Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski z dnia: 2017-06-10
K12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Olejnik Jaśmina 08 03938 WKS Wawel Kraków18.52 350
2 Jarosz Oliwia 06 04084 UKS Kometa Gliwice21.27 293
3 LEUSZ Nicola 06 00000 UKS Kometa Gliwice25.34
4 WRZYSZCZ Weronika 06 03031 UKS Orlik Rajbrot26.43 176
5 DZIUBA Justyna 06 00000 UKS Kometa Gliwice29.07
6 MOSZKOWICZ Anna 05 03763 WKS Wawel Kraków29.16 120
7 MOSZKOWICZ Julia 08 04022 WKS Wawel Kraków38.29 0
8 MYŚLIWIEC Aleksandra 07 00000 UKS Kometa Gliwice39.04
9 OLIINYK Yelyzaveta 08 04023 WKS Wawel Kraków59.14 0
nkl JAŃCZAK Lena 06 00000 UKS Kometa Gliwice
nkl JASIAK Oliwia 06 00000 UKS Kometa Gliwice
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 ZELEK Klaudia 03 02149 UKS Patria Młynne16.17 420
2 Leśniak Matylda 04 03406 UKS Kometa Gliwice17.01 417
3 LECHOWSKA Agata 05 03609 KS Kościelec Chrzanów19.56 401
4 KRÓLIKIEWICZ Hanna 05 03193 WKS Wawel Kraków20.45 398
5 LAMPARSKA Maja 05 03832 WKS Wawel Kraków21.05 395
6 CZAPSKA Wiktoria 03 03227 UKS Kometa Gliwice21.14 395
7 KIEŁB Patrycja 05 03845 UKS Azymut Dębów21.50 392
8 KOCHOŃ Julia 05 04061 UKS Kometa Gliwice22.37 386
9 ORZECHOWSKA Aleksandra 03 04057 UKS Azymut Dębów22.48 386
10 NIESSNER Pola 07 03651 WKS Wawel Kraków22.55 386
11 KIEŁB Wiktoria 04 03413 UKS Azymut Dębów23.03 386
12 SŁOŃSKA Antonina 07 03190 WKS Wawel Kraków23.12 382
13 MICHNO Marta 05 03937 WKS Wawel Kraków23.20 382
14 ŁABUZEK Marta 03 03762 WKS Wawel Kraków23.49 379
15 Rajca Luiza 04 02867 KS Kościelec Chrzanów24.12 379
16 POLEWKA Julianna 06 02461 UKS Kometa Gliwice24.47 373
17 SKORUPA Maja 04 03724 Górzanka Nawojowa Góra28.01 357
18 Bąba Oliwia 03 03748 UKS Patria Młynne29.03 351
19 PUDEŁEK Jowita 05 03998 Górzanka Nawojowa Góra29.34 348
20 KURTYCZ Natalia 05 04021 WKS Wawel Kraków30.13 345
21 KRUK Zuzanna 05 03848 UKS Azymut Dębów31.05 339
22 PODGÓRSKA Marta 07 03611 KS Kościelec Chrzanów31.33 339
23 SIKORA Sandra 07 03613 KS Kościelec Chrzanów32.15 332
24 MURAS Dominika 04 03978 UKS Reflex Rybnik38.21 301
25 Boska Natalia 04 04017 WKS Wawel Kraków38.45 298
26 SIEK Barbara 06 03654 WKS Wawel Kraków39.33 295
27 HAŁUCHA Milena 07 03936 WKS Wawel Kraków42.46 276
28 Piaścik Joanna 05 04062 UKS Kometa Gliwice45.08 263
29 BISKUPSKA Julia 08 03646 WKS Wawel Kraków48.13 244
30 BANIALIS Amelia 03 03975 UKS Reflex Rybnik48.57 241
31 KUCHARSKA Martyna 04 04085 UKS Kometa Gliwice49.11 241
32 PIESTRAK Karolina 06 04058 UKS Azymut Dębów53.19 216
nkl KOTLIŃSKA Kamila 06 04056 UKS Azymut Dębów
nkl CZACHURA Anna 04 03749 UKS Patria Młynne
nkl SPANDEL Nadia 03 04054 UKS Reflex Rybnik
nkl ZDZIEBŁOWSKA Natalia 03 03395 UKS Reflex Rybnik
nkl GOLENIA Julia 04 03718 UKS Kometa Gliwice
M12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 RUPAREWICZ Kevin 06 04088 UKS Kometa Gliwice22.57 350
2 PRÓCHNIAK Kevin 06 04087 UKS Kometa Gliwice23.40 309
3 Jarząbski Bartłomiej 05 03030 UKS Orlik Rajbrot24.43 250
4 BARTOŃ Bartosz 06 04083 UKS Kometa Gliwice29.03 5
5 ŁABUDA Mateusz 06 04086 UKS Kometa Gliwice31.08 0
6 KRÓLIKIEWICZ Jeremi 09 04019 WKS Wawel Kraków31.20 0
nkl LEITNER Leon 07 03648 WKS Wawel Kraków
nkl KLECZKA Maciej 06 00000 UKS Kometa Gliwice
nkl CHODLEWSKI Szymon 08 03603 KS Kościelec Chrzanów
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 TOWAREK Michał 03 03359 UKS Kometa Gliwice18.39 420
2 KOŁODZIEJCZYK Łukasz 03 03231 UKS Kometa Gliwice18.48 420
3 SALWIŃSKI Jan 03 02615 WKS Wawel Kraków19.04 417
4 MARSZAŁEK Patryk 05 03823 UKS Kometa Gliwice21.29 399
5 WÓJCIK Paweł 05 02991 WKS Wawel Kraków22.03 394
6 GONDEK Jan 03 03757 WKS Wawel Kraków22.52 386
7 ŻESŁAWSKI Mateusz 04 03200 WKS Wawel Kraków23.19 383
8 KOCHAŃCZYK Jakub 03 03407 UKS Kometa Gliwice24.20 375
9 RECK Mateusz 04 03981 UKS Reflex Rybnik24.28 372
10 CURZYTEK Kacper 04 03843 UKS Azymut Dębów25.14 367
11 ROMAN Szymon 03 03005 UKS Azymut Dębów25.21 367
12 KAWALA Patryk 04 03635 KS Kościelec Chrzanów25.36 365
13 TRĘBACZ Antoni 04 02871 KS Kościelec Chrzanów26.03 359
14 SZABAT Szymon 04 03469 UKS Kometa Gliwice27.32 349
15 CHODLEWSKI Antoni 08 03602 KS Kościelec Chrzanów28.08 343
16 CURZYTEK Krystian 04 03844 UKS Azymut Dębów28.44 338
17 WOŁOWIEC Daniel 04 03483 UKS Azymut Dębów29.30 333
18 ŻESŁAWSKI Jakub 05 03201 WKS Wawel Kraków29.37 330
19 SKOWRON Wojciech 04 03719 UKS Kometa Gliwice30.58 320
20 JADCZYK Mikołaj 05 04060 UKS Kometa Gliwice31.01 320
21 DOŁEMSKI Hubert 05 04069 SAN Jarosław32.15 309
22 NYGA Juliusz 05 03468 UKS Kometa Gliwice34.23 293
23 ŚLUSARCZYK Piotr 04 03853 Górzanka Nawojowa Góra36.08 277
24 Bereźnicki Mateusz 05 04068 SAN Jarosław39.09 254
25 KOBIERSKI Władysław 04 03467 UKS Kometa Gliwice39.32 251
26 KRUK Jakub 05 03846 UKS Azymut Dębów41.01 238
27 KLAKLA Kacper 07 03608 KS Kościelec Chrzanów41.19 235
28 INGLOT Maciej 05 04055 UKS Azymut Dębów42.54 222
29 TARNOWSKI Przemysław 07 03939 WKS Wawel Kraków43.19 219
30 LUDWIN Jakub 07 03610 KS Kościelec Chrzanów44.36 209
31 ZYCHOWICZ Krystian 07 03616 KS Kościelec Chrzanów49.56 166
32 Kruk Wojciech 07 04090 UKS Azymut Dębów53.36 135
33 WARZECHA Szymon 07 03637 KS Kościelec Chrzanów54.22 129
34 Leśniak Jan 05 04066 WKS Wawel Kraków55.05 124
nkl Leśniak Tomasz 05 04067 WKS Wawel Kraków
nkl BORAWSKI Dominik 05 04059 UKS Kometa Gliwice
nkl HEJSAK Maciej 05 04070 SAN Jarosław
nkl KUKLA Szymon 04 03470 UKS Kometa Gliwice
nkl KOSTKA Dawid 03 04053 UKS Reflex Rybnik
nkl KOŁODZIEJCZYK Bartłomiej 03 03230 UKS Kometa Gliwice
nkl PODGÓRNY Daniel 04 04063 UKS Kometa Gliwice
06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Czoch MariuszDytman BożenaDrab NataliaGumowski SzymonKarnia-Biskupska AnnaLandowska AnetaSotniczuk CezaryZawada ZuzannaZdzieszyńska MałgorzataŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies