Polski Związek Orientacj Sportowej
TRENERZY/INSTRUKTORZY
Nr licencji Nazwisko i imię Data nadaniaKurs Data kursuE-mail Składki
001 Porzycz Jerzytrzecia
002 Porzycz Agatapierwsza
004 Patejko Przemysławtrzecia
007 Kmieciński Józeftrzecia
008 Machowski Władysławtrzecia
009 Wójcik Beatadruga
010 Gackowski Bogdandruga
012 Patejko Tadeusztrzecia
014 Chachurski Ryszardtrzecia
016 Parfianowicz Joannatrzecia
021 Polewka Tomasztrzecia
022 Stróżycki Janusztrzecia
023 Dubisz Marek Tadeusztrzecia
024 Galla Andrzejtrzecia
026 Banach Roberttrzecia
027 Hyjek Adamdruga
030 Olech Andrzejtrzecia
032 Paterek Honoratatrzecia
033 Szepelak Jantrzecia
036 Zieliński Pawełtrzecia
038 Nowak Remigiusztrzecia
039 Rutkowski Tadeuszdruga
041 Karnia-Biskupska Annatrzecia
042 Ostojski Jerzytrzecia
043 Ożarski Romualdtrzecia
046 Cych Piotrpierwsza
047 Parfianowicz Ludomirtrzecia
049 Ziętek-Leśnicka Mariatrzecia
050 Androsz Katarzynatrzecia
051 Widziewicz Remigiusztrzecia
054 Dutkiewicz Damiantrzecia
056 Woźniak Jerzytrzecia
057 Sobczyński Kaliksttrzecia
059 Ewiak-Paszyńska Alicjatrzecia
061 Rydliński Bartosztrzecia
062 Nowak Michałtrzecia
063 Pachnik Dariusztrzecia
064 Kalsztein Karoltrzecia
066 Nowak Beatatrzecia
067 Nowak Jacektrzecia
068 Jarocki Michałtrzecia
069 Wołowczyk Mariolatrzecia
070 Polewka Beatatrzecia
071 Markowski Marcintrzecia
072 Majasow Kostiantyndruga 2009-06-12
073 Machowska Weronikatrzecia
074 Hornik Zbigniewdruga
075 Hornik Alicjatrzecia
077 Paszyński Piotrtrzecia 2009-05-07
079 Wierciński Piotrdruga 2000-05-09
[1]2następne
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Car PaulinaDębska DorotaDominiak KamilGęstwicki KamilHowis MateuszKsiężopolska IwonaMiklaszewska IrminaMirek GracjanMaliński JakubMoryl MarcinSławiński MarcinZadora OskarŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies