wawel Kraków32.26
12 ŁąCKI Jakub 06 03296 UKS OSiR Góra Kalwaria33.00 253
13 JANOWSKI Filip 05 03506 Spójnia Warszawa34.41 205
14 BALCK Axel 05 00000 TÄBY OK34.48
15 KONAT Michał 05 00000 UKS GOK Galewice38.14
16 PALM Erik 06 00000 Västeras SOK38.35
17 Wiśniewski Jakub 07 03879 UKS Azymut Pabianice39.59 57
18 WąSIEWICZ Jerzy 05 04079 Team 360o41.02 26
19 HRYCIUK Mikołaj 05 03836 UKSGrom Sokolniki42.04 0
20 SZTRANEK Maciej 06 03562 UKS Azymut Pabianice50.33 0
21 KURZYP Michał 06 03271 MKS MOS Wrocław50.40 0
22 DZIUBEK Jakub 05 00000 MUKS Junior Ochędzyn52.34
23 FIREK Jakub 05 00000 Indywidualnie57.09
24 LITEWKA Tymon 06 00000 indywidualnie64.42
25 HORVáTH Áron 05 00000 Dornyay SE67.09
26 KOZłOWSKI Jakub 05 00000 UKSGrom Sokolniki74.39
27 KOREK Kacper 05 03837 UKSGrom Sokolniki80.23 0
nkl KUJDA Tymoteusz 05 00000 ZS Osielsko
nkl JIATENG Zhou 05 00000 Henan zhibeizhen Orienteering
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 FáBERA David 03 00000 OK Slavia Hradec Králové28.51
2 SłOMCZYńSKI Ignacy 03 02837 Orientuś Łódź31.06 660
3 SZTRANEK Jan 03 02653 UKS Azymut Pabianice32.30 637
4 NOWOGRODZKI Jakub 04 03877 UKS Azymut Pabianice34.18 607
5 NOWAK Grzegorz 03 02370 UKS Azymut 45 Gdynia35.00 595
6 NOWAK Michał 03 03929 Orientuś Łódź37.03 561
7 KOLář Šimon 04 00000 OK Slavia Hradec Králové39.01
8 BALCK Otto 03 00000 TÄBY OK39.04
9 TOBOREK Jakub 03 02141 MKS MOS Wrocław40.39 502
10 HEDEGaRD Carl 03 00000 OK Kolmarden41.27
11 BARTOS Zbigniew 03 02127 Orientuś Łódź43.27 456
12 TARNAWSKI Jan 03 03834 WKS Wawel Kraków45.39 420
13 Muller Wiktor 04 02578 UMKS Kwidzyn53.31 289
14 SOBIEPANEK Maksymilian 04 03759 UKS OSiR Góra Kalwaria63.01 132
15 MAłECKI Marcel 04 03086 MUKS Junior Ochędzyn76.09
16 KUJDA Bartosz 03 00000 ZS Osielsko78.59
17 Fiedorowicz Hieronim 04 03884 UKS Traper Złocieniec91.25 0
nkl MARCINKOWSKI Dawid 04 03560 UKS Azymut Pabianice
nkl ČERNíK Adam 04 00000 OK Slavia Hradec Králové
nkl WOłEK Stanisław 04 03557 UNTS Warszawa
M16
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 WESTERBERG Arvid 01 00000 OK Kolmarden38.37
2 DEREDOS Bruno 01 02839 Orientuś Łódź44.02 825
3 PESTA Piotr 01 02742 UKS Azymut 45 Gdynia46.09 758
4 JOHANSSON Leo 01 00000 OK Kolmarden46.42
5 DOVHAN DANYLO 01 00000 CSO Master47.54
6 KURZYP Stanisław 02 02225 WKS Śląsk49.02 666
7 KAJZER Marcel 01 01935 PUKS Młode Orły53.22 529
8 BARTOS Grzegorz 01 02130 Orientuś Łódź54.38 488
9 STARZYKIEWICZ KACPER 01 02061 KS KOŚCIELEC CHRZANÓW61.22 275
10 HYLA Damian 01 03332 Indywidualnie64.02 190
11 BOREK Zbigniew 02 02743 UKS Azymut 45 Gdynia64.50 164
12 SKINDER Andrei 02 00000 OC Silwan Liuks67.52
13 SIENKIEWICZ Maksymilian 01 03734 UKS Azymut 45 Gdynia70.30 0
14 TóTH Ábel 02 00000 Dornyay SE74.26
15 SCHULTHEISZ Botond 01 00000 KFK Budapest78.41
16 MICHALAK Kacper 01 02980 UNTS Warszawa81.43 0
nkl OLSZEWSKI Bartłomiej 02 02572 UNTS Warszawa
nkl ŻYCZKOWSKI Jakub 02 02530 Siódemka Rumia
nkl PORKERT Jan 01 00000 OK Slavia Hradec Králové
nkl SpetsStorhov Simen 99 00000 FREIDIG
nkl PORZYCZ Grzegorz 02 02371 UKS Azymut 45 Gdynia
nkl PUDEłEK Błażej 02 03852 Górzanka Nawojowa Góra
M18
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 KRAWCZYńSKI Mikołaj 00 02226 WKS Śląsk42.01 880
2 PłóCIENNIK Konrad 00 01785 UKS Azymut Pabianice47.48 680
3 BYRCZEK Jan 00 02726 UKS Kometa Gliwice49.41 613
4 Kijak Jakub 00 02994 50.24 589
5 GłADECKI Dawid 00 03729 UKS OSiR Góra Kalwaria50.37 581
6 ROSłANIEC Mateusz 00 02227 WKS Śląsk52.41 509
7 ZAJąC Dawid 00 02186 UKS Azymut Pabianice53.32 480
8 OGDOWSKI Bartłomiej 00 02118 Siódemka Rumia53.55 467
9 SZWAJA Mateusz 99 03411 UKS Kometa Gliwice55.33 410
10 KALISIAK Dawid 00 02027 UKS Azymut Pabianice61.02 219
11 MANIA Patryk 00 02666 MUKS Junior Ochędzyn81.34
nkl Choroś Tomasz 00 02365 PUKS Młode Orły
nkl SpetsStorhov Oskar 99 00000 FREIDIG
nkl DEHOVETS DANYLO 00 00000 CSO Master
M20
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 BORGIEL Jarosław 97 01766 UKS Sparta Czyżowice56.13 990
2 URBANIAK Jerzy 98 01515 UNTS Warszawa59.02 828
3 WOłOWCZYK Michał 97 00489 UNTS Warszawa61.07 709
4 JURCZYK Maciej 98 02064 UKS Sparta Czyżowice68.46 269
5 BAZHUK Dzmitry 97 00000 OC BSU71.33
6 SIESS Grzegorz 98 01506 UKS Azymut Pabianice93.24 0
nkl ZUCHMAńSKI Przemysław 98 01724 Orientuś Łódź
M21
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PODZIńSKI Rafał 91 00410 Orientuś Łódź56.04 1100
2 BLOEMEN Tristan 94 00000 COLiege61.39
3 DRąGOWSKI Kuba 90 00684 OK! Sport Warszawa64.20 920
4 PIOTROWSKI Radosław 96 01625 UKS Azymut 45 Gdynia64.52 908
5 CSABA Gösswein 85 00000 Dornyay SE65.28
6 PASZYńSKI Piotr 81 00423 Orientuś Łódź67.35 848
7 STORK Mihály 97 00000 Dornyay SE68.43
8 JURCZYK Tomasz 94 01936 UKS Sparta Czyżowice73.35 718
9 SáNCHEZ SERRANO 94 00000 Villena-O73.40
10 WOłOWCZYK Krzysztof 95 00488 UNTS Warszawa74.47 692
11 HECZKO Robert 78 00000 Slavia Liberec orienteering77.28
12 HUHTANEN Juha-Matti 84 00000 LYNX Kirkkonummi77.39
13 DZIOBA Mateusz 95 01101 MKS Paulinum Jelenia Góra80.07 575
14 KRASUSKI Marcin 72 02688 orienteering.waw.pl81.48 539
15 GRYZIO Łukasz 88 00336 UKS Azymut Pabianice85.11 465
16 MAGIER Andrzej 86 00000 OC Silwan Liuks87.10
17 LUNDéN Viktor 94 00000 Avesta OK92.27
18 GęDZIOROWSKI Maciej 90 01939 KU AZS WAT Warszawa93.19 287
19 TICHY Tomas 92 04038 WKS Wawel Kraków93.39 280
20 CZERNOW Sergej 86 00000 AR Kaliningrad99.50
21 MASZTALSKI Paweł 85 02558 UKS Sparta Czyżowice100.47 125
22 BLUZA lukasz 76 00000 Indywidualnie100.48
23 MARTINEZ FLOR 94 00000 UPV-O100.56
24 Sadownik Michał 85 03641 indywidualny mazowieckie103.43
25 BERECZ Gábor 84 00000 Dornyay SE105.15
26 OPIOłA Mariusz 82 03997 Górzanka Nawojowa Góra105.31 21
27 GYIMESI Zoltán 72 00000 KFK Budapest107.30
28 Cwalina Karol 83 03707 OK! Sport Warszawa107.45 0
29 Klejnowski Łukasz 89 03746 indywidualny mazowieckie115.46
30 KASAL Vít 75 00000 SK Žabovřesky Brno116.08
31 Bernaś Tomasz 87 03883 WKS Śląsk116.46 0
32 MIODUSZEWSKI Mateusz 76 03970 Indywidualny Mazowsze118.32 0
33 BELICA Krzysztof 62 00000 LUKS IMPULS Szczerców134.33
34 DEBEN Jean-François 86 00000 Sud O Lux135.02
nkl Warmuz Łukasz 83 03368
nkl Falejczyk Marcin 91 01234 5sbp
nkl RZEńCA Krzysztof 96 01725 Orientuś Łódź
nkl TOMASHAU Aliaksei 81 00000 SK Vytis
nkl LAPORNIK Dominik 89 00000 HSV Großmittel
nkl JURKIEWICZ Dawid 87 00000 CSWLąd
M21B
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 RYCHLY Pavel 85 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov35.01
2 Wojarski Michał 90 01107 Bielsko-Biała O-Team41.15
3 TEMNIKOV iiya 95 00000 kaliningrad43.37
4 LEWANDOWSKI Marek 91 00000 indywidualnie Bydgoszcz43.46
5 WESOłOWSKI Sebastian 89 00000 1 Brygada Logistyczna44.21
6 HORVáTH Ádám 65 00000 Dornyay SE46.04
7 NESTOROWICZ Łukasz 85 03301 KU AZS UMCS Lublin46.38 550
8 OLSSON Robin 89 00000 Avesta OK48.54
9 HLADíLEK Jan 88 00000 SKP Unitop Zdar nad Sazavou49.00
10 NAGóREK Kamil 86 00000 7 BOW Słupsk49.13
11 GUANNAN Wu 94 00000 Henan zhibeizhen Orienteering 50.06
12 PIETRZAK Konrad 89 03347 KU AZS UMCS Lublin51.29 293
13 KOGUCIUK Konrad 91 03298 KU AZS UMCS Lublin52.40 230
14 ŁUBIS Michał 85 02657 UKS Azymut Pabianice53.51 168
15 MAZUR Michał 83 02952 UKS Azymut Pabianice57.17
16 GąSIOROWSKI Adam 89 03558 UKS Azymut Pabianice57.42 0
17 WASILEWSKI Marcin 87 00000 5 pułk artylerii Sulechów59.35
18 ZAVADSKI Dzmitry 96 00000 SC Bug61.54
19 Musiał Wojciech 95 00581 DXN Tychy63.50
20 Krochmal Adam 86 02400 UNTS Warszawa67.38
21 NECHUTA David 97 00000 SKP Unitop Zdar Nad Sazavou74.25
nkl FORYSTEK Konrad 93 02267 WKS Wawel Kraków
nkl MARCINIAK Patryk 95 00354 UKS Azymut Pabianice
nkl DONGFANG Song 88 00000 Henan zhibeizhen Orienteering
nkl ZAGULAK Damian 92 00000 7 BOW Słupsk
nkl WAŁACHOWSKI Piotr 91 00000 Indywidualni Mazowsze
nkl KULA Tadeas 97 00000 OOB Vamberk
nkl PARYS Jarosław 89 03300 KU AZS UMCS Lublin
nkl SONGTAO Wang 92 00000 Henan zhibeizhen Orienteering
M35
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 LINDQVIST Ola 78 00000 IFK Lidingö SOK56.18
2 GOLINOWSKI Paweł 79 02892 10BKPanc58.31 847
3 LINDSETH Inge 75 00000 Nydalens SK68.02
4 DAVIDOVICH Dzmitry 81 00000 BSU71.33
5 ZAMIARA Piotr 81 03698 CSWL Poznań74.38 584
6 SVOBODA Ondřej 76 00000 OK Slavia Hradec Králové74.45
7 KUTKIEWICZ Marcin 80 00000 3. RWT SP Balice75.32
8 NILSSON Klas 64 00000 ol norska79.55
9 ŠKLíBA Jan 75 00000 OK Slavia Hradec Králové79.56
10 BAłDYGA Daniel 80 00000 1 Brygada Logistyczna81.16
11 KUJDA Arkadiusz 79 03987 1 Brygada Logistyczna82.11 461
12 HROUZA Jan 81 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov82.14
13 JANAS Sebastian 74 00000 Indywidualnie83.01
14 SLOVáK Miroslav 77 00000 OK Slavia Hradec Králové83.19
15 GROTE Andreas 64 00000 OLC SKOG Fribourg86.57
16 SCHRAGO Gregoire 66 00000 OLC SKOG Fribourg90.45
17 FANKIDEJSKI Artur 78 03873 Uczniowski Klub Sportowy Włócz91.01 317
18 WIKTOROWICZ Mateusz 81 00000 Górzanka Nawojowa Góra92.47
19 TARNOWSKI Radosław 79 00000 WKS Wawel Kraków92.54
20 KAMIńSKI Michał 79 00000 3. RWT SP Balice96.53
21 NOWICKI Łukasz 81 03587 5 pułk artylerii Sulechów116.48 0
22 Jarocki Michał 79 01001 PKO Harpagan121.19
23 CIUPA Marcin 78 03927 Orientuś Łódź156.14 0
24 DOMAGAłA Andrzej 80 00000 UKS174.32
nkl STĘPIEŃ Mirosław 99 00000 JW4392 Nowy Glinnik
nkl WIęCEK Maciej 74 03658 WKS Wawel Kraków
nkl TKACZUK Tomasz 79 03253 UKS Azymut Pabianice
nkl KRASKO Pavel 80 00000 Kamvol
nkl RóG Jarosław 89 00000 CSWIiCH
M40
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PLESIŃSKI Mariusz 73 01304 JW 239946.34 847
2 NOWAK Jacek 76 00143 UKS Azymut 45 Gdynia46.58 839
3 BłACHUT Igor 73 02679 Stowarzyszenie Team 360 Stopni51.27 751
4 KHOLAD Pavel 76 00000 Eridan53.40
5 PIOTR Dargacz 77 00000 Gymnasion Offenbach e.V.55.27
6 CZAPLA Przemysław 74 02933 WKS Wawel Kraków59.46 590
7 KRZYżOSTANEK Jarosław 73 02547 UKS60.23 577
8 Fiedorowicz Szczepan 76 02906 UKS Traper Złocieniec61.51 549
9 KOLář Viktor 73 00000 Tj Jiskra Hořice62.34
10 MIANOWSKI Rafał 73 02068 UNTS Warszawa62.36 534
11 POLTORATSKYI Denys 72 00000 Kharkiv62.39
12 SOłOWIEJ Stanisław 75 02494 KU AZS UMCS Lublin63.41 513
13 WIśNIEWSKI Paweł 74 02932 WKS Wawel Kraków65.24 480
14 KREMPIńSKI Piotr 76 02652 UKS Azymut Pabianice67.20 442
15 WóJCIK Grzegorz 74 03195 WKS Wawel Kraków69.40 396
16 BJöRNBERG Daniel 73 00000 Västeras SOK70.35
17 TOPóR Marek 73 03371 WKS Wawel Kraków70.38 377
18 VAREV Alexander 73 00000 OC L-MED Tula71.22
19 WIERTELAK Sławomir 73 00000 Szarotki71.42
20 KHALIAVA Ievgen 74 00000 Kyiv74.14
21 MOL Krzysztof 75 02866 5 pułk artylerii Sulechów75.20 286
22 Pancerz Piotr 77 02974 Indywidualnie81.41
23 BANASIAK Marcin 73 00000 indywidualnie Wrocław84.39
24 MARSZAłEK Waldemar 73 00000 Jastrzębie-Zdrój86.38
25 VAJDULIAK Juraj 61 00000 OB Tvrdosin93.58
26 DOMIN Tomasz 75 00000 Indywidualnie94.45
27 NOWAK Paweł 77 03930 Orientuś Łódź104.06 0
28 SZTRANEK Paweł 70 00000 UKS Azymut Pabianice107.11
29 WEJTKO Michał 75 03916 UMKS Kwidzyn108.15 0
30 KACZMAREK Damian 75 03969 Skarmat Toruń108.51 0
31 BARTOS Maciej 74 00000 Orientuś Łódź109.18
32 DUBIEL Piotr 77 00000 Indywidualnie113.14
33 PERFIKOWSKI Piotr 76 00000 UMKS Kwidzyn125.12
34 LISIAK Paweł 74 03251 Orientuś Łódź125.52 0
nkl CIESIółKA Sebastian 75 01112 WKS Śląsk
nkl KALSZTEIN Karol 74 00985 PKO HARPAGAN Gdańsk
nkl DEHOVETC Andreii 74 00000 CSO Master
nkl GAWKOWSKI ROBERT 73 00000 2. Pułk Saperów
M45
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PALM Robert 68 00000 Västeras SOK42.16
2 VAN DE 72 00000 Omega45.27
3 NOWAK Remigiusz 72 00907 KS Hades Poznań46.42 847
4 GUTAK Mykhaylo 69 00000 Azymut Kalusz51.37
5 BARTCZAK Jarosław 68 00743 UMKS ORKAN51.37 743
6 NADERA Dariusz 68 00000 CX80 Kalisz56.09
7 SKORUPA Mariusz 70 01004 Górzanka Nawojowa Góra57.16 623
8 KUZNECOV Vladimir 70 00000 OC Eridan Minsk57.20
9 ZIELIŃSKI Paweł 68 00913 KS Hades Poznań58.04 607
10 GOLDMANN Róbert 68 00000 Dornyay SE59.32
11 NOWACKI Zbigniew 68 03722 GKS Luzino59.54 568
12 Kramski Mariusz 70 01690 UKS Energetyk Dychów61.18 538
13 STASZAK Artur 70 02013 UNTS Warszawa61.28 534
14 Sławiński Marcin 71 01516 3. Brygada Radiotechniczna63.21
15 SCHULTHEISZ György 69 00000 KFK Budapest63.24
16 SZCZYGIEł Marcin 71 00000 MKS MOS Wrocław64.08
17 MICHALAK Tomasz 69 02981 Warszawa66.24 429
18 KłAK Andrzej 71 00000 Indywidulnie66.34
19 SłOńSKI Marek 69 03192 WKS Wawel Kraków66.45 422
20 GRADEK Jarosław 72 03886 UKS Traper Złocieniec67.01 417
21 KRUPIŃSKI Andrzej 69 01175 PUKS Młode Orły67.30 406
22 BUCHNAJZER Mariusz 70 00000 CX80 Kalisz68.33
23 KOZIOł Wiesław 69 03721 GKS Luzino71.19 325
24 SöDERLUND Niklas 72 00000 Avesta OK71.20
25 IPSICS László 68 00000 KFK Budapest72.21
26 KRASUSKI Bartłomiej 70 02210 Team 360o72.22 303
27 KOSICKI Tomasz 71 01522 OK! Sport Warszawa73.11 286
28 PORADA Robert 72 02084 UKS Reflex Rybnik73.43 275
29 DOLIA Ievgen 69 00000 Kharkiv74.32
30 GUTTMAN Zoltan 99 00000 Indywidulnie75.02
31 WRZOSEK Zbigniew 70 00569 ind. mazowsze76.22 218
32 WDOWIAK Robert 99 00000 Rodzinna Grupa Rowerowa77.02
33 Dzik Mirosław 71 01195 Górzanka Nawojowa Góra78.22 175
34 SłOMCZYńSKI Robert 72 03001 Orientuś Łódź80.23 132
35 NáDENíčEK Josef 70 00000 Nejdek Orienteering85.50
36 ERTEL Radosław 68 00000 Klub Biegajacych Leśników86.43
37 SOBOń Leszek 68 00000 CSWLąd Poznań92.27
38 WąSIEWICZ Piotr 70 04081 Team 360o93.31 0
39 MARSZAłEK Marcin 70 03304 OK! Sport Warszawa95.39 0
40 WITKOWSKI Zbigniew 69 00000 Łódź135.22
nkl ZWONEK Paweł 69 00000 Indywidualnie
M50
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 MOSZKOWICZ Paweł 67 00826 WKS Wawel Kraków44.03 847
2 WESTERBERG Mikael 67 00000 OK Kolmarden45.43
3 INGESEN Ole 66 00000 Sarpsborg OL52.49
4 URBANIAK Krzysztof 67 00522 PZOS53.32 624
5 DEPTA Piotr 65 00148 Paulinum Jelenia Gora55.12 585
6 PAULIUCHUK Aleh 65 00000 SC Bug57.02
7 KLASA Tomasz 66 03730 KS Hades Poznań57.48 525
8 WOłOWCZYK Marek 63 00113 UNTS Warszawa58.00 520
9 ERIKSSON Christer 67 00000 OK Kolmarden60.30
10 MARSZAłEK Marek 66 03903 OK! Sport Warszawa60.35 460
11 TICHY Martin 64 00000 Slovan Jindrichuv Hradec60.59
12 NIESSNER Piotr 63 02725 WKS Wawel Kraków61.24 441
13 WOłEK Andrzej 64 03555 UNTS Warszawa62.35 413
14 STYPIŃSKI MAREK 67 00000 GIBnO63.08
15 MłYNARCZYK Piotr 64 03294 Orientuś Łódź64.46 362
16 KOVáCS Gabor 67 00000 Balassagyarmati BB65.29
17 GRZYWACZ Andrzej 65 00000 CSWL Poznań65.51
18 AERTS Rudi 64 00000 Omega66.38
19 SLUTYY Ihor 63 00000 SK SKIF68.53
20 CHACHURSKI Ryszard 63 00065 KU AZS WAT Warszawa72.31 181
21 KONSTANCIAK Andrzej 59 00865 OK! Sport Warszawa72.49 173
22 HEDEGaRD Magnus 66 00000 OK Kolmarden72.50
23 OLSCHOWSKI Peter 63 00000 OLV Steinberg73.38
24 BERGGREN Peter 64 00000 OK Kolmarden74.33
25 DRąGOWSKI Marek 65 00860 OK! Sport Warszawa75.25 113
26 Forystek Józef 66 02080 WKS Wawel Kraków76.02 98
27 AHLSTRöM Niclas 65 00000 Västeras SOK77.15
28 ZIółKIEWICZ Krzysztof 65 03986 Orientuś Łódź77.49 57
29 BURCHARDT Sławomir 66 03699 CSWL Poznań79.30 18
30 JERLECKI Mirosław 65 00000 3. RWT SP Balice80.11
31 KARSKI Ryszard 65 03807 MKS Paulinum Jelenia Góra81.22 0
32 MONIAK Andrzej 65 00000 Górzanka Nawojowa Góra82.08
33 PIłKOWSKI Paweł 66 00859 OK! Sport Warszawa82.43 0
34 BELDJILALI David 66 00000 ATLAS86.00
35 DEREDOS Andrzej 63 03247 Orientuś Łódź98.10 0
36 Parfianowicz Marcin 63 02288 indywidualny98.22
37 KRóL Adrian 66 00000 BnO_Tworóg100.08
38 SMIESZEK Robert 65 00000 Indywidualnie (Dolnoslaskie)112.49
39 COPERTINO Daniel 63 00000 RUMOS E ROTAS130.41
nkl VARGA István 66 00000 Dornyay SE
nkl SpetsStorhov JensEven 99 00000 FREIDIG
nkl MAKAYED Mikhail 67 00000 SC Bug Brest
nkl BALCK Johan 66 00000 TÄBY OK
M55
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PALAHNIUK Oleksandr 61 00000 Orion Czernowcy43.28
2 NYBERG Stefan 59 00000 Avesta OK44.16
3 RUDAKOV VOLODYMYR 59 00000 CSO Master45.51
4 VAN DE 60 00000 Omega46.57
5 Klimasz Józef 62 00186 Szarotki51.34
6 WAŁACHOWSKI Janusz 59 01173 PUKS Młode Orły51.46 847
7 KRAśNIEWSKI Krzysztof 61 00134 UMKS ORKAN53.30 812
8 ANDRZEJEWSKI Leszek 59 01624 UKS Azymut 45 Gdynia53.37 809
9 OLIINYK Oleksandr 58 00000 Sirius58.09
10 CLOOSTERMANS luc 61 00000 COLiege59.17
11 KLAWCZYńSKI Zbigniew 62 03895 1 Brygada Logistyczna Bydgoszc61.41 640
12 KROCHMAL Grzegorz 59 00076 KU AZS WAT warszawa66.03 549
13 PORZYCZ Jerzy 61 00154 UKS Azymut 45 Gdynia67.14 525
14 WOJARSKI Krzysztof 60 01121 Bielsko-Biała O-Team68.49 492
15 MACHOWSKI Władysław 59 00482 UKS OSiR Góra Kalwaria69.06 486
16 HEDIGER Rolf 59 00000 OLC SKOG Fribourg72.14
17 MIKIELSKI Marek 60 00136 UMKS ORKAN72.28 416
18 SRAMKó Tibor 61 00000 Dornyay SE73.03
19 KRYJOMSKI JERZY 58 00963 KS KOŚCIELEC CHRZANÓW74.04 383
20 SYPUłA Sławomir 58 00748 UNTS Warszawa79.10 277
21 SHIGAEV Anatoly 61 00000 Omega Moscow79.49
22 KULA Jiri 61 00000 OOB Vamberk80.08
23 MUSIAł Tadeusz 61 00000 DXN Tychy81.31
24 HEIKO Ivan 57 00000 Kyiv81.42
25 CZERKAWSKI Wacław 60 01496 UKS Sparta Czyżowice82.10 213
26 Malinowski Wiktor 58 01236 MKS Metalowiec Łódź111.43 0
nkl TREJTNAR Pavel 58 00000 Sokol Kunvald
nkl LEWANDOWSKI Krzysztof 58 00367 Orientuś Łódź
nkl RUDIS Algimantas 62 00000 Saule OK
M60
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 TRYDZENSKI Henadzi 55 00000 Peleng-Vimpel49.48
2 KROCHMAL Andrzej 56 00528 KS Spójnia Warszawa51.18 847
3 MISZEWSKI Romuald 54 00142 UKS Azymut 45 Gdynia52.20 818
4 LARSSON Urban 55 00000 OK Gipen53.07
5 KRYLOV Boris 57 00000 kaliningrad54.22
6 HROUZA Jan 54 00000 KOS TJ Lokomotiva Krnov56.00
7 HUHTANEN Esa 56 00000 Rasti-Jussit57.57
8 POźNIAK Szymon 53 00000 indywidualnie Kraków58.29
9 WIERCIńSKI Piotr 56 01105 MKS Metalowiec Łódź60.17 588
10 Pelyhe Denes 54 02735 Dornyay SE60.47
11 Trzmielewski Roman 55 02020 WKS Wawel Kraków63.38
12 SVENSSON Peter 56 00000 Avesta OK65.05
13 RYCHLý Miloš 53 00000 TJ Opava66.09
14 SOLOVEV Mikhail 56 00000 PionerSK69.45
15 OLBRYCHT Janusz 55 00228 OLBnO70.20 298
16 ŚWIERCZYńSKI Bogdan 53 00885 KOS Modrzew Skwierzyna71.23 268
17 BUGáR József 53 00000 BÖF72.34
18 PASZYńSKI Józef 53 00383 Orientuś Łódź76.34 118
19 CAPPER Mike 55 00000 Limestone Cowboys80.20
20 BüCHNER Siegfried 57 00000 IHW Alex 78 Berlin89.45
21 KRET Jacek 57 03723 Górzanka Nawojowa Góra92.36 0
22 HANSSON Bengt 53 00000 Säterbygdens OK100.02
nkl SKYTTER Jan-Erik 99 00000
nkl NOVOHRADSKY Jan 53 00000 UNITOP SKP Zdar nad Sazavou
M65
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PARZEWSKI Jerzy 52 00072 KU AZS WAT Warszawa40.22 847
2 BOHACZEK Janusz 52 00135 UMKS ORKAN46.41 635
3 ŁUńSKI Zbigniew 52 00132 UMKS ORKAN52.40 434
4 SROLER Zdenek 52 00000 Sokol Kunvald56.12
5 STRIB Hans 48 Ballerup OK56.49
6 Łapanowski Jacenty 50 00190 KU AZS WAT Warszawa56.51 294
7 KRUCZEK Stanisław 48 00830 WKS Wawel Kraków58.51 227
8 TRZPIL Lech 49 00691 OK! Sport Warszawa59.59 189
9 BARTKOWIAK Edward 48 00925 WKS Grunwald62.04 118
10 CHECKLEY Martin 52 00000 Totana O65.39
11 MOLNAR Gabor 50 00000 HSE-Hungary67.26
12 BABICKÝ Tomáš 50 00000 ZOOB Rumburk69.40
13 WYSOCKI Andrzej 51 02697 UKS Kometa - Gliwice70.43 0
14 CHERNYKH Vladimir 52 00000 Ok Kaliningrad70.58
15 EDDIE De 52 00000 Trol71.00
16 HaKANSSON Lars 48 00000 IFK Hedemora OK71.09
17 JÓZEF WOŹNIAK 51 00000 KU AZS WAT Warszawa72.16
18 LUNDGREN Lennart 49 00000 Avesta OK81.03
nkl CHOJNACKI Marian 48 00000 Indywidualnie
nkl WOźNIAK Henryk 48 00131 UMKS ORKAN
nkl PATEJKO Tadeusz 48 00521 KS Spójnia Warszawa
nkl JAKIELASZEK Ryszard 49 00179 GKS Luzino
M70
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 PENTTINEN Juha 45 00000 Mesik34.30
2 SERDIUK Vitalii 47 00000 Kyiv36.51
3 WASILEWSKI Stanisław 46 01168 PUKS Młode Orły39.04 847
4 PłUCIENNIK Waldemar 43 00883 KOS Modrzew Skwierzyna41.27 704
5 KMIECIŃSKI Józef 47 00069 PUKS Młode Orły44.09 542
6 BLIMKE Roman 46 00189 ind.Slaskie51.19 113
7 PIETKIEWICZ Waldemar 43 01084 indywid.Dolnośląskie53.12 0
8 WRONICZ Zygmunt 44 00000 indywidualnie62.16
M75
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 JANSSON P-G 41 00000 SÄTERBYGDENS OK27.15
2 LARSSON LARS 40 00000 OK TYR34.06
3 ŚLIWAKOWSKI Adam 40 00000 MUKS Junior Ochędzyn54.43
4 Lebek Henryk 42 02292 Indywidualnie75.55
5 FONS bosch 41 00000 Trol79.05
nkl KEDDY Karl 42 00000 Tus Eintracht Dortmund
M80
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 VAN DE 35 00000 Omega29.55
2 WYSOCKI Stanisław 29 00523 KS Spójnia Warszawa44.26 847
3 ZIELCZYńSKI Mieczysław 30 00750 A-To-My46.32 757
10.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni
Czarnecki JakubCzupajło PatrycjaHoliński PawełKardyś BartłomiejKruk WojciechLeśnicki StanisławMurawski SylwesterSzymański AdamSkorupa PiotrZielińska OliwiaŻurek GrzegorzŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies