Polski Związek Orientacj Sportowej
WYNIKI
Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny z dnia: 2017-06-17
K10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Niessner Pola 07 03651 WKS Wawel17.34 520
2 Borek Alicja 07 03314 UKS Traper18.53 510
3 Kula Maja 07 03962 KOS BnO18.59 508
4 Zawada Marcelina 07 03322 UKS Orientpark.pl19.37 502
5 Chabiera Filomena 07 03856 UNTS20.44 495
6 Słońska Antonina 07 03190 WKS Wawel21.00 493
7 Matyja Weronika 07 03958 KOS BnO22.19 481
8 Mikuła Iga 07 03959 KOS BnO22.55 475
9 Włodarczyk Wiktoria 08 03546 UKS Traper23.03 475
10 Wąsiewicz Urszula 07 04082 Team 36023.16 473
11 Biskupska Julia 08 03646 WKS Wawel23.22 471
12 Szeliga Sonia 07 03739 UKS Orientpark.pl24.05 465
13 Olejnik Jaśmina 08 03938 WKS Wawel24.14 465
14 Fitrzyk Magdalena 07 03622 UKS Patria24.58 459
15 Belica Milena 7 00000 Indywidualnie26.33
16 Halewicz Julia 07 03740 UKS Orientpark.pl27.17 440
17 Miłaszewicz Magdalena 07 03887 UKS Traper28.21 430
18 Miś Milena 09 03575 HKS Azymut28.46 426
19 Mianowska Antonina 07 03554 UNTS29.21 422
20 Moszkowicz Julia 08 04022 WKS Wawel30.13 414
21 Podgórska Marta 07 03611 KS Koscielec Chrzanó30.17 414
22 Dudek Milena 08 03923 UKS Patria31.11 407
23 Szczygieł Hanna 07 02911 MKS MOS31.33 405
24 Sikora Sandra 07 03613 KS Koscielec Chrzanó31.54 401
25 Zelek Martyna 08 03632 UKS Patria32.16 399
26 Kuzak Zofia 7 00000 HKS Azymut32.31
27 Kędzierska Zuzanna 07 03784 UNTS33.09 391
28 Zabawa Emilia 07 03615 KS Koscielec Chrzanó33.25 389
29 Oliinyk Yelyzaveta 08 04023 WKS Wawel33.33 387
30 Łącka Julia 07 03573 UKS OSiR33.36 387
31 Klecha Weronika 07 03574 HKS Azymut36.33 362
32 Mikuła Daria 07 03960 KOS BnO36.58 360
33 Waligóra Alicja 7 00000 LKO39.12
34 Mamala Magdalena 07 03924 UKS Patria39.14 340
35 Socha Barbara 07 03676 WKS Wawel40.12 332
36 Kozłowska Maja 07 03786 UNTS40.54 326
37 Korzeniowska Zofia 07 03785 UNTS42.45 311
38 Krzosek Klementyna 07 03789 UNTS43.10 307
39 Kazmierczak Martyna 8 00000 HKS Azymut44.18
40 Hałucha Milena 07 03936 WKS Wawel45.09 291
41 Franc Antonina 08 04040 HKS Azymut46.09 282
42 Bauta Zofia 08 04039 HKS Azymut47.03 276
43 Odroniec Sandra 08 03629 UKS Patria51.16 240
44 Wojdowska Julia 7 00000 HKS Azymut69.28
nkl Kotlowska Julia 8 00000 LUKS Azymek
nkl Wejtko Diana 07 03360 UMKS Kwidzyn
K11
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Ukleja Patrycja 06 03121 UKS Azymut 4521.49 650
2 Banasiak Anna 06 02912 MKS MOS22.17 640
3 Nowak Anna 06 02858 UKS Azymut 4525.23 579
4 Hajduk Maria 06 03257 HKS Azymut29.11 504
5 Dzwonkowska Paulina 06 03366 UKS OSiR29.36 496
6 Kowalczyk Honorata 06 03321 UKS Orientpark.pl30.41 475
7 Jordan Oliwia 06 04000 MKS MOS31.50 452
8 Markowska Apolonia 6 00000 UKS Invest-Orient31.59
9 Polewka Julianna 06 02461 UKS Kometa34.29 399
10 Borkowska Lena 06 03756 UKS OSiR34.57 391
11 Jąder Sandra 06 04041 HKS Azymut35.38 377
12 Stach Hanna 06 04008 MKS MOS36.03 369
13 Rzyska Zofia 6 00000 HKS Azymut37.09
14 Wrzyszcz Weronika 06 03031 UKS Orlik Rajbrot37.56 331
15 Siniecka Katarzyna 06 03818 BUKOS38.06
16 Siek Barbara 06 03654 WKS Wawel38.23 322
17 Mikołajczak Iga 06 03812 LKO39.36
18 Miś Natalia 06 03576 HKS Azymut39.43 296
19 Bernat Anna 6 00000 UKS Invest-Orient40.10
20 Prais Julia 06 03858 LKO40.19
21 Murek Emilia 06 03579 HKS Azymut41.51 254
22 Żółkiewicz Agnieszka 06 04065 UKS Kometa41.53 254
23 Lisiecka Klara 06 03791 UNTS42.40 238
24 Dudzińska Aniela 06 03780 UNTS43.40 219
25 Krolska Dominika 06 03787 UNTS46.00 172
26 Nowak Anna 6 00000 BUKOS46.08
27 Pieśniak Patrycja 06 03264 HKS Azymut46.20 166
28 Golinowska Aleksandra 06 04045 HKS Azymut47.06 150
29 Białoń Maria 06 03777 UNTS47.41 138
30 Młynkowa Karolina 06 03262 HKS Azymut58.36 0
31 Markowska Natalia 06 03857 LKO58.48
nkl Foterek Marta 6 00000 HKS Azymut
K12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Karkut Estera 05 03259 HKS Azymut23.20 650
2 Muller Iga 05 02764 UMKS Kwidzyn24.55 630
3 Zawada Karolina 05 03323 UKS Orientpark.pl27.40 601
4 Maciejewska Agata 05 04003 MKS MOS28.09 595
5 Melzer Anna 05 03295 UKS Siódemka29.12 583
6 Lamparska Maja 05 03832 WKS Wawel29.44 577
7 Kędzior Alicja 05 03563 UMKS Kwidzyn30.08 573
8 Kiełb Patrycja 05 03845 UKS Azymut Debów31.04 561
9 Szczurko Paulina 05 03545 UKS Traper31.53 553
10 Lechowska Agata 05 03609 KS Koscielec Chrzanó32.07 549
11 Królikiewicz Hanna 05 03193 WKS Wawel32.41 543
12 Kusztelska Natalia 05 03827 KOS BnO33.47 531
13 Gielec Julia 05 03047 UKS Orientus33.52 529
14 Pupiec Agata 05 03391 UKS Siódemka34.12 528
15 Janczara Natalia 05 03686 MKS MOS35.10 516
16 Swobodzińska Aniela 05 03170 UNTS35.24 514
17 Moszkowicz Anna 05 03763 WKS Wawel36.15 504
18 Dreier Anna 05 03256 HKS Azymut36.28 502
19 Rogala Nina 05 03311 UNTS36.34 500
20 Michno Marta 05 03937 WKS Wawel37.39 488
21 Roslaniec Katarzyna 5 00000 MKS MOS37.46
22 Masłowska Oliwia 05 04004 MKS MOS46.10 391
23 Kurtycz Natalia 05 04021 WKS Wawel48.11 369
24 Kochoń Julia 05 04061 UKS Kometa50.09 348
25 Michalewicz Alicja 05 03261 HKS Azymut53.24 310
26 Ulbrych Łucja 05 04091 Team 360122.42 0
nkl Kulka Wiktoria 05 03855 UKS Orientpark.pl
K13
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Majewska Maja 04 03218 PUKS Mlode Orly33.43 780
2 Perfikowska Hanna 04 03363 UMKS Kwidzyn37.39 686
2 Urban Aneta 04 02910 UKS Traper37.39 686
4 Kiełb Wiktoria 04 03413 UKS Azymut Debów38.07 674
5 Fijałkowska Klaudia 04 03397 UKS OSiR38.50 656
6 Gonda Julia 04 03484 HKS Azymut39.23 644
7 Banasiak Joanna 04 02221 MKS MOS40.05 626
8 Kowalczyk Wiktoria 04 03324 UKS Orientpark.pl40.11 624
9 Skorupa Maja 04 03724 Górzanka Nawojowa Gó42.58 557
10 Leśniak Matylda 04 03406 UKS Kometa45.20 498
11 Sobiepanek Zuzanna 04 03076 UKS OSiR48.27 424
12 Łukasik Aleksandra 04 03774 UKS Lotna49.03 408
13 Szkudlarska Weronika 04 03814 LKO50.10
14 Skrzypczak Marika 04 03864 HKS Azymut50.26 376
15 Sienicz Klaudia 04 03683 MKS MOS51.07 358
16 Winiarska Kaja 04 03684 MKS MOS51.30 349
17 Kapska Nina 04 03912 HKS Azymut53.47 294
18 Czachura Anna 04 03749 UKS Patria55.10 261
19 Burak Natalia 04 03771 UKS Lotna59.12 161
20 Muras Dominika 04 03978 UKS Reflex Sekcja Bn66.13 0
21 Jarocka Alicja 04 03973 PKO Harpagan69.21 0
22 Zendran Maja 04 03859 LKO109.34
nkl Rajca Luiza 04 02867 KS Koscielec Chrzanó
nkl Graba Weronika 04 03685 MKS MOS
nkl Dolińska Julia 04 03158 BKS Wataha
K14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Zelek Klaudia 03 02149 UKS Patria34.41 780
2 Nitsch Aleksandra 03 02409 UNTS35.05 776
3 Dolińska Zuzanna 03 02748 BKS Wataha37.06 753
4 Mazurek Joanna 03 02222 MKS MOS41.07 705
5 Doreń Wiktoria 03 03854 UKS Orientus41.26 701
6 Sadzikowska Magdalena 03 03453 KOS BnO42.01 695
7 Piecek Emilia 03 03325 UKS Orientpark.pl42.16 692
8 Gąsienica-Samek Anna 03 02395 UNTS42.25 690
9 Zielińska Oliwia 03 03217 PUKS Mlode Orly43.05 682
10 Sudoł Hanna 03 03491 MKS MOS46.41 642
11 Berlińska Paulina 03 03503 UKS Orientus47.06 636
12 Ogrodnik Magdalena 03 03478 LUKS Azymek48.35 619
13 Gola Martyna 03 03048 UKS Orientus50.23 597
14 Kołodziejczyk Marta 03 02649 UKS Azymut51.08 588
15 Rabiega Wiktoria 03 03813 LKO51.24
16 Rutkowska Magdalena 03 02854 UKS Siódemka51.29 584
17 Łabuzek Marta 03 03762 WKS Wawel52.29 573
18 Przeszłowska Hanna 03 03317 UKS Traper54.09 553
19 Rupocinska Magdalena 3 00000 LKO54.36
20 Oleśniewicz Nina 03 03726 LUKS Azymek62.13 459
21 Zdziebłowska Natalia 03 03395 UKS Reflex Sekcja Bn62.30 455
22 Bąba Oliwia 03 03748 UKS Patria64.34 432
23 Nowak Maria 03 02922 KS Hades65.12 425
24 Pesta Anna 03 02741 UKS Azymut 4567.53 394
25 Jurdeczka Kinga 03 02827 BUKOS77.17 284
26 Orzechowska Aleksandra 03 04057 UKS Azymut Debów111.31 0
27 Spandel Nadia 03 04054 UKS Reflex Sekcja Bn123.35 0
nkl Gradek Zuzanna 03 02575 UKS Traper
nkl Banialis Amelia 03 03975 UKS Reflex Sekcja Bn
nkl Biernaczyk Aleksandra 03 02830 BUKOS
M10
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Rzeńca Tomasz 08 03712 UKS Orientus20.06 520
2 Ukleja Krzysztof 08 03120 UKS Azymut 4522.12 504
3 Gradek Mateusz 07 03542 UKS Traper22.24 502
4 Wyrwa Tobiasz 07 03865 HKS Azymut22.53 499
5 Krempiński Franciszek 07 03559 UKS Azymut24.11 489
6 Chodlewski Antoni 08 03602 KS Koscielec Chrzanó24.13 489
7 Zaremba Adam 07 03567 UMKS Kwidzyn24.55 482
8 Świtała Michał 07 03798 UNTS25.40 477
9 Wiśniewski Jakub 07 03879 UKS Azymut26.04 474
10 Hajkowski Olaf 07 03783 UNTS26.58 466
11 Olejnik Mikołaj 07 04092 BKS Wataha28.04 457
12 Ciupa Jan 08 03926 UKS Orientus28.14 456
13 Tarnowski Przemysław 07 03939 WKS Wawel28.41 453
14 Zieliński Tomasz 07 03701 KS Hades30.10 441
15 Perfikowski Paweł 07 03568 UMKS Kwidzyn31.22 431
16 Wierzbicki Grzegorz 07 03800 UNTS32.13 425
17 Rygielski Wiktor 07 03570 UMKS Kwidzyn33.03 418
18 Droń Wiktor 07 03764 UMKS Kwidzyn34.06 410
19 Dammfeld Adam 07 03772 UKS Lotna34.51 403
20 Sporny Hubert 07 03965 KOS BnO35.07 402
21 Tandejko Radosław 07 03799 UNTS35.41 397
22 Bałaziński Karol 06 03618 UKS Patria36.00 453
23 Ptak Szymon 07 03793 UNTS36.39 390
24 Klakla Kacper 07 03608 KS Koscielec Chrzanó37.08 385
25 Gutkowski Samuel 08 03920 UMKS Kwidzyn37.17 385
26 Młynarczyk Maksymilian 07 03711 UKS Orientus39.00 370
27 Królikiewicz Jeremi 09 04019 WKS Wawel39.25 367
28 Zychowicz Krystian 07 03616 KS Koscielec Chrzanó41.11 354
29 Zelek Filip 09 03631 UKS Patria42.45 341
30 Król Maksymilian 08 03624 UKS Patria43.43 334
31 Drosik Marcel 07 03779 UNTS46.41 311
32 Gajda Ignacy 07 03782 UNTS47.32 303
33 Ziółkiewicz Jan 07 03932 UKS Orientus49.19 290
34 Kociuba Wiktor 08 04002 MKS MOS53.02 260
35 Słomczyński Filip 07 03765 UKS Orientus54.10 252
36 Frąckowiak Tymon 07 03963 KOS BnO55.32 240
37 Lenczowski Adam 08 04073 Team 36057.44 222
38 Krzosek Bruno 07 03788 UNTS66.40 151
39 Duplak Maciej 07 03621 UKS Patria68.45 135
40 Murawski Rafał 07 03578 HKS Azymut70.20 123
41 Kurnyta Dawid 09 03625 UKS Patria72.48 104
42 Mordarski Oskar 08 03628 UKS Patria85.58 0
nkl Ludwin Jakub 07 03610 KS Koscielec Chrzanó
nkl Treczynski Franciszek 9 00000 UKS Orientus
nkl Golinowski Piotr 09 04046 HKS Azymut
M11
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Sobczyk Jeremi 06 03796 UNTS27.42 650
2 Kotkowiak Bartosz 06 03664 KOS BnO29.19 624
3 Pachnik Jędrzej 06 03073 UKS Orientpark.pl29.29 620
4 Gąsienica-Samek Adam 06 02573 UNTS29.55 614
5 Sztranek Maciej 06 03562 UKS Azymut31.27 587
6 Łącki Jakub 06 03296 UKS OSiR31.41 584
7 Jurczak Miłosz 06 03867 MKS Paulinum32.57 562
8 Burak Lukasz 68 UKS Lotna33.44
9 Michalczak Paweł 06 03260 HKS Azymut34.47 531
10 Ciechanowicz Mikołaj 06 03941 UKS Azymut 4536.45 499
11 Kurzyp Michał 06 03271 MKS MOS38.07 476
12 Siwiorek Mikołaj 06 03794 UNTS38.10 475
13 Mielcarek Krzysztof 6 00000 HKS Azymut38.47
14 Bultrowicz Tymoteusz 06 03700 KS Hades38.55 463
15 Bałaziński Karol 06 03618 UKS Patria39.29 453
16 Łukaszyk Maksymilian 06 03811 LKO40.39
17 Filipczak-Dudziak Bartosz 6 00000 LKO41.54
18 Miłkowski Jakub 06 03900 UKS Azymut 4542.55 395
19 Dwojak Gracjan 6 00000 UKS Orientpark.pl43.22
20 Lendzioszek Antoni 06 03640 KS Spójnia43.35 384
21 Maciejewski Bartłomiej 06 03943 BKS Wataha43.39 384
22 Grzybowski Maciej 06 03898 UKS Azymut 4546.05 342
23 Włodarczyk Łukasz 06 03270 HKS Azymut47.38 316
24 Sobczyk Jakub 06 03795 UNTS48.09 308
25 Dudziński Patryk 06 03781 UNTS62.55 61
26 Stopczyński Bartosz 06 04093 BKS Wataha64.30 35
27 Wojda Michał 06 03801 UNTS66.54 0
nkl Kleinszmidt Michal 6 00000 UKS Azymut 45
nkl Kilichowski Kacper 6 00000 UKS Azymut 45
M12
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Antonowicz Jan 05 02385 UNTS21.11 650
2 Cupryś Amadeusz 05 02897 HKS Azymut23.08 615
3 Marszałek Patryk 05 03823 UKS Kometa23.59 600
4 Lisiak Adam 05 03049 UKS Orientus24.12 598
5 Wójcik Paweł 05 02991 WKS Wawel24.58 584
6 Leśniak Tomasz 05 04067 WKS Wawel26.11 562
7 Tywonek Jan 05 03841 UKS OSiR26.51 551
8 Podworski Kacper 05 02780 UKS OSiR27.14 544
9 Majowski Jan 05 03502 UKS OSiR27.31 538
10 Jarząbski Bartłomiej 05 03030 UKS Orlik Rajbrot28.57 513
11 Wąsiewicz Jerzy 05 04079 Team 36029.16 508
12 Ważny Artur 05 04011 MKS MOS30.31 486
13 Lubczyński Maciej 05 03167 UNTS30.36 484
14 Janowski Filip 05 03506 KS Spójnia31.42 465
15 Żesławski Jakub 05 03201 WKS Wawel33.20 436
16 Górniaczyk Michał 05 03910 HKS Azymut34.30 417
17 Chmielowski Bartosz 05 03918 UMKS Kwidzyn35.24 400
18 Dąbrowski Karol 05 03907 UKS OSiR35.46 393
19 Wieczorek Hubert 05 03172 UNTS36.36 380
20 Pawłowski Leon 05 03451 KOS BnO39.35 327
21 Lewandowski Jakub 05 03165 UNTS39.52 322
22 Wasilewski Mikołaj 05 02779 UKS OSiR39.54 322
23 Placek Tymoteusz 05 03265 HKS Azymut40.33 311
24 Gajda Tymon 05 03163 UNTS40.41 308
25 Mrugacz Szymon 05 03224 UNTS42.53 269
26 Nyga Juliusz 05 03468 UKS Kometa42.57 268
27 Jadczyk Mikołaj 05 04060 UKS Kometa46.47 200
28 Kwiatkowski Olaf 05 03968 KOS BnO46.57 197
29 Leśniak Jan 05 04066 WKS Wawel51.37 116
30 Westa Jakub 05 03394 UKS Siódemka76.59 0
nkl Hajkowicz Filip 05 03164 UNTS
M13
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Wójtowicz Krzysztof 04 03174 UNTS32.30 780
2 Udycz Jonasz 04 03319 UKS Traper38.34 723
3 Brożyński Oliwier 04 02380 HKS Azymut45.00 663
4 Muller Wiktor 04 02578 UMKS Kwidzyn45.21 659
5 Kotkowiak Piotr 04 03665 KOS BnO46.14 651
5 Prusiński Kacper 04 03169 UNTS46.14 651
7 Żesławski Mateusz 04 03200 WKS Wawel49.19 622
8 Staszak Tomasz 04 03727 MKS Paulinum50.15 612
9 Zaborski Maciej 04 03507 KS Spójnia50.47 608
10 Trębacz Antoni 04 02871 KS Koscielec Chrzanó51.28 603
11 Wołek Stanisław 04 03557 UNTS52.33 591
12 Reck Mateusz 04 03981 UKS Reflex Sekcja Bn54.07 577
12 Bielecki Michał 04 02855 UKS Siódemka54.07 577
14 Curzytek Krystian 04 03844 UKS Azymut Debów56.07 558
15 Drosik Oskar 04 03427 UNTS58.46 532
16 Curzytek Kacper 04 03843 UKS Azymut Debów60.05 521
17 Kubicki Jakub 04 03725 LUKS Azymek61.08 511
18 Wołowiec Daniel 04 03483 UKS Azymut Debów63.27 489
19 Kawala Patryk 04 03635 KS Koscielec Chrzanó63.29 489
20 Wierzbicki Witold 04 02677 UNTS63.46 486
21 Nowogrodzki Jakub 04 03877 UKS Azymut65.44 468
22 Soliwoda Mateusz 04 02880 UMKS Kwidzyn66.36 460
23 Marcinkowski Dawid 04 03560 UKS Azymut67.15 452
24 Urbankiewicz Kacper 04 03171 UNTS69.42 431
25 Sobiepanek Maksymilian 04 03759 UKS OSiR78.13 351
26 Chojka Krzysztof 04 03162 UNTS80.04 333
27 Serafin Kacper 04 03428 UNTS83.57 296
28 Vlasiuk Yaroslav 04 03674 KOS BnO98.46 156
29 Cherek Norbert 04 03972 PKO Harpagan102.44 119
30 Lubryka Krzysztof 04 03680 MKS MOS108.32 64
31 Zapart Patryk 04 03776 UKS Lotna114.41 8
32 Godek Damian 04 03682 MKS MOS116.39 0
nkl Kostek Kevin 4 00000 UMKS Kwidzyn
nkl Błachut Roch 04 02681 Team 360
nkl Marcinkiewicz Cezary 04 03974 PKO Harpagan
nkl Skowron Wojciech 04 03719 UKS Kometa
M14
Miejsce Nazwisko i imię Rocz Kl Nr lic. Klub Czas Pkt rankingu
1 Sztranek Jan 03 02653 UKS Azymut30.36 780
2 Słomczyński Ignacy 03 02837 UKS Orientus30.58 775
3 Kula Mateusz 03 03666 KOS BnO31.36 766
4 Pachnik Stanisław 03 02802 UKS Orientpark.pl32.29 752
5 Salwiński Jan 03 02615 WKS Wawel35.06 712
6 Sędłak Michał 03 02426 KS OK!Sport35.21 709
7 Bartos Zbigniew 03 02127 UKS Orientus36.48 688
8 Jacheć Tomasz 03 03477 UKS Lotna38.15 666
9 Jurczak Szymon 03 03102 MKS Paulinum38.59 656
10 Nowak Michał 03 03929 UKS Orientus39.16 651
11 Paterek Mikołaj 03 02376 HKS Azymut40.57 625
12 Łagoda Franciszek 03 03281 MKS MOS42.23 603
13 Zaleski Jakub 03 03103 MKS Paulinum42.24 603
14 Nowak Grzegorz 03 02370 UKS Azymut 4543.48 582
15 Dobiecki Michał 03 03445 KOS BnO44.17 576
16 Kołodziejczyk Łukasz 03 03231 UKS Kometa44.20 574
17 Toborek Jakub 03 02141 MKS MOS44.57 565
18 Jończy Jakub 03 03104 MKS Paulinum45.39 554
19 Marte Igor 03 02956 UNTS46.44 539
20 Sobiński Adrian 03 03868 MKS Paulinum50.27 482
21 Towarek Michał 03 03359 UKS Kometa50.30 482
22 Roman Szymon 03 03005 UKS Azymut Debów50.36 481
23 Smektała Patryk 03 02582 BUKOS51.04 473
24 Rupocinski Wojciech 03 03498 LKO55.03
25 Gawryś Radosław 03 02752 BKS Wataha60.05 338
26 Kołodziejczyk Bartłomiej 03 03230 UKS Kometa64.34 270
27 Mejza Marcin 03 02925 BUKOS67.06 233
28 Gondek Jan 03 03757 WKS Wawel70.27 183
29 Czernicki Michał 03 02757 BKS Wataha70.42 178
30 Sydor Hubert 03 03928 UKS Orientus71.21 169
31 Osak Maciej 03 03543 UKS Traper82.38 0
32 Mejza Mateusz 03 02927 BUKOS95.32 0
33 Serzhanov Kirill 03 02877 UMKS Kwidzyn97.01 0
34 Tarnawski Jan 03 03834 WKS Wawel108.49 0
nkl Białasik Mikołaj 03 03494 LKO
nkl Kędzierski Nataniel 03 04001 MKS MOS
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Cyman AdamCiesiółka SebastianGrześkiewicz KrzysztofKojder AndrzejKrupowicz SzymonKunze MateuszKażmierkiewicz PatrykMalinowski MiłoszMyszkowski KarolMystkowski MariuszSalachna TadeuszSocha MarekWojtowicz JacekWasilewski StanisławŻukowski DominikŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies